Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

KİŞİSEL ŞİFA GÜCÜMÜZ


KİŞİSEL ŞİFA GÜCÜMÜZ konusu, SAĞLIK forumunda tartışılıyor.
#1
Kendimizi iyileştirmek için kendi içimizdeki gücü kullanmak gerekiyor. Enerjimizi dengelemek ve hücre titreşim hızımız ayarlamak için kendi içimizde olan gücü harekete geçirmeliyiz.Yani farkındalığımız arttırarak vücudumuzla gereken ilişki ve diyalogu kurmalıyız. Böylece yeni programlarla vücudumuzdaki enerji aksaklıklarını düzeltir ve şifalanırız. 


Hepimiz kendi kendimizi şifalandırma yeteneğine sahibiz. Sadece bunu kabul edip harekete geçirmemiz yeterli. Farkındalığımızı arttırmak için de kendi içimize dönmeliyiz. Bedenimizle iletişime kendimizi açmalıyız. Nerde nasıl bir tıkanıklık olduğunu bedenimiz bize kendi söyleyecektir. Sesine kulak verip enerjisel işaretlerini duymamız yeterlidir. Pek çoğumuz bu işaretlerin üstünde durmuyoruz. Çünkü bedenlerimizle konuşabileceğimizi düşünmüyoruz. Sonunda kendimizi cihazlara emanet ediyoruz ve onların bedenimizin lisanını anlayacağını düşünüyoruz. 
glr201516493.jpg


Oysa hangi cihaz sevgi dili konuşur? Bedenin dili sevgi dilidir. Siz sevgisiniz. Bu yüzden cihazların bedeninizi anlayacağını düşünmeyin kendinizi sevin ve iletişime açık olun. Fakat o zaman bedenimizin ne demek istediğini net bir şekilde anlarsınız. Cihazlar sadece ilerlemiş rahatsızlıkları tespit edebilir. Çünkü artık gözle görülebilir hale gelmiştir. Beden, lisanı anlaşılmadığı için sizin 5 duyunuza hitap eder şekilde problemini anlatmaya başlamıştır. Fakat bu noktada bedeninizi anlamaya odaklanıyorsunuz. Oysa problem çoktan büyümüş vaziyette. Ondan sonra da bu gözle görülür sıkıntıları ortadan kaldırmayı hedefliyorsunuz. Problemleri oluşturan kaynağı tedavi etmeyi değil. Bedenlerinize eziyet ediyorsunuz. Şifa vermek bu değildir. Şifa vermek, sevgi yüklemektir. Sevgi en yüksek frekanstır. Bedene sevgi yüklediğinizde ona sıkıntı yaratan tüm düşük frekansları temizlemiş olursunuz. Ve bedeniniz enerji alanını dengeler. Hücreleriniz yapısını dengeler. Atomlarınız titreşim hızlarını dengeler. Tüm bunlar dengelenince zaten beden şifalanmış olur.


Bizler tüm bunları göz önünde bulundurarak önce kendimizle bağlantı kurmalı ve bedenimizde oluşan problemleri görmeyi öğrenmeliyiz. Sonra da kendimize sevgi yükleyerek mevcut tüm rahatsızlıkları ortadan kaldırmayı yani enerji alanlarımızı dengelemeyi hedeflemeliyiz. Böylece ruh ve beden dengemiz oluşur. Enerjimiz vücudumuzda dengeli bir biçimde dolaşır. Şifalanmış oluruz.

Bedenimizin lisanı basittir. Hepimiz biraz farkındalıkla bu lisanı öğrenip kullanabiliriz. Problem olan bölgede ki enerji değişimi, değişik titreşimler en belirgin dikkat çekme yöntemidir. Bedeninizdeki herhangi bir organda normalde hissetmeye alışık olduğunuzdan daha yoğun bir titreşim hissederseniz o bölgede enerji dalgalanması vardır. Bunu fark ettiğiniz anda o bölgeye ve tüm vücudunuza yoğun sevgi frekansı gönderdiğinizi düşünürseniz, enerji açısından uygun tedaviye başlamış olursunuz. Bunu titreşimleri normal hissedene kadar sürdürmeniz yeterli olacaktır.

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Vücudun Şifa Haritası - Eller Spiritüeller 0 3,865 02-06-2016, Saat: 15:06
Son Yorum: Spiritüeller
  Kulaktaki Şifa Noktaları Spiritüeller 0 23,031 29-05-2016, Saat: 00:05
Son Yorum: Spiritüeller
  Vücudun Şifa Haritası - Ayaklar Spiritüeller 1 9,958 27-05-2016, Saat: 04:30
Son Yorum: Ebru Atamgazi
  YÜZDEKİ ŞİFA NOKTALARINI ÖĞRENELİM EvrimBilge 0 60,718 20-05-2016, Saat: 17:21
Son Yorum: EvrimBilge

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi