Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PSİŞİK SALDIRILAR VE KORUNMA


PSİŞİK SALDIRILAR VE KORUNMA konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Psişik saldırılar, farklı türdeki karanlık enerjilerin, Varlıkların ve ruhların manipülasyonunu ve hareketini içerir. Karanlık ve negatif enerjilerin başkalarının fiziksel ve/veya enerjik bedenlerine aktarılmasıdır. Fiziksel ve enerjik bedenlere ve evlere yönelen karanlık enerjilerin ve Varlıkların bir kısmı, insanlar tarafından gönderilmiş olsalar dahi, bilinçsizce gönderilebilinir. Diğerleri, çoğunlukla kişiyi kontrol etmek, manipüle etmek veya cezalandırmak için bilinçli gönderilip, zarar ve hasara neden olurlar. Ritüistik teknikler veya törenler içerebilir ya da zihnin psişik güçlerini ya da ikisinin bir kombinasyonunu kullanabilirler.

Auralar, bastırılmış duygular, olumsuz duygular, uyuşturucu ve alkol kullanımıyla sigara içme ve çeşitli hastalıklarla zayıflar. Mantarların, parazitlerin, solucanların veya metallerin, kimyasal veya atomsal zehirlerin vuduttaki fiziksel varlıkları Aura’yı ciddi şekilde zayıflatabilir. Bu nedenle, enerjik vücudunuzun bakımı ve korunması bedensel vücut kadar önemlidir. Psişik saldırıları püskürtüp güçlü ve sağlıklı kalmalıyız.

Kasıtlı olarak başkaları tarafından gönderilen karanlık ve negatif enerjilere psişik saldırılar denir, insanlarda ve hayvanlarda fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal düzeylerde ciddi etkiler yapabilir. Psişik saldırılar; büyüler, vudu, mantralar, zikirler, negatif enerji ışınları veya diğer kara büyü türlerini içerebilir. Psişik saldırılar, etkilenen kişinin genel sağlık ve enerji düzeyinde zayıflatıcı etkilere neden olur. Psişik saldırılar, zaman zaman istemeden, bu alanlarda kabiliyeti olan birisi tarafından da gönderilebilir, ancak bu kişiler yeteneklerinin farkında değildir.

İnsanların düşüncelerini, konuştuklarını, yaptıklarını, arzu ettiklerini ve hissettiklerini etkileyen fiziksel organlara ve auralara girebilecek karanlık ruhlar ve Varlıklar vardır. Bu ruhlar tarafından işgal edilen insan, tam bir kişilik değişikliği göstererek, kişiyi işgal eden ruhun veya Varlığın fiziksel özelliklerini, hastalıklarını ve davranışını yansıtabilir. 

Başkalarına gönderilebilecek diğer önemli karanlık negatif enerji; negatif düşünme, öfke, başkalarına zarar verme isteği, kıskançlık, düşmanlık, intikam almak, kin veya öfke, kızgınlık ve korkuya dayanan diğer düşünce biçimleri yoluyla olmakta. Bunlara düşünce formları denir ve bir kişinin bedenine veya auralarının çeşitli katmanlarına gönderilebilir, çeşitli fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal problemlere neden olur.

Karanlık enerjileri, Varlıkları ve ruhları kendimize kesinlikle dış kaynakların etkisi olmadan da çekebiliriz. Uzun süren öfke, kızgınlık, dargınlık, kırgınlık, intikam ve değişik korkular, bu negatif enerjileri çekerek size yönlendirebilir. Yaşamımızda kızmak veya korkmak normaldir. Negatif enerjileri çeken bu değildir. Enerjik cazibe merkezini oluşturan, uzun vadeli ve zamanında tedavi edilmemiş olan duygulardır. Bastırılmış olumsuz duyguların devam ettirilmesi, sonunda belirli bir Varlık türüne dönüşebilir.

Signs-of-a-Psychic-Attack.jpg

Fiziksel, duygusal ve zihinsel her türlü şiddet, negatif ve karanlık enerjiler için çok güçlü ve cazip bir ortam oluşturur. İlaçların ve alkolün düzenli kullanımı da bu tür enerjileri çeker. Bir bardak şarap, toplumsal bir sosyalleşmedir, enerji alanlarımızı etkilemez.  Ancak, alkol veya uyuşturucu kullanımıyla sarhoş olduğumuzda, auralarımız önemli ölçüde zayıflıyor ve negatif istilacılar rahatlıkla enerji alanlarınıza girebiliyor. Sigara içmek te aynı zamanda enerji alanını büyük ölçüde zayıflatmakta ve bizi olumsuz etkilere karşı çok savunmasız bırakmaktadır (eğer Şaman değilseniz).
Negatif ve karanlık psişik enerjilerin, ruhların veya Varlıkların etkisi altında olduğunuza dair çok sayıda semptomlar vardır. Aşağıdaki liste birkaç önemli semptomu tanımlamaktadır. Ancak bu belirtiler, diğer sağlık sorunlarını da gösterebilir. Sonuca varmak için, geniş açıdan bakıp tüm olasılıkları göz önünde bulundurmak önemlidir.

    -Aniden kendi karakterden farklı davranmak
    -Sebepsiz davranış değişiklikleri
    -Bellek kaybı
    -Düşüncenin net olmaması veya analitik kabiliyette önemli değişiklikler
    -Belirgin sebep olmaksızın sürekli devam eden yorgunluk
    -Güçsüzlük hissi
    -Vücudunuzun tümünde veya bir kısmında buz gibi soğukluk hissi
    -Birinin sesini düzenli olarak duymak
    -Sesler işitme 
    -Sık sık tekrarlayan kabuslar
    -Garip veya tekrarlayan kazalar
    -Birinin seni izlediği hissi
    -Evinizdeki veya ofisinizdeki odada veya belirli alanda bir rahatsızlık hissi veya korku
    -Kendine güven kaybı
    -Ani bir enerji kaybı
    -Teşhis edilemeyen ani hastalıklar
    -Açıklanamayan ani hastalıklar
    -Birisinin sana dokunduğunu ya da hiç kimse yokken sana çarpan birini hissetmek
    -Yanınızda biri varmış veya sizi izleyen büyük bir çift gözün olduğunu hissetme
    -Mali durumlarda veya ilişkilerede olan ani veya mantıksız zorluklar
    -Canavarların, hayvanların veya korkutucu gölgelerin hayali
    -Belirgin bir sebep olmaksızın ani bir depresyon, devamlı şanssızlık
    -Görüntüler veya halisinasyonlar
    -Yersiz korku, öfke ya da üzüntü
    -Olumsuz takıntılı düşünce, arzu ya da kaybolmayan saplantılar

Bu liste genel bir bilgi verme amaçlı olup tüm semptonları gösteren tam bir liste değildir. Psişik saldırıların veya karanlık enerjik güçlerin eline geçen kişilerde ortaya çıkan belirtiler kişiden kişiye farklılık sergilemektedir.

Negatif varlıklar, ruhlar ve karanlık enerjiler, negatif insanların, duyguların veya düşüncelerin bulunduğu herhangi bir yerden farkında olmadan vucuda alınabilirler. Dolayısıyla bunları toplantılarda, dükkanlarda, her türlü gruplarda ya da kendi evinizde alabilirsiniz. Bazen bireyler belirli bir yerde uzun süre ağrı çektiğinde, bu ağrının enerjisi, kişi bulunduğu yerden ayrılsa bile, orada kalabilir, siz bu alana girdiğinizde ağrıyı kendi üzerinize alırsınız.

Negatif varlıklar, ruhlar ve karanlık enerjiler, alkollü içecekler ve uyuşturucu kullananlar tarafından daha fazla çekilmekteler. İnsanlar sarhoş olduklarında, auraları zayıflar, böylelikle bu negatif Varlıklar ve enerjiler kolayca kişinin aura'sına veya vücuduna nüfuz edebilir. İnsanlar sarhoş olduklarında oldukça savunmasızdır aynı zamanda.

Nesneler bile üretilme sürecinde veya negatif enerjilerin bulunduğu bir yerde bir süre kaldıklarında olumsuz enerjileri absorbe edilebilir veya bu tür enerjiler kendilerini nesnelere bağlanabilir. Fırsatınız olursa, antika mobilyalardaki negatif enerjilerle ilgili hikayeleri duymak için deneyimli bir antika satıcısına sorabilirsiniz. (Ben antika mobilye tamircisi idim, bunu doğrulayabilirim. Hala negatif enerjinin bende yarattığı etkiden tam kurtulmuş değilim-Naci)

Nesnelerde olan bu tür negatif enerjilerin ortadan kaldırılması çok zor olabilir. Geçen yılbaşında küçük bir kutu hediye aldım. Bir gün masamda çalışırken negatif enerjilerin bu küçük kutuya bağlandığını fark ettim. Satılan dükkandaki karanlık enerjilerden bir kısmı bu küçük kutuya nufuz etmiş. Kutuyu Güneşe koydum. Daha sonra sabun ve su ile iyice yıkayıp tekrar Güneşin altına koydum ardından kutuyu sildim. Kökleşmiş eski enerjileri antika parçalardan temizlemek çok daha zordur.

Seks’e, ahlaki bir perspektiften ziyade, enerjilerin, Varlıkların ve olası saldırıların alınıp verildiği bir ortam olarak bakmak gerekir. Biri ile seks yaptığınızda onun öz Varlığını kendi özünüzle karıştırarak özümsersiniz. Abartmasız, kişinin iyi enerjilerini yanında kötü enerjilerini de özümsersiniz.

Negatif enerjilerin, Varlıkların veya ruhların işkal ettiği biriyle seks yaparsanız, bu negatif enerjilerin bir kısmının cinsel ilişki yoluyla vücudunuza ve/veya auranıza aktarılmasını neredeyse garantilersiniz. Seks yapmadan önce kişinin özünü ve enerjik unsurlarını özümseyip değerlendirmek çok önemlidir. Ne kadar çok seks partneriniz varsa, o denli kendi özünüzün başka enerjilerle karışmasına izin veriyorsunuz demektir, böylelikle sizi siz yapan kendi bütünlüğümüzden, özgünlüğünüzden ödün vermiş oluyorsunuz.

Karanlık ve negatif enerjilerini, Varlıkların, ruhların ve düşünce formlarının etkilerini azaltmak için çeşitli yöntemler mevcuttur. Her bir psişik saldırıya uygulanabilecek mükemmel tek bir çözüm bulunmamaktadır. Yöntemlerin etkinliği, psişik saldırının veya karanlık enerjinin gücüne ve bu enerjiden etkilenmiş kişinin o andaki durumuna bağlıdır.

İşkal altında olduğumuz negatif enerjilerden kurtulmanın en etkili ve hızlı yolu, bu konuda uzmanlaşmış kişilerin yardımını istemektir. Onların önerdiği yol ve yöntemleri kullanmak çok daha sağlıklı sonuçlar verir. Ancak genelde yaygın olan birkaç yöntemi kullanmakta fayda vardır;

Beyaz Ada Çayı ile Tütsüleme:

Bu tür tütsüleme, istenmeyen enerjileri temizlemek için kullanan ve kullanmaya devam edilen, Kuzey Amerika Kızılderililerinin eski bir geleneğidir. Bugün çeşitli dükkanlardan kurutulmuş beyaz ada çayını satın alabilirsiniz veya kendiniz beyaz ada çayını ekip büyütebilirsiniz, kuruttuktan sonra buket halinde sıkıca sararak tütsüleme yapabilirsiniz (Ben Türkiye’de bulamadım).

(Günlük yaşantımızda, sadece kalabalıkta gezerek bile, az veya çok negatif enerjileri almak mümkün, psişik saldırılarda kendi başına tam etkili bir yöntem olmasa da, negatif etkilerin azaltılmasında günlük tütsülemenin oldukça etkili bir yöntem olduğunu kişisel deneyimlerimden söyleyebilirim-Naci). 

Siyah Obsidyen ve Siyah Turmalin Taşları:

Bu tür taşlar negatif enerjileri kendi bünyelerine çekerler. Sprey halinde olanları da vardır. Aynı zamanda elektrik ve elektromagnetik kirliliği de azaltıp önlemekte. Taşların üzerimizde taşınması da öneriler arasında. 

Günlük Sakızı (Reçine) Tütsüsü:

Bilinen bir başka yöntem de, bizde Muğla yöresinde yetiştirilen, düzenli Günlük sakızının yakılması.
Negatif enerjilerden ve etkilerinden arınmak ve korunmak, ruhsal temizleme tekniklerinin devamlı kullanılmasını gerektirir. Çok sayıda önerilen vede kişiden kişiye değişen oldukça fazla yöntem bulunmakta. İlgiyi bu alana çekmek için sadece bu 3 yönteme değinip yazıyı sonlandıracağım.

M.K. Project

Çeviren: Naci Gülşan

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu 9 Psişik Uyanış Belirtisi Yüksek Bilincinizin Ortaya Çıktığını Gösterir Emka 0 3,545 22-08-2018, Saat: 21:36
Son Yorum: Emka
  Kulak Çınlaması | Psişik Uyanış Belirtisi Emka 0 18,610 01-08-2018, Saat: 21:28
Son Yorum: Emka
  Olumsuz Duyguları Nasıl İyileştirir Ve Psişik Yeteneklerinizi Nasıl Geliştirirsiniz Emka 0 2,251 05-07-2018, Saat: 13:09
Son Yorum: Emka
  Ruh Rehberinizle Psişik Bir Bağlantı Kurmanızın Basit Yolu Emka 0 3,992 13-06-2018, Saat: 17:04
Son Yorum: Emka
  Gizli Bir Psişik Yeteneğinizin Olduğunu Gösteren 8 İşaret Emka 0 4,817 11-06-2018, Saat: 21:28
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi