Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Manevi Bir Aydınlanma Yaşadığınızı Gösteren 4 Belirti


Manevi Bir Aydınlanma Yaşadığınızı Gösteren 4 Belirti konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
1) Kariyerinizde değişiklik

Hayatta sürekli olarak karşınıza çıkacak ve tekrarlayacak olan tek şey gelişimdir. Bir gün uyandığınızda büyük heveslerle başladığınız işinizden artık zevk almadığınızı fark edebilirsiniz. Severek yaptığınız işin yerini koca bir boşluk almıştır. Kariyer değişiklikleri aniden veya planlı olarak değişebilirler. Fakat artık bazı şeyler hizadan çıkmıştır ve sizin bağlantılarınız ya patronunuz yada kendiniz tarafından koparılacaktır. Sakın korkak davranmayın. Bu değişimlerin sonucunda sizi çok daha iyi bir şey beklemektedir. Bu yüzden olumlu düşünmeye çalışın.

2) Sona eren arkadaşlıklar

Arkadaşlıklar genel olarak ortak özelliklere dayanırlar. İnsanlarla arkadaşlık etme sebebiniz aynı konuları konuşmak, aynı aktiviteleri yapmaktan hoşlanmak veya başka insanlarla iyi anlaşmamak olabilir. Fakat kendinizi keşfettikçe bu durum değişim gösterecektir. Bu yüzden arkadaşlıkların bazen son bulabilirler. Bunun sebebi değişmek istiyor olmanız veya artık aynı şeyleri tartışmaktan veya yapmaktan hoşlanmıyor olmanız olabilir. Hiç şüphesiz değişiminizi fark eden arkadaşlarınızdan tepki görebilirsiniz. Bu durum da yapabileceğiniz en iyi şey bildiğinizi okumak ve yolunuza devam etmektir. Bu şekilde yeni halinizden hoşlanan başka insanlarla arkadaşlık kurabilirsiniz.


ayd%25C4%25B1nlanma-758x404.jpg


3) Toplum maneviyatınızı küçümsüyor olabilir

Modern yüzyılda maneviyat adeta bir leke gibidir. İnsanların büyük çoğunluğu bunu entel kesimin kullandığı avam bir kelime gibi düşünmektedir. Onlara göre bu insanlar hayallerini yazarlar, organik gıda tüketirler veya değerli taşlar takarlar. Maneviyata önem vermek veya iç dünyaya hapsolmak bu durum da sizi zedeleyebilir. Eğer kendi iç dünyanız da olumsuz hissediyorsanız yapabileceğiniz en iyi şey bunu düşünmemek olacaktır. İlk başta insanların sizi küçümsemesi sizi rahatsız edebilir fakat sonradan onların ne kadar karanlık bir dünya da yaşadıklarını anlayacaksınızdır. İç dünyanızda rahat ve özgüvenli olun, böyle olursanız insanlar size zarar veremezler.

4) Yalnız hissetmek

Kendi iç dünyanıza kapandıkça ve değiştikçe bazı yolcukları tek başınıza yapmanız gerektiğini anlayacaksınızdır. Eğer bu yalnızlıkla başa çıkamazsınız, bu durumda sizinle aynı şekilde düşünen insanlarla vakit geçirebilirsiniz. Eğer evrene kendinizi gösterirsiniz o da size bunun karşılığını mutlaka verecektir. En sonunda maneviyatın her ihtiyacınızı karşıladığını anlayacaksınız ve yalnız hissetmeyeceksiniz. Yalnızlığı engellemenin bir diğer yolu ise meditasyon. Sessiz bir ortam da kendi iç dünyanınıza döndüğünüz zaman çok huzurlu hissedeceksiniz. Meditasyon yaparken yalnız olsanız bile yalnız hissetmeyeceksiniz.


KAYNAK:
http://filoji.com/manevi-bir-aydinlanma-...4-belirti/
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir Ruhun Sizinle Temas Kurduğunu Gösteren 12 İşaret Emka 0 4,226 18-11-2018, Saat: 19:54
Son Yorum: Emka
  Ruhani Bir Bağınızın Olduğunu Gösteren 9 işaret Emka 0 3,076 25-10-2018, Saat: 16:12
Son Yorum: Emka
  Aydınlanma İçin Gereken 10 Uyanış Aşaması Spiritüeller 0 2,805 23-09-2018, Saat: 13:02
Son Yorum: Spiritüeller
  Aydınlanma Hakkında 4 Şaşırtıcı Gerçek Emka 0 2,151 27-08-2018, Saat: 01:56
Son Yorum: Emka
  Daha Yüksek Bir Bilinç Düzeyine Ulaştığınızı Gösteren 5 İşaret Emka 0 2,655 26-08-2018, Saat: 17:35
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi