Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Seçtiğiniz değerli taştaki yansımanız size ne söylüyor?


Seçtiğiniz değerli taştaki yansımanız size ne söylüyor? konusu, SPİRİTÜEL TESTLER forumunda tartışılıyor.
#1
“Bu değerli taşlardan en çok hangisi sizi kendisine çekti? Beğendiğiniz değerli taştaki yansımanızın size söyleyebileceği çok şey olabilir.” Bana göre bu tür eğlenceli testler, oyunlar kendimizle direk bağlantıya geçmemizi, bir kaç dakikalığına da olsa iyi vakit geçirmemizi sağlıyor. Radyoda sıradaki şarkıyı kendine ya da birine armağan etmek,  tavşandan niyet çekmek, tarot kartı çekmek, kendi burcunun falını okumak gibi… Milyonlarca insan aynı şeyi seçiyor olsa da o an seçtiğiniz şey sadece sizin gözlerinizin içine bakıyor. İşte bu taşlar da öyle… Onlara dikkatlice bakın ve rengiyle, ışıltısıyla üzerinizde ya da yanınızda taşımak isteyeceğiniz taşı seçin. Belki birden fazla taşa birden sahip olmak isteyebilirsiniz. Rahat olun, dilediğiniz kadar değerli taş seçebilirsiniz.
nnnnn.jpg1. İnci

Eğer inciye çekildiyseniz asil ve onurlusunuz. Siz zeki, hayırsever ve temiz kalplisiniz. Serin kanlı, nazik ve konuşmadan önce düşünen insanlardansınız. İnci ayrıca hayatınızda köklü bir değişim/dönüşümün pek yakında gerçekleşeceğine işaret ediyor olabilir.

2. Yakut

Eğer yakuta çekildiyseniz genelde tutkulu, gergin ve yaşam dolusunuz. Bulunduğunuz ortamlarda her zaman dalga yaratırsınız ve başkalarının kanını nasıl kaynatacağınızı iyi bilirsiniz. Enerjiyle dolusunuz  ve eğer bir şey için savaşıyorsanız karşı tarafın vay haline.

3. Elmas

Bundan yaklaşık 4000 yıl önce Hindistan’da bulunan elmas hiç şüphesiz ki dünyanın en değerli taşıdır. Eğer gözleriniz elmasta takılı kaldıysa, siz güçlü, azimli ve gururlu bir insansınız. Çevrenizdeki insanlara güç veriyorsunuz. Elmasın anlamı “kırılmaz” ve “bükülmez” olandır. Korkusuz ve cesursunuz. Önünüzde macera dolu bir yaşam var.

4. Mavi Topaz

Mavi topaza çekilen insanlar sakin, kendi merkezinde ve hayatın sessiz anlarından keyif alanlardır.  Mavi topaz sert görünümlü olmasına rağmen keskin darbelere karşı korunması gereken bir taştır.  Güçlü, rahatlatıcı bir enerjiniz var ve iletişim becerileriniz yüksek seviyede. Bütün bu özellikler yaşamınız kolaylaştırıyor.

5. Zümrüt

Eğer Mısır Kraliçesi Kleopatra’nın en sevdiği taşlardan biri olan zümrütü seçtiyseniz siz gizemlerle dolu, etrafına neşe ve ışık yayan bir insansınız. Hindistan’da bol bulunan zümrüt gizemli ve nadide bir taştır. Parlak yeşil rengiyle doğayı temsil eden zümrüt ya yerin altından çıkarılabilir ya da meteorların içinden uzaya saçılır.

6. Akuamarin

Ruhsal farkındalığı yüksek insanların taşı olan Akuamarin taşını seçtiyseniz muhtemelen okyanuslar sizi çok çekiyordur. Okyanus mavisi Akuamarin zenginlik ve refah sembolüdür. Çok merhametli, cömert ve esprili bir yapıya sahipsiniz. Maceralarınız ekstra maceralıdır. Ay’a da çekiliyor olabilirsiniz.  Bulunduğunuz durumdan sıkıldıysanız eğlenceli ve yeni bir şeylere atılmanız an meselesi.

7. Tanzanite taşı

Eğer dünya üzerinde sadece Tanzanya’da çıkarılan tanzanite taşına çekildiyseniz duygusal, keskin ve tutkulu bir karaktere sahipsiniz. İnsanların, sineklerin ışığa çekildiği gibi size çekilmesini sağlayan güçlü bir auranız var. Tanzanite taşı genelde medyumlar tarafından kullanılır ve “diğer alemler” ile kuvvetli bir bağlantısı vardır. Eğer bu taşa çekildiyseniz sezgilerinize güvenmelisiniz. Çünkü kolay kolay sizi yanıltmazlar.

8. Sitrin Taşı

Kuvars ailesinin bu sarı renkli taşı Sitrin’e çekildiyseniz siz şen şakrak, yaratıcı ve renkli bir insansınız. Aynı zamanda sıcak kanlı ve nazik bir insan da olabilirsiniz. Fransızca limon kelimesinden gelen sitrin aynı zamanda keskinliği ve tazeliği temsil eder. Bu taşa çekilen insanlar genelde ekip ruhuna önem verirler. Sitrini seçtiyseniz siz kara bulutların arasından süzülen ışık gibisinizdir.

9. Pembe Turmalin

Mısır’daki efsanelere göre dünyanın çekirdeğinden yeryüzüne çıkarken gökkuşağının içinden geçen ve onun tüm renklerini alan turmalinin pembe olanın seçen insanlar yumuşak başlı, hassas ve şefkatlidirler. Ama bu sizin çantada keklik olduğunuzu göstermez. Bilim insanları Pembe Turmarin’in ovulduğunda ya da ısındığında elektrik yüklendiklerini fark etmişler. Siz de eğer üstünüze gelinirse “sakin atın çiftesi pek olur” atasözünün canlı bir örneği olabilirsiniz.

10. Ametist

Yunanca “amethystos” yani “sarhoş olmayan” anlamına gelen ve antik Yunanistan’da sarhoş olmaktan koruduğuna, savaşlardaysa cesaret ve güç verdiğine inanılan ametist taşına çekildiyseniz siz coşkulu ve akıllı bir insansınız. Hayatınızdaki her şeyden güç ve onur taşıyor. Mükemmel bir ebeveyn modeli olabilirsiniz ancak arada eğlenmeyi de unutmayın.


Kaynak: yeniboyutlar.com
Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Müthiş Bir Test…Seçtiğiniz Meyveye Göre Hangi Çakranız Da Sorun Var Anlayın Magnetho 0 5,181 13-01-2018, Saat: 17:16
Son Yorum: Magnetho
  Bilinçaltı Testi: Bu Listede Size En Güvenilir Gözüken Kişi Kim? Archilles 0 5,148 22-10-2017, Saat: 19:49
Son Yorum: Archilles
  Bu Resimde İlk Gördüğünüz Şey Kişiliğiniz Hakkında Bakın Ne Söylüyor? EvrimBilge 0 5,132 19-10-2017, Saat: 16:58
Son Yorum: EvrimBilge
  Seçtiğiniz Şey Saklı Bilinçaltınızı Su Yüzüne Çıkarıyor! Emka 0 9,859 03-10-2017, Saat: 15:09
Son Yorum: Emka
  Szondi Testi: Aşağıdaki Şahıslar Arasından Size En Korkutucu Geleni Hangisi? Archilles 0 10,281 01-10-2017, Saat: 17:55
Son Yorum: Archilles

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi