Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ruhani Bir Bağınızın Olduğunu Gösteren 9 işaret


Ruhani Bir Bağınızın Olduğunu Gösteren 9 işaret konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
İlişkiler oldukça karmaşıktır ve herhangi bir ilişkinin geleceğini belirlemek zordur!

Kısa bir süre boyunca hayatımıza girip, bize önemli bir ders vermek için gönderilen ve sonrasında ayrılan bazı insanlar var. Bununla birlikte, daha derin bağlantı kuran nadir kişiler de vardır. Bunlar bizim ruhlarımızdır, derin, ruhsal düzeyde bizimle bağlantı kuran sevgililerimizdir.

True-Spiritual-Connection-is-a-Powerful-String.jpg

Ruhsal Olarak Bir Bağınız Varmı? Bu 9 İşarete Dikkat Edin

1 - Körü körüne birbirinize güveniyorsunuz.

Tanıştığınız andan itibaren, bu kişi ile güven düzeyinizi sorgulamadığınız için kendinizi çok güvende hissettiniz. Onların sözlerinden yana kalacağınızı ve her zaman gönülden en iyi ilgilerinizi alacağınızı biliyorsunuz. Aslında, bu hayatta başkalarından önce onlara güvenirsiniz.

2 - Birbirinizle derin ve anlamlı sohbetleriniz var.

Zamanınızı küçük konuşma veya yüzey seviyesinde konuşmalarla harcamazsınız, bunun yerine derin ve anlamlı konular hakkında iletişim kurarsınız. Bu, geleceğin konularını, yaşam hedeflerinizi, ruhsal inançlarınızı ve daha fazlasını içerir. Sınır dışı bir konu yoktur anlaşmazlıklar saygı ve anlayışla karşılanır, birbirlerinin görüşlerini anlamaya ve bilginizi genişletmeye çalışırsınız.

3 - Onların yanındayken tamamen sakin ve güvenli hissediyorsunuz.

Bu kişi etrafında olduğunuzda, sizi fiziksel ve duygusal olarak sakin ve rahat hissettiriyor. Anksiyete ya da korku hissettiğinizde aradığınız kişi onlardır sizin için orada olmanın güvende  hissettirebilmelerini sağlarlar.

4 - Büyümek için birbirinizi zorlarsınız, birbirlerini en iyi şekilde ortaya çıkarırsınız.

İlişkinizde güvende hissetmenizi sağlayabilir, ancak gerekli olduğunda konfor bölgelerinizin dışında birbirinizi itmeyi de ihmal etmeyin. Bu size büyümek için gerekli fırsatları sağlar. Birbiriniz için daha iyi olma arzusuyla birleştiğinizde, bu her birinin kendinizin en iyi halini almasına yol açar.

5 - Bütün hayatınızı tanıyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz.

Yakın zamanda yeni biriyle tanışmış olabilirsiniz, ama birlikte olduğunuzda böyle hissetmiyorsunuz. Bunun yerine, tüm hayatınızı tanımışsınız gibi hissediyorsunuz. Açıklamaya meydan okuyan, derin ve anlamlı bir bağlantı yaratan bir aşinalık düzeyine sahip olursunuz.

6 - Seni özgür hissettiriyorlar.

Bu kişi hakkında ne söylediğinizi veya ne yaptığınızı izlemeniz gerekmediğini, kendinizi kamusal imajlarla ilgilenmeniz gerektiğini düşündüğünüzü hissetmiyorsunuz. Bunun yerine, sadece kendiniz olmakta özgürsünüz, bunun için yargılama ya da eleştiri ile karşılaşmayacağınız fikri ile rahatsınız.

7 - Daha büyük bir şeye karşı çalışıyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz.

İlişkiniz, ikiniz arasında inanılmaz bir bağlantıdan daha fazlası gibi hissettiriyor. Bunun yerine, çok daha fazlası gibi geliyor. Geleceğiniz için planlarınıza bir bakın, kendinizi daha büyük bir şeye doğru çalıştığınıza inanıyor musunuz?

8 - Sizin aranızdaki iletişim, sözlü ifadenin ötesine uzanır.

Bazı ilişkiler sadece sözel olarak iletişim kurma becerisine dayanırken, siz bunun üzerine dayanmaz. Tek bir kelime olmadan açık bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Paylaştığınız bağlantı, bir diğerinin beden dilini, yüz ifadelerini ve daha fazlasını kolayca okuyabileceğiniz kadar derin.

9 - Sadece bunun doğru olduğunu biliyorsun.

İçgüdüler için söylenecek bir şey var ama onları çok sık görmezden geliyoruz. Sadece bunun son derece bağlantılı bir kişi olduğunu biliyor olabilirsiniz, gerçek bir nedene ihtiyacınız yoktur. 

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir Ruhun Sizinle Temas Kurduğunu Gösteren 12 İşaret Emka 0 6,703 18-11-2018, Saat: 19:54
Son Yorum: Emka
  11:11'in Önemi ve Anlamı: İkiz Alev Bağlantısı - Ruhani Birleşme Emka 0 26,320 13-11-2018, Saat: 13:30
Son Yorum: Emka
  Hepimiz Bu 5 Ruhani Güce Sahibiz Emka 0 3,044 02-10-2018, Saat: 22:45
Son Yorum: Emka
  Ruh Rehberlerinizin Sizi İzlediği Ve Doğru Yolda Kalmanıza Yardımcı Olduğu 8 İşaret Emka 0 4,355 16-09-2018, Saat: 17:20
Son Yorum: Emka
  RUHANİ BÖLGEYE DOKUNARAK GÜÇLERİNİZİ KEŞFEDİN Emka 0 3,972 05-09-2018, Saat: 23:46
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi