Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yaşadığınız Mekandaki Negatif Enerjileri Temizleme Yöntemleri


Yaşadığınız Mekandaki Negatif Enerjileri Temizleme Yöntemleri konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Hazırlık
Kendinizi sakin bir şekilde yoğunlaştırın. Odaya gidin ve sessizce oturun. Kendinizi gevşetin, topraklayın ve nefesinizi rahat bir ritme getirin. Sonra sakinleşince o yeri hissedin. Sanki canlı ve şuurluymuş gibi o yeri selamlayın. Gözlerinizi açın ve yavaşça etrafınıza bakın.Tabanın, duvarların ve tavanın durumuna dikkat edin. Her şeyi algılayın .Eğer bir evi temizliyorsanız ve zamanınız da varsa, her odada sessizce oturun ve aynı işlemi uygulayın. Şayet vaktiniz yoksa, bir tek odada oturun sonra yavaş yavaş bütün evi dolaşın. Her köşeye ve deliğe bakın. Her dolabı ve kapıyı açın. Tavan arasına ve merdivenlerin altına bakın. Bunları yaparak, sizin ya da bir başkasının çalıştığı veya oturduğu yere tamamen farkındalığınızı taşıyorsunuz. Bu yarım saatlik bir yatırımdır, fakat çok rahatlatıcı ve destekleyici yararlar getirir.
 
Titreşimler
Titreşimi dikkatli şekilde oluşturmak, fiziksel temizliğe yardımcı olabilir. Ayakları yere vurmak iyidir; yere ve duvarlara vurmak da öyle. Perdelerin, yatakların, yastıkların ve minderlerin tozlarını sopayla iyice alın. Özellikle koltuk grupları titreşimleri tutarlar. Eğer mümkünse, bütün pencereleri açın, sandalyeleri sallayın ve koltukları silkeleyin.
 
Tuz
Tuzun, odadaki sıkıntılı ve ağır titreşimleri içine çekmede şaşırtıcı özelliği bulunmaktadır. Odadaki negatif atmosferi içine çekmesi için düzenli olarak odaya birkaç günde bir, bir kase tuz koyun. Evinizde veya bulunduğunuz ortamda tartışma gerçekleşmişse ve zorlu konuklarla uğraşmışsanız, tuzu mekânın içinde gezdirmeniz de işe yarar. Tuzun bu tür durumlardaki yararlarını şaşırtıcı biçimde hissedebilirsiniz.
 
Kokular
Bazı kokuların negatif enerjiyi temizlemekte mükemmel bir etkileri vardır. Nane, lavanta, çam bu kokuların başında gelir. Doğuda en fazla kullanılan sandal otudur. Tütsü yakmak da çok yararlı sonuçlar yaratır.

Extrasensory-Perception-ESP-Facts-Develo...Levels.jpg
 
Atmosferi dengeleme
Sizin için dört elementten birini simgeleyen bir eşya alın ve mekânın dört köşesine koyun. Eğer "L" şeklinde bir yerse cisimleri dört köşeye bırakın ve dikdörtgen simetrisine aldırmayın.
 
Toprak için küçük bir kap tuz, taş, kristal veya toprak da kullanabilirsiniz. Su için, bir bardak su , hava için de, havayı temsilen yükselen dumanıyla yanmakta olan tütsü veya bir tüy ya da yelpaze kullanabilirsiniz. Ateş için mum veya gaz lambası en uygun olanlardır. Çıplak alev kullanmanın mümkün olmadığı yerlerde bir parça kırmızı saten kumaş da kullanılabilir. En iyisi bu cisimlerin en az birkaç saat hatta birkaç gün o mekânda bırakılmasıdır. O dört eşyayı topladıktan sonra, tuzu ve suyu lavaboya dökebilir ya da bahçeye serpebilirsiniz.

Yaratıcı İmgeleme Tekniklerini Uygulayın
 
Yaşamınızı düşüncelerinizin yönettiğini kabul edin. İyi düşünürseniz iyilikle, kötü düşünürseniz kötülükle yüzleşirsiniz. Yaratıcı imgelemede esas olan, herkesin ortak iyiliği için bir şeyleri istemektir. Yaşamınızda olmasını istediğiniz, sizi rahatlatacağını düşündüğünüz bir şeyi gerçekleştirmek için:
 
Hedefinizi belirleyin. Ne istediğinize kesin olarak karar verin.  Net bir fikir ve görüntü yaratın. Gerçekleşmesini istediğiniz şeyi ya da durumu olmasını istediğiniz biçimiyle hayalinizde canlandırın. Hatta hayalinizde bu durumun sevinç, heyecan ve güzelliklerini yaşayın.
Sık sık olmasını istediğiniz şeyin üzerine odaklanın. Bu durumu sıklıkla zihninizde canlandırın. Arzuladığınız şeyin üzerine, gün içinde tam ve net ama hafif ve yumuşak biçimde hırslardan arınmış olarak odaklanın. 
Odaklanmalar sırasında tamamıyla olumlu enerjilerle dolu olduğunuzdan emin olun. İsteğinize, pozitif enerji yükleyin. 
Hedefinize odaklandığınızda, onunla ilgili yüreklendirici olumlu şeyler düşünün. 
Bu tür bir çalışma yaptığınızda şu cümleleri söylemeyi ihmal etmeyin:
 
 "Bu ya da daha iyi bir şey, şimdi benim için ve ilgili herkesin en yüksek iyiliği adına, tümüyle doyum verici ve uyumlu yollarla gerçekleşiyor."
 
Olmasını istediğiniz şey gerçekleşene veya siz onun gerçekleşmesi konusundaki isteğinizi yitirene kadar bu yöntemleri uygulamayı sürdürün. Hiçbir zaman başarısız olduğunuzu aklınıza getirmeyin. Unutmayın, denemekten vazgeçmek dışında başarısızlık yoktur. 

Kaynak: Kubilay Aktaş

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayatınızdan Negatif Enerjiyi Kaldırmanın 7 Kolay Yolu Emka 0 4,566 20-11-2018, Saat: 15:18
Son Yorum: Emka
  Size Bağlı Negatif Bir Ruh Veya Varlık Var Mı? Emka 0 4,504 15-09-2018, Saat: 16:31
Son Yorum: Emka
  Bu 7 Şeyi Yaparsanız Negatif Enerji Size Zarar Veremez Emka 0 12,599 02-07-2018, Saat: 14:59
Son Yorum: Emka
  Kediler Sizi Evinizdeki Negatif Enerjilerden ve Olumsuz Ruhlardan Korurlar Emka 0 36,141 08-06-2018, Saat: 00:17
Son Yorum: Emka
  Kötü Bir Enerji Tarafından Rahatsız Ediliyor Olabilirsiniz! Aura Enerjinizi Temizleme Archilles 0 6,462 17-05-2018, Saat: 21:04
Son Yorum: Archilles

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi