Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Uzaylıların gizlice anlaşma yaptığı iddia edildi!


Uzaylıların gizlice anlaşma yaptığı iddia edildi! konusu, GÜNCEL HABERLER forumunda tartışılıyor.
#1
Uzayda insanlardan başka canlıların olduğu yıllardan beridir merak konusu. Uzaylılar tarafından kaçırılan insanlar, açıklanamayan uçan cisimler ve daha birçok olay var. Ancak tam olarak hiçbiri kesin şekilde kanıtlanamadı.

En çok konuşulan olaylardan birisi ise Roswell oldu. 1947 yılında Amerika'nın New Mexico eyaletinde Roswell'a bir UFO'nun düştüğü iddia edilmişti. Roswell vakası filmlere, dizilere, belgesellere konu oldu. Roswell'la ilgili otopsi videoları ve raporları internete sızmış olsa da, bunların birer düzmece olduğu belirtildi.

0x0-1519466453495.jpg

İLK İLETİŞİM 1942'TE GERÇEKLEŞTİ

Amerika dışında Rusya'da da UFO'larla ilgili ilginç olaylar var. Beforeitsnews sitesi Rusya'da yaşanan UFO ve uzaylılarla ilgili bazı olayları bir araya getirip yayınladı.

Belirtilenlere göre Ruslarla, gri renkli uzaylılar arasındaki ilk temas 1942 yılında gerçekleşti. Rus belgelerine göre bir anlaşma yapılmış.

Anlaşmanın 23/04 maddesi altında toplantıların gizlilik içinde yürütüldüğü, sınırlı sayıda özel ziyaretçi, önemli gizli ajanların ve yüksek rütbeli askerlerin toplantılara katılabileceği belirtilmiş.

072/E belgesine göre 1961 yılında askeri personel uzayları gizlice filme kaydetmiş.

0x0-1519466455630.jpg

SVERDLOVSKY UFO OLAYI

Rusya'da en çok konuşulan olaylardan biri ise 1969 yılında Sverdlovsky şehrine düşen UFO. Aslında UFO'nun düştüğü iddia ediliyor.

UFO'nun hava kuvvetleri tarafından vurulmuş olduğu da söyleniyor. Sverdlovsky olayında kurtarma ekibi kaza alanına gelerek, UFO'nun içinden ölü uzaylıyı çıkardı. Enkaz kalıntılarıyla birlite analiz edildi ve ölü uzaylıyla birlikte güvenli bir yere götürüldü.

Sverdlovsky vakası, ünlü oyuncu Roger Moore tarafından sunulan ve TNT'de yayınlanan "KGB'nin Gizli UFO Dosyaları" isimli programında ele alındı. Olayı desteklemek için otopsi videosu ve fotoğraflar gösterilmiştir.

Pravda.ru sitesine göre KGB tarafından, Sovyetler Birliği dışında olan mistik ve açıklanamayan fenomenler ve ilgili tüm bilgileri toplamak, izlemek için kurulmuş özel bir birim kurulmuş.

Bu iddialar ve Sverdlovsky vakası bir süre önce bir dergide de ele alındı. Dergi makalesinde ve TNT tarafından yayınlananlara göre uzaylının insansı bir vücuda sahip olduğu belirtiliyor. Otopsiye ait olduğu iddia edilen bir videoda da bu gözüküyor.

Semashko Tıp Enstitüsü Anatomi Bölümü'nde uzaylının vücudu incelenmiş. TNT yetkililerine göre gizli belgeler ve videolar kasıtlı olarak medyaya sızdırıldı.

Otopsi raporuna göre yapılan incelemeler sonucu uzaylının kesin ölüm nedeni bulunamadı.

0x0-1519466456971.jpg

PROHLANDNYI UFO OLAYI

About.com'da Billy Booth'a göre 10 Ağustos 1989'daki Prohlandnyi kenti yakınlarında bir UFO düştü. İddiaya göre UFO vurularak düşürüldü.

Uçan cisimle temasa geçilmesine rağmen cevap alınamamış ve bir adet MIG-25 havalanarak saldırıya geçmiş.

UFO'nun düştüğü bölgeye M1-8 helikopteri ulaşmış ve bölge askeri personel hariç herkese kapatılmış.

Belirtilenlerde UFO'nun 20 metre uzunluğunda ve 10 metre boyunda puro şeklinde olduğu geçiyor. UFO'daki küçük bir miktar radyasyonun inceleme ekibini etkilediği ileri sürülüyor.

UFO'nun helikopter yardımıyla Mozdok Hava Üssü'ne taşındığı ve nükleer silah teknolojisinde yararlanmak üzere saklandığı iddialar arasında. UFO'nun içinden üç tane uzaylı çıkarıldığı, bunlardan iki tanesinin ölü bir tanesinin ise kaza sonrası halen hayatta olduğu aktarılanlarda geçiyor.

Doktorlar yaşayan uzaylıyı canlı tutmak için elinden geleni yapmış, ama başarılı olamamış. Uzaylıların gri elbise giydiği, mavi-yeşil renginde sürüngen dokusu bir cilde sahip olduğu paylaşılan bilgiler arasında.

Bu hikaye ise Anton Anfalov, Lenura Azizova ve Alexander Mosolov adında üç araştırmacı tarafından ortaya çıkarıldı.

Ancak hikayelerini destekleyecek herhangi bir belge bulunamadı.

0x0-1519466470774.jpg

ZAOSTRAVKA UFO OLAYI

Nicap tarafından bildirilen olay bir hayli ilgi çekici. Aktarılanlara göre Perm, Zaostravka'nın kuzeyinde tanıklar havada disk şeklinde birkaç tane uçan cisim gördü.

Tanıkların belirttiğine göre uçan cisimler, altın renkli başka bir cisimle savaşıyordu veya it dalaşına benzer bir şey yapıyordu.

Birkaç patlamadan sonra elektrikler gitti ve altın renki cisim bataklığın içine düştü.

Askeri personel kısa bir zaman içinde bölgeye geldi ve bölgeyi kontrol altına altına aldı.

Hatta bölge yakınında yaşayan bazı aileler evlerinden tahliye edildi.

Düşen cismin mantar tasarımında yeşilimsi altın kubbeli, mat siyah renkli yuvarlak şekilli oldu olduğu belirtiliyor. Askerlerin UFO'yu daha sonrasında nereye götürdüğü ve neler olduğu ise bilinmiyor.

ÜÇGEN UFO

Uzaylılar ve UFO'lar hakkında ilginç haberler ve videolar paylaşan UFO Today isimli Youtube kanalı tarafından bir UFO'ya ait olduğu iddia edilen görüntüler yayınlandı.

UFO Today'in açıklamasına göre Rusya'da çekilen bu görüntüler ilk olarak Dark Web'te ortaya çıktı.

UFO'nun üçgen, siyah üçgen veya uçan üçgen olarak da adlandırılan TR-3B sınıfından olduğu söyleniyor. Yapılan açıklamada uzay gemisi olduğu iddia edilen nesnenin 20 ve 21. yy'da görülen diğer UFO'larla benzerlikler gösterdiği de belirtildi.

TR-3B sınıfındaki UFO'larla ilgili haberler ilk olarak ABD ve İngiltere'den geldi. Gerçi UFO Today kanalı, uçan nesnenin Amerikan Hava Kuvvetleri'nin Aurora uçak gelişim programıyla da ilgili olabileceğini söylüyor.

Raporlananlara göre bu sınıftaki UFO'lar düşük irtifalarda havada durabilen, yavaş seyreden, büyük, sessiz üçgen objeler olarak tanımlanıyor. Her bir köşesinde titreşimli üç ışığın olduğu belirtiliyor.

Üçgen UFO ve diğer UFO olayları hakkında tartışmalar halen sürüyor.


Kaynak: teknokulis.com

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Zaman yolcusu bir adam elindeki fotoğrafı 6000 yılından getirdiğini iddia ediyor Spiritüeller 0 3,938 07-02-2018, Saat: 17:08
Son Yorum: Spiritüeller
  Büyük İddia: Uzaydan Gelen Virüs 23 Aralık’ta Dünya’yı Yok Edecek! Emka 0 5,601 13-12-2017, Saat: 13:47
Son Yorum: Emka
  Tire uzaylıların üssü olabilir Magnetho 0 3,776 14-10-2017, Saat: 17:29
Son Yorum: Magnetho
  Facebook kullanıcılarını kameralar aracılığıyla gizlice izleyecek mi? Emka 0 2,335 07-10-2017, Saat: 11:20
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi