Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Işık Beden / Merkaba Etkinleştirmesi Yaptığınızı Gösteren 7 İşaret


Işık Beden / Merkaba Etkinleştirmesi Yaptığınızı Gösteren 7 İşaret konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Merkaba Aktivasyonunu daha önce duydunuz mu? Merkaba, tamamen farkında olduğunuz bir durumdur. Ruhsal alanınız sevgi dolu olduğunda; Bol ışık ruhunu yakmaya başlar ve ne olduğunu biliyor musunuz?

Merkaba ya da hafif bedeniniz uyanmış! Bu size fiziksel ve ruhsal formunuzun 4. ve 5. boyutlarını açma yeteneğini verecektir.

Bu harika değil mi?

İşte Merkaba aktivasyonunun bazı belirtileri; size olup olmadığını kontrol edin:

1. Yoğun fiziksel ağrı:

Kronik veya kalıcı olabilen yoğun fiziksel ağrıya maruz kalmak zorunda kalacaksınız. DNA açısından düşünürseniz bu acı gerçekleşir; çünkü ışık bedenini oluşturduğunda, genetik düzeyde birçok değişiklik meydana gelir ve bu da doğada yoğun ve istilacı olan fiziksel ağrıya yol açar. Ama bu acıyla ilgili iyi bir şey şu ki, şu anda sizi öldürüyormuş gibi hissedebilir, ama gerçek şu ki, sizi hastalıktan arındırmak ve hatta yaşlanma sürecini yavaşlatmak suretiyle sizi özgürleştirmektir!

2. Üzüntü

Üzüntü, günlük hayatınızın bir parçası olacak. Çoğu zaman neden üzüldüğünüzü bile bilemezsiniz ama üzüntü sizi rahatsız eder ve senden ayrılmaz. Bunun sebebi geçmişini çözmektir; Böylece tüm üzüntü birikimi önce boşalır ve sonra hayatınızı sürmek için daha özgür ve mutlu hissedeceksiniz. Bu gerçekten sadece bir aşamadır; ve kesinlikle geçecek.

3. İş yerinde zor zamanlar

Pekala, işinizde zor bir zamanınız olacak ve bazı dışsal sorunlar yüzünden değil, içtenlikle de onun yararsızlığını hissetmeye başlayacaksınız. İşin tatmin edici olmadığını ve mutlu bir yaşam sürmek için ona ihtiyacınız olmadığını hissedeceksiniz. Para için ya da şöhret için bir şey yapmaktan çok, gerçekten sevdiğiniz bir şeyi yapmanın ne kadar önemli olduğunu anlayacaksınız.

4. İzolasyon:

Bu Merkaba'nın çok yaygın bir işaretidir. Artık insanlara ihtiyacın olmayacak; onlar tanıdık veya sevdiklerin olsun. İnsanlarla birlikte olsanız bile, yalnız ve kendiniz gibi hissedeceksiniz. Bunun nedeni Merkaba'nın sizin için iyi olan yeni bağlar yapmasıdır.


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...a7f6bf.jpg


5. Uyku

Uyku düzeninizde önemli bir değişiklik gözlemleyeceksiniz. Aniden uyanıp hiçbir şey yokken ağlayabilirsiniz. Bu, vücudunuzun ışık bedenini oluşturmak için çok fazla enerji harcadığı için olur. Ayrıca, tuhaf kabuslar geçiriyor olabilirsiniz. Onlar sizin için neredeyse gerçek görünecek kadar canlı olabilirler.

6.Yüzmek

Evet, Merkaba boyunca, yüzüyormuş gibi hissedeceksiniz. Açıklanamayan bir güç tarafından gökyüzüne doğru çekildiğinizi hissedeceksiniz ve çok hafif hissedeceksiniz. Bu aynı zamanda iki dünya arasında sıkışıp kaldığınızı hissetmenizi sağlayabilir.

7. Bilinçlilik

Kendinizi iç bilincinizle konuşurken bulabilirsiniz. Bunun nedeni bilincinizin bedeninizden atladığı ve “yükseliş” duyacağınızdır. Ayrıca, ilk önce içsel bilincinizle konuşurken kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz, ancak bu rahatsızlık yavaşça yok olur ve iç bilinciniz aslında uzun zamandır kayıp arkadaşınızmış gibi hissedersiniz. İç bilincinizle özgürce konuşabileceğinizi inanılmaz bir deneyim olacak!

Çevrenizdeki işaretlere ve içinden geçtiğiniz değişikliklere dikkat edin. Düşündüğün gibi olmayabilirler. Başka bir şey için hata yapmayın. Yukarıda listelenen bir kombinasyon veya semptomlar yaşıyorsanız, merkaba aktivasyonundan geçme şansınız vardır.

Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir Ruhun Sizinle Temas Kurduğunu Gösteren 12 İşaret Emka 0 3,854 18-11-2018, Saat: 19:54
Son Yorum: Emka
  Ruhani Bir Bağınızın Olduğunu Gösteren 9 işaret Emka 0 2,872 25-10-2018, Saat: 16:12
Son Yorum: Emka
  Ruh Rehberlerinizin Sizi İzlediği Ve Doğru Yolda Kalmanıza Yardımcı Olduğu 8 İşaret Emka 0 2,591 16-09-2018, Saat: 17:20
Son Yorum: Emka
  Ruh Bağlarını Tanıyabileceğiniz 4 İşaret Emka 0 2,837 27-08-2018, Saat: 02:00
Son Yorum: Emka
  Daha Yüksek Bir Bilinç Düzeyine Ulaştığınızı Gösteren 5 İşaret Emka 0 2,486 26-08-2018, Saat: 17:35
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi