Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rüyalarınız Ne Anlama Geliyor? 11 Rüya ve Gizemli Anlamları


Rüyalarınız Ne Anlama Geliyor? 11 Rüya ve Gizemli Anlamları konusu, ENTERESAN BİLGİLER forumunda tartışılıyor.
#1
Rüyalarınız ne anlama geliyor? Her türlü rüyanın ortak bir anlamı vardır; bazı ortak rüyaları ve onların gizemli anlamlarınıza bir göz atalım:

Rüyalarını Ne Anlama Geliyor?

Fare : Rüyanızda bir fare görmek, zayıflık, korku, önemsizlik ve atılganlık eksikliğini gösterir.

Kan : Rüyada kan görmek yaşadığınız duygusal konularla ilgilidir. Rüyada kan gördüğünüzde ortaya çıkan mesajlar arasında suçluluk duygusu, zayıf hissetmek ya da dinlenmeniz gerekir.

Dağlar : Rüyalardaki dağlar, zor işi fethetmeyi sembolize eder ve iktidarlık anlamına gelir. Dağa tırmanırken, çok çalışıyor ve yeni beceriler öğreniyorsunuz.

Orman : Rüyada orman görülmesi, deneyim, duygular ve gölgelerle uğraştığınızı gösterir. Rüyalarımızdaki orman da, bir şey hakkında çözülmemiş bir duygu ya da karşılaştığınız problemler net bir şekilde görememenizdir.


what-do-your-dreams-mean-1.jpg

Ölüm : Rüyanızda birisini öldürdüğünüzü görmek, eski bir alışkanlığa ya da eski düşünce tarzına son verdiğinizi gösterir. Bir cinayete şahit olmak, birine karşı derin bir öfke duyduğunuzu gösterir. Öldürüldüğünüzü görmek ise önemli bir ilişkinin kesildiğini gösterir.

Tünel : Tüneller hakkındaki rüyalar doğum ve ölümle ilgilidir. Karanlık tüneller, bir başlangıç ??noktasına geri gitmeniz gerektiğini gösterir. Tünellerde, en derin zihnimizle, bilinçdışı düşüncelerimizle sık sık karşılaşırız; tüneller bilinmeyene giden yolu takip etmemizi teşvik eder.

Şemsiye : Rüyalarımızdaki şemsiyeler, endişelerimize ve korkularımıza daha yakından bakmamız gerektiğini gösteriyor. Rüyamızda açık bir şemsiyeye sahip olduğumuzda, dikkatli davranmanız ve başkalarına nasıl davrandığınızı gösterir. Kapalı bir şemsiye, gereksiz yere endişe ve takıntılı olduğunuz anlamına gelir. Bir şemsiye belirdiğinde korktuğumuz şeyleri sormalıyız çünkü korkularımız bizi ilerlememize engel oluyor.

Su : Su, temizlik ve duygusal durumunuzla ilgilidir. Su rüyanızda bulanık ise, bu yeni çabalara girmemek için bir uyarıdır. Su berrak ise, başarı sizin yolunuza geliyor, kendinizi suda görüyorsanız, kendinize karşı dürüst olmuyorsunuz demektir.

Ağır çekimde hareket : Bu türden rüyalar, bir felç hissi ve tehlikeden uzaklaşamamanızı içerir. Bu rüya biri tarafından hayal kırıklığına uğradığınızı temsil eder.

Düşme : Rüyada düştüğünü görmek, uyanık hayatınızda kaygı ve kontrol kaybını gösterir. Bu terk etme sorunlarıyla ilgili bir korku hayalidir.


Yılan : Bir yılanı görmek veya ısırması sizi tehdit eden gizli korkuları ve endişeleri ifade eder, bu rüya sizi uyanık yaşamınızda farkında olmadığınız bir şey için uyarıyor.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  7 Kızılderili İnanışına Göre; Rüya Sırasında Ruhumuz Nereye Gidiyor Emka 0 4,087 20-07-2018, Saat: 00:42
Son Yorum: Emka
  Gizemli kelime abraxas Archilles 0 3,556 26-04-2018, Saat: 16:25
Son Yorum: Archilles
  OKUNMASI GEREKEN TARİHİN EN GİZEMLİ KİTAPLARI Archilles 0 24,647 24-10-2017, Saat: 13:48
Son Yorum: Archilles
  KANADA DAĞLARINDA GİZEMLİ YÜZ EvrimBilge 0 3,301 18-10-2017, Saat: 01:22
Son Yorum: EvrimBilge
  Dünya’nın En Gizemli Bilmecesi Cicada 3301 EvrimBilge 0 3,669 13-09-2017, Saat: 00:38
Son Yorum: EvrimBilge

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi