Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yüzyıllardır Toplumdan Gizlenen Her Dinin En Büyük Sırrı


Yüzyıllardır Toplumdan Gizlenen Her Dinin En Büyük Sırrı konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Ruhsal ve kutsal geleneklerin her birinin altında gizli bir gerçek vardır.

Hepimiz kimin beklediğini biliyoruz. Seninle kırılmaz bir bağı paylaşan kişi. Sonsuza kadar seninle birlikte olacak olan kişi. Sevdiğin kişi, annen, baban, kardeşler, çocuklar veya arkadaş olabilir. 

Sanskritçe kelimesi Kundalini, omurganın tabanında depolanan bir enerjidir. Kundalini uyanışı, kendi ikiz alevinizi bulduğunuzda, kişisel bir şok yaşadığında ya da ustalarca öğretilen becerilerden sonra gerçekleşebilir.

Kundalini'nin Mahabharata gibi eski eserlerinde “Büyük Arcanum” olarak adlandırdığı çalışmalarda “Zümrüt Tablet” olarak da anıldığını görüyoruz. Bu, evrenin enerjisinin bilindiği zamandır. Çakra enerjisi, beyin ve kalp fonksiyonlarını artırmaya yardımcı olur.

Tüm dinler, semboller kullanarak aynı şeyi gösterir. Örneğin, Hinduizm ve Budizm'de 7 çakra 7 ölümcül günah, Hıristiyanlıkta Cennet'e 7 ağ geçitleri, İslam'da Kabe'yi 7 Kez Tavaf etmek.

Kundalini'de zihin, beden ve ruh bilgi ister. Beyin iki yarıküreyi (sol ve sağ) bilgi, eylemlerdeki değişiklikler ve anlayışla dengelemeye çalışır. Gerçekten kim olduğumuzu ve bu dünyaya nasıl bağlı olduğumuzu anlamamızı sağlıyor. Başlangıçta kendinden geçmiş olsa da, dünyadaki tüm hakikatin aniden keşfedilmesi, içine girecek çok şeydir. Evrensel hakikati bulmaya kendinizi tamamen adamak için tüm dünyevi eylem ve duygularınızı bırakmalısınız.

maxresdefault.jpg


Kundalini deneyimim beni çeşitli eski metinleri, hikayeleri, inançları ve kavramları okumaya itti. Tanrıların ve Tanrıçaların tüm dini birliklerinde “ikiz alev” in konuşulduğunu anladım. İkiz alevimizi bulmak, Kundalini için de geçerli olan çok fazla kararlılık ve irade gerektirir.

Kendimizi dengede bulmaya çalışıyoruz. Buna karşılık, başka bir kişide de dengeyi buluyoruz.  İkiz alevlerin kutsal birliği güçlü ve nadirdir. Daha derin seviyelere bağlanırlar. Bağlantı, mil uzakta olsalar bile telepatiktir. Güçlü ikiz alevlerin birleşmesi bile çok önemli bir kadere sahip oldukları anlamına gelebilir.

Yıldızların bilimi, siz bulmazsanız, sizi ikiz alevinize doğru yönlendirecektir. Doğamızın doğuşunda, hayattan sonraki hayatımız ikiz alevimizi aramaktır.

Ne yazık ki, siyaset, din ve kültürün belirli yönleri, daha fazla zenginlik için bir susuzlukla birlikte, insan doğasını da içerir. Bizi tembel kılan teknolojinin yaşıdır. Bütün bu şeyler bizi doğadan uzaklaştırıyor. Doğadan koparsak, akıl Kundalini'ye sahip olmak için yeterince sakin olamaz. Yani ikiz alevimiz gizli kalır.

Bilim, enerjilerin güneş sistemindeki farklı gezegen düzenlemeleri tarafından yaratıldığını bize bildirir. Bu, Dünya'nın elektromanyetik alanıyla ilgili manyetik bir çekmeye neden olur. Değiştiği zaman, bize bağlı olan enerjiler de değişir. “Yıldızlar hizalanır” ve hayatlarımızda olan olaylar bu yüzden olur.


Bu teori eski takvimlerde kaydedildi. Çağlar için kontrolde olan gizli hükümetin bu teoriyi bildiği doğru olabilir. Fakat bu büyük sır, ortak insanlardan - “Büyük Arcanum” dan tutuldu. Eğer insanlar böyle şeyleri bilselerdi, her yerde barış olurdu.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  7 BÜYÜK BİLİM ADAMINA GÖRE EVRENİN YARATILIŞI Archilles 2 5,506 07-12-2021, Saat: 13:22
Son Yorum: ruhsalseyler
  Yüksek Bilince Ulaşmanızı Sağlayacak 10 Büyük Gerçek Emka 0 2,916 08-11-2018, Saat: 14:44
Son Yorum: Emka
  Büyük Kozmik Kütüphane Akaşik Kayıtlar Emka 0 4,490 22-10-2018, Saat: 13:51
Son Yorum: Emka
  Gerçeğe Uyanmak İçin 5 Büyük Adım Magnetho 0 2,284 03-07-2018, Saat: 14:25
Son Yorum: Magnetho
  Büyük Piramidin Yeni Yapılan Kopyası Mistik Enerji Saçıyor Emka 0 3,502 23-06-2018, Saat: 15:29
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi