Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ruhunuzun Sizinle Konuştuğu 8 Gizemli Yol


Ruhunuzun Sizinle Konuştuğu 8 Gizemli Yol konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Ruhumuz rehberlerimizdir. Kalplerimizde neler olduğunu biliyorlar ve hayatlarımızda neyi gerçekten aradığımızı anlıyorlar. Bir çok şeyi başkalarından ya da kendinizden de saklayabilirsiniz, ama ruhunuzdan gizlenmiş  hiçbir şey yoktur. 

Burada ruhlarımızın iletişim kurduğu 8 gizemli yolumuz var.

1.Rüyalar:

Rüyalara kraliyet yolu deniyor. Uyuduğumuzda, gardiyanlarımızın aşağı inmesine izin veriyoruz ve zihnimiz istediği yerde dolaşmaya devam ediyor. Bilinçliliğimizin kontrolünü kaybederiz ve ruhumuzda rüyalarımızla konuşmak için uykularımız aktifleşir.

Rüya yorumuna bu yüzden bir sanat denir, çünkü herkes rüyanda konuştuğu zaman ruhun sesini anlayamaz. Korkularınız, arzularınız, emelleriniz vs. hepsi hayallerinizde görünür. Yani, özellikle garip görünen bir rüya gördüğünüzde, dikkat edin. Ruhunuz özel bir şey söylemeye çalışıyor olabilir.

2.İçgüdü:

İçgüdülerinize ne sıklıkla maruz kaldınız? İnsanlardan veya eşyalardan farklı titreşimler aldığınız ve bunun üzerinde ne tür davranışlarda bulunduğunuz sıklıkla olur? Ne sıklıkla bir şey hakkında düşündün ve içgüdünün aksi  olduğunu söyledi?

Ruhumuz doğal olarak doğaya bağlı. Ruhumuz ihtiyaçlarımızı anlıyor ve bizi neyin rahatsız ettiğini ya da bizi neyin mutlu ettiğini biliyor. Dolayısıyla, ruhumuz, şüphemiz olduğunda konuşuruz. Buna içgüdü hissi diyebiliriz, ama çoğu zaman bizimle iletişim kurmaya çalışan ruhlarımızdır.

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...a38755.jpg


3.Senkronize Olaylar:

Bazen, tek tek rastgele görülebilen bir dizi olaya rastlıyoruz ama noktaları birleştirdiğinizde, bir şeye işaret ediyor gibi görünüyor. Bu rastgele olaylar, yalnızca daha sonra gerçekleştireceğiniz bir olaya eklenir. Ruhlarımız, bize daha büyük bir resim göstermek için bu olayları yaratmada oldukça etkilidir ve genellikle başarılı olur.

4.Hayal Gücü:

Bazen sadece hayallerimiz değil, aynı zamanda ruhlarımızın söyleyeceklerini ortaya koyan vizyonlarımız da. Kolayca görmezden gelebileceğiniz bir önsöz, bir düşünce ya da sadece bir bakış gibi görünebilir, ancak ruhlarımızın konuştuğu en basit yollardan biridir. Vizyonlar hayallerden farklıdır ve meditasyon yaparken, düşünürken veya aşırı derecede çalkalandığınız zamanlarda ortaya çıkabilir. Onlara dikkat etmek, dinlemenize yardımcı olur.

5.Sayvı ve Harflerin Tekrarı

Sayılar ve harfler birbirimizle iletişim kurmak için kullandığımız araçlardır. Sözlerimiz, başka insanlara ne söylemek istediğimizi ortaya koyuyor. Ruhlar da sizinle iletişim kurmak için rakamlar, harfler veya kelimeler kullanır. Ve sık sık tekrar ederler.

Bir gün, gittiğiniz her yerde belirli bir sayı farketmeye devam edebilirsiniz. Neden veya nasıl olduğunu fark etmeden uzun bir süre kafanda bir kelime sıkışabilir mi? Bu öğelerin hayatınızdaki tekrarı iletişimi göstermeli ve onları fark ettiğinizde dikkatli olmalısınız.

6.Hayvanlar:

Bu gerçekten nasıl bir gizemdir, ama ruhlarımız da hayvanlar ya da kuşlar aracılığıyla bizimle konuşabilir. Örneğin, kargalara rastlamaya devam edebilir ve bu konuda garip hissetmeye başlayabilirsiniz. Ruhunuz karga ile ilgili yaklaşan bir problem hakkında sizi uyarmaya çalışabilir ve bu işareti kendi sorumluluğunuzda görmezden gelebilirsiniz.

7.Endişe:

Anksiyete her zaman tamamen psikolojik değildir. Her zaman stres veya gerginlikten dolayı değildir. Bazen, endişemiz, yapmak zorunda olduğumuz bir şeye karşı bizi uyaran ruhlarımızdır. İçimizdeki olumsuz duyguları yaratma konusunda uyarıyor, böylece yapmakta olduğumuz şeyden uzaklaşıp daha iyi bir şekilde hareket ediyoruz.

8.Garip Birşeyler Olduğu Hissine Kapılmak:


Sık sık, bir şeyin doğru olmadığı duygusuyla karşılaşırız, bir şey tuhaftır ya da hayatımızda bir şey eksiktir. Onları anında anlamayabiliriz, ancak bu duygu, yaşamlarımızda ihtiyaç duyduğumuz bir şeye yönelmek için ruhlarımız tarafından yaratılır. Bir şekilde ya da diğeri, ruhlarımız, gerektiğinde hissettikleri zaman konuşurlar. Dikkatli olun ve hayatınızda her zaman doğru yönü bulacaksınız.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir Ruhun Sizinle Temas Kurduğunu Gösteren 12 İşaret Emka 0 6,671 18-11-2018, Saat: 19:54
Son Yorum: Emka
  Ruhunuzun En Önemli Gücünün Kilidini Açmanın 8 Yolu Emka 0 3,490 06-07-2018, Saat: 21:03
Son Yorum: Emka
  Ruh Rehberinizin Sizinle Temas Kurmaya Çalıştığını Gösteren 5 İşaret Emka 0 5,658 01-07-2018, Saat: 14:40
Son Yorum: Emka
  Çift Sayılar Ne Anlama Geliyor? Gizemli Enerji Çifterinin Anlamları Emka 0 9,484 06-06-2018, Saat: 23:41
Son Yorum: Emka
  Doğum Yılınızın Son Rakamı Ne?ORakam Sizinle Alakalı Birçok Özelliği Ortaya Çıkarıyor Magnetho 0 12,922 15-12-2017, Saat: 16:55
Son Yorum: Magnetho

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi