Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İkiz Alev Gümüş Kordon: İki Ruh Arasındaki Görünmez İplik


İkiz Alev Gümüş Kordon: İki Ruh Arasındaki Görünmez İplik konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Bizi birleştiren ruhun, fiziksel düzlemde fiziksel, zihinsel ve duygusal zihinlerimiz aracılığıyla ifade edilen iki ayrı parçaya bölünmesiyle doğumumuzdaki İkiz Alevimizden ayrılırız.

Ancak ikiz alevimizle kader tarafından ayrılmaz bir şekilde bağlıyız.Bu bağlantı genellikle gümüş kordon olarak tarif edilir.

Gümüş kordon kalp çakradan ve göğsümüzden uzanır, manevi düzlemden gerilir ve İkiz Alevimizin kalp çakrasıyla bağlanır.Bu kordon, kader tarafından korunur,ebedi ve kırılmazdır. Gümüş kordon yükseliş amacıyla vardır. 

2.jpg

İkiz Alevimizle ayrılmaz bir şekilde bağlantılıyız çünkü onlar birlik yolumuzdur. Bu nedenle, İkiz Alevlerin kalp çakralarını bağlayan gümüş kordon asla kesilemez.

İkiz Alev ilişkisi zor ve acı verici olduğunda gerçek kalp ağrısına neden olabilir.

İkiz Alevimizle paylaştığımız bu içsel bağlantı, paylaştığımız kaderden kaçamayacağımız anlamına gelir. İlişkinin fırtınalı ve acı verici olduğu yerde, kader tarafından ihanete uğradığınızı hissedebilirsiniz. Bunlar, bizi acımıza bağlayan Gümüş kordonu kesmek için her şeyden fazlasını istediğimiz zamanlardır. Ama yapamayız. İkiz alevimizle evrendeki ruh yolculuğumuzu sağlamak için o ipi ayırmamız hayati bir önem taşır.

Ancak kader, bir zamanlar işlevsiz ve içsel olan bir ilişkiye bu kadar bağlı olmakta yaşadığımız acıyı bilir ve gümüş kordon en azından bu acıyı hafifletmemize izin veren özellikleri taşır.

Kordon bir şekilde elastiktir.

Gümüş kordon ikiz Alevler arasında daha önemli bir mesafe için itme ve çekmeye izin verir. Bu yüzden o Gümüş kordonu kesemezken, bir süre İkiz Alevimizden uzaklaşabiliriz.Çünkü İkiz Alev ilişkisi ruh yolculuğumuzun çekirdeği iken, İkiz Alevimizden ayrılmak da bu yolculuğun bir parçasıdır.

İkiz Alev ile ilişkimizin çok acı verici olduğunu fark edersek, üstesinden gelmek için çok fazla çaba harcarız. Ama her zaman tek bir gerçeği aklımızda tutmalıyız: İkiz Alev ilişkisi sonsuzdur, kordon asla kopmaz.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İkiz Alev Arasındaki Karma - Karmik Borcunuzu Dengeleyin Emka 1 6,544 01-12-2021, Saat: 15:39
Son Yorum: ruhsalseyler
  11:11'in Önemi ve Anlamı: İkiz Alev Bağlantısı - Ruhani Birleşme Emka 0 26,320 13-11-2018, Saat: 13:30
Son Yorum: Emka
  Manyetik Göz Teması: İki Ruh Arasındaki Bağlantı Emka 0 3,831 03-11-2018, Saat: 22:15
Son Yorum: Emka
  İkiz Alevinizle Tanıştıktan Sonra Ruhsal Olarak Uyanmak Emka 0 5,451 27-10-2018, Saat: 13:56
Son Yorum: Emka
  İkiz Alev - Ruhunun Diğer Yarısını Bulduğunu Gösteren 6 İşaret Emka 0 9,445 26-08-2018, Saat: 14:25
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi