Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Telekinezi Egzersizleri


Telekinezi Egzersizleri konusu, TELEKİNEZİ forumunda tartışılıyor.
#1
1. Yanan bir mumu nefesinizin etkilemeyeceği bir mesafeye koyun. odada alevi etkileyebilecek herhangi bir hava akımı olmamasına özen gösterin. alevin düz olarak yandığından emin olun. aleve konsantre olun ama kendinizi sıkmadan zorlamadan aleve bakışlarınızı yönlendirin. düşüncelerinizi sadece alev üzerinde yapacağınız değişikliğe sabitleyin;yoğunlaşın. alevin sola sağa ileri geri hareket ettiğini düşünün. konsantrasyonunuzu mümkün olduğunca uzatın. konsantrasyonunuz bozulursa tekrar deneyin. gözlerinizi kırpabilirsiniz. ama kendinizi kesinlikle sıkmayın.gözünüzün önünde alevin eğildiğini imajine edin. konsantrasyon yoğunlaşmış dikkattir. çaba değildir. dikkatinizi alevin eğilmesine konsantre ettikten bir süre sonra bırakın. çalışmanın ve diğer çalışmaların en önemli kısmı budur. konsantre ve düşünceyi aniden kesmek. o andan itibaren işi bilinç altı devralacaktır.

2. Bir kaseye üçte ikisi su üstüne bir parmak zeytin yağı koyun. bir dikiş iğnesinin her iki ucuna kibrit çöpü batırarak yavaşça yağın üzerine bırakın. hareketsiz duran iğneye konsantre olun ve yavaş yavaş hareket etmesini isteyin. bunu zihninizde iyice canlandırın. sonra aniden düşünce ve konsantrasyonunuzu serbest bırakın. olmazsa tekrar deneyin.

telekinesis_by_ingy94-d3lhebj.jpg

3. Dört adet zar bir kağıt ve kalem alın. kaygan olmayan bir masaya kalın bir örtü serin. 1 den 6 ya kadar gelmesini istediğiniz altı adet farklı rakam belirleyin ve bunları kağıda not edin. dört zarı atmadan önce 15-20 sn. arzu ettiğiniz rakamlara konsantre olun. istediğiniz rakamların geldiğini imajine edin. yoğun konsantrasyonunuzu tam zarlar elinizden çıktığı anda kesin. o anda kesinlikle istediğiniz rakamları düşünmeyin... hiç bir şey düşünmeyin. gelen rakamları yazdıklarınızla karşılaştırın.bunu altı kez tekrarlayın. dört zar altı kez atıldığında olasılık hesaplarına göre yirmi dörtte dört tesadüf olarak açıklanabilir. yani psişik hiçbir güç kullanılmamıştır.telekinetik gücünüzü gösteren en alt rakam 5 en üst sınır 24 olmalıdır.

4. İçi net görülebilen pürüzsüz cam bir bardak veya kavanoz alın. içine tavsiyem saçtır. veya uzun ince bir ipi tam ortada olmak üzere sakızla yapıştırın.ip veya saçın ucuna ufak bir top sakız veya ufak bir parça top haline getirilmiş aliminyum folyo yapıştırarak bardağı ters çevirin. alttan hiç bir hava akımı almadığına ve tamamen hareketsiz kaldığına emin olun. düşüncenizi ipin ucunda hareketsiz duran cisme odaklayıp konsantre olun. cismin sağa sola ileri geri hareket ettiğini düşünün ve isteğin. hareketi zihninizde imajine edin. sonra aniden düşünce ve konsantrasyonunuzu serbest bırakın.
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Telekinezi – Düşünce Gücü İle Enerjinizi Hissedin EvrimBilge 0 2,663 24-09-2017, Saat: 03:14
Son Yorum: EvrimBilge
  ADIM ADIM TELEKİNEZİ Archilles 0 2,564 16-09-2017, Saat: 21:15
Son Yorum: Archilles
  Telekinezi Teknikleri Spiritüeller 2 7,577 12-06-2016, Saat: 19:23
Son Yorum: Emka
  TELEKİNEZİ'NİN NORMAL YAŞAMINIZDAKİ OLUMSUZ ETKİLERİ Spiritüeller 0 2,316 06-06-2016, Saat: 19:29
Son Yorum: Spiritüeller
  Telekinezi Nedir ? Spiritüeller 0 3,594 27-05-2016, Saat: 00:13
Son Yorum: Spiritüeller

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi