Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ruhsal Uyanış Süreci Ve İşaretleri Nelerdir?


Ruhsal Uyanış Süreci Ve İşaretleri Nelerdir? konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Birçoğumuz herşeyin iyi olduğuna inanarak bu hayattan geçtik, bir gün gerçekliğimiz paramparça oldu ve nereye döneceğimizi veya nasıl yönetileceğini bilmeyen birçok semptom ve yaşamı değiştiren durumdan geçiyoruz. Karışıklık vardır ve artık inandığımız her şey bizim gerçekliğimizdir.

8 Ruhsal Uyanış Süreci

1. Hem fiziksel hem de yaratıcı enerjinin büyük patlamalarını yaşıyor ve aniden açıklanamaz yorgunluk hissediyorsunuz.Yorgun hissetmeniz sadece fiziksel bedeniniz değil. Ruhunuzun derinliklerinde de derin bir yorgunluk hissediyorsunuz.

2. Kendinizi topraklanmamış hissediyorsunuz. Kök çakranızda karıncalanma hissi hissedebilirsiniz. Aynı zamanda rüyalarınız çok canlı ve renkli. Kulaklarınız çınlıyor. Bu senin kundalininin yükselişidir, bu sizin ruhsal tabiatınızla tam olarak bütünleşmeye çalışan dünyevi doğanızdır.

3. Bazen boşlukta olduğunuzu hissedersiniz, sanki hiçbir şeyiniz kalmaz, ama bir sonraki dakika minnettar hissedersiniz. Bu senin bilincinin genişlediğini gösterir. Genişleme ve büzülme doğal solunum gibidir.


spiritual-awakening-process.jpg


4. Değişen değişikliklerin meydana geldiği ani bir hayatınız oldu. Bir zamanlar sevgilin olduğu birçok kişi ve şeyden kurtulmak zorundaydın. Bu, bedeninize çok boyutlu hareketler için gerekli olan akışkanlık hakkında bilgi veren bilincinizdir.

5. Birdenbire büyük sevgi ve merhamet hissedebilirsiniz. Ama aynı zamanda açık bir şekilde incinmiş ve öfkeli hissediyorsunuz. 

6. Zihninizi, vücudunuzu, ruhunuzu ve durumunuzda kendinizi geliştirmek için can atıyorsunuz

7. Düşündüğünüz şeylerin ve insanların bir yol olduğunu ve bu şekilde sonsuza kadar devam edeceklerini anlayacaksınız. Belki de hiç olmadılar. Sezginiz ve eski inanç sistemleriniz düştükçe, sizden yanılsamaları aşmanız istenir.

8. Üçüncü göz açıklığınızın fiziksel hislerine sahipsiniz ve üçüncü gözünüzü gerçekten görebiliyor olabilirsiniz. Taç çakranızda ani baş ağrıları veya dolgunluk hissi olabilir.


Ruhsal uyanış süreci nefes kesici ve aynı zamanda acı verici olabilir. Bu süreç bizi daha güçlü bir varlık haline getirir. 

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ruhsal Yükselişin 9 Evresi Emka 0 7,604 23-11-2018, Saat: 19:18
Son Yorum: Emka
  Ruhsal ve Fiziksel Hastalıklara İyi Gelecek 10 Öneri Emka 0 3,123 08-11-2018, Saat: 14:37
Son Yorum: Emka
  İkiz Alevinizle Tanıştıktan Sonra Ruhsal Olarak Uyanmak Emka 0 5,415 27-10-2018, Saat: 13:56
Son Yorum: Emka
  Aydınlanma İçin Gereken 10 Uyanış Aşaması Spiritüeller 0 4,117 23-09-2018, Saat: 13:02
Son Yorum: Spiritüeller
  Bu 9 Psişik Uyanış Belirtisi Yüksek Bilincinizin Ortaya Çıktığını Gösterir Emka 0 3,620 22-08-2018, Saat: 21:36
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi