Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Karanlık Alana Dikkat : Üçüncü Gözü Açmanın Tehlikeleri


Karanlık Alana Dikkat : Üçüncü Gözü Açmanın Tehlikeleri konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Üçüncü göz, pek çok doğu dininde yaygın olan mistik görünmez bir göz olarak, destekçileri tarafından normal görmenin ötesinde algılama talep edilen ve maneviyata uyanmanın anahtarı olduğu görüşündedir.

Çoğu için, üçüncü gözün açılması, içsel benliğin gerçekten ortaya çıkmasına izin veren güçlü bir maneviyat uyandırmasıdır. Bununla birlikte, bu sınırsız kaynağın içine girmek tehlikesiz değildir.

Gözün bireyi anında mutlu ve tatmin edici hale getireceği konusunda yaygın bir yanlış anlaşılma var.

Üçüncü gözün sunacağı fikir her zaman mutlaka olumlu değildir. Üçüncü gözün sunabileceği bilgiler dürüst ve dürüst ancak aynı zamanda karşılaşılmaya hazır olmayan veya kısa vadede iyiden daha fazla zarar verebilecek şeyleri ortaya çıkarabilir.

pic-2.jpg

Ancak, üçüncü gözün paylaştığı her bilgi ile çalışmayı öğrenerek kişisel büyümeye ve spiritüel ilerlemeye tam olarak kavuşma potansiyeline sahiptir. Bununla birlikte, bu girişim için hazırlık yapılmaksızın süreç acı verici olabilir.

Bazı insanlar pozitif ve negatif yönlerini görmeye eğilimli olurlar. Bunlar kendilerini iç bilgi ya da bu fasetlerin gerçek ifadeleri olarak, bazı insanlara iblisler ya da canavar olarak atıfta bulunabilirler.

Bu tecrübenin karanlık tarafı, risklerin farkında değilseniz sizi bir talihsiz olay zincirine kaydırabilir. Üçüncü gözünüzü açmadan önce bilinmeyen için hazırlanmanız gerekir.

Zaman ve mekan engelleri, üçüncü gözün açılmasıyla sunulan anlayışlarla uğraşırken artık geçerli olmadığından, bu deneyim korkutucu olabilir ve göründüğünden çok daha uzun sürebilir gibi görünebilir.

Bazıları ayrıca, ruhsal uyanışlarının kendilerini fiziksel belirtiler olarak tezahür ettiğini bulurlar. Bazıları halüsinasyon görür, bazıları fiziksel olarak iyi hissetmez ve uyku bozukluğu çeker.

Sadece bu kişilik ve iç benliğin unutulan yönlerini dinleyerek üstesinden gelebilir ve bir birey kendisi ile tamamen barış içinde olabilir. Çoğu kişi, dünyaya sunulan kişiliklerinin sığ ve yüzeysel dış katmanından daha derin bir seviyede sonsuza kadar çelişkili ve kişinin asla mutlu olmamasının nedeni budur.

Kaynak:galaksiarşivi

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Üçüncü Göz Aktivasyonu: Bu İpuçları İle Epifiz Bezini Açın Emka 0 2,662 22-11-2018, Saat: 20:51
Son Yorum: Emka
  Aşırı Aktif Üçüncü Göz Semptomları Ve Yan Etkileri Emka 0 2,418 04-11-2018, Saat: 23:12
Son Yorum: Emka
  ÜÇÜNCÜ GÖZÜ AÇMAK VE GELİŞTİRMEK İÇİN 3 EGZERSİZ Spiritüeller 0 3,261 09-09-2018, Saat: 15:56
Son Yorum: Spiritüeller
  Ruhunuzun En Önemli Gücünün Kilidini Açmanın 8 Yolu Emka 0 1,984 06-07-2018, Saat: 21:03
Son Yorum: Emka
  Üçüncü Göz, Epifiz Bezi: Kozmos'a Nasıl Bağlanıyoruz? Emka 0 1,579 03-07-2018, Saat: 19:10
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi