Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

RUHLAR EVRENİ


RUHLAR EVRENİ konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Tatmin küresi, tedavi sanatoryumu gibi isimler alır. Spatyumlar yakın gök, yakın uzay olarak ifadelendirilen uzay bölgesinde bulunmaktadır. Yani yaşadığımız dünyaya çok yakındır. Varlığın her türlü ihtiyacına hitap edecek şekilde, muayyen mahiyet ve kıstasta spatyum küreleri vardır. Bu küreler ışık karakterli porlardan yapılandırılmıştır. Porlarda ise; o kürenin mahiyet ve kıstasına uygun programlar yüklenmiş, hazır vaziyette beklerler.

Genel evrim aşamalarını yaşamakta olan bir varlığı düşünün. 7 enkarnasyonda tamamlayacağı bir süreç vardır. Fakat sonrasında özel evrim aşamalarına geçecektir. Genel evrimin her aşamasının tamamlanışında bu varlık(insani evrimi deneyimleyen varlık) Satürn Yüce Topluluğu'nun karşısına gelir ve bir ölçümlemeye tabi tutulur. O enkarnasyonda yaşaması gerekenler, yaşadıkları, eksik kalanlar, varlığın ihtiyacı olanlar tespit edilir. Bu ölçümlemenin sonucunda hangi spatyum küresine gireceği ortaya çıkar. Burada bir süre kaldıktan sonra varlık bir sonraki enkarnasyona geçebilir. Girilen spatyomun porlarının program yüklü olduğunu söylemiştik. 

Varlık bu ortama dahil olduğunda, kilit altına alınmış bu porlardaki programlar deşifre olur ve varlık, vizyon diyebileceğimiz kimi olaylar yaşar. Bu tarz olayların yaşanması varlığın tatmin duygusu yaşadığı tespit edilene kadar sürecektir.Örneğin varlığın dünya hayatında saplantı derecesinde bağlı olduğu bir obje, suje vardır. Bu saplantısının giderilmesi amaçlı bir spatyuma alınması söz konusu olabilir. Alındığı kürede o obje, sujeyle ilgili varlığın tutkusallığının giderilebileceği görümler yaşatılır, tedavi edilir. Bundan sonra bir sonraki yaşama başlayabilir.

maxresdefault.jpg

Özel evrim aşamasına geçmiş olan varlıklar da, ihtiyaç halinde bu kürelere alınırlar. İşlem uyku sırasında gerçekleşir. Uyandığında rüya olarak hatırlanabilir.

Aktif Var oluş Bilgileri spatyum konusunu böyle açıklar.

Spatyum bahsinde yeri gelmişken reenkarnasyonda da bahsedebiliriz. Aktif Var oluş bilgilerine göre yeniden doğuş, genel gelişimini sürdüren varlıklar için söz konusudur. Aynı uydu can, 7 defa dünyaya reenkarnasyon yoluyla gelir. Her beden terkinde spatyuma alınır ve sonra tekrar dünyaya farklı bir bedenle gelir. Özel evrim aşamasında, varlık beden terki yaptıktan sonra, enerjetik âlemdeki Sirius görev dağılım/yönetim/tasarruf planlarına geri döner. Tekrar bedenlenip dünyaya dönmesiyse reenkarnasyon olarak adlandırılmaz.

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Evinizde Ruhlar Hissediyor musunuz? İşte Yapmanız Gerekenler Emka 0 3,049 03-10-2018, Saat: 14:23
Son Yorum: Emka
  ÖLMÜŞ SEVDİKLERİMİZLE İLETİŞİM KURMA VE REHBER RUHLAR Archilles 0 7,586 17-09-2017, Saat: 15:44
Son Yorum: Archilles
  Ruhlar, Ruh Işınları, Ruh Eşleri, İkiz Ruhlar Emka 1 5,693 14-06-2017, Saat: 16:29
Son Yorum: deniz

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi