Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adı/E-Posta:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 3,015
» Son Üye: Yokumki
» Toplam Konular: 2,825
» Toplam Yorumlar: 3,042

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 855 kullanıcı aktif
» 1 Kayıtlı
» 854 Ziyaretçi
Emka

Son Aktiviteler
padişah cinler hakkında b...
Forum: CİNLER ALEMİ
Son Yorum: ruhanikadın
01-10-2022, Saat: 21:02
» Yorumlar: 0
» Okunma: 29
Büyü yaptırmak
Forum: BAĞLAMA BÜYÜSÜ
Son Yorum: Yokumki
04-09-2022, Saat: 01:06
» Yorumlar: 0
» Okunma: 305
DEMON NASIL ÇAĞIRILIR ? N...
Forum: DEMON”LAR HAKKINDA SIKLIKLA SORULAN SORULAR
Son Yorum: 09aydın
14-08-2022, Saat: 02:13
» Yorumlar: 2
» Okunma: 16,172
Sadece AŞK DEĞİL
Forum: AŞK
Son Yorum: happyhero
20-06-2022, Saat: 20:59
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1,202
Selam
Forum: CİNLER ALEMİ
Son Yorum: PişaP
18-05-2022, Saat: 02:14
» Yorumlar: 3
» Okunma: 2,264
Bir Cadı Olduğunuzun 15 İ...
Forum: CADILIK
Son Yorum: Atiha
25-04-2022, Saat: 16:48
» Yorumlar: 1
» Okunma: 3,794
Her Birimize Doğuştan Ruh...
Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI
Son Yorum: çetin
12-03-2022, Saat: 16:22
» Yorumlar: 1
» Okunma: 3,120
7 BÜYÜK BİLİM ADAMINA GÖR...
Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI
Son Yorum: ruhsalseyler
07-12-2021, Saat: 13:22
» Yorumlar: 2
» Okunma: 3,897
Reiki Enerji Şifası
Forum: Reiki
Son Yorum: ruhsalseyler
01-12-2021, Saat: 15:46
» Yorumlar: 0
» Okunma: 786
İkiz Alev Arasındaki Karm...
Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI
Son Yorum: ruhsalseyler
01-12-2021, Saat: 15:39
» Yorumlar: 1
» Okunma: 4,902

 
  padişah cinler hakkında bilgi?
Yazar: ruhanikadın - 01-10-2022, Saat: 21:02 - Forum: CİNLER ALEMİ - Yorum Yok

padişah cinler hakkında bilgi verebilir misiniz?
eğer bir kadınla bir padişah cin nikahlı olsa neler olur?

Bu konuyu yazdır

  Büyü yaptırmak
Yazar: Yokumki - 04-09-2022, Saat: 01:06 - Forum: BAĞLAMA BÜYÜSÜ - Yorum Yok

Büyü yaptırmak istiyorum yardımcı olabilecek kimse var mı?

Bu konuyu yazdır

  Sadece AŞK DEĞİL
Yazar: happyhero - 20-06-2022, Saat: 20:59 - Forum: AŞK - Yorum Yok

Merhaba kendimde fark ettiğim bir değişikliği sizle paylaşıcam şuan 18 yaşındayım  orta okul 5 sınıftan 8 sınıfa kadar insanların gözünde bir numara olurdum kızlar , öğretmenler herkes bana bayılır bana parlıyan gözlerle bakardı ve ben bir kıza aşıktım aynı sınıftayız ve o bana değildi.Ben o sıralar kuran okuyordum ve 7 sınıf bitti 8 sınıfa geçerken de hatim ettim ve hatim ederken bir dua okudum sadece 1 yıl beni sevsin sevgili olalım çünkü o kadar aşıktım ki okula sadece onu görmeye gidiyordum ve duam kabul oldu 8 sınıfta bana aşık olduğunu söyledi tam 1 yıl boyunca sevgilli kaldık ve bitti. O gittikten sonra ve 1 yıl sonra depresyon bunalımlar başladı ve hayatımda o zamana kadar kimse bana parlıyan gözle bakmadı yüzüme bakan gözlerini geri çekiyor acaba üstümde nazar mı var 193 boyum var halamın 6 hisleri kuvvetlidir ben birşey demeden bile anlar ne olduğunu o da nazar var diyor ve yaşadığım bazı paranormal olaylarda var o da farklı bir konuya kalır galiba. İçime kapalı biriyim utangaçımdır


o zamanlar ettiğim çoğu dua kabul olmuştu içim çok temizdi hissede biliyordum varlığını , beni koruduğunu dua ettiğimde o aura yı az birşey olsun hissediyordum ve mesela biri beni aramadan arıyıcak biri olduğunu biliyordum sonrasında bu bayadır olmuyor yaklaşık 3-4 yıldır çok boş bir hayat yaşıyorum evden işe işten eve yeni arkadaşlık edinemiyorum sadece işten eve evden işte birde arkadaşlarla takılmak ve spor var

Bu konuyu yazdır

  Reiki Enerji Şifası
Yazar: ruhsalseyler - 01-12-2021, Saat: 15:46 - Forum: Reiki - Yorum Yok

  • Reiki Enerji Şifası

  • Reiki, refah duygularını teşvik etmek için invaziv olmayan yumuşak bir dokunuş kullanan doğal bir terapi şeklidir.

  • Uygulayıcının kimlik bilgilerini, eğitimini ve mesleki dernek üyeliğini sorgulamaktan korkmayın.

  • Ciddi hastalıkları iyileştirebileceğini söyleyen veya sizden diğer tedavileri bırakmanızı isteyen hiçbir terapiste güvenmeyin.
‘Ray-key’ olarak telaffuz edilen Reiki, enerji seviyelerini artırmayı ve rahatlama ve esenliği teşvik etmeyi amaçlayan bir Japon terapi şeklidir. 19. yüzyılın sonlarında geliştirilen reiki, müdahaleci olmayan, manipülatif olmayan nazik dokunuşlarla uygulanır.

Reiki’nin altında yatan felsefe, bir kişinin enerjisi düşükse, hasta veya stresli olma olasılığının daha yüksek olmasıdır. Ancak yüksekse, mutlu olma ve iyi hissetme konusunda daha yeteneklidirler. Reiki hastalıkları veya hastalıkları iyileştirmez, ancak vücudunuzun daha rahat ve huzurlu hissetmesine yardımcı olabilir.

Bu konuyu yazdır

  Selam
Yazar: PişaP - 17-03-2021, Saat: 00:28 - Forum: CİNLER ALEMİ - Yorumlar (3)

Selam

Bu konuyu yazdır

Lightbulb Kurs Bitirme Sertifikalı Online TELEPATİ Eğitimi
Yazar: Emka - 30-12-2020, Saat: 11:27 - Forum: TELEPATİ - Yorum Yok

Bu kursta sana; Telepatinin ne olduğunu, Telepati yeteneğini nasıl geliştireceğini, Nefes egzersizlerini, Görselleştirme egzersizlerini, Telepatiye başlamadan önce neler bilmen gerektiğini, Kısacası telepatiyi kullanarak neler yapabileceğini Göstereceğim. Kursa Katılmak için Buraya Tıklayın

tel.jpg

Toplam 20 Ders.
Ömür Boyu Kursa Erişim.
Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde | Kendi programınıza göre, dilediğiniz cihazdan eğitim alın
Telefon, Bilgisayar, Tablet, Televizyon3.jpg

Bu konuyu yazdır

  3.göz
Yazar: hasan - 13-03-2020, Saat: 22:42 - Forum: PARAPSİKOLOJİ GENEL - Yorum Yok

merhaba arkadaşlar geçen sene yanlışlıkla 3. gözüm aktive oldu başlarda olumlu  deneyimler yaşıyordum ama  ben kısa sürede aktivitesini aşırı yükselttim ve sorunlar yaşamaya başladım  şuana ktivitesi azalmış ama tam olarak normale hala dönmedi bunun artık normale dönmesini istiyorum daha önce böyle bir deneyim yaşayana varsa yada yaşadığını tanıdığınız birileri bunu nasıl normale geri döndürebileceğim konusunda bana yardımcı ola bilirmi?

nort:lütfen sadece kesin bilgisi olanlar yardımcı olsun

Bu konuyu yazdır

Thumbs Up Bilinçaltının Çekimi
Yazar: YardımSeverBilge - 09-02-2020, Saat: 19:01 - Forum: Bilinçaltı - Yorum Yok

Bilinçaltı düşüncelerin çekimine değil aslında enerjinin çekimine olanak sağlar. düşünceler bir enerjiye bağlanarak var olurlar ve aslında çeken enerjidir. 
Tıpkı araba yakıtsız işlevsizse düşücelerde onlar yüklenen duygu his anlam gibi yaratılan enerjiyle bağlanarak va olurlar. 
Gerçek anlamdaki çekim yasası bunu sağlar.
Birşeye ne kadar anlam yüklerseniz doğal olarak o o derece güçlenecektir. 
Bu yüzden İstediğiniz şeyleri yalnızca söyleyerek olumlama yaparak değil Elbette buna inanarak yapılması daha etkilidir ancak En esas olan o şeyin sizde yarattığı etkidir. Ne kadar içselleştirilebilir beslenebilirse o denli güçlü olacaktır.

Bu konuyu yazdır

Thumbs Up BÜYÜ BOZMA SAYISI
Yazar: YardımSeverBilge - 09-02-2020, Saat: 18:48 - Forum: BÜYÜLER - Yorumlar (1)

Büyü Bozma Sayısı : ( %100 ETKİLİ )
4318924 Bu sayı tüm büyüleri bozmak için kullanılan bir çeşit Evrensel bir kodtur. Nasıl olduğu ise tamamen yarattığı enerji başka bişey değil. Büyü, büyü yapılmış kişinin bilinçaltına yüklenen negatif enerji blokajıdır. Böylelikle hayatınızda sahip olduğunuz pozitif enerjiyle çekebileceğiniz olumlu şeyleri (aşk, para, huzur vs gibi hangi konuda yapıldıysa) engel olarak uzaklaştırır. Mantığı şöyledir. Evrendeki çekim yasası tersine çevrilir büyü ile. Çünkü çekim yasası benzer enerjilerin birbirini çekmesidir pozitif enerjini varsa ( nasibiniz) bunu çekersiniz olur. Ancak büyü ile üzeri negatif enerjiyle örtülüp tersi yani onu iktirmeniz sağlanır! Bu sayı ise bu negatif enerjiyi yok ederek bilinçaltından temizler böyleliklede büyüden kurtulmuş olursunuz haliyle Nasibiniz olması gereken hale gelir! 

Kullanımı: Sayıya bakarak gözünüzle ( adeta zikir gibi sesli yada iç sesinizle) tekrar edilmesi gerekir. 1 ila 3 saat arasında büyüler bozulur. yaklaşık 15 dakika gibi bir süre sonra Etkileri görülmeye başlar. Daha önce görmek biraz zordur. 1 dakikada etki olsaydı eğer 1000 lerce zikir çekmek gerekmezdi. aynı şekilde düşünün. 4-3-1-8-9-2-4 ya da başka şekilde nasıl dilenirse o şekilde yapılabilir. Ben 431-89-24 ü tercih ederim. Ancak sayıya bakarken bütün olmalı şu şekilde “ 4318924” !

Kim buldu bu sayıyı?
Rus bir matematikçi /Fizikçi olan Grigori Grabovoi bin keşfettiği Bir sayıdır. Binlerce sayı keşfetmiştir 1000 lerce hastalık için! 
Hepsinin çalışma mantısı aynıdır. Grabovoinin dünyada yayınlanmış sayılarla ilgili pek çok kitabı vardır. Türkçe kaynak henüz hala yok. 

Neden büyü bozulmalarında tuhaf etkiler çıkar ortaya? ( mide bulantısı , baş dönmes, ağrı, karıncalanma vs. )
Bunun nedeni ne sayıdır ne dua ne rukye! Çünkü bunlar pozitifler. Bu tıpkı yaranın temizlenmesine benzer. Nasıl yaraya dokunduğunuzda canı acırsa insanın bu durumda tıpkı bunun gibidir. Negatif enerji temizlenir bir takım belirtiler meydana gelebilir geçicidir. ve tamamen negatif enerji kaynaklıdır. 

Dualardan Rukyelerden bu sayının farkı ne?
Rukyelere dikkat edin. ya da duaya. her 2 side kelimelerdir. Rukye dinlediğinizde birşey dinlemekten başka birşey yapmazsınız. Oradaki fark duaların sahip olduğu Rahmani yani pozitif enerjidir. Yalnızca duyduğunuz kelimelerle büyü bozmaktan bahseidyoruz. Çünkü rukye dinlediğinizde sadece kulağınızdan birşeyler beyninize iletilir. hepsi budur. Burada olan şey bilinçaltınızda duaların yarattığı pozitif enerjinin ( her doğru dua ve rukye ise ) yarattığı enerji büyünün negatif enerjisini temizler. Bu sayı evrensel bir kod türündedir. Pozitiftir. Bunun rahmani olmadığını söylemek dükün değil neden? Çünkü pozitif olan herşey rahmani negatif olan herşey şeytanidir. Çünkü Herşeyin yaratıcısı Allahtır. Yalnızca Peygamberimiz aracılığı ile bildirilmemiş olması nedeniyle rahmani olmadığı yönündeki tüm düşüncelerde yanlıştır.

ve Bu sayıyı kullanmış kişilerin Yorumlarının Resimlerinin Bulunduğu Link : resimag.com/p1/e2e88936322.jpeg

İHTİYACINIZ YOKSA DAHİ İHTİYACI OLAN YAKINLARINIZLA PAYLAŞABİLİRSİNİZ.

Bu konuyu yazdır

Video BÜYÜ BOZMA SEMBOLÜ (%100 ETKİLİ )
Yazar: YardımSeverBilge - 09-02-2020, Saat: 18:38 - Forum: GİZLİ SEMBOLLER - Yorum Yok

BÜYÜ BOZAN GİZLİ SEMBOL !
Bu Sembol Pek bilinen bir sembol değil. Çok basit olmasına Karşın Gerçekten Büyü enerjisini temizlemekte. Uygulayacak olan kişi Sembole Yaklaşık 45 dakika kadar odaklanarak bakarsa Ortalama bir büyü Enerjisi o kişiden temizlenir. Bu süre Kişiye yapılmış büyü sayısı, büyünün sahip olduğu negatif enerjinin yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. 
Spiritüel bilgilere sahip kişiler negatif enerji kişiden temizlenirken kişide bir takım olumlu yada olumsuz belirtilerin olabileceğini bilir. 
Doğal olarak bu yöntemde de bulantı, kusma, tuhaflık benzeri belirtiler olabileceği gibi, hafifleme rahatlama gibi belirtilerde gözlemlenebilir. 
Sembole bakan kişi gerçekten üzerinde büyü varsa bu gibi etkileri veya etkilerin başlangıcını 3. ile 8. dakikalar arasında genellikle görür. 
İşte O Sembolün Bulunduğu Video  :

watch?v=7LYfjVSJEs0

Bu konuyu yazdır