Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

REPTİLİAN MUSALLATI


REPTİLİAN MUSALLATI konusu, REPTİLİANLAR forumunda tartışılıyor.
#1
Reptilian varlık tarafından obsede olmuş insanlar, zamanla kendi benliklerinden ve ruhsal yapılarından uzaklaşıyorlar. Dışarıdan bakıldığında normal bir insan gibi ama içi Sürüngen. Kendilerini en çok gözlerinden belli ederler. Çok soğuk ve rahatsız edici bir bakışları vardır. Medyum ve hassas yapıda kişilerin yanında rahatsızlık duyarlar ve hemen uzaklaşırlar. 

UFO, paranormal, ruhsal ve gizem konularına ilgileri vardır. Ben Amerika'da verdiğim UFO konferanslarında Reptilian obsedesi olan çok kişi ile karşılaştım. UFO kongrelerinde sıkça bulunurlar. Davranışları iddialı, hatta kendini herkesten üstün gören bir tavırdadır.
Reptilian obsesyonuna uğrayan kişi ruhsal, fiziksel, zihinsel açıdan hızla çöküntüye geçer. Karakter ve davranış değişiklikleri ortaya çıkar. 

Top-10-Proof-Of-Reptilian-Aliens-Among-Us.jpg

Radyastezi uzmanı Ali Seydi Gültekin bey ile verdiğimiz ortak konferansların amacı Reptilian saldırısına maruz kalmış kişilere yardımcı olmak ve tedavi etmek. Ben kendi araştırmalarım doğrultusunda geçmişten bugüne Reptilian ırkın dünyada nasıl etkili olduğunu, UFO'lar ve kaçırılmalara ile olan bağını, ezoterik, tarihsel geçmişini ve Reptilian'ların insanları nasıl ele geçirdiğini anlatıyorum.

Ali Seydi Gültekin bey de Türkiye'de sadece kendisinin uyguladığı sarkaç ile tedavi yöntemi sayesinde kişinin Reptilian saldırısı altında olup olmadığını saptıyor, ve yine sarkaç yöntemiyle fiziksel ve ruhsal tedavisini gerçekleştiriyor.

Sanırım Ali bey ile birlikte dünyada bir ilki gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmada amacımız bilginin sadece teoride kalması değil, aynı zamanda şifa uygulamalarıyla Reptilian obsesyonu yüzünden acı çeken insanların iyileştirilmesi.

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Reptilian Nedir? Bir Kılıf Olabilir Mi? Reptilianlar İçimizde Mi? Emka 0 5,740 13-11-2017, Saat: 01:17
Son Yorum: Emka
  Sürüngen İnsansılar - Reptilian Humanoid Emka 1 2,558 10-09-2017, Saat: 21:42
Son Yorum: budajored
  DÜNYAYI YÖNETEN REPTİLİAN AİLELER EvrimBilge 0 12,114 02-09-2017, Saat: 01:24
Son Yorum: EvrimBilge
  REPTİLİANLAR VE DÜNYADAKİ REPTİLİAN MAĞARALARI EvrimBilge 0 4,127 28-06-2017, Saat: 14:03
Son Yorum: EvrimBilge
  Reptilian Beynimizi Taniyalim ve Kontrol Altinda Tutalim Spiritüeller 0 10,579 12-05-2017, Saat: 17:23
Son Yorum: Spiritüeller

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi