Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Reptilianlar Hakkında İlginç Gerçekler


Reptilianlar Hakkında İlginç Gerçekler konusu, REPTİLİANLAR forumunda tartışılıyor.
#1
Reptilianlar kimlerdir?’’ sorusuna cevap vermeden önce, Reptilianlar’ın varlığının kesinlik kazanmış bir olgu olmadığını söylememizde fayda var. Çünkü bir çok araştırmacı, Reptilianlar’ı İlluminatı ile ilişkilendirmekte. Hatta onların İlluminati’nin kurucuları olduklarını düşünmektedirler. Halihazırda İlluminati’nin gerçeklik kazanmış bir oluşum olduğunu söyleyemeyiz. Yani teoriden ibarettir. Bu durumda Reptilianlar da bir teoriden ibarettir.

Bu teorilere göre konuşacak olursak, Reptilian bizden çok daha önce bu gezegene gelen farklı bir gezegene ait olan uzaylı bir ırktır. Reptilianların dış görünüşü ise tıpkı bir sürüngene benzemektedir. Pullu bir deriye sahip olan Reptillianlar, dikine çizgilere sahip olan ve tıpkı yılan gözüne benzeyen gözlere sahiptirler. Kendi aralarında da çeşitlilik gösteren Reptilianlar, bu çeşitliliğe göre sınıflandırılmaktadırlar.

Reptilianlar’da Sınıfsal Hiyerarşi
Reptilianlar sahip oldukları özellikler sayesinde kendilerini insanlardan üstün gören bir ırktır. Bunun yanında kendi içlerinde bile farklı özelliklere sahiptirler. Vücutlarının tipine göre farklılık gösteren bu tür, bu farklılıkların getirdiği değişik özelliklere göre de sınıfsal bir hiyerarşiye sahiptir.

Bu sınıfsal ayrımın en tepesinde Draco’lar bulunmaktadır. Draco’lar 2-3 metrelik bir boya sahiptirler ve derilerindeki pullar beyaz renklidir. Ayrıca gözlerinin renkleri ise parlak kırmızıdır. Diğer Reptilian türlerinin yapabildikleri her şeyi yapmakla birlikte, onlardan çok daha güçlüdürler. Bu yüzden zincirin en tepesinde onlar bulunmaktadır.

Reptilian_header.png

Reptilianlar’ın Özellikleri
Görünüşleri bile farklı bir özelliğe sahip olan bu türün birçok farklı özelliği bulunmaktadır. İşte onlardan birkaçı:

Reptilian’lar telepati yoluyla konuşmadan iletişim kurabilirler. Böylelikle zihninizi kontrol edip, sizi istedikleri doğrultuda yönlendirebilirler.

Reptilian’lar dış görünüşlerini değiştirebilirler. Bu sayede tanıdığınız birinin şekline bürünebilirler.

Reptilian’lar görünmez olabilirler. Görünmez olup bir anda ortadan kaybolabilirler. Hatta duvarların içinden geçebilirler.

Reptilianlar Dünyamızı İstila Edecekler Mi?
Bu konuyla ilgilenen insanlara göre, Reptilian istilası çoktan başlamış durumda. Çünkü birçok devlet yöneticisinin Reptilian olduğu düşünülmektedir. Hatta pop yıldızları, futbolcular, sporcular ve birçok ünlü de olası Reptilian ırkına dahil olarak görülmektedir.

Ayrıca tekrar etmekte fayda var ki, Reptilianlar sadece bir teoridir. Varlıkları netlik kazanmamıştır. Bu yüzden gereksiz yere korkuya ve telaşa kapılmanıza hiç yer yok.

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Reptilian Nedir? Bir Kılıf Olabilir Mi? Reptilianlar İçimizde Mi? Emka 0 8,690 13-11-2017, Saat: 01:17
Son Yorum: Emka
  Sepiritüeller - Reptilianlar Varlık...s kemik38 3 4,960 04-08-2017, Saat: 22:36
Son Yorum: kemik38
  Reptilianlar Nasıl Iletişim Kuruyorlar? Magnetho 0 3,164 04-08-2017, Saat: 16:14
Son Yorum: Magnetho
  DÜNYAYI İSTİLA ETMEYE ÇALIŞAN KÖTÜLÜĞE MEYİLLİ İNSANIMSI SÜRÜNGEN IRK : REPTİLİANLAR EvrimBilge 0 7,643 05-07-2017, Saat: 21:21
Son Yorum: EvrimBilge
  REPTİLİANLAR VE DÜNYADAKİ REPTİLİAN MAĞARALARI EvrimBilge 0 6,171 28-06-2017, Saat: 14:03
Son Yorum: EvrimBilge

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi