Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Türklerin Sırrı AY'da Saklanıyor


Türklerin Sırrı AY'da Saklanıyor konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Türklerin Sırrı AY'da Saklanıyor...

Neden AY'ın Karanlık Yüzü Denilerek oralar kötü gösteriliyor...

Neden NASA AY'a nükleer bomba atıyor...

 “NASA, Ay’daki Dünya Dışından Varlıklara Ait İzleri Saklıyor”  veriliyor:

11140.jpg


Özetle şöyle:

“NASA’nın dünya dışındaki varlıklara ait izleri sakladığı iddiaları ortaya çıktı.

UFO meraklılarını heyecandan çıldırtacak yeni bir haber daha geldi. Daily Mail gazetesinin yayınladığı habere göre Ay’ın üzerinde bulunan bir yapının doğal yollar yerine dünya dışı varlıklar tarafından oluşturulmuş olabileceği söyleniyor.

UFO’larla ilgili videolar yayınlayan ünlü YouTube kanalı Secureteam10, bu yapının doğal yollarla oluşmasına ihtimal vermediklerini, NASA’nın aynı bölgede 1967 yılında çektiği fotoğraflarda da benzer yapıların göründüğünü iddia etti.

Grubun açıklamalarına göre NASA, söz konusu görüntünün arşivlerden kaldırıldığını, hatta mevcut olan görüntülerin de rötuşlandığını iddia etti. Yeni görüntülerde ise bölgede bulunan yapının ön kısmında, kuleye benzeyen yükseltiler görülüyor. Bu yükseltilerin geçmiş dönemlerde bilinmeyen varlıklar tarafından inşa edilmiş olabileceği öne sürülüyor.”

Oktan Keleş’i ve 16 Yıldız’ı takip edenler açısından sürpriz mi? Biz neden Oktan Keleş’i en çok NASA’nın takip ettiğini "ısrarla " söylüyoruz…

İnsanlar, makamlar gelecek ve geçecek… Ama Türk Devlet’i Allah’ın izniyle yaşayacaktır. Dün kimler vardı, bugün kimler var, yarın kimler olacak? İnsanlar geldi geçti ama Devletimiz ayakta Allah’a şükür. Biz on binlerce sene önce de varsak bir sebebi olmalı…

Bürokrasinin lüks odalarında oturup, “şu bizden, bu bizden değil” ayrımları yapanlara diyeceğim o ki; Oktan Keleş bu Devlet ve Millet yararına ne iş yapılmışsa yanlarında olmuş, ne yanlış yapılmışsa da karşılarında olmuştur. Ölçüsü bellidir. 

Şimdi aşağıdaki bilgilerin sizlere çok uzak ve komplo teorisi gibi geldiğini de biliyorum ama hiç düşündünüz mü acaba NASA Oktan Keleş'i neden davet ediyor? 

Şimdi gelelim asıl konumuza, AY meselesine.

Bunu yine tekrar olacak ama ilk kez Oktan Keleş KULBAK BİLGE’de açıklamıştı.

AY’da bir türbe olduğu…AYBOLDI ATA

Biliyorum bazılarına uçuk gelecek ama siz yine de NASA’nın okuduğu gibi okuyun ve bekleyin: 

KULBAK BİLGE'de İlgili Bölümler Şöyleydi: 

155

Hakikati dünya denen yerkürede arayanlar yine yanılmışlardı. Yeryüzünde ne varsa bir çoğu dış Gökten gelmişti, inmişti. Bilgi, cevher, tohum, maden, yaşam. Atam(ADAM-ADEM) KÖKATAM, "inin düşmanınızla" hükmü geldiğinde Yerküreye, Dünya’ya ayak basmadan bir çok yerde durakladı, konakladı, kaderini yaşadı. Düşmanı takipteydi, KÖK ATA Yerküreye inmeden durakladığı konakladığı yerlerde Dünya zamanı gibi olmayan on bin sene yürüdü. İnerken eşinden ayrılmıştı. Eşi de yürüyordu. Nihayet AY’da buluşmuşlardı. Bu buluşma daha sonra Yeryüzünde de gerçekleşecekti yani en son indikleri Dünya’da. Dünya’nın tarihi ayrı idi oraların ki ayrı.9 yer Gezegen sonra ATA cennetinde rahime düşen 4 düz çocuğu doğurdu KÖKATAnın eşi. Büyüttü burada bin yıl eğlendi, türediler.

156

Evrenin en bilgeleri, hünerli idi kılıçları, kalkanları. Savaşçılarıydılar. Tek Tengriye, Tek Yaratana, gücü her şeye yetene inanıyorlardı.Tengri elçilerine uyarlardı. Yasaları vardı. "MİM Çağına " ulaşmayı dilerlerdi.

157

Gelecek zamandan kendi zamanlarına gelin ve damatlar getiriyordu zaman aşıcıları 3 çağın tek bilgesi gözetiminde .Türeyiş böyle sürüp gitti.O yerlerin çağı ayrı idi, Dünya çağı ayrı. DÜNYA ÇAĞI,O YERLERİN ÇAĞI,ZAMANSIZLIK ÇAĞI. Gün geldi 3 çağı bir yerde birleştiren bir ATAM (ADAM) Geldi. Onun adı OK-UZ'du.

158 

Bütün madenleri eğilleştirdiler, biri hariç! Onu Tegri Dünya’ya  imtihan bıraktı. Nefislerde simyalanmalıydı bu maden. Hızlı öğreniyorlardı yüksek zekalıydılar. Aranır o Taşlar.. Onlar Mekanik Dijital ötesi taşlara kayıt yaptılar.Teknolojileri o kdar ileriydi ki, sihir zannedilecek kadar.

159  

OK-UZ  ATA ya bazen OĞUZ derlerdi. Son kitaptaki adı ZULKARNEYN'di.OK-UZ  ATA'dan önce o yerlerin çağında, yer yüzünde sırrı çıkacak olan gezegende kök salan  KÖKATA'mın dördüzleri, 9 Gezegene  9 alamet, nişan diktiler. Hakim oldular.(9 TUĞ SIRRI) 9 Nişanın 9 Düşmanı peydahlandı. Bu kadim düşman Şeytan ve soyundan müttefiklerinden oluşuyordu. Daha sonra bu düşmanlık Yeryüzün'de (Dünya’da) devam edecekti. KÖKATA’nın dördüzlerinden birinin adı HUN'du .Bulunduğu yerlerde daha önce yaratılanlar vardı: Cinler, Elifanlar, İnsansılar ve diğerleri.Dördüzler türeyince kimileri, kimileri ile ittifak bile yapmıştılar. Savaşlar el değiştiren mevziler. Değiştikçe hakimiyetler, Gezegenler, Yıldızlar isim değiştiriyorlardı. HUN oluyor, melekler seviniyor, Neptün, Mars oluyor Şeytan ve avanesi seviniyor işte Tanrılar diyorlardı. Savaşların yeni nedeni Tengri buyruğu ile inilecek yeni gözde Yeryüzü (DÜNYA)idi. Oranın hakimiyeti peşindeydi  Şeytan ve soyu.  

11137.jpg
 
160 

Ansızın manyetik tufan oldu yıldız sisteminde. Gemileri olanlar kaçtılar. Ne kadarı kurtuldu bilinmez.Tengri önceden HUN'a gemi varetmişti, uyanlarla binsin diye. Kendisinin bilgi verir olmayan gemi.Son kitapta yaratan yarattığı gemiden yaratılmış,(KUL)yapısı (ZUHRUF 12) 

Güneş Ganeş!    Ejderhalar çok çektirdi! 

Bu gemi dev bir gezegenin uydusu gibiydi. Küre şeklindeydi belkide küçük bir yıldızdı. Nevisini  Tengri bilir. Bulundukları gezegenin tüm bilgileri bazı canlılar, kanatlı gölbörüler küre gemiye yüklendi. Nihayet hareket etti. Kendi yurt gemileri alev alev yanarken küre gemiye kızıllığı vurmuştu. Bu küre gemi bir kırmızı elmaya benzemişti.Bir hayli süzüldü Tengrinin çizdiği yörüngede içinde Kadim bilgiler Hakimiyet sırları vardı.Gemi Dünya ya en yakın  başka küre, AYA yaklaştığında HUN ve HUN ‘a uyanlar AYA göçtü. 

HUN -NUH gökte ,yerde gördü tufanı!

161

Küre gemideki tüm bilgiler AYA taşındı.AY BİLGİ ,BİLGE doldu.  

YEŞİL-AY-KIZIL! 

AY o zaman yemyeşildi. Dünyadan bu yeşillik parlak görülürdü. Yeryüzünde KÖKATA ve Eşi KÖKANA inmişti çoktan. Ama HUN ve ona uyanlar inememişti. Ne gariptir o zaman AY'dan Dünya’ya gelinmeye çalışılıyordu. Kaç zaman AY'da HUN Tengri gemisinden aldığı bilgilerle küçük bir uçan binek yaptı.İçine aldı gereklileri.Kanatlı Gökbörüsü de vardı indi nihayet yere (DÜNYA’YA) Babası KÖKATA, ANAATA ve kardeşleri ile kucaklaştı. Geldiği yerlerin zamanı buralarda günlere, aylara sığacak kadardı. Oysa oralarda bir çağ yaşanmıştı.Derken Dünya’dan görülen YEŞİLAY KIZILAY'A döndü birden. Anlaşılmıştı Şeytan oraya saldırmış yakmıştı.Oradakilerin akibeti bilinmez.


162

Türk ister gökte teknolojinin son sınırı ile kuşansın,ister yerde bir kılıç Türk TÜRKTÜR!     

11138.jpg

163 

AY’ı çatlatana kadar bombalamak kimin fikri? 

Dördüzlerin ikisi ayrı yıldız sistemlerine göçmüştü sırları ile. Onlara GÖKTÜRK, KÖKTÜRK dediler. Hala beklenirler,Yeryüzünün Hakimiyeti için. Gelecektirler HUN'un soyu Türk'ün amcaları. Yer Türk’lere desteğe kayalardan çıkanla.Biri AY’da öldü eceliyle kabri kaldı mazide. Zira şeytan ve o yerlerin yaratıkları fırsat buldukça Dünya’yı yoklamışlar, Ejderhalarını bile salmışlardı,indikleri yerlere ,taşlar bile dikmişlerdi.Onları yok etmek kanatlı Gökbörü’lere düşmüştü.Yeryüzünde insanlar bunların çoğunu Tanrı diye bildi, hele birtanesini Güneş’den geldi zannettiler, hortumu vardı solungacında. Zira Tengri haram etmişti Yeryüzünün Havasını!Hortumuyla soluyordu yerde.Dünya’nın  bir köşesindekiler onun oğlu RA dediler.Soyu gökte taktıkları hünerli hortumları ile Yeryüzünün havasını solumak hakim olmak diler. Dünya’nın havasını kirletmek kimlerin fikri.. Soluyanlar solumasın ,soluyamayanlar solusun diye. Ganeş şeytanın desteği ile son yalancıya müttefik olmak için fırsatkollar akibeti bellidir.

(Hortumunu damgalayacağız KALEM 16) KÖKATA’nın Yeryüzünde böylelikle 2 oğlu kalmıştı ,biri gökte doğan HUN.Yaradan son kitapta O’na…

164  


ALİM dedi. Kurbanı kabul olacaktı.Yerde doğan kardeşi tarafından canına kıyıldı.Yaradan buyruğu uğruna Yeryüzünde öldürülen ilk Şehid olacaktı.Onun oğlu Türk soyunu devam ettirdi.Yeryüzünde yaradan adına ilk orduyu kurdu.Babası HUN ‘un vasiyeti Kızılelmayı arayın bulun ulaşın Yeryüzünün son nefesine kadar tenbiği töreledi. 

Yerlerin türeyişi başka o yerlerin başka idi. 

Kızıl Gemide asıl bilgiler sırlar,o gökte süzülmekte,sahiplerini bekler,onu ele geçirmek Türk ün görevidir!O na ulaşmak için yerde yapacak işler var! 

….. 

215 

-Yer=Gökte bir gezegen ILDIZYURT, Agolası (idaresi yönetimi) yıl= Dünya yılı ile 2014. Kineş (Şura) kurulmuş Aka Ataylar (aksakal heyeti)… Aka Atay Kutaş konuştu “yerdekiler (dünya) Kangtürkler gecikti.” Dedi.

 -Aka Atay Kutaş; “Çok geciktiler.” 

216  

-Aka Atay Buyrukçu Öbge Babrak söz aldı; “Onlar gelemiyorlarsa biz gidelim yerdeki soyumuza Turkun torunlarına 1999 da gitmiştik yıkımı önlemek için.”

  -Aka Atay Buyrukçu Öbge Babrak; “Biz gidelim”  

11139.jpg

217      

-Divanın kız üyesi Arıl Aşina söz aldı; “hayır bunu tuğ sahibi Ay Tür Bedarı Ayda Boldı Ata bilir söyler o en bilgedir.” Ildızyurtta Ayboldı Ata gök gözlü elinde Kızıl Elma'yı gösteren Tuğ asası olan Yücetürk Bilge 2.12.214

11140.jpg

  -Arıl Aşina; “en bilge Ayboldı Ata”  


Kaynak:onaltıyıldız

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yüzyıllardır Toplumdan Gizlenen Her Dinin En Büyük Sırrı Emka 0 3,712 09-07-2018, Saat: 19:12
Son Yorum: Emka
  DUANIN SIRRI Magnetho 0 3,574 21-01-2018, Saat: 22:28
Son Yorum: Magnetho
  Altının sırrı çözüldü! Dünyaya böyle geldi... EvrimBilge 0 2,572 18-10-2017, Saat: 00:18
Son Yorum: EvrimBilge
  Bunu yiyenler 120 yıl yaşıyor! Sırrı ise... Emka 0 6,526 25-09-2017, Saat: 15:17
Son Yorum: Emka
  Ne isterseniz onu değil, Neyseniz onu çekersiniz! Hayatın sırrı titreşimlerde gizli! Magnetho 0 5,713 16-08-2017, Saat: 17:12
Son Yorum: Magnetho

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi