Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adı/E-Posta:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 2,786
» Son Üye: koskova59
» Toplam Konular: 2,673
» Toplam Yorumlar: 2,946

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 46 kullanıcı aktif
» 0 Kayıtlı
» 46 Ziyaretçi

Son Aktiviteler
Büyük Piramidin Yeni Yapı...
Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI
Son Yorum: Emka
23-06-2018, Saat: 15:29
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1,134
Dünyayı Aydınlatacak Bir ...
Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI
Son Yorum: Emka
22-06-2018, Saat: 22:55
» Yorumlar: 0
» Okunma: 572
Bu İnanılmaz Japon Tekniğ...
Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI
Son Yorum: Emka
22-06-2018, Saat: 16:45
» Yorumlar: 0
» Okunma: 573
Bu Üç Adımda Kundalini'ni...
Forum: KUNDALİNİ YOGA
Son Yorum: Emka
22-06-2018, Saat: 11:25
» Yorumlar: 0
» Okunma: 980
Gizli Güçlere Sahip Olduğ...
Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI
Son Yorum: Emka
21-06-2018, Saat: 23:29
» Yorumlar: 0
» Okunma: 914
Dengesiz Olan 7 Çakranızı...
Forum: Çakra
Son Yorum: Emka
21-06-2018, Saat: 15:38
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1,626
Sınırsız Ruhsal Enerji Al...
Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI
Son Yorum: Emka
19-06-2018, Saat: 21:12
» Yorumlar: 0
» Okunma: 796
Üçüncü Gözünüz Yanlışlıkl...
Forum: 6.HİS
Son Yorum: Emka
19-06-2018, Saat: 12:45
» Yorumlar: 0
» Okunma: 2,156
KONUŞARAK KENDİNİ İYİLEŞT...
Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI
Son Yorum: Emka
18-06-2018, Saat: 20:59
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1,989
Düşük Titreşiminizi Düzel...
Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI
Son Yorum: Emka
18-06-2018, Saat: 16:21
» Yorumlar: 0
» Okunma: 999

 
  Büyük Piramidin Yeni Yapılan Kopyası Mistik Enerji Saçıyor
Yazar: Emka - 23-06-2018, Saat: 15:29 - Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI - Yorum Yok

Yüzyıllardır akademisyenler, piramitlerin güçlü yöneticilerin gömülmeleri için mezar olarak hizmet etmek için inşa edildiğine inanıyorlardı.Binlerce yıldır dünyanın dört bir yanındaki eski uygarlıklar gökyüzüne ulaşan görkemli yapılar inşa ettiler.Şimdiye kadar yapılmış en ünlü piramitler eski Mısır’da inşa edildi.Giza’nın Büyük Piramidi, dünyada şimdiye kadar yapılmış en muhteşem piramitlerden biridir. Ancak, pek çok kişinin inandığının aksine bu en büyük piramit değildir.


piramidin-kopyas%25C4%25B1-1.jpg


Tüm Özellik Eski Mısır’ı Taklit Ediyor

Meksika’da antik kültürler aynı derecede etkileyici anıtlar inşa etti. Cholula’nın Büyük Piramidi, hacim bakımından gezegen yüzeyindeki en büyük piramit olarak kabul edilir. Fakat nereye bakarsanız bakın, uzak geçmişte dikilmiş piramitlerin benzerlerini bulacaksınız, sanki binlerce yıl önce, eski inşaatçılar bu devasa yapıları inşa etmek için aynı planı kullandılar. Ve piramitler gizem ile eşdeğer tutulduğundan, birçok insan neden piramitlerin atalarımız için çok önemli olduğunu anlamaya çalışmışlardır. Orta Amerika’da sadece binden fazla piramit vardır. Çin’de ise 300 piramit ve Sudan’da 200’den fazla piramit var.Dünya çapında sayısız piramit bulunmaktadır. Mısır sadece yaklaşık olarak 120 piramite sahip.Ukraynalı bir bilim adamı, piramit “gizem” inin derinliklerine inmeyi denemek için, bu görkemli yapıyı incelemeye ve piramitlerin inandığımızdan çok daha büyük bir amaca yönelik bir şans olup olmadığını araştırmaya karar verdi.10 yıldan fazla bir süredir merakla piramitleri inşa eden ve araştıran, Ukraynalı fizikçi Dr. Volodymyr Krashnoholovets, uzun zamandır bu eski yapıtların büyüsüne kapılmıştı. Piramitlerle ilgili inanılmaz ayrıntıları keşfetti.Rus hükümeti tarafından onaylanan, Moskova dışında 144 metrelik bir piramit oluşturdu. Piramitlerin arkasındaki gizemi nihayetinde kırdığına ve neden inşa edildiklerini keşfettiğine inanan bir adamdı ve ona göre aşağıdakiler piramitlerin etkileri hakkındaki keşiflerinin bir özetidir;


b%25C3%25BCy%25C3%25BCk-piramitler-1.jpg


1. Organizmaların bağışıklık sistemi iyileşti (kan lökosit bileşimi arttı).

2. Geliştirilmiş doku rejenerasyonu.

3. 1-5 gün boyunca piramidin içinde saklanan tohumlar üretimde % 30-100’lük bir artış göstermiştir.

4. Seliger Piramidi Gölü’nün yapımından kısa bir süre sonra, bölgenin üzerinde ozonun belirgin bir iyileşmesi kaydedilmiştir.

5. Piramit araştırma alanlarının yakınındaki depremsel aktivite, şiddet ve büyüklük açısından azalır.

6. Şiddetli havaların piramitlerin çevresinde de azaldığı görülmektedir.

7. Güney Rusya’da (Bashkiria) inşa edilen piramitlerin petrol üretiminde daha az yoğun hale gelmesiyle birlikte % 30 oranında pozitif bir etki yarattığı ve Moskova Petrol ve Gaz Akademisi tarafından yapılan testlere göre petrol kuyularının veriminin arttığı görülmüştür.

8. Piramit enerji alanına maruz kalan tuz ve karabiberi yutmuş 5000 mahkum hakkında bir çalışma yapılmıştır. Test denekleri, büyük oranda azaltılmış bir şiddet sergiledi ve genel davranış daha da gelişti.

9. Standart doku kültürü testleri virüsler ve bakteriler tarafından enfeksiyondan sonra hücresel dokunun hayatta kalmasında bir artış göstermiştir.

10. Radyoaktif maddeler piramidin içinde radyasyon seviyesinin azaldığını göstermektedir.

11. Kondensatörlerin (kapasitörler) kendiliğinden şarj edilme raporları vardır.

12. Fizikçiler süper iletkenlik sıcaklık eşikleri ve yarı iletken ve karbon nanomalzemelerin özelliklerinde önemli değişiklikler gözlemlemişlerdir.

13. Piramidin içindeki su eksi 40 santigrat dereceye kadar sıvı halde kalır ancak herhangi bir şekilde delinir veya çarparsa anında donar.


m%25C4%25B1s%25C4%25B1r-1.jpg


Bir Kopya İnşa Etme

1970’lerde Jim Onan adında bir adam, Wisconsin Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen eski Mısırlıların piramitleri enerji üreten makineler olarak kullandığını iddia ettiği bir araştırmayı keşfetti.

Onan, piramidin enerjisel özelliklerini yeniden yaratmaya çalışan bir dizi deney yapmaya karar verdi.

Sonunda birkaç küçük piramit inşa etti ve evinin etrafına yerleştirdi. Raporlara göre, arkadaşları ve aileleri kısa bir süre sonra piramitlerin yakınında yaşadıklarında bazı garip durumlar fark etmeye başladılar. Onan tarafından inşa edilen daha küçük piramitlerin zirvesinden gelen bir tür enerji girdabı ürettiği iddia ediliyor.Sonunda Onan ve arkadaşları daha da büyük bir piramit inşa etmeye karar verdiler. 13 metrelik yüksek bir yapı inşa etti ve piramidin içindeki bitkileri dikmek için bir botanikçiyi çağırdı.İddialara göre, bitkiler piramidin içinde 3 kat daha hızlı büyümüşlerdi, daha sonra normal olarak büyüyeceklerdi. Onan’ın Mısır’ın piramidinin büyüklüğünün 1/9’ u kadar olan tam bir kopya inşa ettiği söyleniyor.Raporlar, Onan’ın yapıtının bakımında çalışan ‘Ralph’ adında bir adamın, piramit üzerinde çalışırken her gün kaynak suyu içtiğini öne sürüyor. İddia edildiğine göre Ralph yüksek tansiyonu ortaya çıktı.

Sonunda, Ralph kan basıncının düşmeye başladığını fark etti. Söylenti yayılmaya ve insanlar “mucize” suyu içmek için Onan’ın gizemli piramidine gelmeye başladılar. Birçok insan daha iyi hissettiğini ya da bazı rahatsızlıklarının iyileştiğini iddia etti. Bu, plasebo etkisi (madde üzerindeki zihin) olabilir veya suyun yaşam enerjisi olduğunu bildiğimiz gibi geçerliliği de olabilir.Onan tarafından inşa edilen konut gerçekten dikkat çekicidir. Kral Tutankhamun’un 50 metrelik bir heykeline ve büyük bir metal palmiye ağacına sahiptir. Altın piramit ev, bir Amerikan dönüm noktası haline geldi.Kaynak:nereye.com

Bu konuyu yazdır

  Dünyayı Aydınlatacak Bir Işık Taşıyıcısı Olduğunuzu Gösteren 7 İşaret
Yazar: Emka - 22-06-2018, Saat: 22:55 - Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI - Yorum Yok

Dünyayı Aydınlatacak Bir Işık Taşıyıcısı Olduğunuzu Gösteren 7 İşaret

Karışıklık ve değişim dolu bir dünyada, yolumuzu aydınlatacak kişi bir ışık taşıyıcısıdır.

Işık taşıyıcıları, dünyamızın geleneksel yaşam tarzından daha bilinçli ve daha yüksek titreşimde titreşen bir dünyaya doğru pozitif bir değişim geçirdiği için pozitif rehberlik verme misyonu taşırlar.

Bu büyük değişiklik kolay değil ve bizi savunmasız bırakma eğilimi olabilir. Belirsizlik anlarında, kendimizden şüphe edip varlığımızı sorgulayabiliriz.

Böylelikle, ışık taşıyıcıları bu dünyadaki çatışmaları ve ayrılıkları takip etmemizi sağlıyor.

Dünyayı aydınlatmak kaderinde olanlar 7 özel özelliğe sahiptir. Eğer hala amacınızı bilmiyorsanız, bu yazıda kendinizi bulabilirsiniz.


7-Signs-You-Are-A-Light-Bearer-Destined-...-World.jpg

Işık Taşıyıcısı Olduğunuzu Gösteren 7 İşaretler

1. Başkalarından üstün değilsiniz ama daha güçlü hissediyorsunuz.

Bu dünyada olumlu bir etki yaratma arzusuna sahipsiniz ve bunu bilinçaltınızda biliyorsunuz.

2. İçinizdeki ilahi gücü tezahür etmek istiyorsunuz.

İçinizde, dünyayı değiştirebilecek belli bir gücün olduğunu hissediyorsunuz. Tüm dünyayı aydınlatacak bir ateş gibi, ama bu gücün tam olarak ne olduğunun farkında bile değilsiniz. Bu özel gücü yansıtmak istiyorsunuz ve tüm aktivitelerinize entegre etmeye çalışıyorsunuz.

3. Artık huzur, ışık ve birlik yaymanın zamanının geldiğini hissediyorsunuz.

Drama ve olumsuzluktan nefret edersiniz ve bir tartışma olduğunda herşeyi sakinleştirmeye çalışan kişi sizsiniz. Farklı bireyleri birbirine bağlamak istersiniz çünkü siz onların kimyalarının güçlü olabileceğine inanıyorsunuz. Her zaman pozitif ve başkalarına yardım eden birisisiniz.

4. Kendi inançlarınız ve uygulamalarınız var.

Bunlar diğerlerinden farklı olabilir, ancak ruhsal gruplar ne olursa olsun herkes için ortak olan sabit bir kod izleyin. Bu kod, her şeyin kaynağı olan ve her şeyi kuşatan ilahi kaynaktan gelmektedir.

5. Eşsiz bir sabırla donatılmışsınız.

Günlük yaşamın zorluklarını aşan sabır ve anlayışınız var. Her şeyin içinde en büyük amacın ve sonsuz aşkın olduğunu görürsünüz.

6. Zarafet ve huzurla hareket edersiniz.

Kendi yaşam mücadelelerinize rağmen, her canlıya sevgi ve ışık sunabilirsiniz. Hayatınız risk altında olsa bile, tüm yaşam formlarını dışarı çıkıp koruyorsunuz. Onları mümkün olan en iyi şekilde savunursunuz.

7. Dengeyi getirmek için burada olduğunuzu hissediyorsunuz.

Hayatı Koruma, insanlara ve doğaya denge getirme eğiliminiz var. Bunu her gün birlik savunmanızla yapıyorsunuz. Ve kendinizi tanımaktan ve olabileceğiniz en iyiye dönüşmekten asla vazgeçmezsiniz.


Yukarıdaki işaretlerin tümü sizinle uyuşuyorsa, ışık taşıyıcınızın yolunu kucaklayın.  Bu dünyadaki işaret sizsiniz. Işığınızı alın ve ruhunuzun bu karanlık dünyayı aydınlatmasına izin verin.

Bu konuyu yazdır

  Bu İnanılmaz Japon Tekniği Tembelliği Aşmanıza Yardımcı Olacak
Yazar: Emka - 22-06-2018, Saat: 16:45 - Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI - Yorum Yok

Japon tekniği Kaizen sayesinde, erteleme ve tembelliğe son vermek ve düşünmek zor değil.

Başarmak istediğimiz şeyler var. Kendimiz ve hayatlarımız için kişisel hedeflerimiz öncelikli olmalı, ancak bazen geride kalabiliyorlar. İşleri erteliyoruz ve inancımızı kaybediyoruz.

Elbette başlangıçta en iyi niyetimize ve hedeflerimize heves ve coşkuyla yaklaşıyoruz. Ama sonra bir şeyler oluyor - kendimize denediğimizi söylemek için yeterince çaba harcıyoruz ve sonra devam ediyoruz. Belki de tüm bunlarla çok hızlı ilerlediğimizi düşünüyoruz, ya da belki de sonuçlar bizim isteğimiz için yeterince hızlı olmamıştır.

Bu, hayatınızda tekrarlanan bir durumsa, bunun neden devam ettiğini kendinize soruyor olabilirsiniz. Tamam, basit: Çok fazla, çok çabuk elde etmeye çalışıyorsunuz. Eski alışkanlıkları yenilere dönüştürmek kolay değildir ve bilinmeyen sorumluluğun yıpratılması kolaydır. Temel olarak, bildiğiniz ve sonsuza kadar sahip olduğunuz hedef ve fikirlere bağlı kalmak daha kolay ve daha rahattır.


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...17d78a.jpg

BURASI KAİZEN TEKNİĞİNİN KULLANILDIĞI YER.

Japon kültürünün “Kaizen” adında yararlı bir uygulaması var. Kendi kendini geliştirmesi için bu “bir dakikalık prensip”, dünyanın etkinliğini görmesinden bu yana büyük bir tanıma kazandı.

Mekik yapmak kadar basit bir şey olsa da veya yabancı bir dilde okumak gibi daha zor bir şey olsa bile, ne yapmaktan hoşlanıyorsanız yapın ve bunu günde bir dakika yapın. İnanç şudur ki, pratikte neşe ve tatminkarlık yaşıyorsanız, ertesi gün ve benzeri uygulamalara devam etmek isteyeceksiniz.

Bazen, denememizi engelleyen başarısızlık korkumuzdur. Korkunun seni gerçekten yaşamaya bırakmasına izin verme! Güven eksikliğinizin üstesinden gelmek ve bu çaresizlik duygularını atlatmak zorundasınız. Zafer hissi, ilerlemeniz için gereken şeydir.

ASLINDA, BU SİZİ İTMEK VE HAREKETE DEVAM ETMEK İÇİN İLHAM VE BAŞARI HİSSİ.

Seçtiğiniz aktiviteyi bir dakika, her gün, birkaç hafta boyunca uyguladıktan sonra, harcadığınız süreyi arttırabilirsiniz. 5 dakikaya kadar çalışın. Sonunda, bu uygulamayı kabul edilebilir ve yararlı bulduğunuz rahat bir süre için yapıyor olacaksınız. Hayatınızın  1 dakikalık bir uygulamayla yapacağı değişim sizi hayran bırakacak.

Kaizen Japonya'da doğdu ve Masaaki Imai tarafından icat edildi. Kelimenin kendisi iki köküne sahiptir - ‘kai’ (değişim) ve ‘zen’ (iyi). Birlikte, “daha ??iyisi için değişim” anlamına geliyor. Imai şöyle diyor: “Kaizen stratejisinin mesajı, bir gün bir yerde iyileştirme yapılmadan bir gün geçmemesi gerektiğidir.

Kendinize meydan okumak önemlidir, ancak hedeflerinizi mesafeye ulaştırın. Imai ve diğerlerinin kendi alanında fark ettikleri şey, sürekli çaba ile birleştirildiğinde, daha küçük zorluklar olması, daha fazla ödüllendirilmesi ve daha fazla kendini geliştirmenin sağlanmasıdır.

KAİZEN HERKESİN DENEYEBİLECEĞİ BİR ŞEY, VE HERKESİN FAYDA SAĞLAYABİLECEĞİ BİR ŞEY.


Tek yapman gereken bir plan yapmak ve takip etmek için kendinize bir dakika vermek.

Bu konuyu yazdır

  Bu Üç Adımda Kundalini'nizi Uyandırın
Yazar: Emka - 22-06-2018, Saat: 11:25 - Forum: KUNDALİNİ YOGA - Yorum Yok

Birçok insan Kundalini'yi nasıl uyandırmak istediğini bilmek istiyor. Ve Kundalini uyanış teknikleri çoğu usta tarafından gizli tutulur  ta ki öğrenci onları almaya hazır olana kadar.

İşte Kundalini Uyanışı için Kriya Yoga tekniğine dayanan çok güçlü bir teknik. Bu teknik sadece Kundalini enerjisini uyandırmayacak, sizi ruhsal aydınlanmaya yönlendirecek, aynı zamanda sağlığınızı geliştirecek ve yaşamınızdaki tüm stres ve mutsuzlukları ortadan kaldıracaktır.

Kundalini Uyanışı için bu Kriya Tekniği, muhtemelen keyifli bir meditasyon haline girmenin en kolay yollarından biridir. Vücudunuzun enerji kanallarını daha fazla enerji ya da Shakti'nin hareket etmesine izin vereceği için “arındırma tekniği” olarak adlandırılır.


4.png

Tekniği üç bölüm halinde açıklayacağım:

Kundalini uyanışı için bu tekniğin ilk kısmı, omurganızın tabanından başlayıp başınızın üstünden başlayarak nefesinizin odaklanmasını sağlamaktır. Nefes almak için bunu yapın.

Hiçbir şey hayal etmenize gerek yok. Bu hayal değil, odaklanma. Omurganız yukarı ve başınızın üst kısmına doğru hareket ederek nefesinizi odaklayın.

Ve odak rahat olmalı. Hiçbir şeyi zorlamak zorunda değilsiniz. Bu yönde hareket etmek için enerjiyi hafifçe öne sürüyorsunuz. Bu yüzden enerjiye odaklanın ama kundalini enerjisinin harekete geçmesine izin vermeyin.

Nefesinizin gitmediği nefesi odaklamak oldukça garip gelebilir ama çok etkilidir. Nefes enerji, “prana” dır. Ve sadece belli bir alandaki nefese odaklanarak enerji o alana doğru hareket eder.

Bir süre bunu uyguladıktan sonra, enerjinin yükseldiğini hissetmeye başlayacaksınız. Duyular ilk bakışta ince olacak, ama zaman içinde çok keyifli olabilir.Omurganızı yukarı doğru hareket ettiren bir mutluluk.

Kundalini uyanışı için bu tekniğin ikinci kısmı, nefes verirken nefesinizi önünüze taşımaktır.

Nefes verirken, başınızın üstünden nefesinizi üçüncü göze, (kaşlarınız arasında bulunur) sonra da boğazınıza ve ardından göğsünüzün merkezinde bulunan kalp çakranıza doğru hareket ettirin.

Göğsünüzün ortasındaki nefesi durdurun. Ve sonra tekrar, omurganızın tabanından nefes alarak, yukarıdaki işlemi tekrarlayın.

Bu tekniğin kundalini uyanışı için üçüncü kısmı enerjiyi uyandırmaktır. Çünkü aydınlanmış bir öğretmen bu tekniği size bu teknikle başlamadan vermeyecektir. 

Bu enerjiyi kendiniz uyandırmak için, kolay bir teknik var ve çok önemli. Bu, tanık olup olmadığına bağlı hissettiğiniz aydınlanmış bir öğretmenin,  adını tekrarlayabilirsiniz. 

İsmini telafuz ettiğiniz gibi tekrarlayabilir ve ismini nefes verirken tekrarlayabilirsiniz. Bunun nedeni, odaklandığınız şeylerin Shakti'sini (enerji) almanızdır. Böylece, aydınlanmış bir öğretmenin ismini tekrarlayarak, onların enerjisini, mutluluklarını alırsınız. Bu teknik binlerce yaşında ve bugün hala kullanılıyor, çünkü bu çok etkili.

Bu adım sizi rahatsız ediyorsa, bunun yerine “barış” ı tekrarlayabilirsiniz.

Gerçekten, içinizde olanı uyandırıyorsunuz, dışarıdan bir şeyi değil. Ancak aydınlanmış öğretmenler, içinizde olan şeyin dışa vurumudur. Bir öğretmen uyanmasını istediğin şeyi uyandırdı. Yani onların adına odaklanarak, içindeki enerjiyi uyandırdın. Bir Kişilik veya vücut olarak onlarla ilgisi yoktur ama doğal olarak onlardan yayılan enerjidir.

Bu konuyu yazdır

  Gizli Güçlere Sahip Olduğunuzu Gösteren 16 İşaret
Yazar: Emka - 21-06-2018, Saat: 23:29 - Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI - Yorum Yok

Herkesin dünyada insanları istediği şekilde etkileme potansiyeli vardır. Kuşkusuz her birimizin, diğerlerinden önemli ölçüde daha fazla beslenen belirli bir özelliği vardır.
Bunun ne amaçla yapıldığı, ister bilinçaltında olsun, güçlü noktalarımızı teşhis edebilmemiz ve kusurlarımıza katılabilmemiz çok önemlidir.
Şifacılar her kültürde her zaman vardır ve şartlar onları bulmak için bizi itene kadar gerçekten aranmazlar.Ne açıdan bakarsanız bakın, her zamankinden daha fazla şifacıya ihtiyacımız var.Aşağıda şifacılar ile ortak karakterlerin bir listesi var.Kendi özelliklerinizi inceleyin ve gizli şifa güçlerinizin olup olmadığını görün.

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...ca444e.jpg

Gizli Şifacı Güçlerinizin Olduğunu Gösteren 16 İşaret

1.İnsanlar etrafınızda olmanın ne kadar rahatlatıcı olduğunu söylerler.

2.Yakınınızdaki insanlar nadiren hastalanırlar.

3.Her zaman çevrendeki insanların hayatlarını geliştirmek için uğraşırsın.

4.Anksiyete, panik veya duygudurum bozuklukları teşhisi konulabilir

5.Çok empatiksiniz.

6.Aile geçmişiniz de şifacılar vardır.

7.Halka açık yerlerde olduğunuzda midenizde kelebekler uçuşur.

8.Hayvanlarla derin bir bağlantınız vardır.Sizi gördüklerinde sevinirler.

9.Yabancılar size hayat hikayelerini anlatır.

10.Eğitim almamış olduğunuz halde masajlarınız harikadır.

11.Boyun ve omuz ağrılarınız var.

12.Dışarıda olmayı seviyorsunuz.

13.Kristaller ve onların meta fizik özellikleri sizi çeker.

14.Enerjisel şifa,şamanizm,akupunutr vb gibi ruhsal bilimlere karşı ilgi duyuyorsunuz.

15.Yüksek farkındalığa sahip olduğunuz için belirli yiyeceklere ve içeceklere karşı hassassınızdır.

16.Bazı zamanlar titremeler,sıcaklık değişimleri,ellerde karıncalanmalar gibi durumlarla karşılaşırsınız.

Bir şifacının temel unsurları, birçok dalga boyunda yüksek duyarlılık, enerjiyi gösterme yetenekleridir; oldukça empatik ve başkalarına yardım etme arzusu vardır. Bu duyguları geliştirmek için almanız gereken herhangi bir teori ya da kararlaştırılmış yol yoktur. Hayatta nerede olduğunuzu belirlemeniz gerekir. Neyse ki iyileşme açısından topu yuvarlamak için fazla bir şey gerekmiyor. Evrendeki her şey sağlıklı ve mutlu olmak istiyor.sadece kendimize daha sık hatırlatmamız gerekiyor.

Bu konuyu yazdır

  Dengesiz Olan 7 Çakranızı Nasıl İyileştirebileceğinizi Öğrenin
Yazar: Emka - 21-06-2018, Saat: 15:38 - Forum: Çakra - Yorum Yok

Duygusal davranışlardaki zayıflıklar veya çeşitli fiziksel işlev bozukluklarının çakralarınızla ilgisi olabilir. İşte çakraların dengesiz olduğunun 7 işareti

Duygusal davranışlarınızda zayıflıklarla mı uğraşıyorsunuz? Üstesinden gelemeyeceğiniz fiziksel bir rahatsızlık ya da işlev bozukluğu ile uğraşıyor musunuz? Soğuk algınlığı ya da ara sıra olağan hastalıklarla uğraşırken, aşırı derecede endişelenecek bir şey olmasa da, bu sorunların devam etmesi, dinlenme ya da ilaçla tedavi edilemeyen temel bir sorun olabileceğine işaret etmektedir. Muhtemelen, dengesiz çakralarla uğraşıyor olabilirsiniz.

Bu yazımızda, çakra şemasının dengesizliklerinin ortak belirtileri ve bu enerji merkezlerini yeniden hizalamak için uygulayabileceğiniz eylemlere dair ipuçları verilmektedir.

1.Dengesiz Bir Kök Çakra

Yeme bozuklukları, aşırı negatiflik, artan açgözlülük ve kontrol edilemeyen güvensizlik duyguları, dengesiz bir kök çakranın ortak belirtileridir. Kök çakranızı yeniden dengeleyin.

Kırmızı renklerle kendinizi keşfedin ya da meditasyon seansları sırasında omurganızın tabanından parlayan kırmızı rengi hayal edin

Uzun, sıcak bir duş alırken, fiziksel bedeninizi kucaklamaya ve sevmeye dikkat edin.


2.Dengesiz Bir Sakral Çakra

Kendinizi arzulanan, çekici bir insan olarak görmemeniz ya da kendinizi bir ilişkide tam olarak açmanızın zorluğu, dengesiz bir sakral çakranın en büyük göstergeleridir. 

Sakral çakranızın etrafında meditasyon ve turuncu bir nilüfer düşünmek, sakral çakranızı kontrol altına almak için etkili yollar olmakla birlikte, diyetinizde portakal, kavun, hindistancevizi ve diğer tatlı meyveler gibi şeyleri dahil ederek dengeyi sağlayabilirsiniz.

Son olarak, kendinizi suyla çevreleyen - sakral çakra elementi - duyguların akmasını kolaylaştırmak için ihtiyaç duyulan rahatlamadan yararlanabilirsiniz.

3.Dengesiz Bir Deniz Çakrası

Dengesiz veya zayıflamış bir deniz çakrasının belirtileri çoğu zaman çok dikkat çekicidir, çünkü sindirim, karaciğer ve mide problemleri, kronik yorgunluk,reddedilme ve eleştiriye karşı yüksek hassasiyet tipik olarak dikkate değerdir. Bu zayıf deniz çakranızı düzeltin.

Bilinçli nefes alıştırması yapmak

Sağlıklı Beslenme,tüm gıdalar

Bol bol su içmek

Nane, papatya ve zencefil gibi bitki çayları içmekC_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...c3208a.jpg


4.Düzensiz Bir Kalp Çakrası

Dengesiz kalp çakrasının semptomları arasında kalp hastalığı, lenfatik sorunlar, omuz ağrısı, kıskançlık, öfke ve yalnızlık gibi duygular yer alır. Dahası, boğulma noktasına kadar aşırı sevmek de zayıflamış bir kalp çakranın ortak bir işaretidir. 

Doğanın içine girerek tekrar dengeyi bulabilirsiniz,düzenli olarak “nezaket eylemlerini” gerçekleştirmek için elinizden gelenin en iyisini yapın ve eski arkadaşlarınızla tekrar bağlantı kurun.

5.Dengesiz Bir Boğaz Çakrası

En belirgin dengesiz çakralardan biri olarak, eşitsizlik belirtileri genellikle boğaz rahatsızlıkları, yüz sorunları, boynunuzda veya omuzlarınızda ağrı, zayıflatılmış irade ve kendini ifade etme zorluğunu içerir. 

Şarkı söyleyerek, uğultuyla veya mırıldanarak, boğaz çakranızı açmaya ve yeniden dengelemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca, gerçeği konuşmak, duygularınızı, düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşmak, kendinizi ve başkalarını yargılamayı bırakmak ve düzenli derin nefes alıştırmaları yapmak için çaba harcayın.


6.Dengesiz Bir üçüncü Göz Çakrası

Ekstra karamsar, uçucu veya hormonal hissediyor musunuz? Bunlar, işitme kaybı, sinüs sorunları ve abartılı bir hayal gücü gibi şeylerle birlikte, dengesiz bir üçüncü göz çakranın ortak belirtileridir. Bu çakrayı meditasyon, yeterli uyku, aromaterapi, buhur, lavanta ve ardıç gibi uçucu yağlarla yeniden birleştirin ve kırmızı soğan, lahana, yaban mersini, kırmızı üzüm, böğürtlen gibi mor ve mavi yiyecekleri diyetinize ekleyin.

7.Dengesiz Bir Taç Çakrası

Son olarak, dengesiz bir taç çakrası sıklıkla depresyon, öğrenme güçlüğü, ışığa ve seslere karşı aşırı duyarlılık, yabancılaşma korkusu ve öz-farkındalık gibi belirtiler gösterir. Meditasyon yaparak ve başkalarına yardım ederek taç çakranızdaki dengeyi bulun. 


Ayrıca, kendinizi sevmeyi seçerken, başkalarını tamamen sevebilir ve kabul edebilirsiniz.  Dahası, aşkı seçerek, diğer çakraların gerginliğini de serbest bırakacaksınız.

Bu konuyu yazdır

  Sınırsız Ruhsal Enerji Alanınıza Girmenin 5 Yolu
Yazar: Emka - 19-06-2018, Saat: 21:12 - Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI - Yorum Yok

Enerji, tüm biçimlerinde - zenginlik, neşe, gençlik ve ilahi ilham - bol ve sonsuzdur.

Daha az arzu edilen zamanlarda, enerjimiz sınırlı  hatta tükenmiş gibi görünebilir - ama bu sadece bir yanılsamadır.

Enerji titreşimimizi, seçtiğimiz düşüncelere, hissettiğimiz duygulara, aldığımız eylemlere ve ruhumuzla olan uyumumuza dayanarak, yukarı veya aşağı çevirme yeteneğine sahibiz.

Ama bu titreşim seviyesini doğru olarak öğrenmemiz gerekiyor.

Örneğin, bir an için, sizin bir yönünüz olduğunu varsayalım - sizin yüksek benliğiniz ki bu çok güçlüdür, öyle  yüksek bir sıcaklıkta titreşirsiniz ki güneşi potansiyel olarak eritebilirsiniz.

Ya da spektrumun karşıt ucunda, daha düşük bir enerji alanı yayarsanız ve titreşiminiz “soğuk” olduğunda, vücudunuz istenen düzeyde çalışamaz.

Bu nedenle, ruhsal enerjiyi etkili bir şekilde kullanmak için, titreşiminiz bilinçli, özenle, anlayış ve bilgelikle yükseltilmelidir.

Çalıştığınız zaman ve yüksek benliğinize bağlandığınızda sadece “düşük enerjili” bir durumu tersine çevirmekle kalmaz, aynı zamanda zenginlik, neşe, gençlik ve ilham alma gibi büyük faydalar da biriktirebilirsiniz.

Ve böylece, bildiğiniz şeyleri size hatırlatmak için doğuştan gelen bilgeliğinizle konuşuyorum. Bedeninizi fiziksel egzersiz ile eğitirken, zihninizi okuma, oluşturma ve problem çözme ile eğitirken ruhsal niteliklerinizin de egzersiz yapması gerekir.

Ruhsal enerjisine dokunmayı, en yüksek benliğiyle bağlantı kurmayı ve hayatlarının amacının gizemlerini çözmeyi başaran biri, ilk başta tökezleyebilir, ancak başarıya ulaşması kısa zamanda gerçekleşecektir.


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...a07548.jpg


Yüksek Benliğinizin Enerjisine Girmek İçin 5 Adım

1.Kabul

Zamanı arkadaşınız olarak görün.

Ruhsal enerjinizle gerçek bir bağlantı zorlanamaz. En yüksek benliğiniz akıllıcadır ve size rehberlik etmek için zamanı kullanır. Sizi çok hızlı kararlar vermekten korumak için tasarlanan eski bir arkadaş olarak zaman geçirin.

2.Meditasyon - Günlük

Meditasyon, daha geniş bir enerji alanı yelpazesinde uzmanlaşmak için doğuştan gelen yeteneklerle donatılmanıza yardımcı olur. Zihninizi ve enerjinizi daha güçlü kılar. Örneğin, işyerindeki  çatışmacı bir çalışma arkadaşı gibi diğer insanların negatif enerjisine girmenizi önler.

Eğer zihninize ve tüm olumsuz hikayelere sessiz bir şekilde zaman ayırdığınızda -geriye kalan tek şey gerçektir.Buradan, ışık ve sevgiden yayılan ışınlar gibi daha güçlü enerji alanlarına ulaşabilirsiniz.

3.Pratik Yoga

Vücudumu kırık bir yerden yeniden inşa etmek zorunda kaldığımda - dövüş sanatları, Pilates ve ileri performans eğitimi dahil olmak üzere tüm fitness dinamiklerini inceledim.

Yüzlerce müşteriyle 15 yılı aşkın süren gayretli çalışma,  ve eğitimleri mükemmelleştirdikten sonra, bir disiplini seçmek zorunda kaldım - gerçekten bunun yoga olacağını söyleyebilirim.

Yoga, zihninizi disipline etmeye yardımcı olur ve sinir sisteminizi eğitir, böylece ruhsal enerjiyi işlemeniz daha kolaydır.

Haftada iki kez yoga yapmayı şiddetle tavsiye ederim.

4.Gülmek ve Ağlamak

Gülmek ve ağlamak bize verilen en büyük hediyelerden birisidir.

Her ikisi de titreşimimizi düşürecek olan blokları iyileştirmemize, arındırmamıza ve salıvermemize olanak sağlar. Bu, daha yüksek bir manevi enerjiye girmemizi daha da kolaylaştırır.

5.Bilinçli Olarak Kendini Sev

Kendinize verdiğiniz her sevgi ve besleyici düşünce ile, aklınızın sonsuz hikayeleri, görüntüleri ve tuzakları asla gerçek olmadıkça, gerçeğe daha yakın olacaksınız.

Ancak yanılsamalarla ilgili komik şey, kendilerini  ve gerçekçi görünmeleridir. Olumsuz konuşmaların hepsi bir yalandır - bu yüzden bugün onu beslemeyi bırakın.

Ne kadar harika olduğun konusunda hiç şüphem yok. Sevgiyi ve birçok şeyi hak ediyorsun. Kendinize daha fazla sevgi verebildiğiniz anda, yüksek benliğinizin sahip olduğu inanılmaz enerjiye dokunmaya çok daha yakınsınız demektir.


Bu nedenle, enerjimiz sürekli hareket halinde ve değişmekte olduğundan, daha yüksek enerji alanımızla olan bağlantımız da sürekli değişmektedir. Bu yüzden sağlıklı bir ilişki sürdürmemizi sağlamak için düşüncelerimizi, duygularımızı ve tepkileri akıllıca seçmeliyiz.

Bu konuyu yazdır

  Üçüncü Gözünüz Yanlışlıkla Açıldığında Karşılaşacağınız 5 Garip Deneyim
Yazar: Emka - 19-06-2018, Saat: 12:45 - Forum: 6.HİS - Yorum Yok

Üçüncü Göz, görmenin ötesinde görmeyi sağlayan görünmez bir gözdür. Bazı akademisyenlere göre, alnın içinde yer alan önemli ve güçlü bir Enerji merkezi ile ilişkilendirilen bir gözdür. Çoğu için, iki kaşın ortasında yer alır. Ama üçüncü göz yanlışlıkla açılırsa ne olur?

Üçüncü Göz

Kafatasının içinde bulunur ve bir yumurtanın şekline sahiptir. Tüm yaratılışın ortaya çıktığı kozmik yumurtanın konsepti, aslında 3.gözümüz için bir metafordur, aktive edildiğinde bizi yepyeni bir dünyaya  aktarabilir.

Buna Ajna da denir ve bizim Ruhumuzun Kapısı olduğuna inanılır. Aktive edildiğinde diğer alemlerin daha yüksek algılanmasına yol açar. Kozmik Farkındalık duygusu verir ve maddi imkanlar olmadan bilgi ve bilgelik getirir. Üçüncü Göz aktive edildiğinde telepatik mesajları aktarabilir, ruhları ve hayaletleri görebilir, hatta meleklerin mesajlarını ve vizyonlarını alabiliriz.

Üçüncü Göz Açıldığında

Soruyu cevaplamak için 3. Göz hakkındaki bilgimizi derinleştirmek zorundayız. İşleri netleştirelim.

Üçüncü Göz otomatik olarak açılırsa tamamen farklıdır. Bu durumlarda ortaya çıkmış olabilecek “Belirtiler” birçok soruna yol açabilir ve bundan kaçınılmalıdır.

Üçüncü göz çakranızı açmak için birçok “iyi” ve “yaratıcı” yol vardır.  Eğer zaten Qi-Qong veya meditasyon (Raja Yoga) yapıyorsanız, muhtemelen onu zaten açmışsınızdır.

Üçüncü Göz - Denge Kontrolü

Üçüncü Göz rahatsız olduğunda ‘Fiziksel dengesizlikler, başağrınız ile ilgili sorunlar olarak ortaya çıkar  işitme ve kokuyu da etkileyebilir. Duygusal bir düzeyde, engellenmiş bir Üçüncü Göz çakrası, yaşamı, hayal gücümüze, uçuculuğumuza ve sezgimize yönelik cehaleti olmayan aşırı hayal kurmaya dair yanılsamalar yaratabilir.

3.g%25C3%25B6z.jpgÜçüncü Göz Kazayla Açıldığında Görülen 5  Deneyim

1. Günün Renklerini ve Işığını tamamen farklı bir şekilde görürsünüz.

Üçüncü göz, bir sebepten dolayı aslında "göz" olarak adlandırılır. Aktive edildiğinde, tüm duyular şu andaki hakim olduğunuz hislerle değişebilir, Üçüncü Göz tarafından sağlanan 6. duyu sayesinde Renkler daha parlak görünebilir. Tuhaf kokular yakalayabilirsin. Dahası, aslında olmayan şeyleri hissedebilir veya duyabilirsiniz. Bu neredeyse psikotik deneyim, yanlışlıkla 3. gözlerini aktive eden kişiler için yaygındır.

2. Düşler Canlıdır, Tuhaftır ve Uykunuzu etkiler.

Bu doğru. Bu aslında en yaygın tuzaktır, üçüncü göz yanlışlıkla açıldığında. Artan algı vizyonları ve telepatik mesajların ötesindedir. Onları algılamanın en kolay yolu rüyalarınızdır. Bu nedenle, sizin rüyalarınıda dünya garip duygular ve görüntülerle adeta bir savaş haline gelir. Bu daha yoğun hale geldiğinde, birey muhtemelen üçüncü gözünü daha da zorlayacak yada uyuyabilmek için uyku ilaçları alacaktır.

3.Başağrıları ve garip ağırlık hissi.

Bu, çakralarınızın dengesizliğinden kaynaklanır. Üçüncü göz kazara açıldığında, muhtemelen çakralarınızda herhangi bir denge sağlanmamıştır. Doğru düzgün temizlik de yok. Bu nedenle, tüm bu ‘enerji’ sorunları ortaya çıkmaya başlayacaktır. Yağlanmamış bir tekerlek düzgün yuvarlanamaz. Bu yağlanmamış tekerlek için daha fazla baskı uygularsak, o zaman sorunlar ortaya çıkabilir. Aynı şey çakralarımıza da olabilir.Çakralarımız enerji tekerlekleri olarak da bilinir. Sık sık baş ağrısı yaşadığınız doktorunuza danışmalısınız.

4.Gerçeklik artık o kadar gerçek değil.

Üçüncü Göz yanlışlıkla açıldığında, gerçek dünyadan kopmuş hissedebilirsiniz. Bir rüyada yaşıyormuşsunuz gibi tuhaf duygularınız olabilir, her şey bir yalandır ve artık hiçbir şey önemli değildir. Bunun nedeni, üçüncü gözün sizi diğer alemlerle bağlamasından ve maddi dünyadan çok daha fazlasının varlığını algılamaya zorlamasından kaynaklanır.

5.İlişki Dinamikleri Hızla Değişiyor.


Bunun nedeni, üçüncü gözünüzün aktif hale gelmesiyle ilişkilerde bile daha fazla şey görebilmenin ve hissetmenin gerçekleşmesidir. Düşündüğünüz şey, şimdi yanıltıcı ve yalancı görünebilir. Aktive edilmiş bir üçüncü, gerçekliği ışık hızından daha hızlı bulabilir. Bu bilgi taşması için hazır değilseniz, bunun üstesinden gelemez ve birçok kişiyi kırabilirsiniz.

Bu konuyu yazdır

  KONUŞARAK KENDİNİ İYİLEŞTİRME
Yazar: Emka - 18-06-2018, Saat: 20:59 - Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI - Yorum Yok

Eski Uygarlıklar Bunu Biliyordu Ve Şimdi Bilim, Vücudunla Konuşarak Kendini İyileştirebildiğini Kanıtlıyor.

Vücudunuzun her bölümünün kendi bilinci ve kendi ruhu vardır eğer bunu anlarsanız, kendinizi iyileştirebilirsiniz.

Yerli tıp kadınları tarafından konuşulan bu dönüştürücü kelimeler, insan vücudunun olağanüstü şifa kapasitesini keşfetmek isteyen insanlara birçok yolculuk başlattı.

Kendinizi Dinamik Olarak İyileştirmenize Yardımcı Olabilecek 4 Kılavuz

1.Düzenli meditasyon yoluyla alfa ve teta beyin dalgalarına girmek için beyninizi eğitin. Bu şekilde bilinçli zihin ve fiziksel beden arasındaki iletişim önemli ölçüde artar.

2.gerçek şefkat ile vücudunuza yaklaşın, bunun bilinçli hücrelerden oluştuğunu anlayın.

3.Kendinizi iyileştirmek için iki kişiyle birlikte çalışmak ve rahatsızlıkların üstesinden gelmek için dört kişiden oluşan arzuyla ilgili zihinsel sohbette bulunarak güven inşa edin

4.Yükseltilmiş duyguları ortaya çıkaran farklı düşünceler ve kelimeler kullanarak konuşmadaki değişikliklere izin verin.


Yukarıdaki kurallar vücutta dinamik yanıtlar elde etmek için gereklidir, bu da kendinizi iyileştirmenize yardımcı olabilir.

Yakın zamanda araştırmacı, Cleve Backster tarafından benzer bir keşifle karşılaşıldı.

Keşif, laboratuarında  poligraf ekipmanı kullanarak Elektrotları bir yaprağa bağladı ve bitkideki elektrik aktivitesinde bir dalgalanmaya yol açabilecek yolları düşünmeye başladı. İnsanlarda elektrik aktivitesindeki bu dalgalanma yoğun duygularla ilişkilidir.

Aniden elektrodlu yaprağın yanmasını hayal etti.

Bu fikri aklına girdiğinde, poligon kalemi, bitkinin üzerine aşırı bir reaksiyon göstererek grafiğin üst kısmına fırladı. Bitki yanma fikrine tepki gösterdi mi? Böylece ortaya çıktı.

Hayretle, bu bitkinin insan niyetinin gücünü bir şekilde algılaması olasılığını düşünerek bir kibrit almak için sekreterinin masasına doğru yürüdü.

Kibritlerle döndüğünde, bitki hala aynı yüksek seviyeli reaksiyonu gösteriyordu. Bu, grafikteki ek değişiklikleri izlemeyi engelleyeceğinden, Backster kibritleri masaya geri göndererek “tehdidi ortadan kaldırmaya” karar verdi.

Buna karşılık, bitki görünüşe göre sakinleşmeye başladığında, grafik düşüş eğilimi gösterdi.

Backster, aynı sonuçları, bitkiyi yakacağını iddia ederek tekrarlamayı denediğinde, hiçbir tepki yoktu. Bitki gerçek ve yapay niyet arasındaki farkı hissetmiş görünüyordu.

Ayrıca, bitkilerin birincil bakıcılarına uyum sağladığını, hem olumlu hem de olumsuz duygularına ve bir süre uzak kaldıktan sonra geri dönüşlerine karşılık verdiklerini keşfetti.


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...468945.jpg


İnsan hücrelerinde bilinçlenme belirtileri

Backster daha sonra araştırmasını, insan hücrelerinin bilincin belirtileri için test edilmesini kapsayacak şekilde genişletti.

İnsan donörlerinden beyaz kan hücrelerini topladı, bir test tüpüne elektrotladı ve ardından donörlerin farklı duygusal durumlara maruz kalmasıyla hücrelerin tepkilerini kaydetti.

İnsanlarda hücresel bilinç üzerine yaptığı araştırma, üç şaşırtıcı gerçek ortaya çıkardı.


1. Duygu İçten Olmalı

Örneğin, bir donör kendini bir duygu hissetmeye zorladıysa, hücreler tepki vermezdi. Ancak, kızından sıkıcı bir telefon aldığında, hücreler önemli ölçüde tepki gösterdi.

2.Mesafe Önemli değil

Bu deneylerde mesafenin ilgisiz olduğunu belirtti. Örneğin, bir donör elektro-hücrelerinin laboratuarda geride kalmasına neden oldu, daha sonra havaalanında uzun bir hat üzerinde durarak, otoyolda bir dönüş kaçırma gibi başka bir ülkeye yaptığı yolculukta yaşadığı stresli duyguların ayrıntılı bir kaydını tuttu. ve uçağının kalkışı.

Daha sonra, kaydedilen olayların grafik kayıtla karşılaştırılması, stresli olayların zamanlaması ile hücrelerindeki elektriksel reaksiyonlar arasında güçlü bir ilişki olduğunu gösterdi. Eve geldiğinde ve uyumaya gittiğinde harita tekrar sessizleşti.

3.Hala bilmediğimiz çok şey var.

Bu deneyler, bilgi aktarımı için kullanılan normal enerjiler olan elektromanyetik radyasyonu tarayan ekipman kullanılırken gerçekleştirildi. Hücreler ekranlar yokmuş gibi davranıyordu ve bu iletişimin konvansiyonel bilim tarafından henüz tanımlanmayan bir alan tarafından yürütüldüğünü ileri sürüyordu.


Bu bilimsel olgu, doğanın tümünün birbirine bağlı olduğu görüşü olan Doğu birliği kavramına işaret eder. Eski kültürler, bu ara bağlantıyı, evrenin tümünde bilincin evrimine rehberlik ederken, yaşamı sürdürebilen, yaşayan evrensel bir enerji alanı olarak anladılar.

Bu konuyu yazdır

  Düşük Titreşiminizi Düzeltmek İçin 5 Yöntem
Yazar: Emka - 18-06-2018, Saat: 16:21 - Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI - Yorum Yok

Enerjik titreşim herkesin uyumlu olduğu bir şey değildir.

Elbette, belirli insanların bazı yerlerin veya ortamların ‘titreşimlerinin“ olduğunu hissediyoruz, ancak diğer insanların titreşimlerine kendi başımızdan daha kolay bir şekilde uyum sağlanabilir.

Kendinize uyum sağlamanın bazı yolları vardır, böylece titreşiminizi yükseltip günlük olarak yüksek tutabilirsiniz.

1.Ruh halinizi kontrol edin

Mutlu, enerjik, coşkulu ve parlak mısınız? Yoksa mizahi, depresif, uyuşuk, öfkeli veya kırgın mısınız? Kalıcı üzüntü, öfke ya da diğer olumsuz duygular düşük titreşime işaret eder. Ruh halinizi değiştirme gücünüz var. Olumsuz ruh haliniz önemlidir. Onları inkar etmeyin - öz farkındalığınız için önemlidirler - ancak kendinizi mümkün olduğunca hızlı bir şekilde  yükseltmek için bir girişimde bulununuz.

En basit yol, “Ben (üzgün, kızgın, kıskanç, vb.) Hissediyorum.” Bu tanımanın bir kısmı, sizin hisleriniz olmadığını bilmekle ilgilidir. Onlar geçici deneyimler ve hepsi bu. Onlar sen değil. Bu yüzden asla “üzgünüm” veya “kızgınım” demeyin. Siz bu şeyler değilsiniz. “Kendimi üzgün hissediyorum” veya “Kızgın hissediyorum” diyebilirsiniz.

Farkı gör?

Çoğunlukla, sadece belirli bir şekilde hissettiğiniz gerçeğini dile getirmek, odaklanmayı problemden uzaklaştırır (duyguya verir) ve daha sonra sizin tarafınızdan hareket etmesine ve dağıtılmasına izin vermek daha kolaydır. Eğer soruna odaklanırsanız, duygular devam eder, ancak duyguya odaklanır ve problem için zihinsel bir enerji vermezseniz, duygular geçecektir.

ÇÖZÜM: gülümseme! Gerekirse sahte bir gülümseme, ama bilimsel olarak kanıtlanmış bir ruh hali kaldırıcı için en az 2 dakika gülümseyin!


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...950fe1.jpg

2.Sonuçlarınızı kontrol edin

Yüksek bir titreşim pozitif sonuç olarak ortaya çıkar; Düşük bir titreşim, olumsuz sonuçlar olarak ortaya çıkar. Her şey yolunda gidiyorsa ve birdenbire daha da kötüye giderse, titreşiminizin düşmesine bağlı olabilir. Durumunuzun geçmiş titreşimlerin sonucu olduğunu unutmayın; yine de, titreşim yaptığınız yolların kalıntılarıyla uğraşıyor olabilirsiniz.

ÇÖZÜM: sabırlı olun, titreşiminizi olabildiğince yüksek tutun  işler tekrardan yükselmeye devam edecektir!

3.Aklınızı Kontrol Edin

Zihinsel süreçleriniz titreşiminizden doğrudan etkilenir. Yüksek titreşim keskin düşünme, hızlı öğrenme, kolay hatırlama, yenilikçi problem çözme ve yüksek yaratıcılık ile karakterizedir. Düşük titreşim, yavaş düşünme, yavaş öğrenme, “zihinsel sis”, zayıf bellek, problemlere ve yaratıcı bloklara takılıp kalıyor.

ÇÖZÜM: iç sanatçınıza ilham verin! Yapmaktan hoşlandığınız, sorumluluklarınızla kesinlikle alakası olmayan bir şey yapın. Kendinizi daha iyi hissedinceye kadar sevdiğiniz etkinliklerle zihninizi canlandırın. 

4.Vücudunuzu Kontrol Edin

Fiziksel bedeniniz, enerjik titreşiminiz hakkında çok fazla ipucu içeriyor. Baş ağrısı, yorgunluk, sindirim sorunları, cilt problemleri, uyku bozuklukları, düşük libido ve sık görülen hastalıklar düşük titreşimin yaygın belirtileridir. Hepsi enerjiye kadar takip edilebilir. Fiziksel bir nedene sahip gibi görünen semptomlardır, ancak gerçekte “fiziksel” bir sebep de enerjik bir nedenin köküdür.

Uzun süredir zorlu bir dönem geçirdiyseniz, sağlığınıza ve canlılığınıza zarar verdiğini biliyorsunuzdur. Aynı şekilde, aşık olmak ve sevdiğiniz bir şeyi yapmak, sağlığı iyileştirir. 

ÇÖZÜM: Vücudunun sana söylediklerini dinle. Depresyonda ya da stresli hissetmeye o kadar alışmış olabilirsiniz ki fark etmiyorsunuz bile. Ama vücudun yorgunluk, uyku sorunları ve diğer birçok belirtiler ile yanıt verecektir. Hafife almayın.

Zihninizi geliştirerek titreşiminizi yükseltmek için neler yapabileceğinizi bakın; Vücudunuzu mükemmel beslenme, egzersiz ve dinlenme ile destekleyin. Sağlıklı dürtülerinizi ve sağlıklı isteklerinizi onurlandırın. Titreşimi arttırmak için bütünsel bir zihin / beden yaklaşımı kullanın: egzersiz, kendinizi iyi hissetmenizi sağlar ve zihniniz olumlu bir durumda olduğunda, egzersiz yapmaktan hoşlanırsınız.

İlk adımı at ve oraya git ve vücudunu hareket ettir.

5.Evinizi kontrol edin

Eviniz, enerjinizde neler olup bittiğinin fiziksel bir temsilidir. Örneğin, bunalmış ve endişelenen biri genellikle kendi evlerini ihmal edecektir çünkü onlar sadece yapılacaklar listesindeki diğer işlerle baş edemiyorlar. Bu düşük titreşimli enerjiler evinizde kendilerini rahatlatır dağınıklık, kirlilik ve düzensizlik olarak kendini gösterir.


ÇÖZÜM: Evinizi temizlemek  gerçekten çok rahatlatıcı ve canlandırıcı hissettirir. Evinizi temizlerken, enerji alanınızda ikamet ettiğiniz negatif enerjiyi temizlediğinizi düşünün.

Bu konuyu yazdır