Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kendini Topraklama


Kendini Topraklama konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Doğum sırasında ve doğumdan sonra bilinç olarak bedene odaklanan ruh varlığı kök şakrasını açarak dünyanın enerjileriyle bağlantı kurar. Bu süreçte kök şakrasını açmak ve dünyayla bağlantı kurmak için muazzam bir gayret gösterilir. Bu bağlantı onun bedende kalması ve yaşamayı seçmesi için gereklidir. Beden enerjileriyle dünya enerjilerinin bağlantı kurmasına topraklanma denir.

Yetişkin bireylerin de kök şakraları aracılığıyla, dünya enerjileriyle olan bağlantılarının güçlü olması hem fizik hem de enerji alanının sağlığı için gereklidir. Özellikle enerji çalışması yapacak olan bireylerin topraklanma dediğimiz egzersizle bu bağlantıyı güçlendirmeleri ve kendilerini dünya enerjilerine çapalamaları işlerini çok kolaylaştırır. Çapalanan beden, toprağın derinliklerine kök salmış sağlıklı bir ağaç gibi dimdik ayakta olduğunu hisseder. Yerküre enerjileriyle beslenir ve güçlenir. Aurasının titreşimleri de artar.


karmic_relationship_twin_flames.jpg

Biyo-Elektro-Manyetik Enstitüsünün (Reno, Nevada'da) kurucusu olan Dr. John Zimmerman'a göre, şifacıların topraklanma dedikleri şey yeryüzünün manyetik alanı ile hem frekans hem de faz bakımından bağlantı kurma eylemidir. Zimmerman şifacıların, şifa eylemi sırasında Schmann dalgaları ile bağlantı kurduklarını, beyinlerinin sağ ve sol yarı kürelerinin birbiriyle dengeli hale geldiğini ve beyin dalgalarının 7,8 -8 Hz'lik alfa ritmi gösterdiklerini keşfetmiştir. Şifacı hastaya enerji aktarmaya başladığında hastanın beyin dalgaları da alfa ritmine geçmektedir. Aslında şifacı, hastayı yeryüzünün manyetik alanının atımlarına bağlamakta ve böylece şifa için muazzam bir enerji kaynağını da kullanmaktadır.

Topraklanma egzersizi her yerde yapılabilir. İşyerinde, uçakta hatta otobüste bile rahatlıkla yapılabilir. En fazla bir kaç dakika hatta saniyeler içinde yapmak mümkündür. Böylece beden enerjisi dünyanın enerjisine güçlü ve derin bir şekilde tekrar bağlanıp çapalanır.

Pek çok egzersiz gibi topraklanma egzersizi de imajinasyon çalışmasıyla yapılır. İmajinasyon bir düşünceyi bir hayali zihinde canlandırmaktır. Olmasını istediğimiz şeyi tutkulu bir istekle, sanki gerçekten de o şey oluyormuş gibi hissederek hayal etmektir. Bütün enerjiler düşünceyi izler demiştik. Farkındalıkla imajine ettiğimiz her düşünce ve imajinasyon da enerjiyi yönlendirir. Doğrudan toprakla temas etmek, toprakla uğraşmak da topraklanmayı sağlar.


Kaynak:Fadime Emir
Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  TOPRAKLAMA ENERJİSİ – ENERJİNİZİ NASIL YÜKSELTECEKSİNİZ Emka 0 3,226 05-09-2018, Saat: 20:13
Son Yorum: Emka
  KONUŞARAK KENDİNİ İYİLEŞTİRME Emka 0 5,236 18-06-2018, Saat: 20:59
Son Yorum: Emka
  Kendini arayan gizem: Büyük sırrın 5 perdesi Magnetho 0 2,509 09-08-2017, Saat: 17:16
Son Yorum: Magnetho
  Bolluk Bereket ve Zenginliği hayatına çekmek için kendini değiştir Emka 0 29,919 25-07-2017, Saat: 23:12
Son Yorum: Emka
  TOPRAKLAMA KORDONUNU YARATMAK Emka 0 36,659 15-02-2017, Saat: 13:58
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi