Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Melekler İle Temas Halinde Olduğunuzu Gösteren 7 İşaret


Melekler İle Temas Halinde Olduğunuzu Gösteren 7 İşaret konusu, Melek Enerjileri forumunda tartışılıyor.
#1
Melekler, Ruh Dünyasında uzun süredir seyahat eden varlıklardır. İnsanlardan tamamen farklı bir frekansa sahiptirler. Meleklerin varlığı, görülmesi ya da görülmemesi, bir odadaki atmosferi ve etrafındakilerin ruh halini değiştirebilir.

Meleklerin varlıklarını göstermek ve mesajlarını iletmek için kullandıkları işaretler

Hepimizin çeşitli şekillerde melek rehberliği aldığı doğrudur. Bu genellikle bilinçli benliğimizin kelimenin tam anlamıyla dinlendiği ve daha az savunmacı olduğu rüyalarda olur. Melekleri deneyimlemenin diğer yolları, onlara dua ederek, meditasyon yaparak ya da psişik yeteneklerimizi / duyularımızı kullanmaktır.

Meleklerin varlıklarını hissetmenize yardımcı olmak,sevildiğinizi ve yolculuğunuzda yalnız kalmamanızı sağlamak için kullandıkları bazı işaretlere bakalım.


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...fcd03c.jpg


1.Kokular

Meleklerin varlığını göstermek için kullanabilecekleri çok yaygın bir yoldur, modern dünyada çok fazla uyaran almayan ve aynı zamanda eski hatıraları ortaya çıkarabilen bir koku. Bize mutlu anıları yaşatırken, aşina ve sevilen çiçeklerin, ağaçların veya kokuların kokusu onların varlıklarını belli etmede kullandıkları yollarından biridir.

2.Hissetme

Hiç ani bir sevgi, merhamet ve yardımseverlik hissi yaşadınız mı? Bir meleğin, kendimize vermeyi unutabileceğimiz sevgi ve besleyici enerjiyi size gönderdiğinden emin olun.

3.Ruh Dünyasından Hediyeler

Özellikle sizin için yolda kalmış hissi veren bir nesne buldunuz mu? Melekler, diğer ruhsal müttefiklerle birlikte, maddi yolumuza alıştığımız şekilde mesajlar bırakıyorlar. Bu hediyeler, olabildiğince basit, hayatınızı farklı bir prizma altında görmek için semboller ve mesajlar taşırlar. Kendinize nesnenin enerjisi ile dikkat edin ve ortaya çıkan şeyi görün. Cevap sizi şaşırtabilir.

4.Vücudumuz

Meleklerimizin kendilerini ortaya koymak için kullanabilecekleri başka bir yol da, “beden dili” dir. Vücudumuz, hayal edebileceğimizden çok daha hassas bir sinir sistemi ile donatılmıştır. Omurganızdaki bir elektrik akımını, bir dokunuş veya sıcaklığı hissetmek, Melekler'in etrafta olduklarını size güvence vermek için kullanabilecekleri bir yoldur.

5.Sesler

Kafamızın içindeki sesler. Aklımızdaki veya fısıltılarımızdaki mesajları duymak, Melek aleminden gelen mesajların bize iletilmesinin başka bir yoludur. Birçok büyük medyum, ruhaniyetle iletişim kurmak,onların destek ve rehberlik bilgelerini duymak için duruişiti yeteneklerini kullanırlar.

6.Görüntüler

“Bir resim bin kelimedir” sözü, Melekler ile olan iletişimimizde de geçerlidir. Aniden gözünüzde veya her gün dünyamızda bir görüntü görürseniz, bu mesajınızın iletilmesinin başka bir yolu olabilir. Melekler, insan mantığımızın bazen algılayabileceğinden çok daha derin yollarla konuşurlar. Mesajı gözden geçirin ve eğer resim hala mantıklı değilse, daha fazla rehberlik isteyin.

7.Rüyalar


Resimler hakkında konuşmak - vücudumuzun çok rahat olduğu ve zihnimiz bir mesajı engellemeye çalışmadığı zamanlarda, uykumuz sırasında Melekler ile etkileşim olabilir. Rüya kendi kendini açıklayıcı olabilir, örneğin, başka bir varlıkla, insanla ya da başka biriyle konuşursanız ve doğrudan diyaloğunuz aracılığıyla rehberlik alırsınız.Uyanırken konuşmayı hatırlamıyor olsanız bile, mesajın alındığı ve birçok farklı şekilde kendini göstereceği konusunda emin olabilirsiniz.

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  GÜÇLÜ BİR DÜNYA MELEĞİ OLDUĞUNUZU GÖSTEREN 8 İŞARET Emka 0 1,231 16-11-2018, Saat: 21:20
Son Yorum: Emka
  Koruyucu Meleğinizin Olduğunu Gösteren 10 İşaret Emka 0 1,966 20-10-2018, Saat: 00:28
Son Yorum: Emka
  MELEK İLETİŞİMİ - MELEKLER BİZİMLE HANGİ YOLLARLA İLETİŞİM KURUYOR Spiritüeller 0 878 06-09-2018, Saat: 22:31
Son Yorum: Spiritüeller
  Enkarne Melekler Ve Yıldız İnsanlar: Siz Hangi Gruba Aitsiniz? Emka 0 6,728 05-07-2018, Saat: 09:43
Son Yorum: Emka
  Melekler Ve Kader Magnetho 0 1,501 30-08-2017, Saat: 17:52
Son Yorum: Magnetho

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi