Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adı/E-Posta:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 2,977
» Son Üye: xrunko42
» Toplam Konular: 2,821
» Toplam Yorumlar: 3,028

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 1058 kullanıcı aktif
» 0 Kayıtlı
» 1058 Ziyaretçi

Son Aktiviteler
Su düşüncelerimize nasıl ...
Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI
Son Yorum: euribia
28-06-2021, Saat: 18:27
» Yorumlar: 2
» Okunma: 1,985
DOĞUM TARİHİNİZDEKİ ŞİFRE...
Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI
Son Yorum: euribia
27-06-2021, Saat: 21:14
» Yorumlar: 16
» Okunma: 63,155
Musallatı Çözüme Ulaştıra...
Forum: CİNLER ALEMİ
Son Yorum: PişaP
17-03-2021, Saat: 00:28
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1,005
Kurs Bitirme Sertifikalı ...
Forum: TELEPATİ
Son Yorum: Emka
30-12-2020, Saat: 11:27
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1,277
3.göz
Forum: PARAPSİKOLOJİ GENEL
Son Yorum: hasan
13-03-2020, Saat: 22:42
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1,945
BÜYÜ BOZMA SAYISI
Forum: BÜYÜLER
Son Yorum: bensuskunadam
12-02-2020, Saat: 16:53
» Yorumlar: 1
» Okunma: 2,852
Bilinçaltının Çekimi
Forum: Bilinçaltı
Son Yorum: YardımSeverBilge
09-02-2020, Saat: 19:01
» Yorumlar: 0
» Okunma: 2,043
BÜYÜ BOZMA SEMBOLÜ (%100 ...
Forum: GİZLİ SEMBOLLER
Son Yorum: YardımSeverBilge
09-02-2020, Saat: 18:38
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1,609
MERHABA
Forum: ANKARA SPİRİTÜELLERİ
Son Yorum: 1zeze
26-01-2020, Saat: 03:10
» Yorumlar: 3
» Okunma: 2,739
Bu gece kendinize bir iyi...
Forum: PARANORMAL OLAYLAR
Son Yorum: Emka
22-12-2019, Saat: 17:30
» Yorumlar: 1
» Okunma: 1,734

 
  Musallatı Çözüme Ulaştıramadım Yardım Edermisiniz
Yazar: PişaP - 17-03-2021, Saat: 00:28 - Forum: CİNLER ALEMİ - Yorum Yok

Selamun aleyküm musallatım var hocalara gidiyorum temizlik yapıyolar ama geri geliyolar söylediklerine göre gönderen birileri var imiş, çözüme ulaşabilmem için yardım edermisiniz

Bu konuyu yazdır

Lightbulb Kurs Bitirme Sertifikalı Online TELEPATİ Eğitimi
Yazar: Emka - 30-12-2020, Saat: 11:27 - Forum: TELEPATİ - Yorum Yok

Bu kursta sana; Telepatinin ne olduğunu, Telepati yeteneğini nasıl geliştireceğini, Nefes egzersizlerini, Görselleştirme egzersizlerini, Telepatiye başlamadan önce neler bilmen gerektiğini, Kısacası telepatiyi kullanarak neler yapabileceğini Göstereceğim. Kursa Katılmak için Buraya Tıklayın

tel.jpg

Toplam 20 Ders.
Ömür Boyu Kursa Erişim.
Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde | Kendi programınıza göre, dilediğiniz cihazdan eğitim alın
Telefon, Bilgisayar, Tablet, Televizyon3.jpg

Bu konuyu yazdır

  3.göz
Yazar: hasan - 13-03-2020, Saat: 22:42 - Forum: PARAPSİKOLOJİ GENEL - Yorum Yok

merhaba arkadaşlar geçen sene yanlışlıkla 3. gözüm aktive oldu başlarda olumlu  deneyimler yaşıyordum ama  ben kısa sürede aktivitesini aşırı yükselttim ve sorunlar yaşamaya başladım  şuana ktivitesi azalmış ama tam olarak normale hala dönmedi bunun artık normale dönmesini istiyorum daha önce böyle bir deneyim yaşayana varsa yada yaşadığını tanıdığınız birileri bunu nasıl normale geri döndürebileceğim konusunda bana yardımcı ola bilirmi?

nort:lütfen sadece kesin bilgisi olanlar yardımcı olsun

Bu konuyu yazdır

Thumbs Up Bilinçaltının Çekimi
Yazar: YardımSeverBilge - 09-02-2020, Saat: 19:01 - Forum: Bilinçaltı - Yorum Yok

Bilinçaltı düşüncelerin çekimine değil aslında enerjinin çekimine olanak sağlar. düşünceler bir enerjiye bağlanarak var olurlar ve aslında çeken enerjidir. 
Tıpkı araba yakıtsız işlevsizse düşücelerde onlar yüklenen duygu his anlam gibi yaratılan enerjiyle bağlanarak va olurlar. 
Gerçek anlamdaki çekim yasası bunu sağlar.
Birşeye ne kadar anlam yüklerseniz doğal olarak o o derece güçlenecektir. 
Bu yüzden İstediğiniz şeyleri yalnızca söyleyerek olumlama yaparak değil Elbette buna inanarak yapılması daha etkilidir ancak En esas olan o şeyin sizde yarattığı etkidir. Ne kadar içselleştirilebilir beslenebilirse o denli güçlü olacaktır.

Bu konuyu yazdır

Thumbs Up BÜYÜ BOZMA SAYISI
Yazar: YardımSeverBilge - 09-02-2020, Saat: 18:48 - Forum: BÜYÜLER - Yorumlar (1)

Büyü Bozma Sayısı : ( %100 ETKİLİ )
4318924 Bu sayı tüm büyüleri bozmak için kullanılan bir çeşit Evrensel bir kodtur. Nasıl olduğu ise tamamen yarattığı enerji başka bişey değil. Büyü, büyü yapılmış kişinin bilinçaltına yüklenen negatif enerji blokajıdır. Böylelikle hayatınızda sahip olduğunuz pozitif enerjiyle çekebileceğiniz olumlu şeyleri (aşk, para, huzur vs gibi hangi konuda yapıldıysa) engel olarak uzaklaştırır. Mantığı şöyledir. Evrendeki çekim yasası tersine çevrilir büyü ile. Çünkü çekim yasası benzer enerjilerin birbirini çekmesidir pozitif enerjini varsa ( nasibiniz) bunu çekersiniz olur. Ancak büyü ile üzeri negatif enerjiyle örtülüp tersi yani onu iktirmeniz sağlanır! Bu sayı ise bu negatif enerjiyi yok ederek bilinçaltından temizler böyleliklede büyüden kurtulmuş olursunuz haliyle Nasibiniz olması gereken hale gelir! 

Kullanımı: Sayıya bakarak gözünüzle ( adeta zikir gibi sesli yada iç sesinizle) tekrar edilmesi gerekir. 1 ila 3 saat arasında büyüler bozulur. yaklaşık 15 dakika gibi bir süre sonra Etkileri görülmeye başlar. Daha önce görmek biraz zordur. 1 dakikada etki olsaydı eğer 1000 lerce zikir çekmek gerekmezdi. aynı şekilde düşünün. 4-3-1-8-9-2-4 ya da başka şekilde nasıl dilenirse o şekilde yapılabilir. Ben 431-89-24 ü tercih ederim. Ancak sayıya bakarken bütün olmalı şu şekilde “ 4318924” !

Kim buldu bu sayıyı?
Rus bir matematikçi /Fizikçi olan Grigori Grabovoi bin keşfettiği Bir sayıdır. Binlerce sayı keşfetmiştir 1000 lerce hastalık için! 
Hepsinin çalışma mantısı aynıdır. Grabovoinin dünyada yayınlanmış sayılarla ilgili pek çok kitabı vardır. Türkçe kaynak henüz hala yok. 

Neden büyü bozulmalarında tuhaf etkiler çıkar ortaya? ( mide bulantısı , baş dönmes, ağrı, karıncalanma vs. )
Bunun nedeni ne sayıdır ne dua ne rukye! Çünkü bunlar pozitifler. Bu tıpkı yaranın temizlenmesine benzer. Nasıl yaraya dokunduğunuzda canı acırsa insanın bu durumda tıpkı bunun gibidir. Negatif enerji temizlenir bir takım belirtiler meydana gelebilir geçicidir. ve tamamen negatif enerji kaynaklıdır. 

Dualardan Rukyelerden bu sayının farkı ne?
Rukyelere dikkat edin. ya da duaya. her 2 side kelimelerdir. Rukye dinlediğinizde birşey dinlemekten başka birşey yapmazsınız. Oradaki fark duaların sahip olduğu Rahmani yani pozitif enerjidir. Yalnızca duyduğunuz kelimelerle büyü bozmaktan bahseidyoruz. Çünkü rukye dinlediğinizde sadece kulağınızdan birşeyler beyninize iletilir. hepsi budur. Burada olan şey bilinçaltınızda duaların yarattığı pozitif enerjinin ( her doğru dua ve rukye ise ) yarattığı enerji büyünün negatif enerjisini temizler. Bu sayı evrensel bir kod türündedir. Pozitiftir. Bunun rahmani olmadığını söylemek dükün değil neden? Çünkü pozitif olan herşey rahmani negatif olan herşey şeytanidir. Çünkü Herşeyin yaratıcısı Allahtır. Yalnızca Peygamberimiz aracılığı ile bildirilmemiş olması nedeniyle rahmani olmadığı yönündeki tüm düşüncelerde yanlıştır.

ve Bu sayıyı kullanmış kişilerin Yorumlarının Resimlerinin Bulunduğu Link : resimag.com/p1/e2e88936322.jpeg

İHTİYACINIZ YOKSA DAHİ İHTİYACI OLAN YAKINLARINIZLA PAYLAŞABİLİRSİNİZ.

Bu konuyu yazdır

Video BÜYÜ BOZMA SEMBOLÜ (%100 ETKİLİ )
Yazar: YardımSeverBilge - 09-02-2020, Saat: 18:38 - Forum: GİZLİ SEMBOLLER - Yorum Yok

BÜYÜ BOZAN GİZLİ SEMBOL !
Bu Sembol Pek bilinen bir sembol değil. Çok basit olmasına Karşın Gerçekten Büyü enerjisini temizlemekte. Uygulayacak olan kişi Sembole Yaklaşık 45 dakika kadar odaklanarak bakarsa Ortalama bir büyü Enerjisi o kişiden temizlenir. Bu süre Kişiye yapılmış büyü sayısı, büyünün sahip olduğu negatif enerjinin yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. 
Spiritüel bilgilere sahip kişiler negatif enerji kişiden temizlenirken kişide bir takım olumlu yada olumsuz belirtilerin olabileceğini bilir. 
Doğal olarak bu yöntemde de bulantı, kusma, tuhaflık benzeri belirtiler olabileceği gibi, hafifleme rahatlama gibi belirtilerde gözlemlenebilir. 
Sembole bakan kişi gerçekten üzerinde büyü varsa bu gibi etkileri veya etkilerin başlangıcını 3. ile 8. dakikalar arasında genellikle görür. 
İşte O Sembolün Bulunduğu Video  :

watch?v=7LYfjVSJEs0

Bu konuyu yazdır

  Bu gece kendinize bir iyilik YAPIN!
Yazar: Gümüşkurt - 18-12-2019, Saat: 23:04 - Forum: PARANORMAL OLAYLAR - Yorumlar (1)

Bu gece kendinize bir iyilik yapın. Kendinizi böylesine bir zevkten mahrum bırakmayın. Benden size bir kısa hikaye, ışıklarınızı söndürün mumlarınızı yakın, arkanıza yaslanın ve okumaya başlayın. Hikayemizin adı;
''CEHENNEMDEN GELEN KOKU( Yazdığım hikayenin 5. bölümüdür)''


Neyse ki Gizemide kediyide sağ salim oradan çıkardım! Arap şükrü sokağında Batmancilik oynayan Samael vardı artık sıkılmaya başlamıştım. Bu arada da maji çalışmalarıma devam ediyordum ''Sağ el Yoluydum'' insanlara yardım ediyordum. Bir teşekkürü bile söyleyemeyen insanlara..

Yusuf'la konuştum bugün, ona ruh çağırmamız gerektiğini söyledim. Yusuf tehlikeli olduğunu söylesede kafasına yattı ''ne çağıracaz'' diye sordu. Sağ el yolu bir majisyendim Yusuf ise sol el yolu bir majisyendi kısaca sizin anlıyacağınız dilde birisi iyi dediğiniz tarafı diğeri kötü dediğiniz tarafı simgeler her ne kadar öyle olmasada sizin gözlerinizden bakıldığında durum budur. Yolumdan dolayı ona elemental doğa ruhu yani toprağın cüceleri veya havanın silphisini gibi ruhları çağırmamız gerektiğini söyledim iyice düşündük sonra ben daha basit bir ruh buldum Lilith'in kızı Succubus. Bir çeşit şeytandı ilk etap için basit bir ruhtu böyle başlamamız gerekiyordu çünkü çağırdığınız Şeytan eğer güçlüyse değil odanın içerisine çağırmayı 20 metre yakınına yaklaşsa size hiç bir şey yapmasa bile enerjisinin güçlü ve ağır olması nedeniyle sizi komaya sokar. Lafı gevelemeye gerek yok Yusuf dahil herkese bugüne kadar Ananemin kanser olduğunu onu doktorların ve benim çokca denemelerime rağmen iyileştiremediğimi onu güçlü bir şeytanın yada ruhun iyileştirebileceğinden bu işe kalkıştığımı anlatıp durdum ama daha önemli bir sebebi daha vardı. Kendi canımı riske atmamın sebebi ileride daha güçlü bir şeytan yada ruhu çağırıp biran önce seni buldurmak istememdi. Succubus kafamıza yattı ikimizde hazırlıkları yaptık geriye sadece zaman kalmıştı bu işlerde zaman çok önemlidir vaktinde yapmıyorsanız boşa kürek çekiyorsunuz demektir.

Zaman geldi çattı saat sabah 3:00'ü gösteriyordu. Succubusu ben davet edicektim. Siyah mumlara elementlerin sembollerini kazıdım, bakireden alınmış bir kalemle Lilith'in ibranice yazılışını, pentegramı, siğili ve mühürleri çizdim. Tütsüyü ve mumları yaktım ve sözleri söylemeye başladım;

''Ey kızıl saçlı, Oterite, ilk kadın..
İçimde büyük açlık, Üstünde senin adın..
Gönder bana kızlarını sakladığın duvardan,
Gerekirse yalvarmam, yalvarmadan duramam.
Kızıl saçlı sonsuz güzellikte sen,
Ey Lilith, bana bir kızını gönderiversen..
Tatmin etmez beni dünyanın elma ve narları,
Senin elinden hediye kızlarını almalı...''

Sonra kağıda içimden geçenleri yüksek bir istek enerjisiyle yazdım ve ardından ''duy beni Lilith'' deyip kağıdı ateşe atarak dumana çevirdim aradan 10 dakika geçmişti başarısızlığımın nedenini düşünüyordum gelen giden yoktu yatağıma yattım küfrederek uyumaya karar verdim uykuyla uyanıklık arası durumun ortasında bir şey dudağımdan öpmeye başladı gözümü açtım ama açtığıma inanamadım Succubus yani cehennemin güzel kokusu bana gelmişti dur bir dakika hemde senin görüntünle! Ona, sana olan özlemle çok sıkıca sarıldım çok güzel kokuyordu fakat sana ne kadar benzerse benzesin onun bir şeytan olduğunu aklımdan çıkarmıyordum. Bir saat sonra güneş doğdu ve Succubus gitti.

Durumu Yusuf'la paylaştım sonraki gün bir haber geldi Gizemi hastaneye kaldırmışlardı bedeninde kesikler varmış kan kaybından ölmek üzereyken kurtarmışlar bugünde böyle bir haberle başladık güne işte ne yapalım artık alıştık bunlara iki gün sonra Leyla arkadaşlarına aşırı korku ve heyecanla gece onu bir şeyin korkuttuğunu anlatıyordu bu olamaz!? Succubus.. Succubus beni kıskanıyordu. Gamzeye bir süre beni düşünmemesi ve konuşmaması gerektiğini anlattım yolumuz ayrıldı aklım onda kaldı başımı çevirdim müthiş hızlı bir araba ona doğru geliyordu Allahdan mesafe o kadar açılmamıştı koşup onu olabildiğince ileri fırlattım artık kaybedecek bir dakikam bile yoktu eve koştum hemen Succubus'u göndermek için ritüeli yaptım enerjisi üzerimden kalktı hissettim yani öyle bir enerji yayıyordu ki hissetmemek elde değil zaten derin bir nefes aldım kutlamak için soluğu Arap şükrü sokağında bir kafede aldım. Arkadaşlarla muhabbetten sonra yalnız kalmak istedim huzurlu ve mutluydum günü kurtarmıştım her şey yolundaydı.

Kafeden çıktım karşıda yıkık göçük bir yere masa konmuş kimseler yoktu oraya oturdum cebimdeki kanyağı çıkardım çeyreği kadarını yudumladım. Kendi kendime tebessüm edip duruyordum ama.. Saçları tuhaf bir kız yanıma gelip ''selam oturabilir miyim?'' dedi. Chi'si farklıydı ve benim ki kadar kuvvetliydi. Buyur ettikten sonra bana burada yalnız başıma ne yaptığımı sordu ve konuşmaya başladık. Elimdekinin ne olduğunu sordu kanyak olduğunu söyleyince şaşırdı ve ''piyasada satılmıyor diye biliyorum sen nereden buldun onu'' dedi elimden alıp özlemle başına dikip adının Sahra olduğunu söyledi. Kanyak özellikle cadılar tarafından ilaç yapımında kullanılır onun cadı olduğunu düşünmeye başladım tam o sırada bileğimi tuttu avucumun içine bir takım taşlar koydu ve onları dökmemi istedi. Masaya döktüm onlara baktı ve
''Akacak kan burnundan sebepsiz
Kazma küreğin yakıldığı ayda tutulacak Güneş
Atacak kalbin hiç atmadığı gibi
Çaresi yok sıkışacak göğsün, daralacak nefesin
On takvimi deviremeden sana gelecek ölüm.'' dedi.

Ben birden buz kesmiştim ve şok geçiriyordum. Kalktı gidiyordu ona dur diyecektim ama diyemedim her şeyim kilitlenmişti sanki. Ölümden korkmuyordum ama benim korkum sensiz ölmekti seni beklerken..


''SAMAELİN HİKAYELERİ BÖLÜM 5: CEHENNEMDEN GELEN KOKU (KISA GECE HİKAYESİ)'' Bölüm 5 burada bitiyor. Kendi yazdığım hikayedir umarım beğenmişsinizdir.


Not: Konuyu nereye açacağımı tam olarak bulamadığımdan buraya açtım eğer yanlış yere açtıysam yöneticiler değiştirirse sevinirim.Bu konuyu yazdır

  '2028'DEN GELDİM DİYEREK BU CİHAZI GÖSTERDİ
Yazar: Emka - 06-08-2019, Saat: 19:30 - Forum: GÜNCEL HABERLER - Yorum Yok

zaman%2Byolcusu.jpg

Son aylarda zamanda yolculuk yaptığını iddia eden kişilere bir yenisi daha eklendi. "2030 yılından geldim" diyen Noah'ın ardından bu sefer de 2028 yılından geldiğini iddia birisi herkesi şoke etti. 2028'den geldiğini iddia eden kişinin gösterdiği cihaz kan dondurdu.

2028 yılından geldiğini iddia eden zaman yolcusu, gelecekte yaşadığınI öne sürdüğü bazı deneyimlerinden bahsetti.

9-10 yıl önceki kendisi ile internetten görüntülü olarak konuşan zaman yolcusu, zamanda seyahat ettiği süre boyunca evrenin gizemini keşfettiğini söylüyor.

Zaman yolcusu daha sonra, gelecekten geldiğini öne süren insanların geldikleri yıla ait bazı eşyaları da zaman zaman beraberinde getirdiklerini söylemesinden bahsediyor.

Gelecekten getirilen cihaz ve eşyalardan bahseden zaman yolcusu kendi getirdiği cihazı gösteriyor.

Zaman yolcusu alnında bulunan mavi parlak cismi dikkat çekiyor ve bu cismin ne işe yaradığını anlatıyor.

zaman%2Byolcusu2.jpg

Zaman yolcusu alnında bulunan cihazın aslında üçüncü bir göz olduğunu ve kendi gözleri ile değil üçüncü gözü ile gördüğünü öne sürüyor.

Zaman yolcusu üçüncü gözünü yalnızca görmek için değil ayrıca ışınlanma için de kullanılıyor.

Zaman yolcusu ilginç iddialarının ardından deniz kabuğuna benzer bir cihaz gösteriyor ve bu cihazın 5 bin yılında kullanılacağını iddia ediyor.

Zaman yolcusuna göre deniz kabuğu benzeri cihaz güç ve insan beyni kontrolü için kullanılıyor.

zaman%2Byolcusu3.jpg

Gelecekte uzaylıların varlığının kanıtlanacağını belirten zaman yolcusu uzaylıların kadın ve erkek formlarında var olduğunu ifade ediyor.

Zaman yolcusu son olarak gelecekten getirdiğini öne sürdüğü bir başka cihazı gösteriyor ve bu cihazın sağlık tedavisi için kullanıldığından bahsediyor.

Zaman yolcusunun anlattıklarını dinleyen çok sayıda kişi, zaman yolcusunun iddialarını yeterince inandırıcı bulmadı.

Bazı kullanıcılar birçok zaman yolcusunun aksine yüzünü buzlamadığı için zaman yolcusunun en azından daha dikkate değer olduğu yorumunda bulundu


kaynak:Yeniasır

Bu konuyu yazdır

Heart Bir Cadı Olduğunuzun 15 İşareti!
Yazar: Ruhaniyet - 15-06-2019, Saat: 12:17 - Forum: CADILIK - Yorum Yok

Öncelikle şunu söylemek isterim ki wicca apayrı bir dindir. Müslüman olan arkadaşlar ileride yazacağım şeylerden hoşlanmayabilir. Bizler politeist insanlarız. Tanrı ve Tanrıça'ya (Lord ve Lady) inanırız. Eğer size yanlış geldiğini düşünüyor, büyüye sihre inanmıyorsanız lütfen devamını okumaya zahmet etmeyin. Saygısızlığa ya da birbirimizi üzmeye gerek yok... + 

1) Eğer kendinizi doğaya doğuştan yakın hissediyor, ağaçların bitkilerin kendi dili olduğuna inanıyor ve buna saygı duyuyorsanız bu cadı olduğunuz anlamına gelebilir.

2) Hayvanlara karşı iyi iseniz ve onlarda size iyi ise bu da cadı olabileceğiniz anlamına gelir. Cadılar ve hayvanlar her zaman yakın dost olmuşlardır.

3) Eğer aya karşı garip bir ilginiz varsa kendinizi ayı izlerken buluyor ya da sizi izleyip koruduğunu düşünüyorsanız cadılık kanınızda var. Cadılar varlıklarından beri ayı kutsal kabul ederler. Üçlü ay sembolune dikkat edin. Genelde bayram ve festivallerimiz ayın dünyanın dönüşüne göredir. Biliriz ki ayın kendi ritmi vardır. 

4) Iyileştirme sanatına meraklıyızdır genelde. Hasta olunca aklınıza doktora gitmekten once alternatif fikirler geliyorsa (akupunktur, kristaller, nane-limon) tebrikler! Sadece kendimizi degil yaralı ya da hasta insanları, hayvalnları da iyilestirebilmek isteriz. Eğer hiçbir sey yapamıyor olsanız da refleks olarak elinizi o kişinin alnına koyarak enerjinizle iyilestirmeye calışmanız bile bir kanıttır. 

5) Mistik, büyülü, farklı enerjili şeyleri seviyor, kendinizi ona çekilir halde buluyorsanız, tarot ya da kahve falına ilginiz varsa... 

6) 6. hisse ,onceden olacak şeyi hissedebilme, sahipseniz yüksek ihtimalle bir cadısınızdır. Örneğin çok uzun süredir görmediğiniz birisi o gün aklınızdan geçer ya da rüyanızda görürsünüz daha sonra aynı kişiyle yolda karşılaşırsınız gibi... 

7)Enerjiye ve duygulara karşı aşırı hassas iseniz bu cadı olabilirsiniz demektir. Mesela bazen hayatınızda her şey yolundadır mutlu olmanız gerekirken kendinizi sürekli depresif hissedersiniz ya... Bu yüksek ihtimalle başka birinin enerjisidir.. Siz aşırı hassas olduğunuz için sizi de etkilemiştir... 

8)Inançlı olmak. Küçüklüğünden beri vampir olsun cadı olsun gulyabani olsun eger bunların varlığına, sihre ve fala, zihin gücüyle kaşık bükmeye inanıyorsanız cadısınızdır. 
9) Yeme alışkanlığı... Söylediğim gibi cadılar doğa ve hayvanların en yakın dostudur. Bu yuzden hazır yemekleri, abur cubur ve en önemlisi hayvan eti tuketmeyi tercih etmeyiz. Ben wicca olduğumdan beri hayvan eti tüketiyorum. Oncelikle enerjimi kirletiyor.. Ayrıca başka kanlı canlı bir yaratığı yemek bana etik gelmiyor. 

10) Yağmurlu ve fırtınalı havaları seviyorsanız cadı olabilirsiniz. Yağmurun altında dans etmeyi seviyor, yağmur suyu topluyorsanız ve sizi arındırdığını hissediyorsanız... 

11)Ölüm fikrinden korkmamak. Biz cadılar farkındayız ki doğan ölür ve tekrar dünyaya gelir. O yüzden ölüm korkutmaz... 

12)Geçmiş yaşamla bağlantı... Eğer kendinizi eski bir uygarlıkla çok yakın hissediyor hep hakkında okumak istiuorsanız önceki hayatınızda o uygarlıkta yaşayan biri olabilirsiniz. Yıne kendimden örnek verecek olursam.. Çocukluğumdan beri kelt kültürü beni hep etkilemiştir. Kendimi onlarla bağlı hissetmiş ve dillerini dahi öğrenmeye çalışmıştım. Sonradan öğrendim ki bazı Keltler Anadolu'ya göç etmiş. Aslında kelt kanı taşıyor bile olabilirim. 

13) Cadılar genelde garip diye tabir ettiğimiz insanlardır. Hepsi değil ama çoğu hayatında arkadaş edinmekte zorlanmış yalnız kalmayı tercih etmiştir 

14)Cadılar ahlak kurallarına önem verir ve kendilerinden asla ödün vermezler. Neysek oyuz kısacası.. 

15)Sonunca ama eeen önemlisi... Eğer cadı olduğunuza inanıyorsanız ya da olmayı istiyorsanız bu yeterli bir sebeptir. Illa ki aileden gelen bir sey değildir bu. 

Unutmayın ki.. Wicca'da tek yol yoktur. Kendi yolunuz vardır.(( Alıntıdır ))

Bu konuyu yazdır

Heart Cadı Olduğunuzu Gösteren 13 İşaret
Yazar: Ruhaniyet - 15-06-2019, Saat: 12:15 - Forum: CADILIK - Yorum Yok

Duydum ki aramızda cadı olduğunun farkında olmadan dolaşanlar varmış. Belki de cadı olup olmadığınızı öğrenmek istiyorsunuz ya da bir cadı olmak istiyorsunuz. Öncelikle kısaca cadı ve cadılık nedir ona bir bakalım.


Cadı nedir?

Cadılık doğanın ve evrenin enerjisini temel alan pagan bir inançtır. Cadılar, kendi gerçekliğini yaratmak için kendi öz enerjisini, doğanın ve ilahi enerjinin gücünü çalışmalarında kullanan kişilerdir. Cadılar her şeyin bir enerji biçimi olduğunu kabul eder. Evrenin işleyişini gözlemleyip, enerjiyi yönlendirme sanatını icra ederler. Şifa, bolluk, koruma, kehanet gibi birçok konu üzerine çalışırlar.
Cadı kelimesi her iki cins için de kullanılır. Cadılık genetik değildir ama doğuştan gelen bir yatkınlık olabilir. Bir kişi hem cadı olup hem de bir dinin mensubu olabilir.

Cadılar ve inançlarını “ Cadılar: Modern Zamanın Bilgeleri “ yazımda daha kapsamlı olarak yazdım.

Cadı olduğunuzu gösteren 13 işaret
Herkesin deneyimi kendine özeldir ama bazı genel ortak noktalar var. Aşağıdakilerin çoğuna evet diyebiliyorsanız muhtemelen bir cadısınız demektir. Kendinizi öyle hissediyorsanız bir cadısınız demektir.
1)Bu yazıyı okuyorsanız:
Patlıcanlı pilav tarifi ararken buraya geldiğinizi hiç sanmıyorum. Bir şekilde merakınız olduğu için veya cadı olduğunuzu düşündüğünüz için bu bloğa çekildiniz; çok da güzel yaptınız.
2) Okült konulara merakınız varsa:
Kadim gizli bilimler, astroloji, tarot, simya gibi konular ilginiyor, okuyor ve çalışmalar yapıyorsanız. Zaten evvel ezelden meraklıydınız.

3)Büyücülükle ilgili hemen herşey sizi heyecanlandırıyorsa:
Filmler, kitaplar, büyüler, dekorasyon, kristaller, botanik, tütsüler…Bunlar evinizin ve hayatınızın bir parçası ise. Kuvvetle muhtemel koleksiyonunuz bile vardır. Salondaki büfede çay takımı yerine iksir şişeleri varsa hiç şaşırmam.
4)Büyü çalışmaları yapıyorsanız:
Büyüye inanıyor,okuyor, araştıyor ve aktif olarak öğrendiklerini uyguluyorsanız. Büyü çalışmaları ve ritüeller yapıyorsanız.
5)Enerjileri yoğun bir şekilde hissediyor veya görüyorsanız:

Etrafındaki enerjinin aktığını, varlığını hissedersiniz. Bir odaya girdiğinizde, bir eşyaya dokunduğunuzda, bir insanın yanına gittiğinizde enerjileri hissedebilir hatta görebilirsiniz.
Doğanın ritmini hissedersiniz. Mevsim geçişleri, ay döngüleri sizi ve yaşamınızı etkiler. Doğanın döngüsüne uyumlu olarak değişimler yaşarsınız. Ayların ve günlerin de bir enerjisi vardır. Pazar ile Perşembe günlerinin hisselerini ayırt edebilirsiniz. Pazartesi kılıklı Cumaları farkedersiniz.
Enerji hassasiyetiniz vardır ve siz etrafınızdaki değişimleri kuvvetli bir şekilde hissedersiniz.
Bu çoğu zaman çok yorucudur. Cehaletin mutluluğunu dilersiniz.
6)Kalabalıklar sizi rahatsız ediyorsa:

Büyük ihtimalle bir empatsınız. Kalabalık ortamlarda rahatsız olursunuz çünkü oradaki enerjiyi sünger gibi çekersiniz ve bu yoğun enerjiler sizi tüketir. İsteseniz de istemeseniz de başka insanların enerjisini okursunuz. Onların mutluluklarını, hastalıklarını, negatifliklerini bünyenizde toplarsınız. Enerji vampirlerinin hedefi olursunuz. Tüm bunlar sizi yalnız kalmaya iter.
Enerji alanınızı korumanın yolları için şu yazıya bi göz atabilirsiniz “ Enerji vampirlerinden korunmanın yolları “
7)Yabancılık hissedersiniz:

Küçüklüğünüzden beri kendinizi diğer insanlardan farklı ve normların dışında hissediyorsanız. Zaten diğerleri de sizde bir farklılık olduğunu görüyor. Burada normallikle çoğunluk gibi olmayı kastediyorum. Siz ne kadar diğerleri gibi olmaya çalışırsanız çalışın işe yaramayacak. Çünkü olduğunuz şey zaten sizin normalinizdir, diğerleri değişiktir ?
Morticia Addams’ın dediği gibi “Normal bir illüzyondur. Örümcek için normal olan sinek için kaostur.”
8)Sezgileriniz çok kuvvetliyse :

Açıklayamadığınız bir bilişiniz vardır. İç sesiniz size rehberlik eder. Kararlarınızı alırken sizi yönlendirir. Birşey olmadan önce hissedersiniz. Tehlikede misiniz iç sesiniz sizi uyarır, biri yalan söylediğinde bilirsiniz.
Bu duyulan ses özden gelir. Sezgi ve biliş duymayı isteyenlere açıktır ama onu duyabilmek için açık kalpli ve fikirli olmanız icap eder. Cadılar, görünenden daha fazlası olduğunu bilir.
9) En basit dilekleriniz bile hızla tezahür ediyorsa:

Ne kadar ufak bir şey olsa bile içinizden geçen bir şeyin hızla gerçekleştiğini deneyimlediniz mi? Evren sizin isteklerinizin boyutu ile ilgilenmez, ne kadar miniş olsa da kitabına uygun bir şekilde dilediğinizde siparişi getirir. Bu bir çikolata olsa bile. Çekim yasası herkes için geçerlidir ama bazıları evrenin akışı ile daha uyumludur ve dilekleri hızla gerçekleşir. Bu doğal büyü yeteneğidir; frekansınızın yüksek olduğunu gösterir.
10)Doğa İle kuvvetli bir bağınız varsa:

Doğaya hayranlık duyuyorsanız, içinde kendinizi evinizde hissediyorsanız,ağaçalara, bitkilere, hayvanlara derin bir sevgi ve bağlılık hissediyorsanız.
Hayvanlarla özel bir bağınız vardır hatta insanlardan daha iyi anlaşıyorsanız.
11)Doğal hava olayları sizi korkutmuyorsa:

Şimşek, fırtına, yağmur, rüzgar gibi doğal hava olayları size kasvet yerine neşe getiriyorsa, enerjileri sizi besliyorsa. Herkes içeri girerken siz kendinizi dışarı atıyorsanız, şimşekler çıktığında çayınızı kahvenizi alıp cam kenarında yerinizi alıyorsanız.
12) Şifalandırma yeteneğiniz varsa:

Cadıların doğal bir iyileştirme yeteneği vardır. Şifa tekniklerine ilginiz olabilir. Ellerinizi kullanarak rahatsızlıkları iyileştirebilirsiniz. Doğal şifa yöntemlerini tercih eder ve etrafınıza tavsiye edersiniz.
13)Ay’ın enerjisine çekiliyorsanız:

Dolunay sizi büyülüyor, Ay’ın enerjisi sizi etkiliyor, döngüleri yaşamınıza yön veriyorsa. İşiniz, ilişkileriniz veya hayatınızdaki başlangıçlar, bitişler Ay’ın döngülerine göre yaşanıyorsa.
Psişik yetenekler:

Bunlara ilave olarak psişik yeteneklere de sahip olabilirsiniz. Cadılara atfedilen bir takım psişik güçler vardır. Oysa her cadı psişik olmayabilir. İşin aslı herkes doğaüstü diye kabul edilen psişik güçlere potansiyel olarak sahiptir. telekinezi,telepati,durugörü, pirokinezi vb.Bu yetenekler bastırıldığı ve kullanılmadığı için körelmiştir. Bazı insanlarda bu yetenekler doğal olarak ortaya çıkar. Yine bazı insanların frekansları diğerlerine göre daha yüksektir ve enerjilerini güçlü biçimde yönlendirebilirler.
Psişik yetenekler ve cadılık biraraya geldiğinde çok güçlü bir karışım oluşturur ve muazzam yetenektir ama her cadı psişik olmayabilir. Psişik olmamanız cadı olmadığınız anlamına gelmez.
Cadı olduğunuzu öğrendiniz. Ya sonra?
Sonrası size kalmış. Olduğunuz gibi kalmaya devam edebilirsiniz ya da yeteneklerinizi geliştirmeyi seçebilirsiniz.Hangi yolu seçerseniz seçin sizi mutlu ettiğinden emin olun yeter.
Sihirle kalın (( Alıntıdır ))

Bu konuyu yazdır