Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ZİHİN SEYAHATİ


ZİHİN SEYAHATİ konusu, Zihin forumunda tartışılıyor.
#1
Zihin seyhati yaşanan olay bakımından durugörüye benzer ama bazı farklılıkları vardır tabi.Ayrıca hemen söyleyim ki Astral seyahat yapmaya çalışanlardan ilk önce zihin seyahatini öğrenenlerin bazıları astral seyahat yapmamaya karar verir çünkü zihin seyahati kendilerine yeterli gelir. 

Zihin Seyahati;bir mekana,bir yere yada bir kişiye odaklanarak yapılır.Odaklanılan yere bilinç aktarılır.Böylece bilincimizi yönelttiğimiz mekanı görebiliriz.Aynı astral seyhatteki gibi,çünkü astral seyhatte de bilincimizi astral bedenimize aktarırız ve bilincimizle birlikte olan astral bedenimizin gittiği yerleri görebiliriz. 

zihin%2By%25C3%25BCkleme.jpg

Pratikte şu şekilde yapılabilir: 
Rahat bir yere uzanın,yatar vaziyette yada yatmaya yakın rahat bir şekilde oturun.Gevşeme alıştırması yapın.Gözünüzü kapatın ve evinizden bir oda seçin(eğer yaparken evdeyseniz).O odaya o gün içinde siz hiç girmemiş olun,eğer odaya önceden girmişseniz bilinçaltınızdan gelen görüntüyü zihin seyhatindeki görüntü sanabilirsiniz.Gözünüzü kapattıktan sonra kendinizi o odaymış gibi düşünün ve o odayı görün,ilk başta görmek için zorlanabilirsiniz ama sonra odayı zihninizde dolaşın ve ne var ne yok inceleyin:Msanın üstünde kitap mı var,yere bir tane kalem mi düşmüş,yerde çorap mı var,top kitaplığın yanına mı gelmiş,vs. gibi bi kaç ayrıntıya bakın. 
Çünkü bu ayrıntılar sizin gerçekten zihin seyahati yapıp yapmadığınızı kanıtlayacak. 
Bitirdikten sonra gidipodaya bakın ve sonuçları görün,gerçekten zihin seyhati mi yapmışsınız yoksa sadece hayal mi etmişsiniz. 

Zihin seyhatinin durugörüden farkı sanırım zaman konusu.Zihin seyahtinde sadece bulunduğumuz zaman içinde mekanları görebiliriz ama durugörüde zaman değişken olabilir,geçmiş yada gelecek görülerbilir. 

Zihin seyahatinin astral seyahatten farkı da bir varlık olarak orada bulunmayışınızdır,sadece bilincinizi aktarmışsınızdır ama astral seyahatte astral bedenle dolaşırsınız ve en önemli farkı da Zihin Seyhatinin daha kolay ve hemen yapılabilmesidir.Elbette zaman konusu burda da söz konusu.Astral seyahatte farklı zamanlardan bahsetmek mümkün...

Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ZİHİN KONTROLÜ "CENNET CEHENNEM" Magnetho 0 2,733 13-07-2017, Saat: 13:51
Son Yorum: Magnetho
  En yaygın 10 zihin kontrolü tekniği Spiritüeller 0 2,969 12-07-2017, Saat: 13:49
Son Yorum: Spiritüeller
  SİLVA METODU İLE ZİHİN KONTROLÜ EvrimBilge 0 11,760 10-06-2017, Saat: 19:49
Son Yorum: EvrimBilge
  YARATICI ZİHİN Spiritüeller 0 2,285 04-06-2017, Saat: 22:11
Son Yorum: Spiritüeller
  ZİHİN KONTROL YÖNTEMLERİ EvrimBilge 0 7,621 01-06-2017, Saat: 23:33
Son Yorum: EvrimBilge

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi