Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

RESİMDE GÖRDÜĞÜN İLK ŞEY SANA GELECEĞİN HAKKINDA BİLGİLER VERİYOR.


RESİMDE GÖRDÜĞÜN İLK ŞEY SANA GELECEĞİN HAKKINDA BİLGİLER VERİYOR. konusu, SPİRİTÜEL TESTLER forumunda tartışılıyor.
#1
Aşağıdaki resimde ilk olarak ne gördün?

unnamed.jpg

Resimde ilk olarak "İKİ AŞIK" Gördüysen:
Uzun,mutlu,sağlıklı bir ömür geçireceksindemektir. Doğuştan sahip olduğun cesaret sayesinde,her kapıyı kolaylıkla açabileceksin.Hayalini kurduğun herşeye,yakın zamanda ulaşacaksın. Allah karşına iyi insanlar çıkaracak.Geleceğine baktığımızda uzun, mutlu ve sağlıklı bir ömür görüyoruz. Hayat bu, elbette ki bazı zorluklar olacak. Ancak mantıklı karakterin ve temiz kalbin sayesinde üstesinden gelemeyeceğin hiçbir şey yok. Sen yeter ki bir şeyi isteme, er ya da geç onu elde edersin! Bugüne kadar hep kendi ayaklarının üstünde durdun, bundan sonra da hep öyle olacak! Yüreğin öyle sevgi dolu ki, bu sevgi her yere taşıyor. Hayatına dokunduğun herkes, seninle mutlu oluyor! 

Resimde İlk Olarak "KAFATASI" Gördüysen:
Doğuştan sahip olduğun temiz yüreğin sayesinde, her kapıyı kolaylıkla açabilirsin.Geleceğine baktığımızda uzun, mutlu ve sağlıklı bir ömür görüyoruz. Atalarımız der ki: "İyilik yap, denize at". Sen de bugüne kadar hep öyle yaptın. Ancak unutma ki, hiçbir iyilik karşılıksız kalmaz. Çok yakın zamanda, yapmış olduğun tüm iyiliklerin karşılığını alacaksın. Bugüne kadar her zaman, seni seven insanların sevgisine tutunarak yaşadın. İşte bu yüzden de hem çok sevildin, hem de çok sevdin. Ancak bu iyi huylu karakterin sadece yakın çevren tarafından değil, tüm Türkiye tarafından bilinecek ve Türkiye'nin en sevilen insanlarından biri olacaksın!

Resimde İlk Olarak "AY" Gördüysen:
Sen çok çalışkan ve azimli bir insansın! Doğuştan sahip olduğun cesaretin, çalışma azmin, dürüstlüğün sayesinde çok yakında Türkiye'nin en zengin insanlarından biri olacaksın!Geleceğine baktığımızda uzun, mutlu, sağlıklı ve zengin bir ömür görüyoruz. Hayat, bazen karşımıza zorluklar çıkarmıyor değil... Ancak sen öyle güçlü bir insansın ki, mücadeleyi asla elden bırakmıyorsun. Sana bir şey diyelim mi? Yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin artık... Gönlünü ferah tut, çünkü çok yakında hayatındaki değişime sen bile şaşıracaksın! Emeklerinin karşılığını birer birer alacaksın. Hakkında hayırlısı olsun güzel insan... Sen bu başarılı hayatını hak etmiştin zaten!


 

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yumruğunuz Kişiliğiniz İle İlgili Bu İpuçlarını Veriyor EvrimBilge 0 6,315 24-10-2017, Saat: 17:51
Son Yorum: EvrimBilge
  Bu Resimde İlk Gördüğünüz Şey Kişiliğiniz Hakkında Bakın Ne Söylüyor? EvrimBilge 0 5,181 19-10-2017, Saat: 16:58
Son Yorum: EvrimBilge
  Bu Resimde İlk Gördüğünüz Kişiliğinizi Açıklıyor! EvrimBilge 0 11,739 18-10-2017, Saat: 15:44
Son Yorum: EvrimBilge
  ( KİŞİLİK TESTİ ) TIRNAĞIN KİŞİLİĞİNİ ELE VERİYOR Magnetho 0 4,869 16-10-2017, Saat: 21:57
Son Yorum: Magnetho
  İLK GÖRDÜĞÜN ŞEY ZİHİN YAŞINI ORTAYA ÇIKARIYOR. Magnetho 0 16,190 16-10-2017, Saat: 02:31
Son Yorum: Magnetho

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi