Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

RA SHEEBA NEDİR?


RA SHEEBA NEDİR? konusu, Ra Sheeba forumunda tartışılıyor.
#1
İnsanlar RA ~SHEEBA enerjisinin ne olduğunu, nereden geldiğini ve ne işe yaradığını bilmek istiyorlar. RA ~SHEEBA ,Evrensel Yaşam Enerjisi’nin çok kuvvetli bir bölümüdür.

İnsanlığın toplam titreşimi,istenen titreşim seviyesine ulaştı ve bilgi enerji girdapları süzülmeye başladı.

Bu seviyeye son olarak Mısır’da “Gözetleyiciler”in titreşimi en sonunda bu seviyeye ulaştığında erişilmişti.Esas oyuncular hazırdı ve insanlara bunu aktaracak olan pharaoh’tu pharaoh öldükten sonra hepsi kayboldu.

Şimdi bu esas oyuncular tekrar “oyun tahtasında”,bu enerjiye sahip çıkmak için yerlerini aldılar.

Bu sefer birçokları tarafından sahip çıkılacak ve yükseliş statüsünde çok değerli bir katkısı olacak. Bu sefer, suistimal edilmeyecek! Edilemez ,çünki bunu tek bir grup yada bir kişi elinde tutmayacak.

Bir çok kişi sahip cıktığında ve bütünlük gösterdiginde, daha önce hiç olmadığı kadar büyük bir enerji akmaya başlayacak. Bu “RA” enerjisinin “SHEEBA” enerjisi ile ilk defa birleşmesidir.

“SHEEBA”—SEVGİ nin cinsel, yaratıcı, neşeli ifadesi ve kaynağı direkt bağlı olan EVRENSEL SİFA ENERJİSİNİN “dişi” kısmıdır.
“RA”—Kaynağı, Büyük Merkezi Güneş!tir.

RA-SHEEBA_k.png

“SHEEBA” “RA” ya giden yolu gösterir. Sadece Sheeba aracılığıyla “RA”ya erişilebilir ve Yuva’ya giden doğru yolu bulabiliriz.

RA ~SHEEBA sifası doğrudan çakralar üzerinde çalışır. DNA’mızı ve elektromanyetik alanımızı değişime ugratir. Bu sekilde bize SEVGİ’yi öğretir ve onunla bağlantımızı kurar.

SEVGİ herseviyede ilerlememize yardımcı olan seydir. Enerjiye sahip cıkmalı ve titresimin bizi değiştirmesine izin vermeliyiz. Işığa sahip çıkın. Işığımızı herkeze gösterelim ve ışığı kimlerin fark ettiğini görelim.

Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi