Kaşlarınızın Arasındaki Bu Noktaya Masaj Yapmanın Vücudunuza İnanılmaz Etkisi

Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kaşlarınızın Arasındaki Bu Noktaya Masaj Yapmanın Vücudunuza İnanılmaz Etkisi


Kaşlarınızın Arasındaki Bu Noktaya Masaj Yapmanın Vücudunuza İnanılmaz Etkisi konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Bu yazıda, son derece basit, ama çok etkili bir akupresür tekniği sunacağız. Sadece alnınıza baskı uygulayarak, sinüs enfeksiyonları ve baş ağrıları gibi durumlarda size yardımcı olacaktır. Bir dahaki sefere benzer acılar çekerseniz, en yakın ağrı kesiciye koşmayın! Bunun yerine bu masajı deneyin! Aslında, bu yöntem Çin  tıbbında kullanılan eski bir yöntemdir.Neden Alına Baskı Uygulamak Fayda SağlıyorÇok sayıda bilim insanı bu tekniği araştırmış ve hepsi vücudun bazı bölgelerinde hafif bir baskı sağlayabileceğini iddia etmektedirler. Vücudumuzdaki tüm noktalar bir organa bağlıdır. Yani, belli bir noktaya en ufak bir baskı uygularsanız, bu bir organı teşvik ettiğiniz anlamına gelir! Bu noktalar tüm vücutta, özellikle eller, ayak ve yüzlerde mevcuttur.C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...743872.png

Akupunktur NoktalarıYüzünüzün ve alnınızın merkezini aşağı doğru aktaran bir meridyen olduğunu bilmelisiniz. Basıncı uygularsanız cildinizin altında bulunan enerji merkezini ve daha önce tıkanmış enerjinin akışını aktive edeceksiniz. Bu dengeyi geri kazanmanıza yardımcı olacaktır. Alnına baskı uygulayarak, tüm dolaşımını iyileştirmeyi başaracak, aynı zamanda kas gerginliğini azaltmanın yanı sıra beyin fonksiyonunu da teşvik edeceksiniz.Bu özel noktaya GV 24 (Vali Damarı) denir, ayrıca Üçüncü Göz Noktası da denir. Konumu, kaşların arasında, burnun üst köprüsünün biraz üstünde, alın ile buluştuğu yerdedir.Geliştirilmiş konsantrasyon, sezgi hissinin ve rahatlatılmış baş ağrılarının güçlendirilmesi, alnınızda bu noktaya baskı yaparak elde edeceğiniz bazı şeylerdir. Bu noktada basınç uygulama zamanı 45 saniyeden 1 dakikaya kadardır.Ayrıca, çok sayıda gençleştirici etki kazanacak, kırışıklıkları ve sarkmayı önleyecek, negatif metabolizmayı ve tüm sinir gerginliğini ortadan kaldıracaktır. Kanınızın yanı sıra lenf akışı da uyarılacak, ancak aynı zamanda sıkı bir cilde sahip olacak, herhangi bir ağız ve göz köşesini düzeltecek ve herhangi bir iyileşme sürecini hızlandıracaksınız!

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir Ruh Eşi İle Hayat Arkadaşı Arasındaki 5 Fark Emka 0 10,164 26-07-2018, Saat: 22:04
Son Yorum: Emka
  12 İplikli DNA'nızı Aktive Etmenin İnanılmaz Faydaları Emka 0 1,293 02-07-2018, Saat: 00:26
Son Yorum: Emka
  60 Saniye Boyunca Belirli Parmaklarınızı Ovmak Vücudunuza İnanılmaz Şeyler Yapar! Emka 0 737 28-06-2018, Saat: 16:45
Son Yorum: Emka
  İNANILMAZ! Başucunuza Limon Dilimleri Koyduğunuzda Neler Olur. Emka 0 2,381 26-06-2018, Saat: 15:53
Son Yorum: Emka
  Bu İnanılmaz Japon Tekniği Tembelliği Aşmanıza Yardımcı Olacak Emka 0 796 22-06-2018, Saat: 16:45
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi