Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adı/E-Posta:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 2,910
» Son Üye: AnKa51
» Toplam Konular: 2,817
» Toplam Yorumlar: 3,022

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 1383 kullanıcı aktif
» 2 Kayıtlı
» 1381 Ziyaretçi
AnKa51, Rumel

Son Aktiviteler
Bu gece kendinize bir iyi...
Forum: PARANORMAL OLAYLAR
Son Yorum: Emka
22-12-2019, Saat: 17:30
» Yorumlar: 1
» Okunma: 93
'2028'DEN GELDİM DİYEREK ...
Forum: GÜNCEL HABERLER
Son Yorum: Emka
06-08-2019, Saat: 19:30
» Yorumlar: 0
» Okunma: 794
Bir Cadı Olduğunuzun 15 İ...
Forum: CADILIK
Son Yorum: Ruhaniyet
15-06-2019, Saat: 12:17
» Yorumlar: 0
» Okunma: 447
Cadı Olduğunuzu Gösteren ...
Forum: CADILIK
Son Yorum: Ruhaniyet
15-06-2019, Saat: 12:15
» Yorumlar: 0
» Okunma: 329
Büyülü Binada Bir Gece Ge...
Forum: PARANORMAL OLAYLAR
Son Yorum: derdimend
03-05-2019, Saat: 00:51
» Yorumlar: 1
» Okunma: 1,187
Cinlerin Vesvesesine Dikk...
Forum: CİNLER ALEMİ
Son Yorum: derdimend
03-05-2019, Saat: 00:47
» Yorumlar: 3
» Okunma: 5,851
REM UYKUSU NEDİR ?
Forum: Bilinçaltı
Son Yorum: Emka
12-04-2019, Saat: 17:30
» Yorumlar: 2
» Okunma: 3,143
Bir Şaman Olmanın Kaderin...
Forum: ŞAMANİZM
Son Yorum: Emka
14-03-2019, Saat: 15:51
» Yorumlar: 0
» Okunma: 6,817
Cennete Ne Kadar Yakınsın...
Forum: ENTERESAN BİLGİLER
Son Yorum: stiffzero
21-02-2019, Saat: 19:10
» Yorumlar: 0
» Okunma: 601
Antalya Kozmik Bilinçaltı...
Forum: GÜNCEL HABERLER
Son Yorum: Spiritüeller
28-12-2018, Saat: 22:55
» Yorumlar: 0
» Okunma: 796

 
  Bu gece kendinize bir iyilik YAPIN!
Yazar: Gümüşkurt - 18-12-2019, Saat: 23:04 - Forum: PARANORMAL OLAYLAR - Yorumlar (1)

Bu gece kendinize bir iyilik yapın. Kendinizi böylesine bir zevkten mahrum bırakmayın. Benden size bir kısa hikaye, ışıklarınızı söndürün mumlarınızı yakın, arkanıza yaslanın ve okumaya başlayın. Hikayemizin adı;
''CEHENNEMDEN GELEN KOKU( Yazdığım hikayenin 5. bölümüdür)''


Neyse ki Gizemide kediyide sağ salim oradan çıkardım! Arap şükrü sokağında Batmancilik oynayan Samael vardı artık sıkılmaya başlamıştım. Bu arada da maji çalışmalarıma devam ediyordum ''Sağ el Yoluydum'' insanlara yardım ediyordum. Bir teşekkürü bile söyleyemeyen insanlara..

Yusuf'la konuştum bugün, ona ruh çağırmamız gerektiğini söyledim. Yusuf tehlikeli olduğunu söylesede kafasına yattı ''ne çağıracaz'' diye sordu. Sağ el yolu bir majisyendim Yusuf ise sol el yolu bir majisyendi kısaca sizin anlıyacağınız dilde birisi iyi dediğiniz tarafı diğeri kötü dediğiniz tarafı simgeler her ne kadar öyle olmasada sizin gözlerinizden bakıldığında durum budur. Yolumdan dolayı ona elemental doğa ruhu yani toprağın cüceleri veya havanın silphisini gibi ruhları çağırmamız gerektiğini söyledim iyice düşündük sonra ben daha basit bir ruh buldum Lilith'in kızı Succubus. Bir çeşit şeytandı ilk etap için basit bir ruhtu böyle başlamamız gerekiyordu çünkü çağırdığınız Şeytan eğer güçlüyse değil odanın içerisine çağırmayı 20 metre yakınına yaklaşsa size hiç bir şey yapmasa bile enerjisinin güçlü ve ağır olması nedeniyle sizi komaya sokar. Lafı gevelemeye gerek yok Yusuf dahil herkese bugüne kadar Ananemin kanser olduğunu onu doktorların ve benim çokca denemelerime rağmen iyileştiremediğimi onu güçlü bir şeytanın yada ruhun iyileştirebileceğinden bu işe kalkıştığımı anlatıp durdum ama daha önemli bir sebebi daha vardı. Kendi canımı riske atmamın sebebi ileride daha güçlü bir şeytan yada ruhu çağırıp biran önce seni buldurmak istememdi. Succubus kafamıza yattı ikimizde hazırlıkları yaptık geriye sadece zaman kalmıştı bu işlerde zaman çok önemlidir vaktinde yapmıyorsanız boşa kürek çekiyorsunuz demektir.

Zaman geldi çattı saat sabah 3:00'ü gösteriyordu. Succubusu ben davet edicektim. Siyah mumlara elementlerin sembollerini kazıdım, bakireden alınmış bir kalemle Lilith'in ibranice yazılışını, pentegramı, siğili ve mühürleri çizdim. Tütsüyü ve mumları yaktım ve sözleri söylemeye başladım;

''Ey kızıl saçlı, Oterite, ilk kadın..
İçimde büyük açlık, Üstünde senin adın..
Gönder bana kızlarını sakladığın duvardan,
Gerekirse yalvarmam, yalvarmadan duramam.
Kızıl saçlı sonsuz güzellikte sen,
Ey Lilith, bana bir kızını gönderiversen..
Tatmin etmez beni dünyanın elma ve narları,
Senin elinden hediye kızlarını almalı...''

Sonra kağıda içimden geçenleri yüksek bir istek enerjisiyle yazdım ve ardından ''duy beni Lilith'' deyip kağıdı ateşe atarak dumana çevirdim aradan 10 dakika geçmişti başarısızlığımın nedenini düşünüyordum gelen giden yoktu yatağıma yattım küfrederek uyumaya karar verdim uykuyla uyanıklık arası durumun ortasında bir şey dudağımdan öpmeye başladı gözümü açtım ama açtığıma inanamadım Succubus yani cehennemin güzel kokusu bana gelmişti dur bir dakika hemde senin görüntünle! Ona, sana olan özlemle çok sıkıca sarıldım çok güzel kokuyordu fakat sana ne kadar benzerse benzesin onun bir şeytan olduğunu aklımdan çıkarmıyordum. Bir saat sonra güneş doğdu ve Succubus gitti.

Durumu Yusuf'la paylaştım sonraki gün bir haber geldi Gizemi hastaneye kaldırmışlardı bedeninde kesikler varmış kan kaybından ölmek üzereyken kurtarmışlar bugünde böyle bir haberle başladık güne işte ne yapalım artık alıştık bunlara iki gün sonra Leyla arkadaşlarına aşırı korku ve heyecanla gece onu bir şeyin korkuttuğunu anlatıyordu bu olamaz!? Succubus.. Succubus beni kıskanıyordu. Gamzeye bir süre beni düşünmemesi ve konuşmaması gerektiğini anlattım yolumuz ayrıldı aklım onda kaldı başımı çevirdim müthiş hızlı bir araba ona doğru geliyordu Allahdan mesafe o kadar açılmamıştı koşup onu olabildiğince ileri fırlattım artık kaybedecek bir dakikam bile yoktu eve koştum hemen Succubus'u göndermek için ritüeli yaptım enerjisi üzerimden kalktı hissettim yani öyle bir enerji yayıyordu ki hissetmemek elde değil zaten derin bir nefes aldım kutlamak için soluğu Arap şükrü sokağında bir kafede aldım. Arkadaşlarla muhabbetten sonra yalnız kalmak istedim huzurlu ve mutluydum günü kurtarmıştım her şey yolundaydı.

Kafeden çıktım karşıda yıkık göçük bir yere masa konmuş kimseler yoktu oraya oturdum cebimdeki kanyağı çıkardım çeyreği kadarını yudumladım. Kendi kendime tebessüm edip duruyordum ama.. Saçları tuhaf bir kız yanıma gelip ''selam oturabilir miyim?'' dedi. Chi'si farklıydı ve benim ki kadar kuvvetliydi. Buyur ettikten sonra bana burada yalnız başıma ne yaptığımı sordu ve konuşmaya başladık. Elimdekinin ne olduğunu sordu kanyak olduğunu söyleyince şaşırdı ve ''piyasada satılmıyor diye biliyorum sen nereden buldun onu'' dedi elimden alıp özlemle başına dikip adının Sahra olduğunu söyledi. Kanyak özellikle cadılar tarafından ilaç yapımında kullanılır onun cadı olduğunu düşünmeye başladım tam o sırada bileğimi tuttu avucumun içine bir takım taşlar koydu ve onları dökmemi istedi. Masaya döktüm onlara baktı ve
''Akacak kan burnundan sebepsiz
Kazma küreğin yakıldığı ayda tutulacak Güneş
Atacak kalbin hiç atmadığı gibi
Çaresi yok sıkışacak göğsün, daralacak nefesin
On takvimi deviremeden sana gelecek ölüm.'' dedi.

Ben birden buz kesmiştim ve şok geçiriyordum. Kalktı gidiyordu ona dur diyecektim ama diyemedim her şeyim kilitlenmişti sanki. Ölümden korkmuyordum ama benim korkum sensiz ölmekti seni beklerken..


''SAMAELİN HİKAYELERİ BÖLÜM 5: CEHENNEMDEN GELEN KOKU (KISA GECE HİKAYESİ)'' Bölüm 5 burada bitiyor. Kendi yazdığım hikayedir umarım beğenmişsinizdir.


Not: Konuyu nereye açacağımı tam olarak bulamadığımdan buraya açtım eğer yanlış yere açtıysam yöneticiler değiştirirse sevinirim.Bu konuyu yazdır

  '2028'DEN GELDİM DİYEREK BU CİHAZI GÖSTERDİ
Yazar: Emka - 06-08-2019, Saat: 19:30 - Forum: GÜNCEL HABERLER - Yorum Yok

zaman%2Byolcusu.jpg

Son aylarda zamanda yolculuk yaptığını iddia eden kişilere bir yenisi daha eklendi. "2030 yılından geldim" diyen Noah'ın ardından bu sefer de 2028 yılından geldiğini iddia birisi herkesi şoke etti. 2028'den geldiğini iddia eden kişinin gösterdiği cihaz kan dondurdu.

2028 yılından geldiğini iddia eden zaman yolcusu, gelecekte yaşadığınI öne sürdüğü bazı deneyimlerinden bahsetti.

9-10 yıl önceki kendisi ile internetten görüntülü olarak konuşan zaman yolcusu, zamanda seyahat ettiği süre boyunca evrenin gizemini keşfettiğini söylüyor.

Zaman yolcusu daha sonra, gelecekten geldiğini öne süren insanların geldikleri yıla ait bazı eşyaları da zaman zaman beraberinde getirdiklerini söylemesinden bahsediyor.

Gelecekten getirilen cihaz ve eşyalardan bahseden zaman yolcusu kendi getirdiği cihazı gösteriyor.

Zaman yolcusu alnında bulunan mavi parlak cismi dikkat çekiyor ve bu cismin ne işe yaradığını anlatıyor.

zaman%2Byolcusu2.jpg

Zaman yolcusu alnında bulunan cihazın aslında üçüncü bir göz olduğunu ve kendi gözleri ile değil üçüncü gözü ile gördüğünü öne sürüyor.

Zaman yolcusu üçüncü gözünü yalnızca görmek için değil ayrıca ışınlanma için de kullanılıyor.

Zaman yolcusu ilginç iddialarının ardından deniz kabuğuna benzer bir cihaz gösteriyor ve bu cihazın 5 bin yılında kullanılacağını iddia ediyor.

Zaman yolcusuna göre deniz kabuğu benzeri cihaz güç ve insan beyni kontrolü için kullanılıyor.

zaman%2Byolcusu3.jpg

Gelecekte uzaylıların varlığının kanıtlanacağını belirten zaman yolcusu uzaylıların kadın ve erkek formlarında var olduğunu ifade ediyor.

Zaman yolcusu son olarak gelecekten getirdiğini öne sürdüğü bir başka cihazı gösteriyor ve bu cihazın sağlık tedavisi için kullanıldığından bahsediyor.

Zaman yolcusunun anlattıklarını dinleyen çok sayıda kişi, zaman yolcusunun iddialarını yeterince inandırıcı bulmadı.

Bazı kullanıcılar birçok zaman yolcusunun aksine yüzünü buzlamadığı için zaman yolcusunun en azından daha dikkate değer olduğu yorumunda bulundu


kaynak:Yeniasır

Bu konuyu yazdır

Heart Bir Cadı Olduğunuzun 15 İşareti!
Yazar: Ruhaniyet - 15-06-2019, Saat: 12:17 - Forum: CADILIK - Yorum Yok

Öncelikle şunu söylemek isterim ki wicca apayrı bir dindir. Müslüman olan arkadaşlar ileride yazacağım şeylerden hoşlanmayabilir. Bizler politeist insanlarız. Tanrı ve Tanrıça'ya (Lord ve Lady) inanırız. Eğer size yanlış geldiğini düşünüyor, büyüye sihre inanmıyorsanız lütfen devamını okumaya zahmet etmeyin. Saygısızlığa ya da birbirimizi üzmeye gerek yok... + 

1) Eğer kendinizi doğaya doğuştan yakın hissediyor, ağaçların bitkilerin kendi dili olduğuna inanıyor ve buna saygı duyuyorsanız bu cadı olduğunuz anlamına gelebilir.

2) Hayvanlara karşı iyi iseniz ve onlarda size iyi ise bu da cadı olabileceğiniz anlamına gelir. Cadılar ve hayvanlar her zaman yakın dost olmuşlardır.

3) Eğer aya karşı garip bir ilginiz varsa kendinizi ayı izlerken buluyor ya da sizi izleyip koruduğunu düşünüyorsanız cadılık kanınızda var. Cadılar varlıklarından beri ayı kutsal kabul ederler. Üçlü ay sembolune dikkat edin. Genelde bayram ve festivallerimiz ayın dünyanın dönüşüne göredir. Biliriz ki ayın kendi ritmi vardır. 

4) Iyileştirme sanatına meraklıyızdır genelde. Hasta olunca aklınıza doktora gitmekten once alternatif fikirler geliyorsa (akupunktur, kristaller, nane-limon) tebrikler! Sadece kendimizi degil yaralı ya da hasta insanları, hayvalnları da iyilestirebilmek isteriz. Eğer hiçbir sey yapamıyor olsanız da refleks olarak elinizi o kişinin alnına koyarak enerjinizle iyilestirmeye calışmanız bile bir kanıttır. 

5) Mistik, büyülü, farklı enerjili şeyleri seviyor, kendinizi ona çekilir halde buluyorsanız, tarot ya da kahve falına ilginiz varsa... 

6) 6. hisse ,onceden olacak şeyi hissedebilme, sahipseniz yüksek ihtimalle bir cadısınızdır. Örneğin çok uzun süredir görmediğiniz birisi o gün aklınızdan geçer ya da rüyanızda görürsünüz daha sonra aynı kişiyle yolda karşılaşırsınız gibi... 

7)Enerjiye ve duygulara karşı aşırı hassas iseniz bu cadı olabilirsiniz demektir. Mesela bazen hayatınızda her şey yolundadır mutlu olmanız gerekirken kendinizi sürekli depresif hissedersiniz ya... Bu yüksek ihtimalle başka birinin enerjisidir.. Siz aşırı hassas olduğunuz için sizi de etkilemiştir... 

8)Inançlı olmak. Küçüklüğünden beri vampir olsun cadı olsun gulyabani olsun eger bunların varlığına, sihre ve fala, zihin gücüyle kaşık bükmeye inanıyorsanız cadısınızdır. 
9) Yeme alışkanlığı... Söylediğim gibi cadılar doğa ve hayvanların en yakın dostudur. Bu yuzden hazır yemekleri, abur cubur ve en önemlisi hayvan eti tuketmeyi tercih etmeyiz. Ben wicca olduğumdan beri hayvan eti tüketiyorum. Oncelikle enerjimi kirletiyor.. Ayrıca başka kanlı canlı bir yaratığı yemek bana etik gelmiyor. 

10) Yağmurlu ve fırtınalı havaları seviyorsanız cadı olabilirsiniz. Yağmurun altında dans etmeyi seviyor, yağmur suyu topluyorsanız ve sizi arındırdığını hissediyorsanız... 

11)Ölüm fikrinden korkmamak. Biz cadılar farkındayız ki doğan ölür ve tekrar dünyaya gelir. O yüzden ölüm korkutmaz... 

12)Geçmiş yaşamla bağlantı... Eğer kendinizi eski bir uygarlıkla çok yakın hissediyor hep hakkında okumak istiuorsanız önceki hayatınızda o uygarlıkta yaşayan biri olabilirsiniz. Yıne kendimden örnek verecek olursam.. Çocukluğumdan beri kelt kültürü beni hep etkilemiştir. Kendimi onlarla bağlı hissetmiş ve dillerini dahi öğrenmeye çalışmıştım. Sonradan öğrendim ki bazı Keltler Anadolu'ya göç etmiş. Aslında kelt kanı taşıyor bile olabilirim. 

13) Cadılar genelde garip diye tabir ettiğimiz insanlardır. Hepsi değil ama çoğu hayatında arkadaş edinmekte zorlanmış yalnız kalmayı tercih etmiştir 

14)Cadılar ahlak kurallarına önem verir ve kendilerinden asla ödün vermezler. Neysek oyuz kısacası.. 

15)Sonunca ama eeen önemlisi... Eğer cadı olduğunuza inanıyorsanız ya da olmayı istiyorsanız bu yeterli bir sebeptir. Illa ki aileden gelen bir sey değildir bu. 

Unutmayın ki.. Wicca'da tek yol yoktur. Kendi yolunuz vardır.(( Alıntıdır ))

Bu konuyu yazdır

Heart Cadı Olduğunuzu Gösteren 13 İşaret
Yazar: Ruhaniyet - 15-06-2019, Saat: 12:15 - Forum: CADILIK - Yorum Yok

Duydum ki aramızda cadı olduğunun farkında olmadan dolaşanlar varmış. Belki de cadı olup olmadığınızı öğrenmek istiyorsunuz ya da bir cadı olmak istiyorsunuz. Öncelikle kısaca cadı ve cadılık nedir ona bir bakalım.


Cadı nedir?

Cadılık doğanın ve evrenin enerjisini temel alan pagan bir inançtır. Cadılar, kendi gerçekliğini yaratmak için kendi öz enerjisini, doğanın ve ilahi enerjinin gücünü çalışmalarında kullanan kişilerdir. Cadılar her şeyin bir enerji biçimi olduğunu kabul eder. Evrenin işleyişini gözlemleyip, enerjiyi yönlendirme sanatını icra ederler. Şifa, bolluk, koruma, kehanet gibi birçok konu üzerine çalışırlar.
Cadı kelimesi her iki cins için de kullanılır. Cadılık genetik değildir ama doğuştan gelen bir yatkınlık olabilir. Bir kişi hem cadı olup hem de bir dinin mensubu olabilir.

Cadılar ve inançlarını “ Cadılar: Modern Zamanın Bilgeleri “ yazımda daha kapsamlı olarak yazdım.

Cadı olduğunuzu gösteren 13 işaret
Herkesin deneyimi kendine özeldir ama bazı genel ortak noktalar var. Aşağıdakilerin çoğuna evet diyebiliyorsanız muhtemelen bir cadısınız demektir. Kendinizi öyle hissediyorsanız bir cadısınız demektir.
1)Bu yazıyı okuyorsanız:
Patlıcanlı pilav tarifi ararken buraya geldiğinizi hiç sanmıyorum. Bir şekilde merakınız olduğu için veya cadı olduğunuzu düşündüğünüz için bu bloğa çekildiniz; çok da güzel yaptınız.
2) Okült konulara merakınız varsa:
Kadim gizli bilimler, astroloji, tarot, simya gibi konular ilginiyor, okuyor ve çalışmalar yapıyorsanız. Zaten evvel ezelden meraklıydınız.

3)Büyücülükle ilgili hemen herşey sizi heyecanlandırıyorsa:
Filmler, kitaplar, büyüler, dekorasyon, kristaller, botanik, tütsüler…Bunlar evinizin ve hayatınızın bir parçası ise. Kuvvetle muhtemel koleksiyonunuz bile vardır. Salondaki büfede çay takımı yerine iksir şişeleri varsa hiç şaşırmam.
4)Büyü çalışmaları yapıyorsanız:
Büyüye inanıyor,okuyor, araştıyor ve aktif olarak öğrendiklerini uyguluyorsanız. Büyü çalışmaları ve ritüeller yapıyorsanız.
5)Enerjileri yoğun bir şekilde hissediyor veya görüyorsanız:

Etrafındaki enerjinin aktığını, varlığını hissedersiniz. Bir odaya girdiğinizde, bir eşyaya dokunduğunuzda, bir insanın yanına gittiğinizde enerjileri hissedebilir hatta görebilirsiniz.
Doğanın ritmini hissedersiniz. Mevsim geçişleri, ay döngüleri sizi ve yaşamınızı etkiler. Doğanın döngüsüne uyumlu olarak değişimler yaşarsınız. Ayların ve günlerin de bir enerjisi vardır. Pazar ile Perşembe günlerinin hisselerini ayırt edebilirsiniz. Pazartesi kılıklı Cumaları farkedersiniz.
Enerji hassasiyetiniz vardır ve siz etrafınızdaki değişimleri kuvvetli bir şekilde hissedersiniz.
Bu çoğu zaman çok yorucudur. Cehaletin mutluluğunu dilersiniz.
6)Kalabalıklar sizi rahatsız ediyorsa:

Büyük ihtimalle bir empatsınız. Kalabalık ortamlarda rahatsız olursunuz çünkü oradaki enerjiyi sünger gibi çekersiniz ve bu yoğun enerjiler sizi tüketir. İsteseniz de istemeseniz de başka insanların enerjisini okursunuz. Onların mutluluklarını, hastalıklarını, negatifliklerini bünyenizde toplarsınız. Enerji vampirlerinin hedefi olursunuz. Tüm bunlar sizi yalnız kalmaya iter.
Enerji alanınızı korumanın yolları için şu yazıya bi göz atabilirsiniz “ Enerji vampirlerinden korunmanın yolları “
7)Yabancılık hissedersiniz:

Küçüklüğünüzden beri kendinizi diğer insanlardan farklı ve normların dışında hissediyorsanız. Zaten diğerleri de sizde bir farklılık olduğunu görüyor. Burada normallikle çoğunluk gibi olmayı kastediyorum. Siz ne kadar diğerleri gibi olmaya çalışırsanız çalışın işe yaramayacak. Çünkü olduğunuz şey zaten sizin normalinizdir, diğerleri değişiktir ?
Morticia Addams’ın dediği gibi “Normal bir illüzyondur. Örümcek için normal olan sinek için kaostur.”
8)Sezgileriniz çok kuvvetliyse :

Açıklayamadığınız bir bilişiniz vardır. İç sesiniz size rehberlik eder. Kararlarınızı alırken sizi yönlendirir. Birşey olmadan önce hissedersiniz. Tehlikede misiniz iç sesiniz sizi uyarır, biri yalan söylediğinde bilirsiniz.
Bu duyulan ses özden gelir. Sezgi ve biliş duymayı isteyenlere açıktır ama onu duyabilmek için açık kalpli ve fikirli olmanız icap eder. Cadılar, görünenden daha fazlası olduğunu bilir.
9) En basit dilekleriniz bile hızla tezahür ediyorsa:

Ne kadar ufak bir şey olsa bile içinizden geçen bir şeyin hızla gerçekleştiğini deneyimlediniz mi? Evren sizin isteklerinizin boyutu ile ilgilenmez, ne kadar miniş olsa da kitabına uygun bir şekilde dilediğinizde siparişi getirir. Bu bir çikolata olsa bile. Çekim yasası herkes için geçerlidir ama bazıları evrenin akışı ile daha uyumludur ve dilekleri hızla gerçekleşir. Bu doğal büyü yeteneğidir; frekansınızın yüksek olduğunu gösterir.
10)Doğa İle kuvvetli bir bağınız varsa:

Doğaya hayranlık duyuyorsanız, içinde kendinizi evinizde hissediyorsanız,ağaçalara, bitkilere, hayvanlara derin bir sevgi ve bağlılık hissediyorsanız.
Hayvanlarla özel bir bağınız vardır hatta insanlardan daha iyi anlaşıyorsanız.
11)Doğal hava olayları sizi korkutmuyorsa:

Şimşek, fırtına, yağmur, rüzgar gibi doğal hava olayları size kasvet yerine neşe getiriyorsa, enerjileri sizi besliyorsa. Herkes içeri girerken siz kendinizi dışarı atıyorsanız, şimşekler çıktığında çayınızı kahvenizi alıp cam kenarında yerinizi alıyorsanız.
12) Şifalandırma yeteneğiniz varsa:

Cadıların doğal bir iyileştirme yeteneği vardır. Şifa tekniklerine ilginiz olabilir. Ellerinizi kullanarak rahatsızlıkları iyileştirebilirsiniz. Doğal şifa yöntemlerini tercih eder ve etrafınıza tavsiye edersiniz.
13)Ay’ın enerjisine çekiliyorsanız:

Dolunay sizi büyülüyor, Ay’ın enerjisi sizi etkiliyor, döngüleri yaşamınıza yön veriyorsa. İşiniz, ilişkileriniz veya hayatınızdaki başlangıçlar, bitişler Ay’ın döngülerine göre yaşanıyorsa.
Psişik yetenekler:

Bunlara ilave olarak psişik yeteneklere de sahip olabilirsiniz. Cadılara atfedilen bir takım psişik güçler vardır. Oysa her cadı psişik olmayabilir. İşin aslı herkes doğaüstü diye kabul edilen psişik güçlere potansiyel olarak sahiptir. telekinezi,telepati,durugörü, pirokinezi vb.Bu yetenekler bastırıldığı ve kullanılmadığı için körelmiştir. Bazı insanlarda bu yetenekler doğal olarak ortaya çıkar. Yine bazı insanların frekansları diğerlerine göre daha yüksektir ve enerjilerini güçlü biçimde yönlendirebilirler.
Psişik yetenekler ve cadılık biraraya geldiğinde çok güçlü bir karışım oluşturur ve muazzam yetenektir ama her cadı psişik olmayabilir. Psişik olmamanız cadı olmadığınız anlamına gelmez.
Cadı olduğunuzu öğrendiniz. Ya sonra?
Sonrası size kalmış. Olduğunuz gibi kalmaya devam edebilirsiniz ya da yeteneklerinizi geliştirmeyi seçebilirsiniz.Hangi yolu seçerseniz seçin sizi mutlu ettiğinden emin olun yeter.
Sihirle kalın (( Alıntıdır ))

Bu konuyu yazdır

  Bir Şaman Olmanın Kaderinizde Olduğunu Gösteren 11 İşaret
Yazar: Emka - 14-03-2019, Saat: 15:51 - Forum: ŞAMANİZM - Yorum Yok

Şamanizm, uygulayıcının manevi dünyayı keşfetmesine, bilinci uyandırmasına, genişletmesine ve insanlığın içsel yaralarını iyileştirmesine yardımcı olan antik teknikler  kullanarak yaşama biçimidir.

“Şaman”, “kendini heyecanlandırmak” anlamına gelen “samarambi” ve dans etmek anlamına gelen “sam-dambi” kelimesinden gelir. Böylece, Şamanlar, bir transa geçene ve ruhları bedenlerini terk edinceye kadar davul çalan ve dans ederek kendilerini ilahi bir heyecana çekerler.

Günümüzde bir şaman, yetenekleri arasında düşünce okuma, iç güdü, ateş yürüyüşü ve ruh etkileşimi gibi yetenekleri olan uzmanlar olarak tanımlanmaktadır.

Şamanlar toplumu anlama ve hayatlarını gerçeğe daha uyumlu bir şekilde yaşama gereksinimi duyuyorlar. Vahşileşiyorlar, normal akıllarından çıkıyorlar ve görünmeyen Ruh dünyasını ziyaret ediyorlar.

Şamanların, yaşamlarını ve başkalarını yönlendirmek için güçlerini kullandıkları görünmez alemleri ziyaret ediyor.

Büyürken çoğumuz, çevremizi, dünyayı ve kendimizi çevreleyen diğer dünyalarla olan bağlantımızı unutuyoruz. Aklımız dış güçlerden gelen yanılsamalarla doludur.

Aşağıdaki işaretlerden herhangi biri sizinle rezonansa girerse, şamanik yolu izlemeye çağrılan birkaç kişiden biri olabilirsiniz:

%25C5%259Famanizm.png

1. Doğa ile güçlü bir bağlantıya sahip olmak.

Şamanlar, yeryüzündeki her canlının ruhun ağı aracılığıyla birbirine bağlanmasını derinden hissederler. Bu bağlantı çoğunlukla doğada hissedilir. Doğa bizi besler ve karşılığında onu besleriz. Hepimiz ruhu ile bağlantılı dev organizmanın bir parçasıyız!

2. Yalnızlık içinde rahat olmak.

Yalnız bir hayat yaşıyorsun ya da birini tercih ediyorsun. Farklı veya eksantrik olarak kabul edilebilir ve tipik toplum ile uyum içinde zorluk bulabilirsiniz. Bunun nedeni, sizi son derece hassas kılan benzersiz yeteneklerinizin olmasıdır. Toplumun yanlışını ortalama insanlardan çok daha derinden hissediyorsunuz. Doğal dünya ile toplumun doğal olmayan sistemi arasında köprü olarak hareket etmeniz gerekebilir.

3. Neredeyse ölüme, bedensel veya mistik tecrübelere sahip olmak.

Bir şamanın başkalarını tedavi edemeden önce, kendilerini nasıl tedavi edeceğini bilmeleri gerekir. Genellikle geçici bir hastalık ya da şok edici krizle temsil edilen ölüm ve yeniden doğuştan geçtikleri zaman, doğru olarak bildikleri her şeyi teslim ederler ve öğrenmeyi amaçladıkları bilgeliği anlayabilirler.

4. Ellerde ince bir şifa enerjisi hissetmek.

Çoğu Şamanın enerjilerini kontrol etme ve manipüle etme yeteneği vardır. Masaj vermede doğal olarak iyidirler ve diğerleri onları iyileştirici dokunuş olarak tanımlayabilir. Ellerde iyi bir kan dolaşımı, sıcak dokunuşları ile şifa enerjisi sağlarlar. Ellerinden çıkan gücü bile hissedebilirler.

5. Başkalarını okuma yeteneğine sahip olmak.

Başkalarının hastalıklarını okumanı veya onların manevi yüklerini görmenizi sağlayan vizyon hediyesine sahipsiniz. Basiret, basiret ve diger paranormal yetenekler gibi psişik yeteneklere sahip olabilirsiniz. Başkalarıyla etkileşime girdiğinde, onları nasıl göründüklerinden veya ne söylediklerinden ziyade yaydıkları enerjiyle algılarsınız. Çoğu zaman konuştukları kelimelerin arkasındaki düşünce kalıplarını görürsünüz.

6. Şifacı veya tıbbi bitki uzmanı olan atalara sahip olmak.

Diğer kültürler şamanizmin armağanlarının atalarından miras alındığını ve gelecek nesillere teslim edildiğine inanmaktadır. Ancak, bugün atalarımızın hiçbirinin bir tane olmadığını iddia ettiği gibi şamanik armağanları olup olmadığı artık belli değil. Atalarınızdan bazıları bir Doğal Şaman olabilir, ancak farkında değildir ve potansiyellerini tam olarak çözememişlerdir.

7. Canlı veya kehanet rüyalar görmek.

Rüyalarınızda geleceğe dair görüşleriniz olabilir. Muhtemelen bu olaya bir kaç tesadüf olduğunu düşünerek birkaç kez baktınız. Eğer Doğal bir Şaman iseniz, ruh dünyasına uyurken kendi ruhlarında yüzen diğerlerinden daha kolay dalırsınız. Bu yüzden zaman zaman kehanet rüyalarınız olabilir.

8. Ruh hayvanları tarafından ziyaret edilmiştir.

Şamanlar hayvanlardan veya hibrit hayvanlardan (yarı hayvan, yarı insan) yardım alır. Ruh rehberliği yapıyorlar ve şamanlar ihtiyaç duyduğunda gerekli bilgileri ve hatırlatıcıları paylaşıyorlar. Eğer düşüncelerinizde bir ruh hayvanı görüp hayal ettiyseniz, bir Şaman olmanız istenebilir.

9. Başkalarının göremediği şeyleri görmek.

Erken yaşta, Doğal Şamanlar diğer alemlere ve gizli boyutlara erişme kabiliyetine sahiptir. Eğitim zihin akıcılığına sahip olma ve yeni bilgilere açık olma konusundaki etkililiğini arttırmaktadır. Başkalarının göremediğini görme yeteneği nedeniyle, genellikle modern tıp tarafından zihinsel olarak hasta olarak etiketlenirler.

10. Onları ayıran fiziksel anormalliklere sahip olmak.

Geçmişte, insanlar fiziksel anormallikleri olanları, ruh dünyası ile özel bir ilişkiye sahip bir alâmet olarak görüyorlardı. Bu fiziksel anormallikler, doğumda ekstra parmak veya ayak parmaklarına sahip olmak ve başını kaplayan bir karn veya ince bir zar içermekdir. Bu, Doğal Şaman olduğunun bir işareti olabilir.

11. Başkalarının acı ve ıstırabına yardım etme, iyileştirme veya hafifletme hissi.

Şamanizm, temelde çevremizdeki diğer insanlarla ve doğal dünyayla ilişkilerin dengelenmesi veya düzeltilmesidir. Dengeli olmayan herhangi bir şey acı çekmeye neden olur. Şamanlar acı çektiklerinde, onu iyileştirmek ve yaşam ağındaki uyumu geri kazanmak için çekilirler. Bir şeyleri uyumlaştırma dürtüsüne sahipseniz, bir Şaman olabilirsiniz.

Tüm bu işaretler genel olabilir, yine de hepimiz belirsiz bir şekilde bizi belirli bir çağrıya yönlendiren manevi güçler olarak adlandırılıyoruz.

Şamanizmde veya başka bir şekilde olsun, bu görüşmeye açık kalmalıyız. Çağrımızın farkında olmalı ve böylece yaşam amacımızı yaşamalıyız.

Bu konuyu yazdır

Exclamation Cennete Ne Kadar Yakınsınız? Hesaplayın.
Yazar: stiffzero - 21-02-2019, Saat: 19:10 - Forum: ENTERESAN BİLGİLER - Yorum Yok

Ruh yaşı 4. Boyut (cennet olarak adlandırdığımız boyut) veya bir yüksek boyuta ulaşmak için katettiğimiz yolun sınıflandırılmış hali. Ruh yaşı karakteristik özelliklere veya belli yaşanılan olaylara göre belirlenebilir. Bu sayede ruh yaşını bulmada astrolojiden faydalanılabilir. Burada ise size bilgi edinmeniz amacıyla dosyaları sunuyorum daha fazlasını youtube kanalımda paylaştım (Buradan ulaşabilirsiniz)
Table-SoulAgesNEW.jpg
Burç ile Ruh Yaşı Hesaplama  (Rising Sing:Yükselen Burç Arrow Sun Sign-GÜNEŞ BURCU (KENDİ BURCUMUZ) Arrow MOON SİNG: AY BURCU)  
Burcunuzu bulmak için(Yaz saati unutmayınız):
Doğum Haritası
!pek detaylı verilmemis stageler:
level1(1;1.2)level2(2.3;2;45)level3(3.5;3.6)
level4(4.65;4.75)level5(5.8;5.10)renge göre de bulabilirsiniz)!

soulage.jpg
Ruh Kaderi Hesaplama (3.pdf)

--
Dünya Sıralaması
--
Boyutlar (Bildiğim kadarıyla Her boyut yükseldikçe alının zevk ve tadlar 7 kat artıyor ve 7. boyuttan sonra fantastik dünyalar yaratılabiliyor. Sadece 700 ile 1400 yıl arası herhangi bir dünyaya peygamber olarak enerji yükseltmek amaçlı gidilmesi gerekiyor)Ek Dosyalar
.pdf   soulage.pdf (Dosya Boyutu: 117.61 KB / İndirme Sayısı: 3)
Bu konuyu yazdır

  Antalya Kozmik Bilinçaltı İletişim ve Mucizeler 1 ve 2. Modül
Yazar: Spiritüeller - 28-12-2018, Saat: 22:55 - Forum: GÜNCEL HABERLER - Yorum Yok

MURAT%2BBA%25C5%259EARAN.jpg

✋ ✋ MUCİZE SENSİN SENNNNNNN !!! ?? ?


ETKİNLİĞE KATILMAK İÇİN ---> https://www.facebook.com/events/1598853283593961/? İÇİNDEKİ GERÇEK BENİ BULMAYA, POTANSİYELİNİ OLDUĞUNUN ENAZ 10 KATINA ÇIKARMAYA HAZIRMISIN ?
İŞTE BU EĞİTİM O EĞİTİM. 

? ŞU ANA KADAR ALMIŞ OLDUĞUN TÜM EĞİTİMLERDE YAŞADIĞIN EKSİKLİĞİ DOLDURMAYA, 

? SEN SEN OLMAYA HAZIR MIZIN ?

ANTALYA MUCİZELERE HAZIR MI ?
ANTALYA ANKA FREKANS ENERJİSİNE HAZIR MI ?
ANTALYA KOZMİK BİLİNÇALTI EĞİTİMİNE HAZIR MI ?
ANTALYA EVRENE YAYILAN ANKA ATEŞİNE HAZIR MI?
ANTALYA ANKA KOLYESİNİ TAKMAYA HAZIR MI ?
ANTALYA MURAT BAŞARAN'A HAZIR MI?
ANTALYA YEPYENİ BİR TERAPİ TEDAVİ ŞEKLİNE HAZIR MI ?
ANTALYA GELECEĞİN PARLAK İŞ FİKRİNE HAZIR MI?

HAZIR OLANA HIZIR GELİR ?????


DOĞMAYA HAZIRMISIN ?

ŞİMDİ SIRA SİZDE BİR ANKA GİBİ KÜLLERİNİZDEN YENİDEN DOĞMA ZAMANI

DİĞER İLLERDEKİ EĞİTİM TARİHLERİ

05-06 OCAK 2019 ANTALYA 
08-09 OCAK 2019 HATAY
12-13 OCAK 2019 ANKARA
17/18/19/20 OCAK MANİSA ŞELALE SPİL ŞİFA 
26-27 OCAK 2019 İSTANBUL
02-03 ŞUBAT 2019 BURSA
16-17 ŞUBAT 2019 SPİL MANİSA
02-09 Mart 2019 ALMANYA- FRANSA-AVUSTURYA

Sevgili Anka lar Murat Başaran Kozmik Bilinçaltı Eğitimi sertifika basımı için kesin kayııt yapılması gerekmektedir.

Erken kayıt ücretinden faydalanmak için gün içinde Anka frekans enerji taşıyıcısı Türkay Öz hn dan bilgi alınız 
Tel : 0542 7790730

Dilerseniz ücretsiz whatsapp çalışmalarınada katılabilirsiniz

https://chat.whatsapp.com/Ca8x9oAzBenAZpJyHnh5Tx

47309459_1885892684867476_735088179605929984_n.jpg


BU EĞİTİMDE;

? ANKA ENERJİ TAŞIYICISI OLACAK
? BİLİNÇALTI DİLİNİ ÖĞRENECEK
? MUCİZE ÖTESİ ANKA KOLYESİNE SAHİP OLACAKSIN 


EĞİTMEN ve ANKA ENERJİ UYUMLAMA : MURAT BAŞARAN

EĞİTİM DETAYLARI

ANKA MURAT BAŞARAN KİMDİR?

MURAT BAŞARAN’nın hikayesi gördüğü bir rüya ile başlar. 

Bu rüyanın ardından, Manisa Spil Dağına çıkarak, Anka Kuşu ile gerçekte de karşılaşmıştır. Bunu canlı yayında herkesle paylaşmıştır.
Bunun üzerine yapmış olduğu araştırmalar, birebir sohbetler, Türk ve Dünya üzerindeki birçok uzman eğitmen, bilim dünyasının kabul ettiği üstatlardan yüz yüze olarak aldığı bilgi, eğitim, deneyim ve kitaplarından yola çıkarak geliştirmiş olduğu sistemdir ANKA FREKANSI

Bilinçaltının verdiği şifreyi muhteşem şekilde, kendi ve bizlerle buluşturan MURAT BAŞARAN günden güne büyüyen bir kitlenin hayatlarına dokunmaya devam etmektedir.
Küllerinden yeniden doğarak, ANKA FREKANSI’na yükselmiştir. Kendi hayatlarının içinde kaybolmuş, ne yapacağını bilemeyen, bir yol, çare arayan insanları ANKA FREKANSI’na uyumlayarak küllerinden yeniden doğmalarına yardımcı olmuştur. 

ANKA FREAKANS’ına Murat Başaran tarafından uyumlanan, Anka Frekansı Taşıyıcıları yaydıkları ışıklarıyla farkındalık yaratmaya devam etmektedirler.
ANKA FREKANSI Eğitimcileri ise, bulundukları her ülkede, şehirde herkesi ANKA FREKANS’ına yükseltmek için Murat BAŞARAN’la aynı yolda yürümektedirler. 
Bu Eğitimler (‘’International Professional Murat Başaran KOZMİK BİLİNÇALTI DİLİ ve MUCİZELER (Certification Program’’) dünyada geçerli akridite edilmiş uluslararası sertifikalı bir programdır.

GELECEĞİN EĞİTİMİ BUGÜNDEN BAŞLIYOR!!! 
Gerçek iyileşme; İyileşmiş doğamızın ve sonsuzluğun deneyimlerinin vizyonuna uyanıştır.
Kozmik bilinçaltı dili ile yaratacağımız mucizeler vücudu dönüştüren, ruhu iyileştiren ve yaşadığımız ve ölme şeklimizi değiştirebilen bir dizi kutsal tekniğin dilidir. Anka Kozmik Bilinçaltı Dili ve Mucizeler okulunda bu akıl almaz öğretimini, hayal ettiğiniz hayatın nasıl yaratılacağını öğretmek için son teknoloji sibermetrik hücreler ve duygular arası konuşma bilimiyle birleştiririz.


BU EĞİTİMLERDEN SONRA KAZANILMASI HEDEFLENEN AMAÇLAR NELERDİR?

Bilinçaltınızın dilini çözmediğiniz sürece ne kendinizle nede evrendeki hiçbir canlıyla sağlıklı iletişime geçemezsiniz. Ruhsal, Fiziksel tüm problemleri çözebilmek ve mucize ötesi bir hayata geçmek için onun bilinçaltı nedenini görebilmek gerekir. 

Genellikle kişi bu sorunlara yüzeysel çözümlerle cevap aramakta, eğitimden eğitime koşarak bilinçaltına yine olmadı kodunu yüklemektedir. Ve tahmin edeceğiniz gibi bu çözümler genellikle işe yaramamaktadır. İşin daha da kötü tarafı siz aynı yöntemleri tekrarladıkça, sorun çözümlenmediği gibi, bu sorun kronikleşecek ve bilinçaltınızda kalıcı etkiler bırakacaktır. 
Bu eğitimlerimize katılırsanız duruma göre neler kazanacaksınız.

Bireysel Kazançlarınız;

• Bilinçaltınızda yaşananları kolaylıkla öğrenebilecek, 
• Korkularınıza bakış açınız değişecek ve ondan nasıl kurtulacağınızı birebir göreceksiniz.
• Bilinçaltı eğitimiyle her tür rüyayı yorumlayabileceksiniz. 
• Yaşamış olduğunuz hastalıkların, rahatsızlıkların sebebinin neler ya da kimler olduğunu çözebilecek bunlardan kurtulabileceksiniz. 
• Başka bir insanın yerine geçerek duygu durumunu görebilecek ona yardım edebileceksiniz.
Çocuğunuzla İlgili Kazançlarınız; 
• Çocuğunuzu ne derece tanıdığınızı bu eğitim sayesinde öğrenebileceksiniz. 
• Çocuklarınız için iyi bir ebeveyn olup olmadığınızı merak ediyorsanız, bunun cevabını uygulamalı olarak eğitimimizde görebileceksiniz. 
• Çocuğunuzun ders başarısını arttırmasına yardım edeceksiniz. 
• "Sınav kaygısı, stres ve endişenin" nasıl oluştuğunu görecek ve bunları yok etme metotlarını öğreneceksiniz. 
• Çocuğunuzun kötü alışkanlıklarının olup olmadığını anlayacaksınız.
Aile İlişkilerinde Kazançlarınız;
• Eşiniz ya da sevgilinizle olan ilişkilerinizdeki sorunların sebeplerini öğreneceksiniz. 
• Sevgilinizin size uygun eş adayı mı, diye merak ediyorsanız cevabını eğitimle öğrenebileceksiniz.
• Anneniz, babanız, kardeşleriniz hasta mı, mutlu mu, sizi özlüyor mu, size yeterli zaman ayırıyor mu, sevgi ve şefkat gösteriyor mu, sorularının cevabını akrabalarınızla hiç konuşmadan bir on dakikalık konuşmayla yükseltmeyi başaracaksınız.
İş Hayatında Takım Çalışmasında Kazançlarınız; 
• Kişisel ve Takım çalışmalarında hedeflerinize sıra dışı bir şekilde odaklanarak zafer sağlayabileceksiniz. 
• Şirket personelinizin performansını arttırabileceksiniz. 
• Çeşitli Tasarım gruplarında üretkenliği ve yaratıcılığınızı arttıracaksınız 
• Emniyet personeli iseniz ve sanık sorgusuna giriyorsanız, sanığın suç işleyip işlemediğini 12 dakikada en ince ayrıntısına kadar öğreneceksiniz.
.

GENEL EĞİTİM İÇERİĞİ 
• Bilinç, bilinçaltı nedir? 
• Bilinçaltı oluşumu nasıl gerçekleşir? 
• Bilinçaltı dilini çözümleme, bir örnek çalışma üzerinden uygulama basamaklarının anlatımı? 
• Soru kalıpları ve kişiye göre kozmik bilinçaltı dili çözümleme soruları oluşturma. 
• Semboller neler ve hayatımızda neleri ifade ediyor. Detaylı örnek anlatımı. 
• Eğitim de eşleşerek uygulamalı pratik yapma ve bu dili kolay öğrenmenizi sağlayan tekniklerin anlatımı. 
RUHUN VARLIĞINLA UYUMLAMA BİRMİ TESTİ ( Murat Başaran Tarafından) 
ANKA FREKANSINA UYUM ( Murat Başaran Tarafından) 
HIZIR FREKANSINA UYUM ( Murat Başaran Tarafından) 
• Kendi hayatımızda nasıl uygularız? 
• Mucize eğitimiyle, bel boyun fıtık ağrıları yada başka hastalıklarınızın sebebinin öğrenilmesi. 
• Hastalıklardan kurtulma yöntemlerin uygulamalı olarak gösterilmesi. 
• Tik, Kekemelik, Görme bozukları gibi rahatsızlıkların yok olmasını sağlayan mucize eğitiminin öğretilmesi. 
• Sigara, alkol ya da kilo gibi bilinçaltına yerleşmiş alışkanlıklardan kurtulma yollarının uygulamalı olarak gösterilmesi. 

ÜCRETLERİMİZ

Eğitim 2 gün
Ctesi Sabah 10:30 - 18:00
Pazar sabah 10:30 - 18:00

Eğitim ücreti : Erken kayıt 2500 Tl KK 6 Taksit

Eğitim Kayıt için : 

Türkay Öz : 0542 799 07 30
Havva Yaman: 0541 760 41 87ETKİNLİĞE KATILMAK İÇİN ---> https://www.facebook.com/events/1598853283593961/Bize nasıl ulaşabilirsiniz?
Sosyal Medya Hesaplarımızdan;
SPİLİN ENERJİSİNE ANKA FREKANSINA SİZDE DOKUNUN
MUCİZEMİZ HAYYY'IRLAR LA DAİM OLSUN !!
https://www.youtube.com/ankamuratbasaran
https://www.facebook.com/muratkbasaran
https://twitter.com/AnkaBasaran
https://www.instagram.com/ankamuratbasaran
https://www.linkedin.com/in/ankamuratbasaran/
https://www.muratbasaran.com.tr

Whatsapp; 05325620912
E-mail; ankamuratbasaran@yandex.com

Bu konuyu yazdır

  4413 yılından gelen zaman yolcusu: İnsan ırkı yok oluyor!
Yazar: Emka - 27-11-2018, Saat: 22:04 - Forum: ENTERESAN BİLGİLER - Yorum Yok

Birkaç yıl bakanlıkta çalıştığını belirten zaman yolcusu 1977 yılında son derece gizli zaman makinesi test görevi için seçildiğini söylüyor. Görevi kabul etmesi durumunda 250 bin sterlin ödeme alacağını öne süren zaman yolcusu, son derece gizli bir askeri üsse gittiğini ifade ediyor.

Askeri üstte ışınlanma ve zihin okuma gibi son derece yüksek teknolojilerin bulunduğunu iddia eden zaman yolcusu zaman makinesini üçgen biçiminde büyük bir cihaz olarak tanımlıyor. Özel kıyafetler giyerek zaman makinesine giren Lewis kendisini son derece beyaz bir hastane odasında buluyor.

0x0-1541581366397.jpg


Zaman yolcusu gördüğü bir robota hangi yılda olduğunu soruyor ve '4413 yılındayız' cevabını alıyor. Hastanenin son derece modern olduğunu belirten Lewis, hastanede yalnızca robotların çalıştığını iddia ediyor.

Zaman yolcusunun anlatımına göre zaman makinesi 2028 yılında kamuoyuna resmen tanıtılacak. Zaman yolcusu Lewis 4413 yılında başka zaman yolcuları ile tanıştığını da anlatıyor. Lewis, diğer zaman yolcularının gelecekte insan ırkının neslinin yok olacağını söylediğini öne sürüyor.

Diğer zaman yolcularının aksine Lewis'in gelecekten bir fotoğraf ya da bitki getirmemesi dikkat çekiyor. Videoyu izleyen çok sayıda kişi Lewis'in iddialarını yeterince inandırıcı bulmadı.


Bazı kullanıcılar ise yalan beyan yorumlarına karşı çıktı ve insanları bu şekilde yargılamamaları uyarısında bulundu. Gelecekten geldiğini iddia eden tek kişi Lewis değil. (Mynet)

Bu konuyu yazdır

  Pin Kodu – Kişisel Şifrenizi Nasıl Hesaplayacaksınız?
Yazar: Emka - 27-11-2018, Saat: 17:06 - Forum: ENTERESAN BİLGİLER - Yorum Yok

‘Kişisel Şifre’ analizinizi yapmanın ilk adımı, Doğum Tarihinizi bilmeniz ve bundan elde edilen 8 haneli bir sayılar zinciri elde etmenizdir.

Hesaplamanın temelinde ‘Fadik Sistem’ bulunmaktadır. Yani, herhangi karmaşık sayının, tek haneye ininceye kadar kendi arasında toplanmasına dayanmaktadır.

Böylece: 10, 1+0= 1 1990, 1+9+9+0 = 19 19, 1+9=10 10, 1+0=1 olmaktadır. (Daha hızlı bir hesaplama için karmaşık rakamlardaki ’9′ sayısını, ’0′ yani etkisiz eleman kabul edebilirsiniz. ’9′lar dahi ya da hariç hesaplama yaptığınızda sonucun aynı çıktığını görebilirsiniz.)

Bir örnek doğum tarihi alalım ve Kişisel Şifremizi oluşturan sayıları tespit edelim. Tüm sayılardan en az bir tane olacağı için ben 12 Mayıs 1964 tarihini almayı uygun buldum. 12 Mayıs 1964 = 12.05.1964 = 12 / 05 / 1964 3 5 2 1 4 8 7 6 (toplama işlemlerini kolayca ve hata oranını düşürerek yapmak, ileride detayları verilecek element, işletim sistemleri vs gibi detayları ilk bakışta görebilmek açısından yukarıdaki dizilimi önerebilirim, bununla beraber hesaplanan her yeni şifre yan yana da yazılabilir.)

İlk Hane (Kişilik-Görme Duyusu-Zihin-İnsanlar Sizi Nasıl Görüyor-İlk İzlenim): Doğum Günü tarihidir. Bu örneğimizde 12′dir. Rkamları tek haneye indirgememiz gerektiği için topluyoruz. 12 , 1+2 = 3

İkinci Hane (Sosyal Bilinçlilik-Duyma Duyusu-Duygu-SesTonu-Konuşma Biçimi)Big Grinoğum ayına bakılarak hesaplanır. Örneğimizde tek basamaklı bir sayı olan ’5′tir. (Ama, aralık ayı olsa idi, 12 yani 1+2=3 yapacak ve bu haneye bu bulduğumuz sayıyı yazacaktık.)

Üçüncü Hane (Küresel Bilinçlilik-Tatma Duyusu-Dürtünüz-İnançlar ve Dünyayı Algılamanız-Almak İstediğiniz Roller-Dünya Görüşünüz): Doğum Yılınızdır. Örneğimizde 1964′tür. Rakamları bir arada toplayıp, 1+9+6+4=20, ardından 20′yi 2 + 0 = 2 şeklinde olacaktır. Ve 3.haneye yazın.

Dördüncü Hane (Yaşam Döngüsü-Koku Duyusu-İş Yapma Biçiminiz-Olaylara Yaklaşımınız-Bir şeylerden Nasıl Uzaklaştığınız) : Üst sıradaki 4.haneyi hesaplamak için ilk üç hanedeki rakamları topluyoruz. 3 + 5 + 2 = 10, tek haneye indirmek için 1 + 0 = 1 rakamını buluyoruz ve yazıyoruz.

Beşinci Hane (Ders hanesi-Dokunma Duyusu-Zihniniz-Öğrenmeniz Gereken Hayat Dersiniz-İnsanların Yaşamına nasıl Dokunuyorsunuz?-Sık Sık karşılaştığınız Önemli Sorunlar): Bu haneyi ‘Yaşam Döngüsü’ ve ‘Kişilik’ Hanesinde yer alan sayıları toplayarak bulabiliriz. Yani 1. hane + 4. Hane toplamı bize bu haneye ait şifreyi vermektedir. Örneğimizde, 3 + 1 = 4 ‘tür.

Altıncı Hane (İçsel Benlik-Ruh Duyusu-Duygularınız-Kendinizi Tanımlama Biçiminiz-Kendiniz Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?- Olduğunu Düşündüğün Kişilik-İçsel Sesiniz): Bu ikinci sıradaki ilk hanedir. Hemen üzerindeki iki sayının toplanması ile bu hane elde edilir. Yani, ‘Kişilik Hanesi’ ile ‘Sosyal Bilinçlilik’ Haneleri toplanır ve İçsel Benlik Sayısı elde edilir. Örneğimizde bu sayılar 3 + 5 = 8′dir.

Yedinci Hane (İçsel Çocuk-sezgi Duyusu-Dürtünüz-Beklenmedik Durumlardaki Tavrınız-Güvenecek Hiçbir Şey Yoksa Güvendiğiniz Dürtünüz): Bu hane, ‘Sosyal Bilinçlilik’ ve ‘Küresel Bilinçlilik’ haneleri toplanarak bulunur. Yani, üst satırda yer alan 2. ve 3. haneler toplanarak elde edilir. Örneğimizde, 5 + 2 = 7′dir.

Sekizinci Hane (Ruh Duygusu-yaradılış Duyusu-Pratiklik-Canlanıp Harekete Geçmemizi Sağlayan Dürtü-Gerçek ve Doğal Kişiliğiniz-Varlığın Derinliğindeki Duyunuz): 3. satırdaki bu hane hemen üzerindeki 2 sayının toplanması ile elde edilir. Yani, ‘İçsel Benlik’ ve ‘İçsel Çocuk’ rakamları toplanarak bulunur. Örneğimizde bu sayılar, 8 + 7 = 15 dolayısı ile 1 + 5 = 6 olacaktır. Böylece Kişisel Şifrelerin hesaplanması tamamlanmış olur.

Dokuzuncu Hane (Kader Şifresi-Yaşam Duyusu-Varoluş Amacınız ve Göreviniz- Evren ile Uyum Sağlamak İçin Ne Yapmanız Gerekiyor?): Kader Şifresini, tüm bu sayıların tamamını yan yana yazıp toplayarak elde ederiz. Şöyle ki: 3 + 5 + 2 + 1 + 4 + 8 + 7 + 6 = 36, 3 + 6 = 9 olarak hesaplarız. ve ). Hanemizi yani Kader Şifremizi buluruz.


P%25C4%25B0N%2BKODU.png

Kader Şifresi;

1 Yaratıcılık, Bağımsızlık, Özgünlük, ego, kendine düşkünlük. Bu insan doğal bir liderdir. Kendine yeterlidir ve hırslıdır. İş hayatında aşırılıklardan, Hükmedici davranmaktan ve acelecilikten kaçınmalıdır.

2 Sezgi, İş birlik anlayışı, Tasarım ve kavrama, Aşırı duyarlık, Bağımlılık. Bu insan sevgi dolu,barış yanlısı, eleştirici ve ideal ortaktır. Detaylara gömülmekten, Ve yalnız kalmaktan kaçınmalıdır.

3 Sanat Kabiliyeti, Sosyal kişilik, Dostluk meyli, Yüzeysellik,Ziyankarlık. Bu insan dışa dönüktür. Hayatı ve eğlenceyi sever. Yaratıcı ve duyarlıdır. Rutinden hoşlanmaz. Kendine disiplin uygulamayı öğrenmelidir.

4 Pratiklik, Uygulayıcılık, Güvenirlik, Bükülmezlik, Sağlamlık. Sıkı bir çalışandır. Her şeyin başarılmasını ister. İyi bir arkadaş ve candan olmayı öğrenmelidir. Güvenlik duygusunun aşırılığından sakınmalıdır.

5 Özgürlük, Uyum Kabiliyeti, Gezginlik, Değişkenlik, Erotizm meyli. Cesur, yürekli ve ikna edici bir kişiliktir. Güzel şeylerden ve bunlara sahip olmaktan hoşlanır. Can sıkıntısından fazla etkilenir. Bunun aşırılığından sakınmalıdır. Kolayca amacından sapması olasıdır.

6 Aşk, Sorumluluk, Anlayış, Her işe karışmak, Kıskançlık. Sıcak, koruyucu ve mutlu kişiliktir. Güvenilir ve sağlam yapıdır. Sevdiği insan için her türlü fedakarlığı yapar. Kendini aşırı kötümser hissetmekten ve başkaları tarafından istismar edilmiş duygusundan arınmalıdır.

7 Ruhsallık, Zihni analizcilik, Zeka, Eleştiricilik, Sır saklama ve baskıcılık. Derin bir düşünürdür. Ruhsal meyillidir. Eksantrik ve değişkendir. Soğuk ve mesafeli durmaktan kaçınmalıdır. Yalnızlıktan ve iyi şeylere sahip olamama duygusundan arınmalıdır.

8 Yöneticilik yetenekleri, Organizasyon yeteneği, Güçlülük, Maddi ve adil. Güçlü,kararlı ve sonca giden kişiliktir. Para ve maddi konularda başarılıdır. Amacının karşısında gördüğü insanlar için duygusuz davranma meylinden arınmalıdır.

9 Sanatkar yetenekleri, Hümanist, Romantik, Duygusallık, İsraf ve konfor . Sezgili, Duyarlı ve yaratıcı kişiliktir. Dünyaya kendini kanıtlamak için savaşır. Kötü alışkanlıklarından kurtulmak ve hayatın küçük detaylarından fazla etkilenmemek için çalışmalıdır.

11 Sezgi gücü, Ülkücülük, Keşif yeteneği, Duyarlık, Fanatik. Hayalci ve öngörülü kişiliktir. Sanatkardır. Bilinç üstü gelişmiştir. Çok gergin ve aşırı duyarlı olmaktan korunmalıdır.


22 Pratik bir idealist, Maddi alanda üstünlük,Çabuk zengin olabilen,Saldırgan. Amacına bağlı ve pratik kişiliktir. Global düşünce tarzına sahiptir. Çok erken dünyaya gelmiş olmak duygusundan ve geleceğe fazla düşkün olmaktan sakınmalıdır.

Bu konuyu yazdır

  Bilinçaltınızın Sizi Engellediği Kök Düşünceler
Yazar: Emka - 25-11-2018, Saat: 13:31 - Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI - Yorum Yok

Bilinçaltınız ilk doğduğunuz andan itibaren sizin yararınız için çalışmaya başlar. Bilinciniz tam olarak devrede değilken o sizi korumaya ve kollamaya başlamıştır bile. Ama bilinçli yönünüz arttıkça bir şey fark edersiniz. O da bilinçaltı sizi korurken aslında sizi engellemektedir.

psikolog-saddak-bilincalti-temizleme-mum...746312.jpg

Bilinçaltınızı değiştirecek kök düşünceler ve çözümler nelerdir?

1- “Bu benim başıma hep geliyor.” Cümlesi hayatımız boyunca kullandığımız bir cümle olabilir. Burada ki yılgınlığı hissedebilirsiniz. Bu cümleyi kullanmaya belli bir yaşta başlamış olabilirsiniz. Bu şekilde düşünce sizin bilinçaltınıza ittiğiniz kurban rolünüzdür. Sorunlarla başa çıkmayı bu şekilde görüyorsunuz belki de. Ama yenilgi duygusu bir kere bilinçaltınıza yüklendiği zaman siz bu mantıkla düşünmekten vazgeçmedikten sonra değişemez.

Çözüm: Yaşadığımız müddetçe zorluklar bizi bulacaktır. Bazen olaylara bakış açımızı değiştirmediğimiz için bu şekilde düşünmeye yöneliriz. Bakış açınızı değiştirin. Pozitif yönleri keşfedin ve hayata daha olumlu bakın.2- “Yeterince iyi değilim.” cümlesini kuruyor olabilirsiniz ya da bilinçaltınız işini sessizce sürdürüyor olabilir. Ama yeterince iyi değilim demeseniz bile bunu yaşamınızda geri adım durarak kendinize yapıyor olabilirsiniz. Bu düşüncede belli etkenlerden belli problemlerden dolayı bilinçaltınıza yerleşmiş olabilir.

Çözüm: Başarılı olacağınız alanları iyi analiz etmeli ve kendinize tam anlamıyla güvenmelisiniz. Siz başarılı olmadığınızı düşündüğünüzde yaptığınız şeylere bakın yapmadıklarınıza değil.3- “Kimseye güvenmiyorum.” Sizi engelleyen bir bilinçaltı kalıbı daha. Şöyle düşünün hepimiz belli konularda kandırılmış olabiliriz. Ama herkesi kötü niyetli olarak etiketlemek büyük bir hatadır. Güven karşılıklı oluşan bir duygudur.

Çözüm: Güveneceğiniz insanlar hep hayatımızdadır. Dürüst ve güvenilir insanlar her zaman bu hayatta mevcuttur. Fakat bu o insanların hata yapmayacağı anlamına gelmemelidir. Onun için güveni sizin oluşturacağınız bir kavram olduğunu unutmayın.4- “Onlar başaramadıysa bende yapamam” Bilinçaltının oluşturduğu güçlü bir engelleme daha. Hayatımız boyunca yapılamayacak şeyleri söyleyip durdular. Babanızdan dinlediniz. Anneniz söyledi. Ablanız, abiniz, komşularınız, okul ve iş arkadaşlarınız.

Çözüm: Şunu bilmeniz çok önemli siz diğer herkesten farklısınız. Evet başarmak isteyen ve inanan bir insanın yapamayacağı şey yoktur.5- “Asla daha iyi olmayacak” Yıkım için bir cümle daha. Bu negatif bilinçaltı cümlesi de kalıplarımız arasında yer alıyor. Hayata ve güzel olacak şeylere olan inancımızı yitirirsek kaybederiz.

Çözüm: Umut hayatımızın en güçlü motivasyon aracıdır. Umudunu yitirme ve güzel şeyleri kendine çağır.6- “Beni sevmiyorlar.” Kendinize gol attığınız başka bir kalıp cümle. Çevrenizdeki insanlar bu şekilde düşünmüyor siz böyle bir kurgulamada bulunuyorsunuz. kendinizi sevilmeyen ilan ederseniz bu şekilde bir gerçeklik oluşturursunuz.

Çözüm: Siz sevilmeye layık güzel bir insansınız. Bunu kendiniz için bolca söyleyin. Negatif bilinçaltı düşüncenizi olumlu cümleler kurarak oluşturun.7- “Ben iyiyi hak etmiyorum” Bilinçaltınıza yerleşmiş negatif bir düşünce öbeği daha, yaşadığınız olaylar ne olursa olsun. Bu şekilde düşünerek hayatınızı engellersiniz.

Çözüm: Siz en iyiyi hak ediyorsunuz. En güzel şeyleri hak ediyorsunuz. Kendinizi engelleyen bu cümleyi ne kadar değerli bir insan olduğunuzu hissederek kaldırabilirsiniz.Bunun gibi pek çok kendinizi engelleyen cümleler vardır. Bu cümleleri yaşıyor olabilirsiniz. Farklı engelleyici cümleleri kuruyor olabilirsiniz. Bunun için en uygun çözüm olumlama yapmaktır.


Kaynak: Bilgi Erdemdir

Bu konuyu yazdır