Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İkiz Alev - Ruhunun Diğer Yarısını Bulduğunu Gösteren 6 İşaret


İkiz Alev - Ruhunun Diğer Yarısını Bulduğunu Gösteren 6 İşaret konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Bu yazıda ikiz alevinizle olma deneyimleri anlatılmaktadır. Ruhsal partnerinizi bulmanıza yardımcı olacaktır.

Ruhlarının diğer yarısını bulabilecek kadar şanslı olan insanlar, yaşamlarını anlamlı olarak daha zengin ve tatmin edici bulmaktadır.

Bir ikiz ruh bu dünyada yeniden bir araya geldiğinde, birbirlerini yaşamlarında tamamlar, birbirlerinin enerjilerini, maneviyatlarını korur ve güçlendirir. Bir şeyi başarabilecek birleşik bir güç olarak birlikte hareket ederler.

Birçoğumuz ikiz alevimizi bulup bulmadığımızı nasıl anlayabileceğimizi soruyoruz. Bu oldukça öznel olmasına rağmen, ikiz ruhların paylaştığı ortaklıkların bazıları aşağıdadır.Umarım, diğer yarınızı bulmanıza yardımcı olur.


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...ec9eab.jpg1. Gerçeküstü Bir Bağlantı

Yaşayan bir ikiz ruha sahip birçok insanın, o kişinin rüyası,vizyonları ya da enerjileri olacaktır. Muhtemelen bu kişiyi hayatlarında bile tanımadılar, ancak birbirlerinin varlığından haberdar olacaklar.

Böyle bir bağlantı o kadar güçlü ki, gerçekliğin sınırlanması olduğuna inandığımız şeyi aşar. Sadece birkaç şanslı ruhun deneyimleyebileceği eşsiz bir deneyimdir.

Nihayet ikiz alevi yerine getirme zevkine sahip olduğunuzda, tanıdık bir varlıkla tanışıyormuş gibi hissedeceksiniz - bir şekilde kaybolmuş bir parçası ve hafızası zaman geçse bile asla unutulmadı.

2.Birlik Duygusu

Eşiniz, kendinizin bir yansıması haline gelebilir. Benzer dengesizlikleriniz, endişeleriniz ve sorunlarınız olacak, ancak birlikte birbirinizin eksikliklerini artıracak ve tamamlayacaksınız.

Ne zaman birlikte olursanız, ikiniz yin  yang ve birliğin bir yapılanmasının nihai hissini verirsiniz.

Siz ikiniz, cinsiyetler, kültürler ve hatta dinlerin karşıtı olabilirsiniz, ama yine de inanılmaz bir anlayış ve birlik duygusu olacaktır.

3.Özel Bağlantı

İkiz ruhunuzla doğal olarak güçlü ve nadir olan özel bir bağlantınız olacaktır.

Örneğin, ikiz alevinizin zihninin durumunu ve duygularını herhangi bir iletişim olmadan algılayabileceksiniz. Diğer yarınız tarafından deneyimlenen üzüntüleri veya hastalanırlarsa acılarını hissedebileceksiniz.

İkiniz birbirinizden ayrılmak zorunda kaldığınızda, eşinize olan özleminiz, işlevinizi bir dereceye kadar bozacaktır.

4. Koşulsuz Sevgi ve İhtiyaç

İkiz ruhunuzla birlikte olmak, iyi hissetmenizi sağlar ve varlığınız mükemmel bir dengede olur. Zihinsel ve fiziksel durumlarınızı yaklaşımınızda daha güçlü ve kendinden emin hissettiğiniz noktaya kadar kolaylaştırır.

Siz ikiniz benzer bir görüşmeyi paylaşıyorsunuz, ancak fark yaratmak için birbirinizin mevcudiyetine ihtiyacınız var. Biraz farklı bir aşk şekli hissediyorsunuz. Bu, sizin ilişkileriniz veya ikinizin paylaştığı mutluluk uğruna asla yapamayacağınız şeyleri yapmanıza olanak tanıyan, koşulsuz bir aşk biçimidir.

5. Direnç ve Kabul

Çoğu insan ikiz alevlerini en az bekledikleri zaman karşılarlar, böylece hayatlarının fırtınası yapar. Ancak, güçlü ruh-bağlantıları sonunda onları bir araya getirecektir.

İlişkilerinin içerdiği duygular, bir insanı bunalmış ve hatta direnme veya kaçınma noktasında korkmuş hissettirebilir. Bu, çoğu insanın savunmasız hissetmek istemediği ve böyle derin bir seviyeye bağlanmadığı için demir kaplı bir insanı bile tamamen çıplak ve zayıf hissettirebilir.

İkiz alevlerin kaç kez ayrıldığına  bakılmaksızın, hayatın gizemli güçleri onları tekrar tekrar bir araya getirme eğilimindedir.

6. Kişisel Gelişim

Bunu deneyimleyecek kadar şanslı olan birkaç kişi, manevi partnerleriyle birlikte olmanın onları daha iyi bir insan haline getirdiğini ve onların daha önce anlayamadıkları bir şekilde büyümelerini kolaylaştırdığını öğrenirler.


Bu büyüme çok önemlidir, çünkü son derece hızlı ve dönüşümlüdür. Siz ve ikiz aleviniz birlikte geçirdiğiniz zaman, manevi aydınlanmaya ya da uyanmaya ulaşmaya daha fazla yaklaşırsınız. Her biriniz, birbirlerinin daha yüksek bir

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ruh Rehberlerinizin Sizi İzlediği Ve Doğru Yolda Kalmanıza Yardımcı Olduğu 8 İşaret Emka 0 856 16-09-2018, Saat: 17:20
Son Yorum: Emka
  Ruh Bağlarını Tanıyabileceğiniz 4 İşaret Emka 0 1,443 27-08-2018, Saat: 02:00
Son Yorum: Emka
  Daha Yüksek Bir Bilinç Düzeyine Ulaştığınızı Gösteren 5 İşaret Emka 0 1,253 26-08-2018, Saat: 17:35
Son Yorum: Emka
  Işık İşçisi Olduğunuzu Gösteren 12 İşaret Emka 0 1,911 23-08-2018, Saat: 16:14
Son Yorum: Emka
  Ruhsal Şifacı Olarak Doğduğunuzu Gösteren 28 İşaret Emka 0 2,171 13-08-2018, Saat: 19:10
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi