Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kalbinin derinlerinden istediklerini düşün ve niyetin gücünü keşfet


Kalbinin derinlerinden istediklerini düşün ve niyetin gücünü keşfet konusu, KİŞİSEL GELİŞİM forumunda tartışılıyor.
#1
Şu an içinde bulunduğun durum ne olursa olsun niyetin gücüyle değişebileceğini bilmelisin. Geçmişte hedeflerini gerçekleştirmek için farklı yollar denemiş olabilirsin. Bu defa işe kaynağından başlayacağız…

Yaşamımızda her şey derindeki onaylanmış fikir ve inançlarımızla hayata geçer. Her deneyim veya deneyimdeki değişim bir niyeti yansıtır. Bugün hayatında ne varsa, aslında en derinlerinde sen onay verdin, bilerek veya bilmeyerek. Birçok zaman gelecek dediğin şey, tekrarlanan bir geçmişin ötesine geçemiyor. İşte tam da bu yüzden aynı sorunları tekrar tekrar deneyimliyorsun. Çünkü zihnindeki kayıtları, inanç ve düşünce kalıplarını gerçek sanıyorsun. Bu kayıtları arındırıp şifalandırdığında kendi mucizelerini yaratmaya başlarsın.

11012622_10152784158341845_1883568891209283750_n.jpg

Evrende olan her şey bir niyetle başlar. Niyet sadece basit bir istek değildir. Çünkü ancak irade bu yönde kullanıldığında harekete geçer ve tekrar edildiğinde de alışkanlığa dönüşür. Niyet, yaratmanın temelidir. Peki gerçek niyetlerinin farkında mısın? Gerçekten istediğin ne? En derindeki temel ihtiyacını karşılayacak olan şey hangisi?

Sen dünyaya yaşam amacını gerçekleştirmek için geldin ve yaşam amacın niyetlerinden enerji alıyor. Niyetlerini gerçekleştirmek için ilk aşama çekim enerjisini doğru kullanmak. Korku, endişe, kin ve nefret gibi düşük frekanslı duygular kendine olumsuzluğu çeker. Aynı şekilde sevgi, neşe, bağışlama, dürüstlük gibi duygular da olumlu çekim enerjisine sahiptir. Tıpkı bir mıknatıs gibi benzer enerjiler birbirini çeker. Duygu ve düşüncelerin tanığı oldukça artık onlara farkındalıkla yaklaşırsın. Şimdide düşünce yoktur ve zihin sessizleştikçe hissedişin artmaya başlar. Nefes çalışması düşünceyi sıfırlayan en hızlı yöntemlerden biridir.

Amacın en derindeki, en gerçek arzularını, seni tamamlayan, kendini gerçekleştirmeni sağlayan, tüm niyetlerini ortaya çıkarmaktır. Bu yaşamın doğal döngüsü için gerekli bir unsur. En derindeki arzuların neyse sen de o’sun. Arzuların niyetlerini, niyetlerin iradeni, iraden eylemini, eylemin ise yaşamını oluşturur. İşte döngü ile kastedilen budur.

niyet-guc.jpg

İçsel amacına rehberin olması için izin verdiğinde hayatının yönü değişmeye başlar. Bu enerjiye bağlandığında, işte o zaman durdurulamaz olursun. Bu seninle birlikte istediğin yaşamı yaratan enerjinin kendisidir. Şu an istediğin şeyi yaratabilmek için her şeye sahipsin.

Sen bir kudretle doğdun
Sen ideallerle ve düşlerle doğdun
Sen yücelikle doğdun
Sen kanatlarla doğdun
Sen acı çekmek için yaratılmadın
Öyleyse yapma
Senin kanatların var
Bunları kullanmayı ve uçmayı öğren

Öz bilincin her olasılığı gerçek yapabilecek güce ve araca sahip. Niyetinle birlikte her şey seninle başlar ve seninle biter. Kaynak da amaç da sensin.

Kaynak: uplifers

Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi