Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adı/E-Posta:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 3,009
» Son Üye: happyhero
» Toplam Konular: 2,823
» Toplam Yorumlar: 3,039

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 927 kullanıcı aktif
» 1 Kayıtlı
» 926 Ziyaretçi
Emka

Son Aktiviteler
Sadece AŞK DEĞİL
Forum: AŞK
Son Yorum: happyhero
20-06-2022, Saat: 20:59
» Yorumlar: 0
» Okunma: 175
Selam
Forum: CİNLER ALEMİ
Son Yorum: PişaP
18-05-2022, Saat: 02:14
» Yorumlar: 3
» Okunma: 1,836
Bir Cadı Olduğunuzun 15 İ...
Forum: CADILIK
Son Yorum: Atiha
25-04-2022, Saat: 16:48
» Yorumlar: 1
» Okunma: 3,280
Her Birimize Doğuştan Ruh...
Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI
Son Yorum: çetin
12-03-2022, Saat: 16:22
» Yorumlar: 1
» Okunma: 2,750
7 BÜYÜK BİLİM ADAMINA GÖR...
Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI
Son Yorum: ruhsalseyler
07-12-2021, Saat: 13:22
» Yorumlar: 2
» Okunma: 3,629
Reiki Enerji Şifası
Forum: Reiki
Son Yorum: ruhsalseyler
01-12-2021, Saat: 15:46
» Yorumlar: 0
» Okunma: 603
İkiz Alev Arasındaki Karm...
Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI
Son Yorum: ruhsalseyler
01-12-2021, Saat: 15:39
» Yorumlar: 1
» Okunma: 4,479
Nuh’un Gemisi’nin Çözülem...
Forum: TARİH
Son Yorum: ahmet61
15-10-2021, Saat: 20:42
» Yorumlar: 1
» Okunma: 3,474
Su düşüncelerimize nasıl ...
Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI
Son Yorum: euribia
28-06-2021, Saat: 18:27
» Yorumlar: 2
» Okunma: 3,221
DOĞUM TARİHİNİZDEKİ ŞİFRE...
Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI
Son Yorum: euribia
27-06-2021, Saat: 21:14
» Yorumlar: 16
» Okunma: 66,473

 
  Sadece AŞK DEĞİL
Yazar: happyhero - 20-06-2022, Saat: 20:59 - Forum: AŞK - Yorum Yok

Merhaba kendimde fark ettiğim bir değişikliği sizle paylaşıcam şuan 18 yaşındayım  orta okul 5 sınıftan 8 sınıfa kadar insanların gözünde bir numara olurdum kızlar , öğretmenler herkes bana bayılır bana parlıyan gözlerle bakardı ve ben bir kıza aşıktım aynı sınıftayız ve o bana değildi.Ben o sıralar kuran okuyordum ve 7 sınıf bitti 8 sınıfa geçerken de hatim ettim ve hatim ederken bir dua okudum sadece 1 yıl beni sevsin sevgili olalım çünkü o kadar aşıktım ki okula sadece onu görmeye gidiyordum ve duam kabul oldu 8 sınıfta bana aşık olduğunu söyledi tam 1 yıl boyunca sevgilli kaldık ve bitti. O gittikten sonra ve 1 yıl sonra depresyon bunalımlar başladı ve hayatımda o zamana kadar kimse bana parlıyan gözle bakmadı yüzüme bakan gözlerini geri çekiyor acaba üstümde nazar mı var 193 boyum var halamın 6 hisleri kuvvetlidir ben birşey demeden bile anlar ne olduğunu o da nazar var diyor ve yaşadığım bazı paranormal olaylarda var o da farklı bir konuya kalır galiba. İçime kapalı biriyim utangaçımdır


o zamanlar ettiğim çoğu dua kabul olmuştu içim çok temizdi hissede biliyordum varlığını , beni koruduğunu dua ettiğimde o aura yı az birşey olsun hissediyordum ve mesela biri beni aramadan arıyıcak biri olduğunu biliyordum sonrasında bu bayadır olmuyor yaklaşık 3-4 yıldır çok boş bir hayat yaşıyorum evden işe işten eve yeni arkadaşlık edinemiyorum sadece işten eve evden işte birde arkadaşlarla takılmak ve spor var

Bu konuyu yazdır

  Reiki Enerji Şifası
Yazar: ruhsalseyler - 01-12-2021, Saat: 15:46 - Forum: Reiki - Yorum Yok

  • Reiki Enerji Şifası

  • Reiki, refah duygularını teşvik etmek için invaziv olmayan yumuşak bir dokunuş kullanan doğal bir terapi şeklidir.

  • Uygulayıcının kimlik bilgilerini, eğitimini ve mesleki dernek üyeliğini sorgulamaktan korkmayın.

  • Ciddi hastalıkları iyileştirebileceğini söyleyen veya sizden diğer tedavileri bırakmanızı isteyen hiçbir terapiste güvenmeyin.
‘Ray-key’ olarak telaffuz edilen Reiki, enerji seviyelerini artırmayı ve rahatlama ve esenliği teşvik etmeyi amaçlayan bir Japon terapi şeklidir. 19. yüzyılın sonlarında geliştirilen reiki, müdahaleci olmayan, manipülatif olmayan nazik dokunuşlarla uygulanır.

Reiki’nin altında yatan felsefe, bir kişinin enerjisi düşükse, hasta veya stresli olma olasılığının daha yüksek olmasıdır. Ancak yüksekse, mutlu olma ve iyi hissetme konusunda daha yeteneklidirler. Reiki hastalıkları veya hastalıkları iyileştirmez, ancak vücudunuzun daha rahat ve huzurlu hissetmesine yardımcı olabilir.

Bu konuyu yazdır

  Selam
Yazar: PişaP - 17-03-2021, Saat: 00:28 - Forum: CİNLER ALEMİ - Yorumlar (3)

Selam

Bu konuyu yazdır

Lightbulb Kurs Bitirme Sertifikalı Online TELEPATİ Eğitimi
Yazar: Emka - 30-12-2020, Saat: 11:27 - Forum: TELEPATİ - Yorum Yok

Bu kursta sana; Telepatinin ne olduğunu, Telepati yeteneğini nasıl geliştireceğini, Nefes egzersizlerini, Görselleştirme egzersizlerini, Telepatiye başlamadan önce neler bilmen gerektiğini, Kısacası telepatiyi kullanarak neler yapabileceğini Göstereceğim. Kursa Katılmak için Buraya Tıklayın

tel.jpg

Toplam 20 Ders.
Ömür Boyu Kursa Erişim.
Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde | Kendi programınıza göre, dilediğiniz cihazdan eğitim alın
Telefon, Bilgisayar, Tablet, Televizyon3.jpg

Bu konuyu yazdır

  3.göz
Yazar: hasan - 13-03-2020, Saat: 22:42 - Forum: PARAPSİKOLOJİ GENEL - Yorum Yok

merhaba arkadaşlar geçen sene yanlışlıkla 3. gözüm aktive oldu başlarda olumlu  deneyimler yaşıyordum ama  ben kısa sürede aktivitesini aşırı yükselttim ve sorunlar yaşamaya başladım  şuana ktivitesi azalmış ama tam olarak normale hala dönmedi bunun artık normale dönmesini istiyorum daha önce böyle bir deneyim yaşayana varsa yada yaşadığını tanıdığınız birileri bunu nasıl normale geri döndürebileceğim konusunda bana yardımcı ola bilirmi?

nort:lütfen sadece kesin bilgisi olanlar yardımcı olsun

Bu konuyu yazdır

Thumbs Up Bilinçaltının Çekimi
Yazar: YardımSeverBilge - 09-02-2020, Saat: 19:01 - Forum: Bilinçaltı - Yorum Yok

Bilinçaltı düşüncelerin çekimine değil aslında enerjinin çekimine olanak sağlar. düşünceler bir enerjiye bağlanarak var olurlar ve aslında çeken enerjidir. 
Tıpkı araba yakıtsız işlevsizse düşücelerde onlar yüklenen duygu his anlam gibi yaratılan enerjiyle bağlanarak va olurlar. 
Gerçek anlamdaki çekim yasası bunu sağlar.
Birşeye ne kadar anlam yüklerseniz doğal olarak o o derece güçlenecektir. 
Bu yüzden İstediğiniz şeyleri yalnızca söyleyerek olumlama yaparak değil Elbette buna inanarak yapılması daha etkilidir ancak En esas olan o şeyin sizde yarattığı etkidir. Ne kadar içselleştirilebilir beslenebilirse o denli güçlü olacaktır.

Bu konuyu yazdır

Thumbs Up BÜYÜ BOZMA SAYISI
Yazar: YardımSeverBilge - 09-02-2020, Saat: 18:48 - Forum: BÜYÜLER - Yorumlar (1)

Büyü Bozma Sayısı : ( %100 ETKİLİ )
4318924 Bu sayı tüm büyüleri bozmak için kullanılan bir çeşit Evrensel bir kodtur. Nasıl olduğu ise tamamen yarattığı enerji başka bişey değil. Büyü, büyü yapılmış kişinin bilinçaltına yüklenen negatif enerji blokajıdır. Böylelikle hayatınızda sahip olduğunuz pozitif enerjiyle çekebileceğiniz olumlu şeyleri (aşk, para, huzur vs gibi hangi konuda yapıldıysa) engel olarak uzaklaştırır. Mantığı şöyledir. Evrendeki çekim yasası tersine çevrilir büyü ile. Çünkü çekim yasası benzer enerjilerin birbirini çekmesidir pozitif enerjini varsa ( nasibiniz) bunu çekersiniz olur. Ancak büyü ile üzeri negatif enerjiyle örtülüp tersi yani onu iktirmeniz sağlanır! Bu sayı ise bu negatif enerjiyi yok ederek bilinçaltından temizler böyleliklede büyüden kurtulmuş olursunuz haliyle Nasibiniz olması gereken hale gelir! 

Kullanımı: Sayıya bakarak gözünüzle ( adeta zikir gibi sesli yada iç sesinizle) tekrar edilmesi gerekir. 1 ila 3 saat arasında büyüler bozulur. yaklaşık 15 dakika gibi bir süre sonra Etkileri görülmeye başlar. Daha önce görmek biraz zordur. 1 dakikada etki olsaydı eğer 1000 lerce zikir çekmek gerekmezdi. aynı şekilde düşünün. 4-3-1-8-9-2-4 ya da başka şekilde nasıl dilenirse o şekilde yapılabilir. Ben 431-89-24 ü tercih ederim. Ancak sayıya bakarken bütün olmalı şu şekilde “ 4318924” !

Kim buldu bu sayıyı?
Rus bir matematikçi /Fizikçi olan Grigori Grabovoi bin keşfettiği Bir sayıdır. Binlerce sayı keşfetmiştir 1000 lerce hastalık için! 
Hepsinin çalışma mantısı aynıdır. Grabovoinin dünyada yayınlanmış sayılarla ilgili pek çok kitabı vardır. Türkçe kaynak henüz hala yok. 

Neden büyü bozulmalarında tuhaf etkiler çıkar ortaya? ( mide bulantısı , baş dönmes, ağrı, karıncalanma vs. )
Bunun nedeni ne sayıdır ne dua ne rukye! Çünkü bunlar pozitifler. Bu tıpkı yaranın temizlenmesine benzer. Nasıl yaraya dokunduğunuzda canı acırsa insanın bu durumda tıpkı bunun gibidir. Negatif enerji temizlenir bir takım belirtiler meydana gelebilir geçicidir. ve tamamen negatif enerji kaynaklıdır. 

Dualardan Rukyelerden bu sayının farkı ne?
Rukyelere dikkat edin. ya da duaya. her 2 side kelimelerdir. Rukye dinlediğinizde birşey dinlemekten başka birşey yapmazsınız. Oradaki fark duaların sahip olduğu Rahmani yani pozitif enerjidir. Yalnızca duyduğunuz kelimelerle büyü bozmaktan bahseidyoruz. Çünkü rukye dinlediğinizde sadece kulağınızdan birşeyler beyninize iletilir. hepsi budur. Burada olan şey bilinçaltınızda duaların yarattığı pozitif enerjinin ( her doğru dua ve rukye ise ) yarattığı enerji büyünün negatif enerjisini temizler. Bu sayı evrensel bir kod türündedir. Pozitiftir. Bunun rahmani olmadığını söylemek dükün değil neden? Çünkü pozitif olan herşey rahmani negatif olan herşey şeytanidir. Çünkü Herşeyin yaratıcısı Allahtır. Yalnızca Peygamberimiz aracılığı ile bildirilmemiş olması nedeniyle rahmani olmadığı yönündeki tüm düşüncelerde yanlıştır.

ve Bu sayıyı kullanmış kişilerin Yorumlarının Resimlerinin Bulunduğu Link : resimag.com/p1/e2e88936322.jpeg

İHTİYACINIZ YOKSA DAHİ İHTİYACI OLAN YAKINLARINIZLA PAYLAŞABİLİRSİNİZ.

Bu konuyu yazdır

Video BÜYÜ BOZMA SEMBOLÜ (%100 ETKİLİ )
Yazar: YardımSeverBilge - 09-02-2020, Saat: 18:38 - Forum: GİZLİ SEMBOLLER - Yorum Yok

BÜYÜ BOZAN GİZLİ SEMBOL !
Bu Sembol Pek bilinen bir sembol değil. Çok basit olmasına Karşın Gerçekten Büyü enerjisini temizlemekte. Uygulayacak olan kişi Sembole Yaklaşık 45 dakika kadar odaklanarak bakarsa Ortalama bir büyü Enerjisi o kişiden temizlenir. Bu süre Kişiye yapılmış büyü sayısı, büyünün sahip olduğu negatif enerjinin yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. 
Spiritüel bilgilere sahip kişiler negatif enerji kişiden temizlenirken kişide bir takım olumlu yada olumsuz belirtilerin olabileceğini bilir. 
Doğal olarak bu yöntemde de bulantı, kusma, tuhaflık benzeri belirtiler olabileceği gibi, hafifleme rahatlama gibi belirtilerde gözlemlenebilir. 
Sembole bakan kişi gerçekten üzerinde büyü varsa bu gibi etkileri veya etkilerin başlangıcını 3. ile 8. dakikalar arasında genellikle görür. 
İşte O Sembolün Bulunduğu Video  :

watch?v=7LYfjVSJEs0

Bu konuyu yazdır

  Bu gece kendinize bir iyilik YAPIN!
Yazar: Gümüşkurt - 18-12-2019, Saat: 23:04 - Forum: PARANORMAL OLAYLAR - Yorumlar (1)

Bu gece kendinize bir iyilik yapın. Kendinizi böylesine bir zevkten mahrum bırakmayın. Benden size bir kısa hikaye, ışıklarınızı söndürün mumlarınızı yakın, arkanıza yaslanın ve okumaya başlayın. Hikayemizin adı;
''CEHENNEMDEN GELEN KOKU( Yazdığım hikayenin 5. bölümüdür)''


Neyse ki Gizemide kediyide sağ salim oradan çıkardım! Arap şükrü sokağında Batmancilik oynayan Samael vardı artık sıkılmaya başlamıştım. Bu arada da maji çalışmalarıma devam ediyordum ''Sağ el Yoluydum'' insanlara yardım ediyordum. Bir teşekkürü bile söyleyemeyen insanlara..

Yusuf'la konuştum bugün, ona ruh çağırmamız gerektiğini söyledim. Yusuf tehlikeli olduğunu söylesede kafasına yattı ''ne çağıracaz'' diye sordu. Sağ el yolu bir majisyendim Yusuf ise sol el yolu bir majisyendi kısaca sizin anlıyacağınız dilde birisi iyi dediğiniz tarafı diğeri kötü dediğiniz tarafı simgeler her ne kadar öyle olmasada sizin gözlerinizden bakıldığında durum budur. Yolumdan dolayı ona elemental doğa ruhu yani toprağın cüceleri veya havanın silphisini gibi ruhları çağırmamız gerektiğini söyledim iyice düşündük sonra ben daha basit bir ruh buldum Lilith'in kızı Succubus. Bir çeşit şeytandı ilk etap için basit bir ruhtu böyle başlamamız gerekiyordu çünkü çağırdığınız Şeytan eğer güçlüyse değil odanın içerisine çağırmayı 20 metre yakınına yaklaşsa size hiç bir şey yapmasa bile enerjisinin güçlü ve ağır olması nedeniyle sizi komaya sokar. Lafı gevelemeye gerek yok Yusuf dahil herkese bugüne kadar Ananemin kanser olduğunu onu doktorların ve benim çokca denemelerime rağmen iyileştiremediğimi onu güçlü bir şeytanın yada ruhun iyileştirebileceğinden bu işe kalkıştığımı anlatıp durdum ama daha önemli bir sebebi daha vardı. Kendi canımı riske atmamın sebebi ileride daha güçlü bir şeytan yada ruhu çağırıp biran önce seni buldurmak istememdi. Succubus kafamıza yattı ikimizde hazırlıkları yaptık geriye sadece zaman kalmıştı bu işlerde zaman çok önemlidir vaktinde yapmıyorsanız boşa kürek çekiyorsunuz demektir.

Zaman geldi çattı saat sabah 3:00'ü gösteriyordu. Succubusu ben davet edicektim. Siyah mumlara elementlerin sembollerini kazıdım, bakireden alınmış bir kalemle Lilith'in ibranice yazılışını, pentegramı, siğili ve mühürleri çizdim. Tütsüyü ve mumları yaktım ve sözleri söylemeye başladım;

''Ey kızıl saçlı, Oterite, ilk kadın..
İçimde büyük açlık, Üstünde senin adın..
Gönder bana kızlarını sakladığın duvardan,
Gerekirse yalvarmam, yalvarmadan duramam.
Kızıl saçlı sonsuz güzellikte sen,
Ey Lilith, bana bir kızını gönderiversen..
Tatmin etmez beni dünyanın elma ve narları,
Senin elinden hediye kızlarını almalı...''

Sonra kağıda içimden geçenleri yüksek bir istek enerjisiyle yazdım ve ardından ''duy beni Lilith'' deyip kağıdı ateşe atarak dumana çevirdim aradan 10 dakika geçmişti başarısızlığımın nedenini düşünüyordum gelen giden yoktu yatağıma yattım küfrederek uyumaya karar verdim uykuyla uyanıklık arası durumun ortasında bir şey dudağımdan öpmeye başladı gözümü açtım ama açtığıma inanamadım Succubus yani cehennemin güzel kokusu bana gelmişti dur bir dakika hemde senin görüntünle! Ona, sana olan özlemle çok sıkıca sarıldım çok güzel kokuyordu fakat sana ne kadar benzerse benzesin onun bir şeytan olduğunu aklımdan çıkarmıyordum. Bir saat sonra güneş doğdu ve Succubus gitti.

Durumu Yusuf'la paylaştım sonraki gün bir haber geldi Gizemi hastaneye kaldırmışlardı bedeninde kesikler varmış kan kaybından ölmek üzereyken kurtarmışlar bugünde böyle bir haberle başladık güne işte ne yapalım artık alıştık bunlara iki gün sonra Leyla arkadaşlarına aşırı korku ve heyecanla gece onu bir şeyin korkuttuğunu anlatıyordu bu olamaz!? Succubus.. Succubus beni kıskanıyordu. Gamzeye bir süre beni düşünmemesi ve konuşmaması gerektiğini anlattım yolumuz ayrıldı aklım onda kaldı başımı çevirdim müthiş hızlı bir araba ona doğru geliyordu Allahdan mesafe o kadar açılmamıştı koşup onu olabildiğince ileri fırlattım artık kaybedecek bir dakikam bile yoktu eve koştum hemen Succubus'u göndermek için ritüeli yaptım enerjisi üzerimden kalktı hissettim yani öyle bir enerji yayıyordu ki hissetmemek elde değil zaten derin bir nefes aldım kutlamak için soluğu Arap şükrü sokağında bir kafede aldım. Arkadaşlarla muhabbetten sonra yalnız kalmak istedim huzurlu ve mutluydum günü kurtarmıştım her şey yolundaydı.

Kafeden çıktım karşıda yıkık göçük bir yere masa konmuş kimseler yoktu oraya oturdum cebimdeki kanyağı çıkardım çeyreği kadarını yudumladım. Kendi kendime tebessüm edip duruyordum ama.. Saçları tuhaf bir kız yanıma gelip ''selam oturabilir miyim?'' dedi. Chi'si farklıydı ve benim ki kadar kuvvetliydi. Buyur ettikten sonra bana burada yalnız başıma ne yaptığımı sordu ve konuşmaya başladık. Elimdekinin ne olduğunu sordu kanyak olduğunu söyleyince şaşırdı ve ''piyasada satılmıyor diye biliyorum sen nereden buldun onu'' dedi elimden alıp özlemle başına dikip adının Sahra olduğunu söyledi. Kanyak özellikle cadılar tarafından ilaç yapımında kullanılır onun cadı olduğunu düşünmeye başladım tam o sırada bileğimi tuttu avucumun içine bir takım taşlar koydu ve onları dökmemi istedi. Masaya döktüm onlara baktı ve
''Akacak kan burnundan sebepsiz
Kazma küreğin yakıldığı ayda tutulacak Güneş
Atacak kalbin hiç atmadığı gibi
Çaresi yok sıkışacak göğsün, daralacak nefesin
On takvimi deviremeden sana gelecek ölüm.'' dedi.

Ben birden buz kesmiştim ve şok geçiriyordum. Kalktı gidiyordu ona dur diyecektim ama diyemedim her şeyim kilitlenmişti sanki. Ölümden korkmuyordum ama benim korkum sensiz ölmekti seni beklerken..


''SAMAELİN HİKAYELERİ BÖLÜM 5: CEHENNEMDEN GELEN KOKU (KISA GECE HİKAYESİ)'' Bölüm 5 burada bitiyor. Kendi yazdığım hikayedir umarım beğenmişsinizdir.


Not: Konuyu nereye açacağımı tam olarak bulamadığımdan buraya açtım eğer yanlış yere açtıysam yöneticiler değiştirirse sevinirim.Bu konuyu yazdır

  '2028'DEN GELDİM DİYEREK BU CİHAZI GÖSTERDİ
Yazar: Emka - 06-08-2019, Saat: 19:30 - Forum: GÜNCEL HABERLER - Yorum Yok

zaman%2Byolcusu.jpg

Son aylarda zamanda yolculuk yaptığını iddia eden kişilere bir yenisi daha eklendi. "2030 yılından geldim" diyen Noah'ın ardından bu sefer de 2028 yılından geldiğini iddia birisi herkesi şoke etti. 2028'den geldiğini iddia eden kişinin gösterdiği cihaz kan dondurdu.

2028 yılından geldiğini iddia eden zaman yolcusu, gelecekte yaşadığınI öne sürdüğü bazı deneyimlerinden bahsetti.

9-10 yıl önceki kendisi ile internetten görüntülü olarak konuşan zaman yolcusu, zamanda seyahat ettiği süre boyunca evrenin gizemini keşfettiğini söylüyor.

Zaman yolcusu daha sonra, gelecekten geldiğini öne süren insanların geldikleri yıla ait bazı eşyaları da zaman zaman beraberinde getirdiklerini söylemesinden bahsediyor.

Gelecekten getirilen cihaz ve eşyalardan bahseden zaman yolcusu kendi getirdiği cihazı gösteriyor.

Zaman yolcusu alnında bulunan mavi parlak cismi dikkat çekiyor ve bu cismin ne işe yaradığını anlatıyor.

zaman%2Byolcusu2.jpg

Zaman yolcusu alnında bulunan cihazın aslında üçüncü bir göz olduğunu ve kendi gözleri ile değil üçüncü gözü ile gördüğünü öne sürüyor.

Zaman yolcusu üçüncü gözünü yalnızca görmek için değil ayrıca ışınlanma için de kullanılıyor.

Zaman yolcusu ilginç iddialarının ardından deniz kabuğuna benzer bir cihaz gösteriyor ve bu cihazın 5 bin yılında kullanılacağını iddia ediyor.

Zaman yolcusuna göre deniz kabuğu benzeri cihaz güç ve insan beyni kontrolü için kullanılıyor.

zaman%2Byolcusu3.jpg

Gelecekte uzaylıların varlığının kanıtlanacağını belirten zaman yolcusu uzaylıların kadın ve erkek formlarında var olduğunu ifade ediyor.

Zaman yolcusu son olarak gelecekten getirdiğini öne sürdüğü bir başka cihazı gösteriyor ve bu cihazın sağlık tedavisi için kullanıldığından bahsediyor.

Zaman yolcusunun anlattıklarını dinleyen çok sayıda kişi, zaman yolcusunun iddialarını yeterince inandırıcı bulmadı.

Bazı kullanıcılar birçok zaman yolcusunun aksine yüzünü buzlamadığı için zaman yolcusunun en azından daha dikkate değer olduğu yorumunda bulundu


kaynak:Yeniasır

Bu konuyu yazdır