Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kozmik Uyanışın 10 Yaşam Değiştiren Etkileri


Kozmik Uyanışın 10 Yaşam Değiştiren Etkileri konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Serbest İrade,Tezahür ve Evrensel Birlik


Kozmik uyanış güçlün, derin ve büyülüdür. Umut, olasılık, güzellik ve bolluk dünyasına uyanmadır. Kendi bilincinizin farkında olmaktır.

Daha yüksek kozmik frekanslara cevap olarak hücresel titreşimimizi arttırıyoruz. Bunun anlamı, özgür irade, tezahür ve evrensel birliğe uyanmaktır. 5.boyut ve ötesine geçiyoruz.


astros.jpg


Kozmik uyanışın 10 hayat değiştiren etkisi1. Yaşamlarımızı yeniden düzenleriz. Yaşamlarımızı basitleştirebiliriz. Ev hayatımızda, iş hayatımızda ve pozitif titreşimler yaratan ilişkilerimizde köklü değişiklikler yaparız.

2. 3boyutun matris realitesinde zihin programlama algoritmalarından kurtulduk. Ana akım medyadan, popüler kültürden, reklamcılıktan ve pazarlamadan neye izin verdiğimizi dikkatli bir şekilde filtreler ve sansürleyebiliriz

Bilinçaltımızı, enerji alanımızı ve egemenliğimizi temizlemek ve korumak için adımlar atıyoruz.

3. Vücudumuzu yeniden düzenleriz. Fiziksel varlığımızla bir oluruz. Organlarımız, kaslarımız, kemiklerimiz, kanımız ve dokularımızı görüyoruz. Vücudumuzun sorumluluğunu alıyoruz.

Nefrei, kıskançlık ve rekabetin matrix zihin kontrol algoritmalarından yoksun kaldık. Vücudumuza, üçlü zihin bedenimizdeki ruhsal esenliğimiz için gerekli olan değeri vermeyi öğreniyoruz.

4. Geçmiş yaşam karmasını ve mevcut yaşam karmalarını açığa çıkarırız. Yoğun karmik salınım dönemlerinden sonra dengeleri yeniden kazanmak için mantralar, meditasyon ve doğayı kullanmayı öğreniyoruz.

5. Korku sıklığından çıkarız, kendimizi ona vermemek için eğitiriz. Negatif duygusal enerjiyi nasıl dönüştüreceğimizi öğreniyoruz.

Çakra sistemimizin ve kalp çakramızın akışını nasıl arttırdığımızı, kendimizden ve başkalarından alçak frekans duygularını temizlememizi sağlayarak fark ederiz.

6. Durağanlık, bağlılık egemenliği ve maneviyat öğreniriz. Sıklıklarımızı bilinçli olarak yükseltebiliriz. Daha yüksek varoluş düzlemleri olan zen uzaylarında yüzeriz.

Düzenli ve etkili bir şekilde çalışıyoruz. Taç çakramız aracılığıyla evrensel sevgiye bağlanan kuantuma geçiyoruz, bu ışığı bizi Gaia'ya geri getiren enerjik bedenlerimizle çekiyoruz.

7. İçgüdülerimize, sezgimize, durumlarımıza ve insanlara enerjik cevaplarımıza, gözlerimizden veya zihnimizden daha çok güveniriz.

İçsel ve dışsal çevremize zihin beden ruhu varlıkları olarak yanıt veririz, ego led matris avatarları çıkarırız. Geçmiş maskeleri insanların gerçek doğasına bırakıyoruz. Kendi maskelerimizi düşürüyoruz, gerçeği ve gerçekliği ortaya koyuyoruz.

8. Gerçekliği  boyutlara doğru giderek daha fazla görüyoruz. Dejavu ve zamandaki dalgalanmaların farkındalığı artıyor.

Bilincimiz, rüyalar, doğa ile etkileşim ve ruhsal uyanış yoluyla genişler.

9. Dil, kristal ve bütünsel tedavileri şifa, koruma ve rehberlik için araçlar olarak kullanmaya başlarız.

Uyanışımızı paylaşmak ve daha yüksek titreşimleri büyütmek için fikirli insanları aramaya başlıyoruz.

10. Kalplerimizi evrensel aşka açıyoruz. Biz egoyu yönetmeyi, beslemeyi ve sakinleştirmeyi öğreniyoruz. Hayata sevgiyle yaklaşıyoruz korkuyla değil.

Sakin kaygı ile. Umutla, güven ve inançla depresyon değil. Yüzleşmekten, kaostan ve felaketten kalpten cevap veriyoruz. Şükran, alçakgönüllülük ve zarafeti hayatımıza entegre ediyoruz.

Korkuya izin verirsek, korku kazanır. Işık işçileri, ruh arkadaşlarımız ve çok boyutlu ruh rehberlerimiz tarafından gördüğümüz ve öğrendiğimiz şeyleri uyguluyoruz.

Kendimize bakım yapıyoruz. Yükseltmeleri kucaklıyor ve entegre ediyoruz. Ruhumun karanlık gecesiyle yüzleşiriz, utanç, suçluluk, keder ve öfkeden kurtuluruz. Zihnimiz, bedenlerimiz ve ruhlarımızla daha iyi ilgileniyoruz. Travma, trajedi ve aldatma ile başa çıkmayı, dengemizi yeniden hizalamayı ve sıfırlamayı öğreniyoruz.


Dünyayı bir seferde daha yüksek frekans dalga boyunda dalgalandırmak için buradayız.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşırı Aktif Üçüncü Göz Semptomları Ve Yan Etkileri Emka 0 5,750 04-11-2018, Saat: 23:12
Son Yorum: Emka
  Büyük Kozmik Kütüphane Akaşik Kayıtlar Emka 0 4,610 22-10-2018, Saat: 13:51
Son Yorum: Emka
  KOZMİK ENERJİ NASIL ELDE EDİLİR ? Emka 0 3,900 29-07-2018, Saat: 23:34
Son Yorum: Emka
  Her Kozmik Değişim Fiziksel Bedeninizi Ve Enerjinizi Nasıl Etkiler? Emka 0 2,642 26-07-2018, Saat: 14:05
Son Yorum: Emka
  Aydınlanmaya Ulaşmak İçin Gerekli Olan Uyanışın 10 Aşaması Magnetho 0 3,522 22-07-2018, Saat: 13:48
Son Yorum: Magnetho

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi