Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sezgisel Gücünüzü Arttırmanın 5 Güçlü Anahtarı


Sezgisel Gücünüzü Arttırmanın 5 Güçlü Anahtarı konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Kimine göre hayat rastlantılar ve şanslı bir zardan ibarettir. Kimilerine göre ise Yaratıcının eseridir. Yaşamı bilimsel yollardan açıklayabilirsiniz ama yine de bir şeyler eksik kalacaktır. Burada devreye sezgilerimiz ve içgüdülerimiz girer.

Bir yangında içgüdülerine güvenerek o yangındaki patlamadan kurtulan itfaiyeciler mesela. Bu tamamen içgüdüsel midir? Evet! İçgüdülerimizin en temel anahtarı bilinçaltıdır. Fakat sadece bilinçaltı ile açıklanamayabilir.

Kötü bir şey olacağına dair güçlü bir his hissettiğiniz olmadı mı hiç? Ailenizden birinin hastalandığı veya kötü bir durumla karşılaştığı haberi bu histen sonra geliyorsa sezgileriniz açıktır demektir.

Sezgiler medyumluk gibi yorumlanmamalıdır. Bunlar avcı toplayıcı döneminde atalarımızdan bize miras kalan güçlü duyulardır sadece. Bunları anlayarak iç güdülerimizi geliştirebiliriz.


sezgisel-gucler.jpg

Sezgilerinizi güçlendirecek ve arttıracak 5 güçlü anahtar

Özgürce düşünün: Kendinizi kısıtlayan en büyük şey kendi iç dünyanıza koyduğunuz kilitlerdir. Sezgilerinizi arttırmanın en temel yolu zihninizi özgür bırakmaktan geçer. Herkes sihirli bir sözcük veya metin bekliyor gibi... Ama gerçek sizde saklıdır. Zihninizi özgür bırakmadığınız müddetçe görüşünüz yükselmeyecektir.

Bu imajinasyonu yapın: Sevdiğiniz bir mekanı hayal edin ve orayı tam anlamıyla aklınızda canlandırın. Gözlerinizi kapatın ve diyelim ki bir sahildesiniz. Kumların ayağınızdaki bıraktığı sıcaklığı hissedin. Sahilin kokusunu ve denizin nemli havasını. Yoğunlaşarak bunu 15 dakika uygulayın.

Titreşimleri hissedin: Tüm evren bir titreşim yayar. Her şey titreşir. Bu titreşimlere odaklanın ve onları hissedin. Birinin çevresine yaydığı titreşim onun hangi duyguları yaşadığını gösterebilir. Odaklanın ve çevrenizdeki titreşimi yakalayın.

İçgüdülerinizi Dinleyin: Bir olayda hislerinizi dinleyin ve ondan yardım isteyin. İç güdülerinizi ne kadar çok dinlerseniz o kadar güçlenecektirler.

Enerjinizi dengeleyin: Sezgileriniz ancak onlara güvenirseniz gelişirler. Duygularınızın negatif olduğu bir ortamda egonuz negatif sahte sezgiler üretecektir. Bu sizi yıpratacaktır. Onun için Ruhsal enerjinizi dengelemeniz önemlidir. Enerjnizi dengelemek için olumlama yapın ve meditasyona zaman ayırın. Ruhsal olarak güçlü ve dengeli olursanız sezgileriniz çok artacaktır.

Kaynak: Bilgierdemdir

Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Zihninizi, Bedeninizi Ve Ruhunuzu Yeniden Canlandıracak Güçlü Antik Nefes Egzersizi Emka 0 1,996 15-11-2018, Saat: 13:22
Son Yorum: Emka
  555 Enerjinizi Koruyacak ve Hayatınızı İyileştirecek Güçlü Bir Ruhani Araçtır Magnetho 0 8,178 31-05-2018, Saat: 20:12
Son Yorum: Magnetho
  Hangi Elementesiniz gücünüzü keşfedin Magnetho 0 1,397 24-05-2018, Saat: 02:45
Son Yorum: Magnetho
  Paranormal Gücünüzü Arttıracak 5 Antik Kökenli Yöntem Emka 0 1,860 20-01-2018, Saat: 02:26
Son Yorum: Emka
  Güçlü Olumlama Cümleleri Oluşturmak için 5 Teknik Emka 0 1,626 11-12-2017, Saat: 20:56
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi