Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İlk Hangi Hayvanı Gördünüz? Her Hayvanın Farklı Bir Anlamı Var


İlk Hangi Hayvanı Gördünüz? Her Hayvanın Farklı Bir Anlamı Var konusu, SPİRİTÜEL TESTLER forumunda tartışılıyor.
#1
Negatif alan kavramının yaratıcı yanımsamalarıyla oluşturulmuş bu görselde sizin ilk gördüğünüz hayvan ne? Aşağıdaki görsele ilk baktığınızda hemen dikkatinizi hayvanı seçin ve ne anlama geldiğini inceleyip sizinle uyumlu olup olmadığını test edin!

ilk-hangi-hayvani-gordunuz-1-758x404.jpg

Bu görselde en çok dikkatinizi çeken hayvan hangisi?

Dikkatinizi en çok çeken hayvanı seçtiyseniz aşağıdan ne anlama geldiğini okuyun ve sizinle uyumlu olup olmadığını inceleyin!


1. KÖPEK

ilk-hangi-hayvani-gordunuz-kopek.jpg


Kırmızı daire ile işaretlenen kısmı göz, sarı daire ile işaretlenen kısmı ise burum olarak düşünürseniz beyaz kaplı bölgenin bir köpeği andırdığını göreceksiniz. En önce köpeği farkeden bireylerin en büyük özelliği olaylara geniş bir çerçeveden bakabilme yetenekleridir. Karşılaştıkları olayları ve insanları tek bir yönleriyle değil, genel olarak yönüyle değerlendirerek bir kanıya varmanın daha doğru olduğunu düşünürler. Bulundukları ortamda genellikle önder konumdadırlar. Gereksiz detaylarla uğraşmak onlara yersiz gelir. Olayın ve kişilerin özüne odaklanmanın esas olduğunu düşünürler.


2. KEDİ

ilk-hangi-hayvani-gordunuz-kedi.jpg

Yukarıda kırmızı daire ile işaretlenen kısmı göz, sarı daire ile işaretlenen kısmı ise kedi tasması olarak hayal ederseniz siyahh bir kedi göreceksiniz. Eğer sizin bu resimde ilk gözünüze çarpan hayvan kedi ise, siz dengeli olmanın önemine inanan bir insansınız. Hem hayalci hem de sorumluluklarını bilen birisiniz yani ne gereğinden fazla detaycı ne de, gereğinden fazla hayalcisiniz. Hayatın zorlu gerçekleriyle yüzleşebilecek cesaretiniz olduğu gibi, çocuksu tuttuğunuz saklı bir tarafınız daha var. Bu halinizle diğer insanlardan ayrılmaktasınız.


3. FARE

ilk-hangi-hayvani-gordunuz-fare.jpg

Yukarıda kırmızı ok ile gösterilen kısımdaki fare, sizin ilk dikkatinizi çeken hayvan ise, bu oldukça dikkatli ve detaycı biri olduğunuz anlamına gelmektedir ve ilk olarak fareyi görenler bu testte azınlık kısmı oluşturmaktadırlar. Detaycı ve plancı yapınız sizi olaylara ve kişilere yaklaşırken iyice düşünmeye itiyor. Bu sebepten ötürü, diğer insanlara çabuk güvenmeyip, kendinizi hemen açmamanız gayet olasıdır. Hayatınıza aldığınız insanlara konusunda da oldukça seçici olmanız hiç şaşırtıcı değil. Ayrıca bir karar almadan önce bunu etraflıca düşünerek doğru olan seçimi yapmak için ekstra çaba sarfediyorsunuz.


Kaynak:filoji.com

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Müthiş Bir Test…Seçtiğiniz Meyveye Göre Hangi Çakranız Da Sorun Var Anlayın Magnetho 0 5,181 13-01-2018, Saat: 17:16
Son Yorum: Magnetho
  İlk gözüne çarpan nesneye göre hangi psikolojik yeteneğe sahipsin? Magnetho 0 6,942 16-10-2017, Saat: 03:12
Son Yorum: Magnetho
  Beyninin hangi tarafını daha çok kullanıyorsun? (KİŞİLİK TESTİ ) Emka 0 9,659 12-10-2017, Saat: 20:41
Son Yorum: Emka
  RESİMDE HANGİ HAYVANI GÖRÜYORSUN ( STRES TESTİ ) EvrimBilge 0 8,996 10-10-2017, Saat: 22:28
Son Yorum: EvrimBilge
  İki Yüz Testi: İlk Hangi Yüzü Gördünüz? Her Yüzün Farklı Bir Anlamı Var EvrimBilge 0 5,386 10-10-2017, Saat: 21:50
Son Yorum: EvrimBilge

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi