Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ruhsal Yönden Yetenekli Olduğunuzu İşaret Eden 6 Belirti


Ruhsal Yönden Yetenekli Olduğunuzu İşaret Eden 6 Belirti konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Ruhsal Yönden Yetenekli Olduğunuzu İşaret Eden 6 Belirti

oldhag7-600x372.jpg


1. Rüyalarını Sorgularlar. 

6.jpg

Bazen rüyalarınız ilginçtir, değil mi? Gerçek olmadığından kesinlikle emin olduğumuz şeyleri rüyalarımızda görürüz. Çoğu zaman onları kolayca unuturuz ve fazla ciddiye almayız. Ancak ruhani yönden yetenekli olanlar rüyalarımızın çok önemli olduğu gerçeğinin farkındalar. Ruhsal açıdan yetenekli olanlar rüyalarını hatırlar ve hatta bunları yazıp kaydetmek için bir arayış içinde bile olabilirler. Ayrıca rüyalarının onlara verdikleri işaretleri sorgularlar. Bu yüzden, gördükleri rüyayı ve neden rüya gördüklerini derinlemesine analiz etmeye ve düşünmeye çalışırlar.

2. Görüler Hayatlarının Bir Parçasıdır.

durug%25C3%25B6r%25C3%25BC.jpg

Sadece rüyalar değil, görüler (önsezi) de ruhsal olarak yetenekli insanların hayatının bir parçasıdır. Onların zihinleri bu önsezilerle doludur ve hayatlarının hiç beklenmedik anlarında bile bu önsezilerle karşılaşabilirler. Örneğin ortada bir sebep yokken aniden akıllarına düşen bir sevdiklerinin, kaza geçirdiği haberini alabilirler. Evet, gerçekten garip fakat bu gibi durumlar onların hayatlarının bir parçası haline gelmiş durumdadır.

3.Geceleri Aniden Uyanırlar.

geceleri-aniden-uynama.jpg

Herkes derinlemesine bir uyku çekerken onlar birden nedensiz bir şekilde uykularından uyanırlar. Bu uyanmalar ise genellikle 03.00 ve 05.00 arasında olur. Biraz garip gelse de bu nedensiz uyanmalar onların hayatlarının bir parçası haline gelmiş durumdadır. Birçoğu bu duruma alışmış vaziyettedir.

4. Sık Aralıklarla Kabus Görürler.

oldhag7-600x372.jpg

Evet, rüyalar ve görüler devamlılığını koruduğu gibi aynı şekilde kabuslar da sürerliliğini koruyor. Bazen yaşayabilecekleri en kötü şeyleri kabus olarak görüp yataktan adeta fırlamalarına yol açabilir. Bazen ise terlemiş bir şekilde uyanırlar. Çoğu zaman rüyalarında gördükleri şeyi gerçek hayatta da çok benzer bir şekilde yaşarlar. Bu durum malesef bu kişilerde bir süre sonra kedere ve üzüntüye yol açabilir.

5. Empati Yetenekleri Çok Güçlüdür.

zihin-okuma.jpg

Bir kişinin ruhsal açıdan üstün yetenekli olmasının en önemli bulgulardan biri empatinin günlük yaşamının bir parçası olması gerçeğidir. Bu insanlar empati olmadan yaşayamaz. Tıpkı büyük olaylarda olduğu gibi küçük olaylarda da bile kolayca empati yapabilirler. Aslında bu onların davranışlarının doğrudan bir parçasıdır ve empati yapabilmek için çok fazla çaba sarf etmelerine gerek yoktur. Her nasılsa, içten gelen bir şekilde diğer insanlara karşı anlayışlı bir eğilim gösterirler ve başkalarının duygusal olarak refah içinde olmaları onlar için önemlidir. Tanımadıkları birinin dahi acı çekmesinden hoşlanmazlar.
 
6. Sezgileri Kuvvetlidir.

xmenmcavoy.jpg

Eğer ruhsal açıdan yetenekli biri iseniz şu kesin ki sezgileriniz aşırı derecede güçlüdür. Bazen çevrelerindeki insanlara yardımcı olmak için bazense sevdiklerini bir tehlikeden korumak için bu sezgileri kullanırlar. Fazla empati yapabildiklerinden dolayı çevrelerindeki insanlar adına çabuk endişelenirler.Fakat bu sayede bazen sorunları ortaya çıkmadan çözebilirler ve kimsenin ruhu bile duymaz.
Eğer ruhsal açıdan gerçekten yetenekli iseniz, farklı olduğunuzu unutmayın. Bu kaliteye sahip olmak çok nadirdir ve şunu unutmayın etrafınızdaki herkesi korumakla mükellefsiniz. Hatta yeri geldiğinde kendinizden bile… Mümkün olduğu kadar sağlığınıza dikkat etmeye çalışın ve olumsuz şeyler ve psişik yönünüzü tetikleyecek kişi ve olaylardan mümkün olduğunca uzak durun çünkü ruhsal armağanınızı korumak için gerektiğinde kendinizi sakınmanız gereklidir. Ayrıca, etrafınızdaki insanlara yardım etmek için bu manevi hediye kullanmaktan çekinmeyin. Böylece en azından kendi çevreniz içind olsa, dünyayı yaşamak için daha iyi bir yer haline getirmeye çalışan bir kaç insandan biri olacaksınız.


Kaynak:filoji.com

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ruhsal Yükselişin 9 Evresi Emka 0 7,604 23-11-2018, Saat: 19:18
Son Yorum: Emka
  Bir Ruhun Sizinle Temas Kurduğunu Gösteren 12 İşaret Emka 0 6,671 18-11-2018, Saat: 19:54
Son Yorum: Emka
  Ruhsal Uyanış Süreci Ve İşaretleri Nelerdir? Emka 0 4,732 18-11-2018, Saat: 15:40
Son Yorum: Emka
  Ruhsal ve Fiziksel Hastalıklara İyi Gelecek 10 Öneri Emka 0 3,123 08-11-2018, Saat: 14:37
Son Yorum: Emka
  İkiz Alevinizle Tanıştıktan Sonra Ruhsal Olarak Uyanmak Emka 0 5,415 27-10-2018, Saat: 13:56
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi