Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kendinizi İyileştirmek İçin Ağaçların Chi Enerjisini Kullanın


Kendinizi İyileştirmek İçin Ağaçların Chi Enerjisini Kullanın konusu, Chi Enerjisi forumunda tartışılıyor.
#1
Taocu ustalar, ağaçların çok güçlü olduğunu gözlemler. Sadece karbondioksiti absorbe edip oksijene dönüştürmekle kalmaz, aynı zamanda negatif kuvvetleri de absorbe ederek pozitif hale getirebilirler.

Ağaçlar ve diğer tüm bitkiler, enerjiyi ışıktan emebilme ve onu beslemeye dönüştürme yeteneğine sahiptir; Aslında, besin ihtiyaçlarının çoğu ışığa bağlıdır, su ve mineral tuzları ise sadece% 30'dur.

Ağaçlar uzun yıllar yaşayabilirler.

Ağaçlar en büyük ve spiritüel olarak en  gelişmiş Dünya bitkileridir. Sürekli meditasyon yaparlar ve süptil enerji onların doğal dilidir. Bu dili anlama yeteneğiniz arttığında, onlarla ilişkiler kurmaya başlayabilirsiniz.

Enerji kanallarınızı açmanıza, sakinliği ve canlılığı geliştirmenize yardımcı olabilirler. Karşılığında onların bloklarını ve devitalize parçaları ortadan kaldırmak için yardımcı olabilirsiniz. Kültürlenmeyi hak eden faydalı bir karşılıklı ilişkidir.

Çalışmak için bir ağaç seçin

Tarih boyunca insanlar ağacın tüm kısımlarını tedavi amaçlı ilaç üretmek için kullandılar. Bunlar genellikle büyük olan ağaçlar ve özellikle çam ağaçlarıdır.

Chi'yi yayar, kanı besler, sinir sistemini güçlendirir ve uzun ömürlülüğü sağlar. Aynı zamanda ruhu beslerler.


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...5f2c74.jpg

Ağaçlar Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Çamlar genellikle en iyi seçim olmasına rağmen, diğer birçok ağaç veya bitki türü kullanılabilir. Büyük olanlar çok fazla enerji içerir ve en iyileri akıntıların yakınında bulunanlardır.

Bazıları diğerlerinden daha sıcak veya daha soğuktur ve sadece uygulama çeşitli türlerin farklı özelliklerini ayırt etmenizi sağlar.

1. Selvi ve sedirler sıcaklığı düşürür ve Yin enerjisini besler.

2. Söğütler, vücuttaki aşırı nemi ortadan kaldırmak, kan basıncını azaltmak, idrar yolunu ve mesaneyi güçlendirmek için kuru rüzgarlarla savaşmaya yardımcı olur.

3.Karaağaç zihni sakinleştirir ve mideyi güçlendirir.

4.Akçaağaç kuru rüzgarlarla savaşır ve acıyı azaltmaya yardımcı olur

5.Harnup  iç ısıyı ortadan kaldırmaya ve kalp koşullarını dengelemeye yardımcı olur

6.Banyan ağaçları kalbinizi arındırır ve vücut nemini ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

7. Tarçın, kalpten ve mideden soğuğu çıkarabilir

8. Köknar ağaçları, terlemeyi azaltmak ve ilk olarak kemik kırıklarını iyileştirmek için çürükleri emmeye yardımcı olur.

9.Akdiken sindirime yardımcı olur, bağırsakları güçlendirir ve tansiyonu düşürür.

10.Huş Ağacı ağrıları, vücut ısısını düşürü, vücut nemini ortadan kaldırır ve vücudu detoksifiye etmeye yardımcı olur.

11. Kuru Erik dalak, mide, pankreas ve zihni sakinleştirir.

12. İncir, tükürük salgısını artırarak, dalağı besleyerek ishali iyileştirmeye yardımcı olarak aşırı vücut ısısını ortadan kaldırır.

Çalışmak için doğru ağacı bulmak için ormana gitmeye gerek yoktur.

Şehir parkları  çevrelerine hakim olan insanlarla daha yakın bağlara sahip olmayı seven güçlü ve erişilebilir ağaçlarla doludur.

Ağaçların insanlara daha erişilebilir kılan belirli boyutlar vardır. Bir ağaç çok küçük olduğunda, özellikle üzerinde hareket etmek için yeterli enerjiye sahip değildir.
 
İyileştirici bir enerji kaynağı olarak, küçük boyutlu,hoş etkileşim için geniş,sağlam ve orta büyüklükte bir ağaç seçmek en iyisidir.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi