Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Psişik Güç Evrensel Enerjiyle Bağlantı


Psişik Güç Evrensel Enerjiyle Bağlantı konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Bu saklı güç, daha yüksek bir alem olduğunu bilenler ve kendi fiziki bedenlerinden öte bağlantıya geçmeyi kabul edenler ve bunların farkında olanlar için mümkündür. Evren anlaşılması güç titreşimlerine ayak uydurma ve odaklanma çabası içindeki neredeyse herkes tarafından sızdırılabilen bu enerjiyle doludur. 

Bu titreşimler sadece “yetenekli” insanlar için değil, sırlarını öğrenmek amacıyla çaba harcayan herkes için geçerlidir. Çoğu psişik insan bu enerjinin işaretlerinin farkına vardıkları ve gelişmesi için çok önemli olan çalışmalardaki hareketlerine odaklandıkları için böyleler. Eğer davranışlarına odaklanmasalardı, şuanda oldukları gibi olamazlardı.

39051.jpg


Odaklanma

Bu gücü düzenlemeye başlamak için odaklanmayı öğrenmen lazım. Kendine ve etrafındakilere olan en küçük psişik olayda bile odaklanmayı… Sürekli zihninde olayla oyna, hareket hissine ve enerji ilişkisinin varlığına alış. Bu, olayda yer almana neden olan saklanmış gücün altta yatan sebebinin ne kadar ilişkili ve bütünleşmiş olduğunu algılamanı sağlayacaktır.

Her şey bağlantılı

Herkesin anlaması gereken en önemli şeylerden biri, yaşayan her şeyin bilincinin olduğu ve evrendeki diğer her şeyle bağlantısı olduğudur. İnsanlar, hayvanlar ve bitkiler bütün dünyaya yayılan ve hepimizi birbirine bağlayan evrensel bilincin saklı enerjisiyle bağlıdır.

Anlamak ve bu durumu kabullenmek, kişinin kendi gizli yeteneğini geliştirmesi için en önemli gereksinimlerdir. Bir sonraki gereksinim ise; kişinin hem istekli olması hem de gelişmek ve kendini uyuma sokmak için gönüllü olması lazım ki evrensel ruhla bağlantıya geçebilsin.

Zihniyet

Bundan sonra düşünme süreci gücünü geliştirmek için önemi kurmak, zihnin önemli bir kısmının adaptasyon konusu haline gelir. Ardından bu yetenekleri geliştirirken karşılık alabilmen için birtakım egzersiz tekniklerini özenle uygulaman gerekir. Dönütler, kabul edilmiş ve öğrenmenin normal düzeyinden deneyim sürecine girilmiş işaretleri ve sembolleri öğrenmen ve anlaman için sana yardım eder.

Uygulama

İlerlemek için gelişim çemberi bulman ya da kendi çemberini kurman lazım. Burada çember dediğimiz şey bu işe istekli kişilerin pozitif ortamda uygulama yapabileceği haftalık görüşme yeridir.

Meditasyon

Bu uygulamalara ilaveten, öğrenci meditasyon yapmasını öğrenmelidir. Zorunlu bir gereksinim olmamasına rağmen, meditasyon gelişimini hızlandırmada büyük rol oynar. Meditasyon uygulamaları yaparken çok daha hızlı gelişebilirsin.

Okuma almak

Okuma almak ya da yerel bir okuyucu veya medyuma bunun tam olarak ne olduğunu öğrenmek için başvurmak senin gelişmen için faydalı olacaktır. (Televizyonlarda geçen alt yazı reklamları ya da dergilerdekinden bahsetmiyorum.) Okuma veren kişiyle direk temas en iyisi olacaktır, böylece bütünleşen enerjiyi hissedebilirsin.


....
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bilim İnsanları Göz Renginiz ve Kişiliğiniz Arasında Bir Bağlantı Keşfetti! Emka 0 810 01-02-2018, Saat: 20:56
Son Yorum: Emka
  PSİŞİK SALDIRILAR VE KORUNMA EvrimBilge 0 1,757 19-10-2017, Saat: 15:20
Son Yorum: EvrimBilge
  Duygusal ve Psişik Vampirlerle Nasıl Baş Edilir? Magnetho 0 1,324 14-09-2017, Saat: 15:12
Son Yorum: Magnetho
  Psişik Vampirlerin Yetenekleri Magnetho 0 873 11-09-2017, Saat: 20:42
Son Yorum: Magnetho
  Psişik Korunma ve Rahatlama Teknikleri Magnetho 0 861 11-08-2017, Saat: 14:11
Son Yorum: Magnetho

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi