Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Reptilianlar Kimdir, Neye Benzerler?


Reptilianlar Kimdir, Neye Benzerler? konusu, REPTİLİANLAR forumunda tartışılıyor.
#1
Reptilian adı verilen varlıklarla ilgili ilk bilgiler ufoloji dahilinde yani ilk ufo gözlemleriyle ortaya çıkmıştır. Uzaylılar tarafından kaçırıldığını iddia eden insanların anlattıkları ortak noktalardan edinilen bilgilerle, reptilianlar hakkında bildiklerimiz oluşmaya başlamıştır.

İnsanoğlu, dünya dışı yaşam ile tarih boyunca ilişki kurmuştur. Bunun kanıtlarına birçok tarihi belgede hatta taş devrine ait mağara resimlerinde dahi rastlamak mümkündür. Ancak biz bu süreci yakın tarihimiz üzerinden incelemek istersek, çağdaş zamanlı dünya dışı varlıklarla temas akımının, Polonyalı profesör “George Adamski” ile başladığını görüyoruz. Adamski, insana benzeyen uzaylılarla tanıştığını dile getiren ilk kişidir.
george-adamski-orthon.jpg
Çağdaş zamanımızın, dünya dışı varlıklarla teması 3 evreden oluşmaktadır;

1-“George Adamski” ve “Howard Menger” başlayan ilk evrede karşılaşılan varlıklar, daha çok insana benzeyen: sarışın mavi gözlü “Nordik” denilen güzel, yakışıklı, çekici ve sevecen varlıklardı.

2-İkinci evrede ise gri varlıklar görülmektedir. Bu varlık 1.50 m. Boylarında vücutları oldukça zayıf ve narin görünümlü fakat kafaları vücutlarına oranla oldukça büyük olan korkutucu görüntüsü olan varlıklardır. Bunlarla, bilinen ilk teması gerçekleştiren ise “Betty Barney Hill” dir. Barney Hill, temasa geçtiği bu varlıkların kara kalemle çizimini ve heykel tasfirini yapmıştır. 1990’lı yıllara kadar dünya üzerinde çok pek çok insan gri varlıklarla karşılaştılar. Günümüzde uzaylı dediğimizde aklımızda canlanan uzaylı tasfiri bu varlıklara aittir.
betty-barney-hill.jpg
3-Üçüncü evre ise bu yazımızın asıl konusunu oluşturan yarı insan yarı sürüngenimsi (kertenkele) görüntüsü olan reptilianlardan oluşuyor. Reptilian ırkının da kendi arasında üç-dört grubu bulunmakla birlikte en çok rastlananlar iki ayağı üzerinde yürüyen; vücutları ve yüzleri kertenkele derisine benzeyen, gözleri de sarı renkli, dikine çizgilerden oluşan adeta bir yılanın gözüne benzer ve hipnotize etme gücüne sahiptirler. Reptilianlar çok zeki varlıklar olup aşırı bir bilgi birikimine sahiptirler. İnsanları etkisi altına alabilirler ve telepati gücüyle konuşurlar.
draco.jpg

Reptilian varlıkların kendi aralarında sınıf farklılıkları ve hiyeraşiler bulunmaktadır. Bu varlıklar arasında en az görülen tür “Drakolar”dır. Drakolar süt beyazı bir ten rengine, kırmızı parlayan gözlere sahiptirler. Bunlar kendilerini en üst varlık olarak görmektedirler. Şuna da değinmekte fayda görüyorum; Reptilianlar zaten ırk olarak kendilerini en üst varlıklar olarak görmektedirler ama kendi ırk içerisindeki hiyerarşide ise Drakolar en üsttedir.

Bir diğer reptilian ırkı ise kanatlı drakolardır. Bunlar 2-3 metre uzunluğundadır, yarasaya benzeyen devasa kanatları bulunmakta, kuyrukları ve boynuzları vardır.

[b]reptilian.jpg[/b]

Reptilianların vücutları hem enerjik hem de fiziki (madde) yapıya sahiptirler. En önemlisi de bu varlıklar vücutlarını istediği şekle sokabilirler ve insanlara istedikleri biçimde gözükebilirler. Yani istediği bir hayvanın şeklini alabilir ya da daha da ilginci herhangi bir tanıdığınızın görüntüsüne bürünebilirler. Bu özelliklerinden dolayı bir çok kaynakta bunlardan şekil değiştiren (shapeshifter) olarak da bahsedilmiştir.

İnsanların zihnindeki önemli anıları tararlar ve o zihindeki en önemli kimse o kişinin kılığına girmeyi tercih ederler. Reptilianlarla temasa geçen bir kadının anlattığına göre kadın: evinde bir gece uyanır ve  ölmüş kocasının karşısında dikildiğini görür, kocasının ruhunun kendisini ziyaret ettiğini düşündüğü anda o karşısındaki görüntü değişir ve yeşil derili, yılan gözlü bir varlık şeklini alır. Yaptığı araştırmalardan sonra kadın, bu varlığın reptilian olduğunu öğrenir.


Reptilianlar, istedikleri zaman görünmez olabiliyorlar, kapalı kapılar ve kalın duvarların içinden geçebiliyorlar. Tüm bu özellikler, bizlere sanki doğaüstü güçler gibi gelebilir ama bilim yeterince geliştiğinde maddenin atomlarına hükmedecek bilgi birikimi oluştuğunda bu gibi eylemler gerçekleştirilebilir. Kuantum fiziğine göre görünmezlik ve maddelerin birbiri içerisinden geçmesi mümkün olabilir.Reptilianlar’ın etrafında manyetik alanlardan oluşan auralar mevcuttur. 

Ellerinde 4 parmak bulunur, el ve ayakları pençe şeklindedir.

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Reptilian Nedir? Bir Kılıf Olabilir Mi? Reptilianlar İçimizde Mi? Emka 0 6,305 13-11-2017, Saat: 01:17
Son Yorum: Emka
  Reptilianlar Hakkında İlginç Gerçekler Archilles 0 2,997 01-10-2017, Saat: 14:50
Son Yorum: Archilles
  Sepiritüeller - Reptilianlar Varlık...s kemik38 3 2,193 04-08-2017, Saat: 22:36
Son Yorum: kemik38
  Reptilianlar Nasıl Iletişim Kuruyorlar? Magnetho 0 1,636 04-08-2017, Saat: 16:14
Son Yorum: Magnetho
  DÜNYAYI İSTİLA ETMEYE ÇALIŞAN KÖTÜLÜĞE MEYİLLİ İNSANIMSI SÜRÜNGEN IRK : REPTİLİANLAR EvrimBilge 0 5,023 05-07-2017, Saat: 21:21
Son Yorum: EvrimBilge

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi