Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pozitif Enerji İle Dolmak İçin 5 Adım


Pozitif Enerji İle Dolmak İçin 5 Adım konusu, KİŞİSEL GELİŞİM forumunda tartışılıyor.
#1
Dünyadaki insanların 3/4 negatif enerji ile yaşıyor. Çoğu bunun farkında bile değil. Negatif enerji tüm benliklerini sarmış durumda. Düşüncelerimiz enerjidir. Dahası tüm bedenimiz bir enerji yayar ve alır. Pozitif enerji pozitif olayları meydana getirir.

Pozitif enerji ne demek? Pozitif düşünceler olumlu ve kaygı taşımayan düşüncelerdir. Sizi mutlu ve coşkulu hissettirir. Bitkin ve durgun olmazsınız. Pozitif enerji negatifin zıttıdır. Biri varken diğeri var olamaz zihinde. Pozitif enerji tüm bedeninizi sağlıklı ve mutlu kılmanıza yardımcı olabilir.

fractal-764928_640.jpg

5 adımda pozitif enerji ile yüklenin.

Birinci Adım
Hayatınızın Yönetimini Devralın. Çoğu insan hayatlarını ve kararlarını yönetmiyor. Bu pozitif enerjinin önündeki büyük bir engel. Hayatınızın yöneticisi olun.

İkinci Adım
Negatif düşünceleri konuşmayın. Farkında değilsiniz belki ama gün boyu negatif olaylardan bahsediyorsunuz. Çevrenizdeki veya kendinizdeki negatif olaylara konsantre olmayın. Negatif problemler negatif olaylara gebedir. Kısaca hangi enerjiyi çekerseniz o sizde kalır.

Üçüncü Adım
Mutluluğa Odaklanın. Negatif düşüncenin düşmanı gülümsemek ve mutlu olmaktır. Bilim gülmenin vücutta inanılmaz pozitif bir etkisi olduğunu söylüyor. O halde sizi güldüren ve mutlu eden insanlar ve yerlerde olun.

Dördüncü Adım
Pozitif Enerjinin Sırrı Sürekliliktir. Kısaca bir gün pozitif olunca hep pozitif olmuyorsunuz. Bu genellikle gelgit gibi. Negatif düşünce her zaman köşede bir yerlerde bekliyor. Onun için sürekli pozitif düşüncelere odaklanın ve olumlama yapın.

Beşinci Adım
Yolculuğunuz Bir Gün Sona Erecek. Bunun bilinci ile yaşamak pek çok şeyin farkına varmanızı sağlayabilir. Hayatın ve yolculuğun  tadını çıkarın. Pek çok insan dertlerini ve diğer her şeylerini bırakıp gittiler. Şöyle düşünün "yolculuk bir gün bitecek ve ben neden mutsuz bir hayat süreyim." Neden negatif düşüncelerin esiri olasınız. Neden kaygılarınızın ve korkularınızın esiri olmak zorunda kalasınız. Yapmanız gereken farkındalık ve hemen şimdi başlayın..

Kaynak:bilgierdemdir

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  HAYATINIZA ŞANSI ÇEKMEK İÇİN 4 TAVSİYE Spiritüeller 0 8,432 08-09-2018, Saat: 17:16
Son Yorum: Spiritüeller
  Ruh Rehberinizle Nasıl İletişim Kuracaksınız? 7 Basit Adım Emka 0 9,321 15-08-2018, Saat: 02:39
Son Yorum: Emka
  BAŞARILI OLMAK İÇİN ÖĞRENMEMİZ GEREKEN EN ÖNEMLİ KELİME ''HAYIR'' Emka 0 2,783 10-08-2018, Saat: 13:00
Son Yorum: Emka
  Paranın Enerji Akışı? İşte Zenginliği çekmek için basit bir Mudra! Magnetho 0 26,787 02-06-2018, Saat: 00:10
Son Yorum: Magnetho
  Hayalleri Gerçekleştirmek İçin Yapılması Gereken 5 Şey Archilles 0 2,854 14-05-2018, Saat: 17:21
Son Yorum: Archilles

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi