Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

KRYON-Manyetik Izgara ve Gelen Değişim


KRYON-Manyetik Izgara ve Gelen Değişim konusu, KRYON forumunda tartışılıyor.
#1
Farkında olmanız gereken şey, ızgaranın İnsan tarihinde çok fazla değişmediği ve bir çok yaşamlarınızda durağan kaldığıdır. Ancak, 1987’de çok fazla yer değiştirmeye başladı. Nedeni? Bir şeyi almak için konum değiştirebilmesi için yer değiştiriyor – gelmesi beklenen bir şey. Bunu, görülebilir olduğunu bilmediğiniz bir şeyi daha iyi görebilmeniz için, mobilyalarınızın yerini değiştirmek gibi düşünün. Izgaranın yeniden konumlanması, bizim “evrim enerjisi” diyeceğimiz gelen bir şey içindir ve o fizikseldir. O gerçekten fizikseldir! Aslında, onun geldiğini görebilirsiniz!

Bundan aylar ve yıllar önce, gezegeninizin daha önce hiç bulunmadığı bir uzay bölgesine girmekte olduğunu anlattık. Bu ezoterik değildir. Bir astronoma sorun, “Güneş sistemi koruyucu baloncuktan çıkıp daha önce görmediğiniz yeni bir tür radyasyon veya enerjiye mi giriyor?” Güneş sisteminizin uzayda bulunduğu yer nedeniyle her zaman sahip olduğu koruyucu kalkanını kaybediyor olması olası mı?

kuantum-paralel-evren-3.jpg
Bunu galaktik hareketi ve güneş sisteminizi çok fazla anlamayanlara daha fazla açıklayayım. Galaksinizdeki tüm yıldızlar merkezin etrafında yavaşça hareket ediyorlar. Güneş sisteminiz ve onun Yıldızı (Güneş) galaksinin merkezi etrafında dönerken, her zaman hareket halinde idi. Güneş sisteminiz ortanın etrafında dönerken, sizler her zaman yeni bir zaman ve uzay periyodundasınız. O çok yavaş hareket ediyor, ama (merkezin etrafını bir sefer dönmek milyonlarca yıl) tüm insanlık için, bu temel olarak koruyucu bir baloncuk gibi tek enerji içinde idi ve şimdi bu değişiyor. Buna inanmıyor musunuz? Farklı bir şey olup olmadığını araştırın veya bir astronoma sorun. Bu kanallığı kendiniz için gerçek hale getirin, size söylediğimiz şeyi daha tam olarak anlayacaksınız.

Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kryon - Titreşim Düzeyinizin Yükselmesini Engelleyen Faktörler Emka 1 3,831 09-07-2017, Saat: 15:20
Son Yorum: Neval Ercan
  KRYON-RUHSAL KARMALAR Emka 2 3,283 09-07-2017, Saat: 14:48
Son Yorum: Neval Ercan
  KRYON-BEKLENMEDİK DEĞİŞİM Emka 0 3,428 08-07-2017, Saat: 15:16
Son Yorum: Emka
  Kryon - Ben Neyim - Neden Buradayım Ve Reenkarnasyon Archilles 0 4,064 11-06-2017, Saat: 21:26
Son Yorum: Archilles
  RUHSAL KARMALAR – KRYON Emka 0 3,037 19-04-2017, Saat: 11:00
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi