Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Üçüncü Gözünüzü Açmanıza Yardımcı Olabilecek Bazı Küçük Hileler


Üçüncü Gözünüzü Açmanıza Yardımcı Olabilecek Bazı Küçük Hileler konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Daha genel olarak Epifiz beziniz veya Ajna Çakra olarak bilinen Üçüncü Gözünüz, ilahi ve aydınlanma ile olan bağlantınızdan en sorumlu olan çakradır. Ancak, engellenmiş olması da çok yaygındır.

 Çünkü doğumumuzdan itibaren, bize var olan tek bir doğru yol olduğunu söyleyen ideolojiler ve beklentilerimiz vardı. Ancak, tüm bunları geride bırakıp Üçüncü Gözünüzü yeniden açtığınızda, dünyayı alışkın olduğunuz beş duyudan daha fazlasıyla algılayabileceksiniz.

Üçüncü Göz çakrasını açmak için bazı yöntemler:

1.Dar fikirlilikten kurtulun. Konfor bölgesinin dışına çıkmak anlamına gelse bile alternatif bakış açılarını gözlemlemeye ve keşfetmeye çalışın.

2. Vücudunuzu işlenmiş gıdalarla doldurmayı bırakın. Bütün bu yapay karbonhidrat ve yağları tüketmemeliyiz. Eti diyetinizden uzak tutmak da yardımcı olabilir.

3.Paketlenmiş veya hazırlanmış yemekler yerine, yemek için taze malzemeler almayı deneyin ve bunları kendiniz yapın. Sebzeler ve baklagiller sadece daha sağlıklı değil, aynı zamanda çok lezzetlidir.

4.Ginkgo biloba, biberiye ve çarkıfelek gibi otlar, Üçüncü Gözünüzün aktivasyonu için mükemmeldir. Bu yüzden onları çayınıza karıştırmayı deneyin.

5. Meditasyon harika bir adımdır. Ama aklını kontrol etmek ve bir şey düşünmemek yerine, düşüncelerinizin size gelmesine izin verin ve onları işleyin, böylece sonunda onlarla yapabilirsiniz.

6. Şimdi yaşamayı öğrenin. Gerekirse farkındalık da uygulayabilirsiniz.

7.Florür içeren su ve diş macunu tam bir hayır. Çünkü florid kalsifiye olur ve bu nedenle epifiz bezini tıkar.


dmt-ruh-molekulu-ucuncu-goz-3-768x432.jpg


8.Antioksidanlar vücudunuzu toksinlerden kurtarır ve güçlü yanlarınızı korur. Yaban mersini, kinoa, kakao, hindistancevizi ve doğal antioksidanlar  deneyebilirsiniz.

9.Çok fazla egzersiz ve bol miktarda içme suyu  daha sağlıklı bir yaşam tarzıdır bunu sevmelisiniz.

10.Kafanızın iç kısmının kaos ve kargaşa ile dolu olduğunu düşünüyorsanız, bunu not etmeyi deneyin. Not tutmak, düşüncelerinizi belirli bir düzene getirmenize yardımcı olur ve aynı zamanda çok aydınlatıcıdır.

11.OM'yi söylemeye çalışın. İlkel evrendeki ilk sesin OM'nin derin bir uğultusu olduğu söylenir. Bu yüzden günlük yaşamınıza dahil etmeyi deneyin.

12.Kan dolaşımınızı ve iç enerjinizi artırın. Pratik yoga, size iyi gelecektir.

13.Düşünmeyi dene.İç vizyonunuzu geliştirmenize yardımcı olan ve çok etkili olduğu söylenen gerçekten eski bir uygulamadır.

14.Müzik kutuları,çan sesleri gibi Kendinizi iyileştirmek ve negatif enerjiden kurtulmak için ses terapisi kullanmayı deneyin.

15. Her gün, üçüncü gözünüzü başınızın merkezinde, ışıltılı bir mor ışık topuyla görselleştirmek için 5 dakika harcayın. Daha sonra bu deneyiminizi unutmayın.

16.Hepimizin doğru olmayan belirli inançları var. Bazı iç gözlemleri deneyin ve bilişsel çarpıklıkları düzeltin.

17.Eğer dar bakış açılarından geçmek ve inançları sınırlamakta zorlanıyorsanız, nöro-dilbilimsel programlamayı deneyin.

18.Farkındalık şu anda iyileşme, yaşamanıza yardımcı olmak ve Üçüncü Gözünüzün açılma sürecini kolaylaştırmak için uzun bir yol kat edecektir.

19.Safir, lapis Lazuli,  Üçüncü Göz'den gelen tıkanıklıkların giderilmesinde yardımcı olduğu bilinen tüm kristallerdir.

20.Hayatta almak istediğiniz şeyleri elde etmek için onaylamayı deneyin. Üçüncü göz çakrasını aktive edebileceğine inandığın zaman  bunu yapmaya bir adım daha yaklaştınız demektir.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Üçüncü göz molekülü EvrimBilge 1 4,778 20-11-2022, Saat: 20:15
Son Yorum: Gümüşkurt
  Üçüncü Göz Aktivasyonu: Bu İpuçları İle Epifiz Bezini Açın Emka 0 5,693 22-11-2018, Saat: 20:51
Son Yorum: Emka
  Aşırı Aktif Üçüncü Göz Semptomları Ve Yan Etkileri Emka 0 5,703 04-11-2018, Saat: 23:12
Son Yorum: Emka
  Ruh Rehberlerinizin Sizi İzlediği Ve Doğru Yolda Kalmanıza Yardımcı Olduğu 8 İşaret Emka 0 4,325 16-09-2018, Saat: 17:20
Son Yorum: Emka
  ÜÇÜNCÜ GÖZÜ AÇMAK VE GELİŞTİRMEK İÇİN 3 EGZERSİZ Spiritüeller 0 4,915 09-09-2018, Saat: 15:56
Son Yorum: Spiritüeller

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi