Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

KUANTUM DOKUNUŞ - Quantum Touch


KUANTUM DOKUNUŞ - Quantum Touch konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Kuantum-Dokunuşu, görülmeden inanılması mümkün olmayan, ellerin kullanıldığı bir şifa yöntemidir. Kendiniz ya da başkaları üzerinde çok ha¤fif bir dokunuşla bedenin kendini şifalandırmasını önemli ölçüde hızlandı¤rabilirsiniz.Etkiler öylesine hızlı ve olağan dışıdır ki basit bir dokunuşla ke¤miklerin kendilerini yeniden düzenlediklerini görebilirsiniz. Bedenimiz ke¤mikleri nereye koyması gerektiğini bildiğine göre, hiçbir zaman doğru şe¤yi yapıp yapmadığımızı düşünmemelisiniz. 

Yapısal düzenlemenin yanısıra ağrı ve şişlikler de hızla azalmakta, organlar, sistemler ve salgı bezleri dengelenmektedir. 

Bunun nedeni şifalandırma yeteneğinin insanın doğasında olmasıdır. Fab¤rikadan çıkan arabaların direksiyon, camlar, kapılarla donatılmış olduğu gibi birbirimizi şifalandırma yeteneği sistemin içinde varolmaktadır. Çocuk¤lara yürüme, dil öğrenme, gülme, ağlama ve sevebilme bahşedildiği gibi bizlerin de şifa uygulama kapasitemiz vardır. Kuantum-Dokunuş'un sonuçlarını ilk gözlemlediğinizde, bu genelikle şaşırtıcı ve unutulmayan bir deneyim olur. Deepak Chopra, "Şifa etkisini artırmak için bedenin tüm kalın seviye¤lerinden geçmek gerekir -hücreler, dokular, organlar ve sistemler- madde ile zihin arasındaki kavşağa vardığınızda bilinç etkili olmaya başlar." der. Bilinç ile maddenin kesiştiği bir noktanın varlığına ve bu kavşağın ku¤antum (atomaltı) seviyede olduğuna ve bu olağanüstü bağlantının sevgi ve niyetimizle ulaşılabilir olduğuna inanıyorum. içsel sevgi gücümüzü kontrol altına alarak bedenimizin kendi şifa sürecini dinamik ve olumlu ola¤rak başlatabiliriz. DNA'larımızdan kemiklerimize kadar tüm sistem ve hüc¤reler hiçbir çaba göstermeden sevginin şifalandırıcı titreşimine cevap ve¤rirler. 

Kuantum-Dokunuş'u Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Avru¤pa'da öğrenmiş olan ellerini kullanarak şifa veren uygulamacılar şifa çalış¤malarının etki ve gücünü belirgin bir şekilde artırdığını söylemektedirler. Kayropraktis uzmanları bunun kayropraktisin ileri bir formu olduğunu dü¤şünmektedirler. Fizik tedavi uzmanları, Kuantum-Dokunuş'un fizik tedavi¤den daha etkili olduğunu ifade ediyorlar. Aynı şekilde, akupunktur uzman¤ları bu çalışmanın akupunkturun gelişmiş bir formu olduğunu söylemekte¤dirler. Reiki öğretmenleri buna " Reiki güçlendirmesi' ya da "Turbo güçlen¤dirilmiş Reiki' adını vermektedirler. Kuantum-Dokunuş, masaj, şiatsu, jin şin do, akupresür, polarite, kraniyal sakral, terapötik dokunma, şifa doku¤nuşu ve bunun gibi birçok teknikle tamamen uyuşmaktadır. Ama etki olarak hepsinden üstün bir tekniktir. 

Ana felsefesi sevgiden gelir. Bu sevgi ana, baba, çocuk sevgisinden öte evrensel bir sevgidir. 

Cinsiyet, din, dil ve ırk ayırt etmeden sevginin şifa gücünü vermektir. 
Mantığı vücudumuz mitoz bölünme sırasında 7 mhz FM frekansında rezonans üretmektedir. 


600_434186206.jpeg


Bu rezonans tıbben kanıtlanmıştır. Genel olarak baktığımızda vücudumuzun üretmiş olduğu belli bir frekans zaten mevcut olup, OUANTUM TOUCH ile vücudun ürettiği rezonansa uygulayıcı çok daha yüksek bir rezonans ile yaklaşınca beden bu yüksek rezonansa adapte olamaya çalışırken (balans olmak) vücudun kendi kendine iyeleştirme yetisi devreye girer ve tarif edilemeyecek gelişmeler olur. Ben ise bu konumda tamamen uygulayıcı ve aracı konumunda kalırım. Yani kişi kendi kendini iyileştirir. Her ne olursa kişinin kendi bedeni nasıl olması gerektiğini bilir ve düzelmeler bu doğrultuda gerçekleşir. 
QUANTUM TOUCH masaj gibi çıplak yapılan bir teknik değildir. Masaj seanslarında yağ ve çıplak ten gereklidir. Ancak QUANTUM TOUCH günlük elbiselerle hatta palto üzerinden bile uygulanabilir. İlle de kişi özel bir kıyafet giyecek veya çıplak olacak diye bir kural yoktur. Bu nedenle seans sırasında bayanlar kendilerini bu konuda çok daha rahat hissediyorlar. Ancak tene temasın gerekli olduğu haller de var. Örneğin omuzdaki veya siyatik bölgesinde gibi bir sorunda kemikleri veya kas dokusunu çok iyi hissedebilmem gerekiyor. Ama o zamanda sadece tişört veya ince bir eşofman yeterli olacaktır. 

QUANTUM TOUCH ağrılı veya sorunlu bölgeye avuç içi ve parmak uçları ile herhangi bir baskı yapmadan minik dokunuşlarla uygulanır. Çalışılan bölge veya sorun üzerinde kişinin hissettikleri doğrultusunda örneğin ağrı olan bölge üzerine elimi koyduktan sonra ağrı yer değiştirip farklı bir bölgeye kayabilir ki buda kişilerin farklı şeyler hissetmesine yol açar. Örnek olarak omuzdaki bir ağrı sırta daha sonra ayak bileğine veya mideye gidebilir. İşte buna ağrı takibi diyoruz. O ağrının son durduğu noktada sorunun tamamen ortadan kalktığı ve kişinin kendini daha iyi hissettiği aşamada takip son bulmuş ağrı geçmiştir. 

Ancak ağrı enerji akışını engelleyen blokaj tabir ettiğimiz noktalara bağlanıyorsa uygulayıcı daha farklı bir çalışma ile seansa devam eder fakat yukarıdaki ağrı geçiş işleminden farklı bir şekilde blokaj çözülmesi ile ağrı son bulur. 

Kuantum-Dokunuş, arkadaş ve sevdiklerinizin ağrı ve ızdıraplarını gi¤derebilmeniz konusunda sizi güçlendirecektir. Bu gerçekten de hepimizin bilmesi gereken yaşam yeteneklerinden biridir. 
Kişisel ve bencilce bir bakış açısından, şifanın gerçek olarak kabul edildiği, evrensel olarak uygulandığı, insanlığın birbirine nazik davrandığı ve cömert, iyi doğamızı rahatlıkla ifade edebildiğimiz bir dünyada yaşamayı isterdim. Bunlar ve daha birçok gönülden ifade ettiğim nedenden dola¤yı benimle bu keşif yolculuğuna Kuantum Dokunuş'un keşfine çıkma¤ya sizi davet ediyorum.


Alıntır

"Kuantum dokunuş (yazar:richard gordon)" isimli türkçe kitap bu tekniği anlatıyor.
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  KUANTUM OLUMLAMA - KONUŞURKEN YARATMA Spiritüeller 0 2,674 28-06-2016, Saat: 15:34
Son Yorum: Spiritüeller

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi