Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MAJİ İLE İNSANLARA HÜKMETMEYE BAŞLAYIN


MAJİ İLE İNSANLARA HÜKMETMEYE BAŞLAYIN konusu, MAJİ forumunda tartışılıyor.
#1
28346_125750177450119_125749777450159_23...1543_n.jpg
İçinde metal olmayan boş bir oda bulun . Odanın içinde , ses getiren aletler de olmamalı yani radyo , televizyon gibi şeyler . O gece mutlaka yalnız olmalısınız . Telefonlarınızı kapatmanız gerekmektedir . Rahat ve uygun odayı bulup , üzerinize rahat kıyafetler giydikten sonra odanın tam merkezine oturun . Işıklar sönmüş olmalı . Tek bir mumu ışık kaynağı olarak kullanmak yeterli olacaktır . Gece yarısı olduğu an merkeze oturun ve karşıdaki boş duvara televizyon izlermiş gibi bakmaya başlayın . Dikkat edin , gözünüz başka yere kaymasın . Belli bir zaman sonra duvarda enerji yoğunluğu olmaya başladığını hissedeceksiniz . Duvara bakmaya başladığınız andan itibaren zikir yapar gibi ENDU VENA ENDU kelimelerini arka arkaya mırıldanır gibi söylemeniz gerekmektedir . 

Yedi gün boyunca , gece yarısından sabah gün doğana kadar bu işlemi yapın ve sabah olduğunda kesinlikle uyumayın . Hemen günlük hayatınıza başlayın . Yedi gün boyunca uykusuz kalmayı göze almanız gerekmektedir . Tutarlı şekilde bu işlemi yedi gün boyunca yaptıktan sonra , gücünüzün yükseldiğini hissedeceksiniz . Yedi gün sonra , yedi gün ara verin ve tekrar yedi gün aynı işlemi tekrarlayın . Yaklaşık üç ay sonra , enerji boyutlarınız değişmeye başlayacaktır . Beden diliniz ve ses renginiz büyük savaşçı ATTİLA gibi olmaya başlayacaktır. 

Üç ay sonra ikinci aşamaya geçin ; Buna göz eğitimi de diyebiliriz . Çok büyük bir mum alın merkezde oturduğunuz yere , önünüze koyun . Gece yarısından başlayarak sabaha , gün ışıyana kadar aynı sessiz ve insansız ortamda mum ışığına gözleriniz kaydırmadan bakın . Birer hafta ara ile üç hafta aynı işlemi tekrarlayın . Artık beden enerjiniz de savaşçı ATTİLA gibi olmaya başladı . Daha fazla bir şey yapmanıza gerek yok . Tüm çakralarınız açılmış oldu , insanlar üzerinde hükmetmeye başlayın . 

Güçlü enerjiniz diğerlerini etkilemeye başlıyacaktır . İnsanlar hükmetme gücünü aynı zamanda taşlardan ve metallerden de alırlar . Bu işin metali titanyumitaşı ise siyah safirdir . Siyah renkli işlenmiş ya da işlenmemiş safir bir taş üzerine VEHLİ kelimesini kazdırın . Bu taşı titanyum metalinden yapılmış bir yüzüğe mıhlatın ve sol elinizin yüzük parmağında bu yüzüğü taşıyın . Taş sihirli bir etki yaratarak , etkinin manyetik gücü bulunduğunuz ortamda bulunan insanların sizin otoritenize boyun eğmesini sağlayacaktır .
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  PRATİK MAJİ'NİN ANAHTARLARI - W.E. BUTLER Archilles 0 2,290 27-09-2017, Saat: 13:09
Son Yorum: Archilles
  Kadim Maji Sırları Archilles 0 2,993 26-09-2017, Saat: 14:31
Son Yorum: Archilles

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi