Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adı/E-Posta:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 3,059
» Son Üye: Ruqeyye
» Toplam Konular: 2,832
» Toplam Yorumlar: 3,062

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 905 kullanıcı aktif
» 0 Kayıtlı
» 905 Ziyaretçi

Son Aktiviteler
Nuh’un Gemisi’nin Çözülem...
Forum: TARİH
Son Yorum: Emka
21-02-2024, Saat: 21:57
» Yorumlar: 3
» Okunma: 6,932
DEMON İSİMLERİ LİSTESİ VE...
Forum: DEMONLAR
Son Yorum: Debriyaj_Balatasi
15-02-2024, Saat: 02:30
» Yorumlar: 1
» Okunma: 23,909
Trabzon'da ki Majisyenler
Forum: TRABZON SPİRİTÜELLERİ
Son Yorum: koavemaji
02-02-2024, Saat: 14:11
» Yorumlar: 0
» Okunma: 522
11:11'in Manevi Önemi ve ...
Forum: EVRENSEL ENERJİLER
Son Yorum: zeynepbuhan
10-11-2023, Saat: 18:49
» Yorumlar: 1
» Okunma: 5,594
Sürekli Şiddetli Baş Ağrı...
Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI
Son Yorum: Gümüşkurt
25-09-2023, Saat: 19:23
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1,020
%100 Etkili Şans İlmi Hav...
Forum: BÜYÜLER
Son Yorum: Gümüşkurt
18-09-2023, Saat: 23:51
» Yorumlar: 0
» Okunma: 873
Baş Melek Cebrail'in ismi...
Forum: Gabriel (Cebrail)
Son Yorum: Gümüşkurt
17-09-2023, Saat: 15:38
» Yorumlar: 0
» Okunma: 760
Samsunlu Spiritüalist ark...
Forum: SAMSUN SPİRİTÜELLERİ
Son Yorum: Gümüşkurt
17-09-2023, Saat: 15:30
» Yorumlar: 0
» Okunma: 602
Ra'yı gördüm ne anlama ge...
Forum: Bilinçaltı
Son Yorum: spiruelistra
28-05-2023, Saat: 13:43
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1,757
MUCİZE YARATAN KELİMELER
Forum: ENTERESAN BİLGİLER
Son Yorum: Emka
29-01-2023, Saat: 16:53
» Yorumlar: 11
» Okunma: 96,312

 
  Trabzon'da ki Majisyenler
Yazar: koavemaji - 02-02-2024, Saat: 14:11 - Forum: TRABZON SPİRİTÜELLERİ - Yorum Yok

İyi günler, ben Koa. Gnostik Kabbalah, Seremonikal Büyü ve Sümer/İskandinav kültürü ile içli dışlı olan bir Okültistim. Trabzon'da yaşıyorum ve benim gibi Trabzon'da yaşayan diğer Okültist ve Majisyenlerle bir araya gelmekten onur duyarım. İlginizi çeken bir durum varsa bana E-Posta gönderebilirsiniz. Sevgilerle...

Bu konuyu yazdır

  Sürekli Şiddetli Baş Ağrısı Çekiyorsanız
Yazar: Gümüşkurt - 25-09-2023, Saat: 19:23 - Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI - Yorum Yok

Sürekli baş ağrısından muzdarip olan bir hastaya İbn-i Cezerî hazretleri şöyle söyledi;
''Başınızın ağrımadığı zamanlarda bu duayı okuyun 7 güne tamamladığınızda yüce Allah'ın Şafi isminin hürmetine bir daha başınız sık sık ağrımayacaktır''dedi ve hasta muzdarip olduğu ağrılardan kurtuldu.


1001 defa ''Ya Keriymü Ya Rahıym'' zikredilir

Sonra dua 41 defa okunur. Dua:

Lâ ilâhe illallâhül melikül hakkul mübîn Muhammedün rasûlüllâhi sâdikul va’dil emîn. Veellefe beyne kulübihim lev enfakte mafilardi cemîan ma ellefte beyne kulûbihim velâkinna Allâhe ellefe beynehum innehu azîzun hakîm. Allâhumme rabbenâ zidni ve eluğuz bin vey selülkiye ilmen ve âtinâ fîd dunyâ minen nisai mesna ve sulase ve ruba. Uruben etrâbân. Vemin âyâtihi en ḣaleka lekum min enfusikum ezvâcen liteskunû ileyhâ vece’ale beynekum meveddeten verahmeten inne fî żâlike leâyâtin likavmin yetefekkerûn. Allâhumme rabbenâ etmim eluğuz ibni vey selülkiye ve lenâ nûrenâ ve vagfir lenâ, Rabbibni lenâ kesiran nisaa fîd dunyâ ve edhilnâ fî kesiran nisaa ve âtinâ min fîd dunyâ besse kesiran nisaa ve zevceha. inneke alâ kulli şey'in kadîr. Elhamdu lillâhillezî faddalenâ alâ kesîrin min ibâdihil mu’minîn. Vec'al li fîd dunyâ kesiran nisaen. Vehuvelleżî ḣaleka mine-lmâ-i beşeran fece’alehu neseben ve sihrâ vekâne rabbuke kadîrân. Allâhumme rabbenâ etmim eluğuz bin vey selülkiye ve lenâ nisaa. Ve ezzin fîn nâsi bil hacci ye’tûke ricâlen ve alâ kulli dâmirin ye’tîne min kulli feccin amîkın.


Manası:


Mülk sahibi Melik, hak ve varlığı birliği apaçık Mübin olan Allah’tan başka hiçbir ilah yoktur. Vadinde sadık ve emin olan Muhammed (asm) Allah’ın Rasulüdür. Ve (Allah), onların birleştirmiştir. Sen yeryüzünde bulunan her şeyi verseydin, yine onların birleştiremezdin, Çünkü O, mutlak galiptir, hikmet sahibidir. Merhamet peydâ etmesi de O'nun (varlığının) delillerindendir. Doğrusu bunda, iyi düşünen bir kavim için ibretler vardır. Rabbim! Bizi rahmetinin içine al (dahil et). Bize Senin katından bir rahmet ver. Muhakkak ki Sen, herşeye kadirsin. Mü’min kullarının çoğundan bizi üstün kılan Allah’a hamdolsun.Rabbimiz, bizim nurumuzu tamamla ve bize mağfiret et. İnsanı sudan yaratıp, bir nesil hâline getiren de O’dur. Senin Rabbinin gücü her şeye yeter. Ve insanların arasında haccı ilân et ki, yaya olarak ve develer üzerinde uzak dağ yollarının hepsinden sana gelsinler.


Defalarca tecrübe edilmiş sürekli olumlu sonuç alınmış bir duadır sürekli başınız ağrıyorsa bir süre başınız ''ağrımadığında'' bu duayı okuyun ilk başlarda ağrıyacaktır ama ağrı da azalacaktır ve 7-10 gün kadar sonra tamamen ağrı kesilecektir o zaman okumayı bırakabilirsiniz ağrı tamamen geçene kadar okursanız çok iyi olur. Sevdiklerinizle duayı sizde paylaşın ki herkese şifa olalım.

Bu konuyu yazdır

  %100 Etkili Şans İlmi Havvası
Yazar: Gümüşkurt - 18-09-2023, Saat: 23:51 - Forum: BÜYÜLER - Yorum Yok

Akşemseddin'in dediği gibi şüphesiz tüm sorunlarımızın cevabı yüce Allah'ın indirdiği mutlak kitapta yazılıdır ve Mehmed Şemseddin efendiye giden bir zat kendisinin çok uğursuz olduğunu artık dünyadaki herşeyin onun üzerine geldiğini neyi tutsa elinde kaldığını artık buna dayanamadığını söylemiştir. Akşemseddin efendi ona aşağıya bıraktığım duayı 7 gün boyunca günde 66 defa okumasını söyledi. Söylediğini yapan zat 7 günün sonunda üzerinden bir yük kalkmış gibi hissettiğini ve daha sonra da başına gelen sürekli kısmetsizliğin şanssızlığında artık olmadığını bildirdi. Şüphesiz kalbinizi Allah'a verip tam inançla yaptığınız tüm duaları yüce Allah geri çevirmez o Kavi'dir.


Duamız günde 66 defa okunur:

Bismillahirrahmânirrahiym. Allâhumme innî es’eluke fethan mubînen ve nasran azîzen ve safhan cemîlen bi-hur*meti fâtihatin futûhatin meftûhatin min ilmi ummi’l*-Ki*tâ*bi'l-ledunniyyeti'l-ıttılâ’iyyeti alâ usû*lihâ fî’l-ğayb. Allâ*hu latîfun bi’ibâdihî yerzuku men yeşâ'u ve huve’l-ka*viy*yu’l-azîz*Ve kalu in nettebiıl huda meake nutehattaf min ardına, evelem numekkin lehum ve eluğuz bin vey selülkiye haremen aminen yucba ileyhi kevaıbe etraben kesiran nisaa kulli şey'in rızkan min ledunna? Rabbibni lenâ kesiran nisaa fîd dunyâ ve edhilnâ fî kesiran nisaa ve âtinâ min fîd dunyâ besse kesiran nisaa ve zevceha. Ya eyyuhan nasutteku rabbekumullezi halakakum min nefsin ve besse kesiran nisaa ve zevceha, vettekullahellezi tesaelune bihi vel erham. İnnallahe kane aleykum rakiba. Ve kul rabbi edhılnî ve eluğuz ibni vey selülkiye mudhale sıdkın ve ahricnî ve eluğuz bin vey selülkiye muhrace sıdkın vec'al li fîd dunyâ kesiran nisaen. Ve ezzin fîn nâsi bil hacci ye’tûke ricâlen ve alâ kulli dâmirin ye’tîne min kulli feccin amîkın. Fatiha okuyun. Allâhumme yâ sâmia’l-asvâti yâ mucî*be’d-dea*vâti yâ âlime’s-sırri ve’l-ha*fiyyâti bihakkı sûrati’l-fâ*tihati ve’l-bakarati ve’l-en*’âmi ve bihakkı Kâf hâ yâ ayn sâd ve bihakkı sûrati’l-fâtihati ikdı hâcetî fî hâzi*hî’s-sâ’ati birah*metike yâ erhame’r-râ*himîn Amin.


Manası:
Allahım, katındaki gayb bilgisini içe*ren Ana Kitab yüzü hürmetine, senden apaçık bir fetih, güçlü bir zafer ve güzel bir hoşgörü ve af diliyorum.*Allah kullarına lütufkârdır, dilediğini rızıklandırır. O güçlüdür, gāliptir. Eğer seninle beraber doğru yoldan gidersek, yerimizden kovuluruz." dediler. Katımızdan bir rızık olarak her türlü ürünün kendilerine getirildiği, saygı duyulan kutlu yere güven içinde yerleştirmedik mi? Ey insanlar! Sizi, tek bir nefisten yaratan, ondan eşini yaratan ve o ikisinden birçok erkek ve kadını üreten Rabb'inize karşı takvalı olun. Birbirinizden yararlanasınız diye akrabalık bağını kuran Allah'a karşı takvalı olun. Kuşkusuz, Allah, sizi gözetmektedir. De ki Ey Rabbim!Gireceğim her işe doğruluk ve içtenlik üzere girmemi, bitireceğim her işten de doğruluk ve içtenlik göstererek çıkmamı sağla! Bana katından yardımcı bir güç ver! Bütün insanlara haccı ilan et, hacca çağır, yaya olarak ve her türlü binek üstünde veya yorgun argın develer üzerinde, her uzak yoldan sana gelsinler. Ey sesleri işiten, ey duâları kabul eden, ey gizleri ve gizlerin de gizlisini bilen Rabbim, Fâtiha, Bakara ve En'âm sureleri hürmetine, Kâf hâ yâ ayn sâd hürmetine, Fâtiha Suresi hürmetine şu anda muradımı ver, ey merhametlilerin merha metlisi Rabbim, ne olur bana acı, dileğimi kabul buyur!

Bu konuyu yazdır

  Baş Melek Cebrail'in ismiyle Şans-Kısmet Kapılarını Açmak
Yazar: Gümüşkurt - 17-09-2023, Saat: 15:38 - Forum: Gabriel (Cebrail) - Yorum Yok

Eski bir el yazmasından aldığım bu usül defalarca tecrübe edilmişr. Allah'ın en güzel isimlerinden olan ''Her kapıyı Açan El Fettah'' esmasının ilm-i havvasıdır. El Fettah ve Cebaril as yardımıyla şans kapılarını açıyoruz


Tecrübe ettiklerim;

-İşiniz tam olacakken sürekli engel çıkıyorsa bu kısmetsizliği bozar
-Çok şanssız bir insansanız bu El Fettah isminin duası tüm şans kapılarını açar-Aşk hayatında kısmetinizi açar
-İş hayatınızda kısmeti açar yeterince müşteriniz yoksa veya iş bulamıyorsanız iş kapıları açılır
-Aşk hayatınızda kısmetiniz açık fakat karşınıza çıkan insanlar düzgün değilse Allah karşınıza ahlaklı vicdanlı dürüst ve size uyumlu kişileri çıkarır
-Hayatınıza düzgün arkadaşlık dostluklar çıkarır
-Bir işe kalkışmadan önce okursanız şansınız açılır önünüzdeki tüm engeller ortadan kalkar
-El Fettah esması her türlü kısmeti ve her kapıyı açar
Uygulanışı

Okumalar 7 gün üst üste yapılır.

489 defa ''Yâ Fettâh'' zikredilir
200 defa ''Ya Cebrail'' zikredilir
200 defa ''Ya Vedüd'' zikredilir
41 defa Surei Fâtiha okunur

Sonra 41 defa okunur:
Allahümmeftah bismikel fettahi ukdete eluğuz bin vey selülkiyeve lestehâ ba'len sâlihan bi hakkı kelâmikel kadimi ve rasülikel kerîmi ve bi elfi lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azıym* Ve sallellâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve ala alihî ve sahbihî ve sellem.

500 defa okunur:
Allallahi tevekkelna rabbenaf’teh beynena ve beyne kavmina bilhakki ve ente hayru’l-fatihin. Ya Fettah, ifteh lena hayre’l-bab bicahi sahibi’l-vesile.

41 defa okunur:
Bismillahirrahmânirrahiym. Vallahu zul fadlil azîm.İnnellezîne âmenû ve amilûs sâlihâti yehdîhim rabbuhum bi îmânihim.
Allâhumme rabbenâ zidni ve Eluğuz bin vey selülkiye ilmen ve âtinâ fîd dunyâ minen nisai mesna ve sulase ve rubaa. Allâhumme rabbenâ etmim Eluğuz ibni vey selülkiyeve lenâ nûrenâ ve vagfir lena,
Rabbibni lenâ kesiran nisaa fîd dunyâ ve edhilnâ fî kesiran nisaa ve âtinâ min fîd dunyâ besse kesiran nisaa ve zevceha. İnneke alâ kulli şey'in kadîr. Elhamdu lillâhillezî faddalenâ alâ kesîrin min ibâdihil mu’minîn. Vec'al li fîd dunyâ kesiran nisaen. Ve kalu in nettebiıl huda meake nutehattaf min ardına, evelem numekkin lehum ve Eluğuz bin vey selülkiye haremen aminen yucba ileyhi kevaıbe etraben kesiran nisaa kulli şey'in rızkan min ledunna. Ya eyyuhan nasutteku rabbekumullezi halakakum min nefsin ve besse kesiran nisaa ve zevceha, vettekullahellezi tesaelune bihi vel erham. İnnallahe kane aleykum rakiba. Ve kul rabbi edhılnî ve Eluğuz bin vey selülkiye mudhale sıdkın ve ahricnî ve Eluğuz bin vey selülkiye muhrace sıdkın vec'al li fîd dunyâ kesiran nisaen. Rabbenekşif annel azabe inna mu'minun.Ve ezzin fîn nâsi bil hacci ye’tûke ricâlen ve alâ kulli dâmirin ye’tîne min kulli feccin amîk(amîkın). Ya Fettah, ifteh lena hayre’l-bab bicahi sahibi’l-vesile Amin.

Manası şöyledir:
Ve Allah, “büyük fazıl” sahibidir. iman edip salih ameller işleyenlere gelince, Rableri onları imanları sebebiyle, hidayete erdirir. Ey Allahım bize dünyada da iyilik ver, ahirette de iyilik ver.
Rabbimiz, bizim nurumuzu tamamla ve bize mağfiret et (günahlarımızı sevaba çevir).
Rabbim! Bize katında, cennette bir ev yap ve bizi rahmetinin içine al (dahil et). Bize Senin katından bir rahmet ver.
Muhakkak ki Sen, herşeye kadirsin. Mü’min kullarının çoğundan bizi üstün kılan Allah’a hamdolsun.
"Eğer seninle beraber doğru yoldan gidersek, yerimizden kovuluruz." dediler. Katımızdan bir rızık olarak her türlü ürünün kendilerine getirildiği, saygı duyulan kutlu yere güven içinde yerleştirmedik mi?
Ey insanlar! Sizi, tek bir nefisten yaratan, ondan eşini yaratan ve o ikisinden birçok erkek ve kadını üreten Rabb'inize karşı takvalı olun. Birbirinizden yararlanasınız diye akrabalık bağını kuran Allah'a karşı takvalı olun. Kuşkusuz, Allah, sizi gözetmektedir.
De ki: "Ey Rabbim!Gireceğim her işe doğruluk ve içtenlik üzere girmemi, bitireceğim her işten de doğruluk ve içtenlik göstererek çıkmamı sağla! Bana katından yardımcı bir güç ver!"
"Rabb'imiz! Azabı bizden kaldır. Kuşkusuz biz inananlarız."Amin. Bütün insanlara haccı ilan et, hacca çağır, yaya olarak ve her türlü binek üstünde veya yorgun argın develer üzerinde, her uzak yoldan sana gelsinler. ) “Biz yalnız Allah’a dayanırız. Ey bizim Rabbimiz! Bizimle şu halkımız arasında sen âdil hükmünü ver, (ki haklı haksız açığa çıksın). Sen elbette hüküm verenlerin en iyisisin! (A'raf, 7/89) Ey bütün kapıları açabilen Fettah! Vesilenin sahibi (Hz. Muhammed) hürmetine, bize en hayırlı kapıyı aç!”

Bu konuyu yazdır

  Samsunlu Spiritüalist arkadaşlar buraya
Yazar: Gümüşkurt - 17-09-2023, Saat: 15:30 - Forum: SAMSUN SPİRİTÜELLERİ - Yorum Yok

Samsunlu Spiritüalist arkadaşlar selam insta @shamanin.gunlugu eklesinler hesap sahibinin şaman arkadaş grubu var bende o gruptayım. lütfen sadece yetenekliler eklesin

Bu konuyu yazdır

  Ra'yı gördüm ne anlama geliyor?
Yazar: spiruelistra - 28-05-2023, Saat: 13:43 - Forum: Bilinçaltı - Yorum Yok

Biranda gözüme bir ağrı belirdi sağ gözüme bunun neyden kaynaklandığını bakacağım esnada bian solucan deliği gibi birşeye girdim ve ışık hızında yolculuk ederken buldum kendimi sonra bian bir odaya atıldım ve önümde kafası üçgen şeklinde ve ortasında bir göz olan bi varlıkla karşılaştım bağdaj pozisyonundaydı etrafa inanılmaz bir enerji saçıyordu her renkten bi enerjisi var gibiydi şekli şuna şöyleydi

-Üçgen kafa ve üçgen kafanın ortasında bir göz
-Gri bir deri ve karıncalanıyordu
-etek benzeri birşey giyiyordu

bunu arkadaşıma söylediğimde ra olabileceğini söyledi eğer siz birşey biliyorsanız bu konuda yardım edermisiniz?

Bu konuyu yazdır

  3. Gözü Açmak İçin Mevlana'nın Sırrı
Yazar: Gümüşkurt - 16-10-2022, Saat: 20:43 - Forum: PARAPSİKOLOJİ GENEL - Yorum Yok

Benim 3. göz açmakla ilgili çok araştırmam oldu mesela yüklediğim resimlerden bir tanesi 3. gözü yani pineal glandi açmak ve onarmakla ilgili tarifler vermiş o bitkileri nereden bulabilirim aktara sordum yoklar. Benim çok severek takip ettiğim bir parapsikoloji sayfası var instada sayfa Mevlana ve ayahuasca iksiriyle 3. göz açmayı ele almış çok güzel ve açıklayıcı paylaşım yapmış okumak isteyenlere bırakıyorum;Bir de 3. göz açmakla ilgili deneyimi olanlar bu konu altına yazarsa tecrübe kazanmış oluruzEk Dosyalar Ekran Görüntüleri
       
Bu konuyu yazdır

  padişah cinler hakkında bilgi?
Yazar: ruhanikadın - 01-10-2022, Saat: 21:02 - Forum: CİNLER ALEMİ - Yorum Yok

padişah cinler hakkında bilgi verebilir misiniz?
eğer bir kadınla bir padişah cin nikahlı olsa neler olur?

Bu konuyu yazdır

  Büyü yaptırmak
Yazar: Yokumki - 04-09-2022, Saat: 01:06 - Forum: BAĞLAMA BÜYÜSÜ - Yorum Yok

Büyü yaptırmak istiyorum yardımcı olabilecek kimse var mı?

Bu konuyu yazdır

  Sadece AŞK DEĞİL
Yazar: happyhero - 20-06-2022, Saat: 20:59 - Forum: AŞK - Yorum Yok

Merhaba kendimde fark ettiğim bir değişikliği sizle paylaşıcam şuan 18 yaşındayım  orta okul 5 sınıftan 8 sınıfa kadar insanların gözünde bir numara olurdum kızlar , öğretmenler herkes bana bayılır bana parlıyan gözlerle bakardı ve ben bir kıza aşıktım aynı sınıftayız ve o bana değildi.Ben o sıralar kuran okuyordum ve 7 sınıf bitti 8 sınıfa geçerken de hatim ettim ve hatim ederken bir dua okudum sadece 1 yıl beni sevsin sevgili olalım çünkü o kadar aşıktım ki okula sadece onu görmeye gidiyordum ve duam kabul oldu 8 sınıfta bana aşık olduğunu söyledi tam 1 yıl boyunca sevgilli kaldık ve bitti. O gittikten sonra ve 1 yıl sonra depresyon bunalımlar başladı ve hayatımda o zamana kadar kimse bana parlıyan gözle bakmadı yüzüme bakan gözlerini geri çekiyor acaba üstümde nazar mı var 193 boyum var halamın 6 hisleri kuvvetlidir ben birşey demeden bile anlar ne olduğunu o da nazar var diyor ve yaşadığım bazı paranormal olaylarda var o da farklı bir konuya kalır galiba. İçime kapalı biriyim utangaçımdır


o zamanlar ettiğim çoğu dua kabul olmuştu içim çok temizdi hissede biliyordum varlığını , beni koruduğunu dua ettiğimde o aura yı az birşey olsun hissediyordum ve mesela biri beni aramadan arıyıcak biri olduğunu biliyordum sonrasında bu bayadır olmuyor yaklaşık 3-4 yıldır çok boş bir hayat yaşıyorum evden işe işten eve yeni arkadaşlık edinemiyorum sadece işten eve evden işte birde arkadaşlarla takılmak ve spor var

Bu konuyu yazdır