Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Karmik İlişkilerin İyileştirilmesi: Görünmez Yaralarla Nasıl Karşılaşılır?


Karmik İlişkilerin İyileştirilmesi: Görünmez Yaralarla Nasıl Karşılaşılır? konusu, ENTERESAN BİLGİLER forumunda tartışılıyor.
#1
Bir Karmik İlişkinin İyileştirilmesi

Karmik bir ilişki, ruh grubunuzdaki biriyle oluşturulmuş romantik bir bağdır ve bu, geçmiş yaşam derslerini ve acıyı iyileştirmek için tasarlanmış bir ilişkidir. Karmik ilişkiler, kimsenin istemediği, ama herkesin sahip olduğu ruhsal ilişkilerin türüdür.

Karmik bir ilişki içinde olduğunuzu gösteren işaretler, yoğun tutku, obsessivite, kıskançlık, olumsuz duygular, kontrol, madde bağımlılığı, bencillik, tek taraflılık, duygusal veya fiziksel istismar  içerir.

Yani, bu ilişkiyi bitirmeyi düşündüğünüzde nasıl iyileşirsiniz?

Birisi veya diğeri döngüden dışarı çıkıp manevi olarak büyüdüğünde karmik bir ilişki iyileşir.

Karmik ilişki ortaklarından biri (muhtemelen siz, şu anda bunu okuduğunuz için), bağdan tamamen uzaklaştığınızda - fiziksel, enerjik ve psişik ilişki sona erer ve bu, ilişkide iyileşmenin ilk adımını başlatır.

Bir karmik desen ilişkisini tam olarak iyileştirmek için, daha sonra, ilişkiyi size öğrettiği dersleri tam olarak yakalamak ve işlemek için ayırmak ve bakmak için zaman ayırmanız gerekir, böylece bir sonraki ilişkiye daha bilinçli bir şekilde geçebilirsiniz.

Eğer karmik bir bağdan çıktıktan hemen sonra yeni bir ilişkiye atlarsanız, önceki karmik kalıpların öğeleri onu ortaya çıkarırsa, eski ilişki, sorunları tamamen iyileşene kadar yeni ilişkide kendini tekrar eder.

Karmik bir bağın kapanmasından kısa bir süre sonra yeni bir ilişkiye başlamak, önceki ortakla yapılan desen döngüsünün özelliklerini yeniden açacaktır.

Bu kişiyle olan bağınız muhtemelen binlerce yıllık ruh tarihine dayandığından, sizi ve karmik partnerinizi fiziksel bir eş olmanın  yanı sıra ele alınması gereken enerjik bir bağ vardır.

Uzaklaşmak,metinleri görmezden geliyor olmak ve ön kapınızı açmayı reddetmek bu kez işe yaramayacak. Bu karmik ortaklarda işe yaramıyor.

Bağı tamamen kapatmak ve karmik bir ilişkiden kurtulmak için, muhtemelen kendinizi yeni bir bağa dönüştürmek için bir miktar enerji çalışması yapmanız gerekecektir.

Kordonlarınızı kesin ve tüm enerjinizi geri çağırın. 21 gün boyunca her gün  bu, bağın üzerinizdeki etkiyi tersine çevirmesine yardımcı olacaktır.

Ciddi durumlarda, bir ruh alma töreni gerçekleştirmeniz gerekebilir  yıllar boyunca bu ilişkide kaybolan tüm yönlerinizi yeniden kazanabilirsiniz böylece tekrar kendinizle birlikte olabilirsiniz.

Bu, karmik bir bağıniyileşme sürecinin bir parçasıdır ve birçok kişi bunu her yıl geçirir.

karmicrelationships750x400.jpg


İyi haber şu:

Bu kişiye sadece karma olarak bağlanırsınız ve karmaları iyileştirip sizler için dersleri öğrenirseniz, bu kişi tarafından sunulan karmik desenler sonsuza dek sizin için biter. (Karmik görev tamamlanır!)

Eski ortağınız değişmezse, bu onların karmasıdır, sizin değil.

Öyleyse hayatınızda karmik bir ilişkiye sahip olmanın en önemli faydası nedir?

İkinci iyi haber! Karmik bir bağın tamamlanmasını ve iyileşmesini takiben pek çok insan, gerçek ruh eşlerini, son bir karmik bağın bitişi ve iyileşmesinden hemen sonra karşılar.

Bu son test gibidir, çünkü karmik bir ilişkinin noktası, kendimizi iyileştirmemizi ve böylece daha tam olarak kendimizi daha iyi hale getirebilmemiz için kendimizdeki iyileşmemiş karmayı göstermektir.

Son karmik testten (ilişkiden) kurtulduktan ve üstesinden geldikten sonra taşıdığınız acıyı iyileştirdiğinizde, kendinizi tam olarak deneyimleyebilirsiniz, böylece gerçek mutluluğu ve sevgiyi hak edersiniz.


Yani, ne olursa olsun, karmik ilişkiler hayatımızda anlam kazanıyor ve çoğumuz birden fazla şeyden geçtiyse, bizler, daha sonra bizim için daha akıllı ve daha iyi olmak için bizimle birlikte tüm bu öğretileri inşa etmeye ve almaya devam ediyoruz.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Pin Kodu – Kişisel Şifrenizi Nasıl Hesaplayacaksınız? Emka 0 6,175 27-11-2018, Saat: 17:06
Son Yorum: Emka
  Ruhlar, Doğum Öncesi Ailelerini ve Arkadaşlarını Nasıl Seçerler? Emka 0 4,542 27-10-2018, Saat: 18:37
Son Yorum: Emka
  KEDİLER NASIL HEP AYAKLARI ÜZERİNE DÜŞERLER Archilles 0 2,483 06-04-2017, Saat: 15:43
Son Yorum: Archilles
  Görünmez Olabilmek Mümkün Mü? Nasıl Görünmez Olabiliriz? Spiritüeller 0 4,078 08-12-2016, Saat: 05:00
Son Yorum: Spiritüeller
  AD KAVMİ NEDEN VE NASIL YOK EDİLDİ Emka 0 5,765 15-06-2016, Saat: 05:30
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi