Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nefesin Frekansı


Nefesin Frekansı konusu, NOTLAR forumunda tartışılıyor.
#1
Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz 

Bir nefes alın. Nefesi içinize çekerken neşe-keyif-coşku enerjisine odaklanın. Sizi neşe-keyif-coşku içinde hissettirmiş olan ya da hissettirebileceğine inandığınız bir şeyi düşünün. Varlığınızın hafifliğini hissedin, içinizdeki neşe köpüklerini, hücrelerinizde yol alan hayranlık dansını hissedin. Bu enerjide istediğiniz kadar kalın.
Şimdi tam karşıtı için yeniden nefes alın. Sadece bir nefeste, üzüntünün, yasın enerjisini içinize çekin. Sizi üzen bir şey ya da kişi düşünün. Sizi doldururken bedeninizdeki ağırlığı, enerjinin yükünü ve yoğunluğunu hissedin. Hücrelerin yavaşlamasını hissedin… Kolay hareket edememe hissini.

Şimdi o enerjiyi bir defa daha değiştirin. Bu sefer sevgi enerjisini içinize çekin. Sadece sevdiğiniz bir şey ya da birisini düşünün ve nefes alırken o hissin içinizi doldurmasına izin verin. Enerjinizin genişlemesini hissedin, hafifliği, akışı… Daha hafif, daha mutlu hislere ulaşana kadar devam edin. Eğer isterseniz, size olan sevgimizi nefesinizle alın.

Üç boyutlu gerçeğinizde büyük bir enerjiler senfonisi bulunuyor – en alçak nefretten, en yoğun ruhani sevgiye dek. Her nefesinizde içinize almayı, kuvvetlendirmeyi ve dönüşüme sokmayı arzuladığınız enerjileri seçiyorsunuz. Nefesiniz sizi dünya gezegeninizde yaşamış ve yaşayacak olan her şeyle bağlıyor.


spirit%25C3%25BCel%2B-%2Bnefes.jpg

Çoğu zaman, içinize aldığınız ve dolaşımını sağladığınız enerjileri oldukça bilinçsizce seçiyorsunuz. Ancak, niyet etmiş şekilde nefes aldığınızda, bir benzetme yaparsak “radyo alıcınızı”, sadece en saf ve güzel frekanslara ayarlayıp onları bütün bir insanlığın hayrına dolaşıma yayıyorsunuz.

Yani, içinize nefesinizle sevgiyi çekin. Neşe-keyif-coşkuyu çekin. Sağlığı, esenliği, huzuru, şefkati çekin. Sizin için anlamlı projelerin başarısını çekin. Kutsal hayat ortağınızı çekin. Bolluk enerjisini çekin. Sadece niyet edin, kabul etmek istediğiniz enerjiyi size hissettiren şeye odaklanın ve nefes alıp verin.

İçinize hangi enerjiyi çekiyorsanız, o olmaya başlarsınız. Hücrelerinizi seçtiğiniz güzel enerjilerle dolduracaksınız. Seçtiğiniz enerjilerle ışıldayan, onları yayan bir enerji alanı oluşturmaya başlayacaksınız. Ve o enerji alanında siz bu enerjileri besleyen şeyler ve kişiler için bir mıknatıs haline geleceksiniz.

Eğer bir başkasına yardımcı olmak istiyorsanız, onu kalbinizde tutun. Onlarla ne paylaşmak istiyorsanız – huzur, sevgi -, nefesinizle içinize çekin ve nefesinizi bırakın. Yaymakta olduğunuz enerji şimdilik insan anlayışının ötesinde bulunan bir alanda onlara ulaşacaktır.

Enerjik seviyede cennettekilerle, gökyüzündekilerle bile bağlantıdasınız. Onlar sizin sevginizi hissediyorlar. Onlar da size her nefeste kendi sevgilerini gönderebilirler. Nefes enerji taşır.
Nefes alın sevgililer. Nefesinizin basit hava dolaşımıyla yeryüzüne bir lütuf ve büyük bir katkı olabilirsiniz. Sevgimizi nefesinizle alın. Kendi sevginizi nefesinizle verin. İşte şimdi İlahi olanın nefesini hiçbir engel olmadan içinizden geçirdiniz. Sevgiyi dolaşımda tuttunuz.

Sizleri çok seviyoruz. Nefesinizle bizi de içinize çekin…

Melekler

Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi