Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Üçüncü Gözünüzün Yanlışlıkla Açılmış Olduğunu Gösteren 7 İşaret


Üçüncü Gözünüzün Yanlışlıkla Açılmış Olduğunu Gösteren 7 İşaret konusu, PARAPSİKOLOJİ GENEL forumunda tartışılıyor.
#1
Çoğu zaman, altıncı bir duyunun varlığına, içinde yaşadığımız dünyayı daha derin bir anlayışa ve paylaştığımız insanlara değiniriz. Bu duyunun odak noktasının üçüncü göz olduğu söylenir, ancak bu güce dokunmak için, önce enerjisini uyandırmak gerekir.

16797630_7-signs-your-third-eye-is-openi...78ef_m.jpg

Üçüncü Gözünüzün Kazayla Açıldığı Gösteren 7 İşaret 

1 - Tuhaf ve Gerçekçi Düşler

Her gece kendinizi inanılmaz derecede gerçekçi bir dünyaya taşıyorsunuz. Ancak, bunlar herhangi bir hayal değil. Gerçekten orada olduğunuzu hissettikçe, ilk elden deneyimledikçe, hayallerinizin tuhaf ve kaotik olduğunu hissediyorsunuz. Kafanızı karıştırıyorlar, bu da uykuda kalmak için inanılmaz derecede zor oluyor. Bu muhtemelen uyku kaliteniz üzerinde inanılmaz derecede olumsuz bir etki yaratmıştır.

2 - Gerçek ve Kurgu Arasındaki Bulanık Çizgi

Üçüncü gözünüz aktif hale geldikçe, etrafınızdaki dünya rüya gibi bir duruma dönüşecektir. Bu büyük ölçüde üçüncü gözün bu dünyaya bağlı olmaması gerçeğinden kaynaklanmaktadır. 

Bu, Dünya'daki gerçek olanla neyin olmadığı arasındaki farkı ayırt etmeyi zorlaştırabilir. Bu durum, kafa karıştırıcı olsa da, bir zamanlar gerçek olduğuna inandığımızdan daha fazla yaşamın olduğu gerçeğine zihninizi açmanıza yardımcı olacaktır.

3.Diyet Değişikliği

Çevrenizde ve vücudunuzda bulunan titreşimlerin daha fazla farkına vardığınızda, dünyadaki toksinlerinde farkında olursunuz. Tükettiğiniz yiyeceklere, kimyasallara, koruyucu maddelera ve kirliliklere ani bir şekilde yeni bir ışıkta bakacaksınız. Bu sizi sağlıklı, besleyici gıdalar aramaya yönlendirecektir.

4.Işık ve Tonları Farklı Görünüyor

İster inanın ister inanmayın, üçüncü gözünüzün açılması aslında genel vizyonunuzu etkileyebilir. Bu, zihninizi ve gözlerinizi dünyadaki gerçek güzelliğe açtığı gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Renkler genellikle daha parlak ve canlı görünür ayrıca detaylar daha nettir. Dünyayı sanki ilk defa görüyormuşsunuz gibi.

5-İlişkilerin Daha Derin Anlaşılması

Üçüncü göz, arkadaşlarımız, ailemiz, komşularımız, iş arkadaşlarımız ve daha fazlası dahil olmak üzere karşılaştığımız insanların ruhlarını görmemize ve anlamamıza yardımcı olur. Bu yeni fikir, bağlantılarınız ve ilişkileriniz hakkında yeni bir anlayış sağlayacaktır. Bu, bazılarının kusurlarını ortaya çıkarsa da, bazen yıkımlara yol açacak olsa da, daha derin ve anlamlı bir bağlantı kurarak başkalarını güçlendirecektir.

6 - Açıklanamayan Migrenler

Çakralar hizalandığında ve en iyi şekilde çalıştıklarında, bedenlerimize giren ve çıkan enerjiyi temizlemeye ve arındırmaya çalışırlar. Bu genel sağlığımız ve refahımız için önemlidir. Genellikle hasta hissedersek ya da hava şartlarının altında olursak, bu sistemin düzgün bir şekilde çalışması başarısız olur. Bunun gerçekleştiği en erken işaretlerden biri, ani ve açıklanamayan migrenlerin başlangıcıdır.

7 - Psişik Güçler


Üçüncü gözün uyanışı, bazı insanların psişik güçlerini tetikleyebilir. Bu, içsel hissetme, bilinmeyeni sezme, içsel duyu, duyusal algilamalar (ESP), 6.his ve telepati içerir. Daha önce güçlü bir "içgüdü" taşıdığınızı fark etmiş olabilirsiniz. Bunları göz ardı etmeyin. Hayal ettiğiniz her şeyin çok ötesinde bir yeteneğiniz olabilir.

Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi