Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adı/E-Posta:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 3,026
» Son Üye: mr.V
» Toplam Konular: 2,826
» Toplam Yorumlar: 3,052

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 1566 kullanıcı aktif
» 2 Kayıtlı
» 1564 Ziyaretçi
Emka, mr.V

Son Aktiviteler
MUCİZE YARATAN KELİMELER
Forum: ENTERESAN BİLGİLER
Son Yorum: Emka
29-01-2023, Saat: 16:53
» Yorumlar: 11
» Okunma: 92,204
DMT’NİN GÜCÜ VE BİR DMT D...
Forum: Zihin
Son Yorum: Gümüşkurt
20-11-2022, Saat: 20:20
» Yorumlar: 1
» Okunma: 21,328
ÜÇÜNCÜ GÖZÜNÜZÜ AÇMAK
Forum: MEDİTASYON
Son Yorum: Gümüşkurt
20-11-2022, Saat: 20:18
» Yorumlar: 2
» Okunma: 46,117
Ruh İle Yaşam Arasındaki ...
Forum: Bilinçaltı
Son Yorum: Gümüşkurt
20-11-2022, Saat: 20:16
» Yorumlar: 1
» Okunma: 6,886
Üçüncü göz molekülü
Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI
Son Yorum: Gümüşkurt
20-11-2022, Saat: 20:15
» Yorumlar: 1
» Okunma: 3,580
RUHUMUZUN PENCERESİ DMT (...
Forum: Bilinçaltı
Son Yorum: Gümüşkurt
20-11-2022, Saat: 20:14
» Yorumlar: 1
» Okunma: 4,571
DMT - RUH MOLEKÜLÜ (+15) ...
Forum: Bilinçaltı
Son Yorum: Gümüşkurt
11-11-2022, Saat: 18:11
» Yorumlar: 2
» Okunma: 22,357
AYAHUASCA ÇAYI HAKKINDA B...
Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI
Son Yorum: Gümüşkurt
11-11-2022, Saat: 18:08
» Yorumlar: 2
» Okunma: 16,641
3. Gözü Açmak İçin Mevlan...
Forum: PARAPSİKOLOJİ GENEL
Son Yorum: Gümüşkurt
16-10-2022, Saat: 20:43
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1,851
padişah cinler hakkında b...
Forum: CİNLER ALEMİ
Son Yorum: ruhanikadın
01-10-2022, Saat: 21:02
» Yorumlar: 0
» Okunma: 315

 
  3. Gözü Açmak İçin Mevlana'nın Sırrı
Yazar: Gümüşkurt - 16-10-2022, Saat: 20:43 - Forum: PARAPSİKOLOJİ GENEL - Yorum Yok

Benim 3. göz açmakla ilgili çok araştırmam oldu mesela yüklediğim resimlerden bir tanesi 3. gözü yani pineal glandi açmak ve onarmakla ilgili tarifler vermiş o bitkileri nereden bulabilirim aktara sordum yoklar. Benim çok severek takip ettiğim bir parapsikoloji sayfası var instada sayfa Mevlana ve ayahuasca iksiriyle 3. göz açmayı ele almış çok güzel ve açıklayıcı paylaşım yapmış okumak isteyenlere bırakıyorum;Bir de 3. göz açmakla ilgili deneyimi olanlar bu konu altına yazarsa tecrübe kazanmış oluruzEk Dosyalar Ekran Görüntüleri
       
Bu konuyu yazdır

  padişah cinler hakkında bilgi?
Yazar: ruhanikadın - 01-10-2022, Saat: 21:02 - Forum: CİNLER ALEMİ - Yorum Yok

padişah cinler hakkında bilgi verebilir misiniz?
eğer bir kadınla bir padişah cin nikahlı olsa neler olur?

Bu konuyu yazdır

  Büyü yaptırmak
Yazar: Yokumki - 04-09-2022, Saat: 01:06 - Forum: BAĞLAMA BÜYÜSÜ - Yorum Yok

Büyü yaptırmak istiyorum yardımcı olabilecek kimse var mı?

Bu konuyu yazdır

  Sadece AŞK DEĞİL
Yazar: happyhero - 20-06-2022, Saat: 20:59 - Forum: AŞK - Yorum Yok

Merhaba kendimde fark ettiğim bir değişikliği sizle paylaşıcam şuan 18 yaşındayım  orta okul 5 sınıftan 8 sınıfa kadar insanların gözünde bir numara olurdum kızlar , öğretmenler herkes bana bayılır bana parlıyan gözlerle bakardı ve ben bir kıza aşıktım aynı sınıftayız ve o bana değildi.Ben o sıralar kuran okuyordum ve 7 sınıf bitti 8 sınıfa geçerken de hatim ettim ve hatim ederken bir dua okudum sadece 1 yıl beni sevsin sevgili olalım çünkü o kadar aşıktım ki okula sadece onu görmeye gidiyordum ve duam kabul oldu 8 sınıfta bana aşık olduğunu söyledi tam 1 yıl boyunca sevgilli kaldık ve bitti. O gittikten sonra ve 1 yıl sonra depresyon bunalımlar başladı ve hayatımda o zamana kadar kimse bana parlıyan gözle bakmadı yüzüme bakan gözlerini geri çekiyor acaba üstümde nazar mı var 193 boyum var halamın 6 hisleri kuvvetlidir ben birşey demeden bile anlar ne olduğunu o da nazar var diyor ve yaşadığım bazı paranormal olaylarda var o da farklı bir konuya kalır galiba. İçime kapalı biriyim utangaçımdır


o zamanlar ettiğim çoğu dua kabul olmuştu içim çok temizdi hissede biliyordum varlığını , beni koruduğunu dua ettiğimde o aura yı az birşey olsun hissediyordum ve mesela biri beni aramadan arıyıcak biri olduğunu biliyordum sonrasında bu bayadır olmuyor yaklaşık 3-4 yıldır çok boş bir hayat yaşıyorum evden işe işten eve yeni arkadaşlık edinemiyorum sadece işten eve evden işte birde arkadaşlarla takılmak ve spor var

Bu konuyu yazdır

  Reiki Enerji Şifası
Yazar: ruhsalseyler - 01-12-2021, Saat: 15:46 - Forum: Reiki - Yorum Yok

  • Reiki Enerji Şifası

  • Reiki, refah duygularını teşvik etmek için invaziv olmayan yumuşak bir dokunuş kullanan doğal bir terapi şeklidir.

  • Uygulayıcının kimlik bilgilerini, eğitimini ve mesleki dernek üyeliğini sorgulamaktan korkmayın.

  • Ciddi hastalıkları iyileştirebileceğini söyleyen veya sizden diğer tedavileri bırakmanızı isteyen hiçbir terapiste güvenmeyin.
‘Ray-key’ olarak telaffuz edilen Reiki, enerji seviyelerini artırmayı ve rahatlama ve esenliği teşvik etmeyi amaçlayan bir Japon terapi şeklidir. 19. yüzyılın sonlarında geliştirilen reiki, müdahaleci olmayan, manipülatif olmayan nazik dokunuşlarla uygulanır.

Reiki’nin altında yatan felsefe, bir kişinin enerjisi düşükse, hasta veya stresli olma olasılığının daha yüksek olmasıdır. Ancak yüksekse, mutlu olma ve iyi hissetme konusunda daha yeteneklidirler. Reiki hastalıkları veya hastalıkları iyileştirmez, ancak vücudunuzun daha rahat ve huzurlu hissetmesine yardımcı olabilir.

Bu konuyu yazdır

  Selam
Yazar: PişaP - 17-03-2021, Saat: 00:28 - Forum: CİNLER ALEMİ - Yorumlar (3)

Selam

Bu konuyu yazdır

Lightbulb Kurs Bitirme Sertifikalı Online TELEPATİ Eğitimi
Yazar: Emka - 30-12-2020, Saat: 11:27 - Forum: TELEPATİ - Yorum Yok

Bu kursta sana; Telepatinin ne olduğunu, Telepati yeteneğini nasıl geliştireceğini, Nefes egzersizlerini, Görselleştirme egzersizlerini, Telepatiye başlamadan önce neler bilmen gerektiğini, Kısacası telepatiyi kullanarak neler yapabileceğini Göstereceğim. Kursa Katılmak için Buraya Tıklayın

tel.jpg

Toplam 20 Ders.
Ömür Boyu Kursa Erişim.
Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde | Kendi programınıza göre, dilediğiniz cihazdan eğitim alın
Telefon, Bilgisayar, Tablet, Televizyon3.jpg

Bu konuyu yazdır

  3.göz
Yazar: hasan - 13-03-2020, Saat: 22:42 - Forum: PARAPSİKOLOJİ GENEL - Yorum Yok

merhaba arkadaşlar geçen sene yanlışlıkla 3. gözüm aktive oldu başlarda olumlu  deneyimler yaşıyordum ama  ben kısa sürede aktivitesini aşırı yükselttim ve sorunlar yaşamaya başladım  şuana ktivitesi azalmış ama tam olarak normale hala dönmedi bunun artık normale dönmesini istiyorum daha önce böyle bir deneyim yaşayana varsa yada yaşadığını tanıdığınız birileri bunu nasıl normale geri döndürebileceğim konusunda bana yardımcı ola bilirmi?

nort:lütfen sadece kesin bilgisi olanlar yardımcı olsun

Bu konuyu yazdır

Thumbs Up Bilinçaltının Çekimi
Yazar: YardımSeverBilge - 09-02-2020, Saat: 19:01 - Forum: Bilinçaltı - Yorum Yok

Bilinçaltı düşüncelerin çekimine değil aslında enerjinin çekimine olanak sağlar. düşünceler bir enerjiye bağlanarak var olurlar ve aslında çeken enerjidir. 
Tıpkı araba yakıtsız işlevsizse düşücelerde onlar yüklenen duygu his anlam gibi yaratılan enerjiyle bağlanarak va olurlar. 
Gerçek anlamdaki çekim yasası bunu sağlar.
Birşeye ne kadar anlam yüklerseniz doğal olarak o o derece güçlenecektir. 
Bu yüzden İstediğiniz şeyleri yalnızca söyleyerek olumlama yaparak değil Elbette buna inanarak yapılması daha etkilidir ancak En esas olan o şeyin sizde yarattığı etkidir. Ne kadar içselleştirilebilir beslenebilirse o denli güçlü olacaktır.

Bu konuyu yazdır

Thumbs Up BÜYÜ BOZMA SAYISI
Yazar: YardımSeverBilge - 09-02-2020, Saat: 18:48 - Forum: BÜYÜLER - Yorumlar (1)

Büyü Bozma Sayısı : ( %100 ETKİLİ )
4318924 Bu sayı tüm büyüleri bozmak için kullanılan bir çeşit Evrensel bir kodtur. Nasıl olduğu ise tamamen yarattığı enerji başka bişey değil. Büyü, büyü yapılmış kişinin bilinçaltına yüklenen negatif enerji blokajıdır. Böylelikle hayatınızda sahip olduğunuz pozitif enerjiyle çekebileceğiniz olumlu şeyleri (aşk, para, huzur vs gibi hangi konuda yapıldıysa) engel olarak uzaklaştırır. Mantığı şöyledir. Evrendeki çekim yasası tersine çevrilir büyü ile. Çünkü çekim yasası benzer enerjilerin birbirini çekmesidir pozitif enerjini varsa ( nasibiniz) bunu çekersiniz olur. Ancak büyü ile üzeri negatif enerjiyle örtülüp tersi yani onu iktirmeniz sağlanır! Bu sayı ise bu negatif enerjiyi yok ederek bilinçaltından temizler böyleliklede büyüden kurtulmuş olursunuz haliyle Nasibiniz olması gereken hale gelir! 

Kullanımı: Sayıya bakarak gözünüzle ( adeta zikir gibi sesli yada iç sesinizle) tekrar edilmesi gerekir. 1 ila 3 saat arasında büyüler bozulur. yaklaşık 15 dakika gibi bir süre sonra Etkileri görülmeye başlar. Daha önce görmek biraz zordur. 1 dakikada etki olsaydı eğer 1000 lerce zikir çekmek gerekmezdi. aynı şekilde düşünün. 4-3-1-8-9-2-4 ya da başka şekilde nasıl dilenirse o şekilde yapılabilir. Ben 431-89-24 ü tercih ederim. Ancak sayıya bakarken bütün olmalı şu şekilde “ 4318924” !

Kim buldu bu sayıyı?
Rus bir matematikçi /Fizikçi olan Grigori Grabovoi bin keşfettiği Bir sayıdır. Binlerce sayı keşfetmiştir 1000 lerce hastalık için! 
Hepsinin çalışma mantısı aynıdır. Grabovoinin dünyada yayınlanmış sayılarla ilgili pek çok kitabı vardır. Türkçe kaynak henüz hala yok. 

Neden büyü bozulmalarında tuhaf etkiler çıkar ortaya? ( mide bulantısı , baş dönmes, ağrı, karıncalanma vs. )
Bunun nedeni ne sayıdır ne dua ne rukye! Çünkü bunlar pozitifler. Bu tıpkı yaranın temizlenmesine benzer. Nasıl yaraya dokunduğunuzda canı acırsa insanın bu durumda tıpkı bunun gibidir. Negatif enerji temizlenir bir takım belirtiler meydana gelebilir geçicidir. ve tamamen negatif enerji kaynaklıdır. 

Dualardan Rukyelerden bu sayının farkı ne?
Rukyelere dikkat edin. ya da duaya. her 2 side kelimelerdir. Rukye dinlediğinizde birşey dinlemekten başka birşey yapmazsınız. Oradaki fark duaların sahip olduğu Rahmani yani pozitif enerjidir. Yalnızca duyduğunuz kelimelerle büyü bozmaktan bahseidyoruz. Çünkü rukye dinlediğinizde sadece kulağınızdan birşeyler beyninize iletilir. hepsi budur. Burada olan şey bilinçaltınızda duaların yarattığı pozitif enerjinin ( her doğru dua ve rukye ise ) yarattığı enerji büyünün negatif enerjisini temizler. Bu sayı evrensel bir kod türündedir. Pozitiftir. Bunun rahmani olmadığını söylemek dükün değil neden? Çünkü pozitif olan herşey rahmani negatif olan herşey şeytanidir. Çünkü Herşeyin yaratıcısı Allahtır. Yalnızca Peygamberimiz aracılığı ile bildirilmemiş olması nedeniyle rahmani olmadığı yönündeki tüm düşüncelerde yanlıştır.

ve Bu sayıyı kullanmış kişilerin Yorumlarının Resimlerinin Bulunduğu Link : resimag.com/p1/e2e88936322.jpeg

İHTİYACINIZ YOKSA DAHİ İHTİYACI OLAN YAKINLARINIZLA PAYLAŞABİLİRSİNİZ.

Bu konuyu yazdır