Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ruhsal Uyanışa Geçmeye Başladığınızı Gösteren 5 İşaret


Ruhsal Uyanışa Geçmeye Başladığınızı Gösteren 5 İşaret konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
1. Rüyalar
İstisnasız olarak her insan rüya görür. Ancak birçoğumuz uyandıktan sonra gördüğümüz rüyaları unuturuz. Rüyalarınızda meydana gelen farklılıklar ruhsal olarak harekete geçtiğinizin ilk göstergelerinden biridir. Özellikle tanımlayamadığınız geometrik şekiller, fraktallar, birbiri içine geçen ve dönen paternler görmek, rüyada daha önce duymadığınız tarzda müzikler duymak bariz farklılık işaretleridir. Ayrıca rüyalarınızın dünyadan daha çok anlamlandıramadığınız ortamlarda, dünya dışı gibi gözüken kişilerle geçmeside dikkat edilecek bir unsurdur.

Ayrıca “lucid dream” olarak tabir edilen rüyadayken rüyada olduğunun farkına varma olayını da istemsiz olarak tecrübe edebilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaştığınızda sakin olarak kendinizi uyanmaya zorlamadan etrafınızı inceleyerek, çözümlemeye çalışın ve uyandığınızda aklınızda kalan herşeyi not edin.

2. Et tüketiminde isteksizlik
Normalde et yemekle herhangi bir sorununuz olmamasına rağmen, belli bir süredir et tüketmemeyi tercih ediyor ya da daha önce buna benzer bir sorununuz olmamasına rağmen et yediğinizde kendinizi hazımsız ve rahatsız hissediyorsanız, bunlar da bariz farkındalık işaretleridir.

Çoğu insan bunu çaba sarfetmeden yapar. Son zamanlarda farkında olmadan etle aranıza mesafe koydunuz mu? Ya da et tüketmek size eskisi kadar keyifli bir aktivite olarak gelmiyor, olmasa da olur mu diyorsunuz? Bu soruların cevaplarını iyi düşünün.

uyanis-isaretleri.jpg

3. Yalnız vakit geçirme isteği
Özellikle geceleri başta olmak üzere normal dışı olarak kendinizle başbaşa vakit geçirme isteğinizde yoğunlaşmalar yaşıyor musunuz? Kendinizi insan ilişkileri, dünya, evren ve yaratıcı hakkında yoğun düşüncelere kapılırken buluyor olabilirsiniz. Hemen her zaman bu düşüncelerinizde yoğun duygusallık eklidir.

Öncelerinden farklı olarak böylesi düşüncelere daha yoğun kapılıyorsanız, onlardan kaçmaya çalışmak yerine onları çözümlemeye ve anlamaya çalışın. Unutmayın, bu düşüncelerle onları algılayabilecek kapasitede olduğunuz için karşı karşıyasınız.

4. Hayvanlarla olan ilişkiniz
Hayvanlar garip bir şekilde farkındalığı artmaya başlayan bireylere karşı diğer insanlara olduğundan daha farklı bir tutum içine girerler. Örneğin kumru, güvercinler veya serçeler size normal bir insana yaklaşacaklarından daha fazla yaklaşabilir, kedi veya köpekler yanınızda dolanmak isteyebilir, başka birine kendini sevdirmeyen bir hayvan gelip size yanaşabilir.

Tüm bunların yanı sıra siz kendinizi hayvanlara karşı daha sevecen ve anlayışlı bir tavır içinde bulabilirsiniz. Örneğin, etrafta gördüğünüz sinek, karınca, böcek gibi normalde pek hoşlanmayacağınız canlıları bile incitmekten kaçınıyor olabilirsiniz.

5. Eşzamanlılık
Eşzamanlılığa yani bir kısa açıklamasıyla “anlamlı tesadüflere” normalden daha fazla maruz kalmak, bariz bir şekilde farkındalık işaretlerindendir. Basitçe örnek vermek gerekirse, aklınızdan bir şarkı mırıldanırken, radyoyu açtığınızda o şarkının çalmaya başlaması, aklınızdan geçirdiğiniz kişinin o esnada sizi araması, saate baktığınızda 11:11, 22:22 gibi sıralı rakamları çok sık görmeniz, bunların hepsi eşzamanlılığa verilebilecek basit örneklerdir.5. Eşzamanlılık

Eğer bu ve benzeri eşzamanlılık olaylarını sık yaşıyorsanız bu işaretlere dikkat edin, bunlar sizi hedeflediğiniz doğrultuda ileri taşıyacak sinyallerdir. Eğer eşzamanlılık konusu hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, aşağıdaki yazımıza mutlaka göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz.  Sağlıkla kalın.

Kaynak:filoji

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ruhsal Yükselişin 9 Evresi Emka 0 7,536 23-11-2018, Saat: 19:18
Son Yorum: Emka
  Bir Ruhun Sizinle Temas Kurduğunu Gösteren 12 İşaret Emka 0 6,644 18-11-2018, Saat: 19:54
Son Yorum: Emka
  Ruhsal Uyanış Süreci Ve İşaretleri Nelerdir? Emka 0 4,705 18-11-2018, Saat: 15:40
Son Yorum: Emka
  Ruhsal ve Fiziksel Hastalıklara İyi Gelecek 10 Öneri Emka 0 3,094 08-11-2018, Saat: 14:37
Son Yorum: Emka
  İkiz Alevinizle Tanıştıktan Sonra Ruhsal Olarak Uyanmak Emka 0 5,383 27-10-2018, Saat: 13:56
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi