Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Seçilmiş Olan Sen Misin? Ruh Savaşçılarının 11 Ortak Özellikleri


Seçilmiş Olan Sen Misin? Ruh Savaşçılarının 11 Ortak Özellikleri konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Dünyada hayatlarımızı en iyi şekilde nasıl yaşayacağımızın bir örneği olarak seçilen ruh savaşçıları dikkat çekici bireylerdir. Birleşik Akıl, beden ve ruh, ruh savaşçıları hayatta nereye gitmek istediklerini ve kaderlerini gerçeğe dönüştürmenin en iyi yolunu biliyorlar.

Nefret ve şiddet dolu inanılmaz karanlık bir dünyada yaşıyoruz. Yapmanız gereken tek şey televizyonu açıp yerel haberleri izlemek, ve kendinize bunun ne kadar doğru olduğunu hatırlatmaktır. Gelecek kasvetli gibi hissetmenizi sağlayabilir, ama korkmayın. Aramızda yürümek, bizi daha iyi bir dünyaya yönlendirmek için gönderilen seçkin birkaç kişiden oluşan bir grup var.Ruh savaşçıları, geleceğimizin umudu, sevgi, ışık ve mutluluğun bir yaşam örneğidir.

are-you-the-chosen-one-11-common-charact...rriors.jpg

Ruh savaşçısı yaşamını yaşamak mı istiyorsun? Bu 11 işarete dikkat edin:

1. Kalbinizi Takip Edersiniz

Yaşamımızda hepimizin karşı karşıya olduğu, sorumluluklar ile kalpteki arzular arasındaki dengeyi bulmak için bir mücadele vardır. Tutkularımız, hayattaki gerçek çağrımızdır, bizi takip edeceğimiz yola doğru yönlendirir. Ruh savaşçıları, tüm beklentileri karşılasa bile, kalbinizi takip edebileceğinizi gösterir.

2.Korkuların Üstesinden Gelme Gücü

Kimse bu hayatı bir tür korku olmadan yaşayamamakta, ister örümcekler gibi somut bir nesne korkusu, ister başarısızlık korkusu gibi daha içsel bir şey olsun. Başarı, ancak bu rahatsızlıkların üstesinden gelebilir, bu genellikle rahatsız edici ve hatta acı verici bir süreçtir. Ruh savaşçıları bize bu korkuları nasıl kucaklayacağımızı, daha sonra onları üstesinden gelmek için güçlerimizi nasıl güçlendirebileceğimizi ve yukarılara nasıl çıkacağımızı gösteriyor.

3.Empati ve Merhamet

Sadece kendi ihtiyaçlarına, isteklerine ve arzularına odaklanmak yerine, ruh savaşçılarının etrafındakiler için büyük bir kalbi vardır. Gerçek empatiyi sergilerler, etraflarındakilerin duygularını, düşüncelerini ve duygularını anlarlar. Bu merhametli yaşam biçimi, onların kalbine bir vasiyettir.

4.Gerçek Bir Aşk

Gerçek ruh savaşçıları, her şeyden önce dürüstlüğe önem verir. Gerçek mutluluğun, büyümenin ve bağlantının kilidini açmanın anahtarı olduğunu ve bu gerçeği dünyanın geri kalanıyla paylaşma amacını gerçekleştirdiklerini kabul ediyorlar. Gerçek, kısa süreli acı getirse de, bu uzun vadede en iyi seçimdir.

5.Işık Güçleri

İçeri girdiğinde herhangi bir odayı gerçekten aydınlatan biriyle tanıştınız mı? Onlar, çevrelerindekilerin yüzlerine gerçekten bir gülümseme getiren, gittikleri her yerde sevinç ve mutluluk veren insanlardır.

6.Baştan Başlamak

En iyi çabalarınıza rağmen, hayatın acı verici deneyimiyle yüzleşmeniz gerekebilir. Kaya diplerine vurmaktan kaynaklanan bu deneyim umutsuz gibi görünebilir, ama bir ruh savaşçısı onları aşağı indirmeye izin vermeyi reddeder. Bunun yerine ayağa kalkarlar, kendilerini silkeleyip dünyaya baştan başlayabileceğinizi gösterirler.

7.Sabır

Şimşek hızında herşeyi halledebileceğimiz kadarıyla, bir şeyleri anında yapmak, bu dünyanın nasıl işlediği değil. Hayatımızın her alanında başarı, sabır ve anlayış gerektirecek, bugün pek çok insanın ciddi olarak eksik olduğu becerileri gerektirecektir. Sabır ve zarafetle dünyayı. Hedeflerine ulaşmak için kaynaklarını akıllıca kullanarak doğru harekete geçmelerini bekleyin.

8.Zorluklar Karşısında Güç

Ruh savaşçıları, bu hayatın zorluklarıyla yüzleşmemize yardımcı olmak için dünyaya gönderildi. Sıklıkla engellilik, hastalık, mali mücadeleler veya aşırı üzüntü gibi hayatın en büyük denemelerine rağmen başlarının dik durduğu bir örnek oluşturarak bunu yapıyorlar. Bu gibi durumların nasıl ele alınacağına dair net bir örnek vermek için bunu yaparlar.

9.Savaşları Akıllıca Seçme

Bizler, dünyaya karşı savaşmak ve dünyayı değiştirmek için bize çağıran birçok olumsuz, zorlayıcı veya sorgulanabilir durumlar ve savaşlarla çevriliyiz. Karşılaştığımız her savaşa katılırsak, tamamen bunalırız. Ruh savaşçıları bize gücümüzü gösterir. Savaşlarımızı akıllıca seçerek, zamanı ve enerjiye iyi odaklanırsak bazı şeyleri değiştirebiliriz.

10.Olumsuzluklardan Özgürlüğe

Yaşamlarımız boyunca, olumluluk ve olumsuzluk arasında seçim yapma fırsatı sunuyoruz. Birçok insan, kendi ahlak ve inançlarına göre kolaylık sağlamak için kolay yolu seçecektir. Ruh savaşçıları, olumsuzluklarını hayatlarına herhangi bir şekilde veya biçimde, kalplerini ve zihinlerini koruyarak reddetmeyi reddederler. Her şekilde mümkün olduğunca olumsuzluktan özgürler.

11.Herşeyden Önce Sevgi

Hayatlarının her alanında sevgiyi tanıtırlar, sadece 'doğru' olduğu için rastgele  iyilik eylemleri gerçekleştirin. Bunlar, tam yabancılarla gülüşen ve başkaları için kapılarını halka açık tutan insanlardır. Onlar sadece, tanıştıkları herkesin hayatlarına sevgi getirmek isterler.

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Avucunda "M" Harfi Olan Kişiler Çok Özel Yeteneklere Sahiptirler. Emka 0 7,276 02-09-2018, Saat: 17:53
Son Yorum: Emka
  Aydınlanmaya Ulaşmak İçin Gerekli Olan Uyanışın 10 Aşaması Magnetho 0 3,480 22-07-2018, Saat: 13:48
Son Yorum: Magnetho
  Hayatınızda İhtiyacınız Olan 3 Tip İnsan Emka 0 2,771 05-07-2018, Saat: 17:37
Son Yorum: Emka
  Kan Grubu 0 Olan İnsanların Bu Kadar Özel Olmasının Nedeni Emka 0 7,280 28-06-2018, Saat: 03:45
Son Yorum: Emka
  Dünyayı Değiştirmek İçin Burada Olan 7 Çeşit Empat Emka 0 6,275 18-06-2018, Saat: 12:03
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi