Türkiye Spiritüelleri

Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adı/E-Posta:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 2,805
» Son Üye: muhammed55
» Toplam Konular: 2,786
» Toplam Yorumlar: 3,059

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 26 kullanıcı aktif
» 0 Kayıtlı
» 26 Ziyaretçi

Son Aktiviteler
Telepatik iletişimin 10 i...
Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI
Son Yorum: Emka
Dün, Saat: 16:35
» Yorumlar: 0
» Okunma: 677
Ruh Rehberinizle Nasıl İl...
Forum: KİŞİSEL GELİŞİM
Son Yorum: Emka
Dün, Saat: 02:39
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1,068
Bir Ruhun Sana Bağlı Olup...
Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI
Son Yorum: Emka
Dün, Saat: 00:41
» Yorumlar: 0
» Okunma: 783
Ruhsal Şifacı Olarak Doğd...
Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI
Son Yorum: Emka
13-08-2018, Saat: 19:10
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1,832
Koruyucu Meleklerin Sizi ...
Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI
Son Yorum: Emka
13-08-2018, Saat: 14:50
» Yorumlar: 0
» Okunma: 3,065
Etrafınızda Bir Ruh Olup ...
Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI
Son Yorum: Emka
11-08-2018, Saat: 17:51
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1,720
BAŞARILI OLMAK İÇİN ÖĞREN...
Forum: KİŞİSEL GELİŞİM
Son Yorum: Emka
10-08-2018, Saat: 13:00
» Yorumlar: 0
» Okunma: 510
Üçüncü Göz Çakra Tıkanıkl...
Forum: Çakra
Son Yorum: Emka
03-08-2018, Saat: 13:26
» Yorumlar: 0
» Okunma: 778
Ruh Bağlarını Kesmek | Bi...
Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI
Son Yorum: Emka
03-08-2018, Saat: 13:20
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1,350
Mor Alev Ve İkiz Alev: He...
Forum: EVRENSEL ENERJİLER
Son Yorum: Emka
03-08-2018, Saat: 13:14
» Yorumlar: 0
» Okunma: 950

 
  Telepatik iletişimin 10 işareti
Yazar: Emka - Dün, Saat: 16:35 - Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI - Yorum Yok

Telepatik iletişimin işaretleri inkar edilemez. Birçok kişi kullanım yeteneğinden şüphe duyuyor.

Herkesin bir çeşit telepatik gücü vardır, fakat yetenek düzeyleri farklıdır. Telepati zihninizi kullanarak iletişim kurma yeteneğidir.

Algısal duyularınızın telepatik olarak iletişim kurmasını gerektirmez.

İnsanlar yakın sevdikleriyle telepatik bir bağ geliştirirler, ancak yeterince güçlüyseniz, telepatik olarak yabancılarla da iletişim kurabilirsiniz.


44.pngİşte telepatik iletişimin ilk 10 işareti

1.Olumlu veya olumsuz algılamak

Gizlemek için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştıklarında bile, konuştuğunuz kişinin olumlu veya olumsuz tepkilerini anında algılayabilirsiniz.

2.Yalan Dedektörü

Yürüyen bir yalan dedektörüsün; Bir insanın sana yalan söylediğini kolayca anlayabilirsin ve bu konuda kendini beğenmiş hissedebilirsin.Bu bir içgüdü değil - çünkü onların aklında neler olduğunu görebilirsiniz.

3.Gerçeği bilme

Biriyle birlikteyken, seni yanlış yönlendirdiklerini biliyorsun. İnsanlar sizi kandırdıklarını düşünebilirler, ama neler olduğunu anlayabilirsiniz.

4.Konuşmaları duyma

Bir konuşma sırasında, konuşmayı bırakmış olsalar bile size ne söylediklerini duyabilirsiniz. Düşünceyi yakalamaya daha çok inandığınız zaman, gücünüzü daha da çok geliştireceksiniz.

5.Tehlike duygusu

Sevdikleriniz veya arkadaşınız tehlikede olduğunda, bir şeylerin yanlış olduğunu anında hissedebilirsiniz. Sadece kötü zamanlar değil, aynı zamanda onların mutluluğunu da hissedebilirsiniz.

6.Aklınızla iletişim kurun

Birine telepatik bir mesaj gönderebilirsin. Bir odaya girdiğinizde ve kasıtlı olarak aklınızdaki birine ‘Merhaba’ dediğiniz gibi. Bu yeteneği daha çok uygulayarak daha da geliştirebilirsiniz.

7.Negatif enerji duygusu

Birisi size negatif enerji gönderdiğinde, bunu hissedebilirsiniz. Birisi sizi kıskanıyorsa, etrafınızda olmak istemedikleri veya size zarar vermek istedikleri mesajını algılayabilirsiniz.

8.Negatif enerji saldırıları

Psişik saldırıyı da hissedebilirsiniz; Çevrenizdeki enerji kayması oldukça belirgindir. Saldırının zayıf ya da güçlü olup olmadığını, ne olduğunu bilirsiniz.

9.Duygular

Eşinizle birlikte olduğunuzda telepatik olarak iletişim kurarsınız. Eşinizin tüm duyguları, paylaşmak istemediklerinde bile duygu durumunu hissedersiniz.

10.Zihinleri okuma

“Bugün yakışıklı görünüyor”, “bu gömlek rengi iyi değil”, vb. Gibi bir yerde ortaya çıkan, herkese rastgele yorumlar alırsınız ve etrafa baktığınızda, * - size bakan bir kişi vardır. Onları fark ettiğinde uzaklara bakarlar.

Aklında neler olup bittiğini okuduğunun bir işaretidir.

Bu konuyu yazdır

  Ruh Rehberinizle Nasıl İletişim Kuracaksınız? 7 Basit Adım
Yazar: Emka - Dün, Saat: 02:39 - Forum: KİŞİSEL GELİŞİM - Yorum Yok

Ruh rehberinizle nasıl iletişim kurabilirsiniz?

Onlarla bağlantı kurmak zor mu? Nasıl olduğunu bildiğiniz zaman kolaydır.

Ruh rehberlerim bana nasıl yardımcı olabilir?

Ruh rehberleri her zaman size yardımcı olmak için buradadır, ancak onlara sormanız gerekir.

Ruh rehberleriniz sizi refah içinde görmek istiyor. Size bilgelikle hediye etmek istiyorlar.

İşte ruh rehberleri ile iletişim kurmak için bazı adımlar


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...8c2fe4.jpg


1.Onlara sor

Ruhsal rehberiniz, niyetleriniz iyi olduğu sürece, ne istersen elde etmenize yardımcı olabilir. Önemli kağıtlarınızı bulmaktan yaralarınızı iyileştirmeye kadar. Kılavuzlarınız dinlemeye hazırdır ve yapmanız gereken tek şey onlara sormaktır.

2.Bir Şey Beklemeyin

İnsanlar ruh rehberlerine başvurduklarında, onların bazı fiziksel / ruh halinde görünmesini beklerler. Sizinle benzersiz şekilde iletişim kuracak ve size bir çözüm sağlayacaktır. Onlardan hayal bile edemeyeceğiniz yerlerden rehberlik alacaksınız.

3.Bir bağlantı oluşturmak için meditasyon yapın

Ruh rehberinizle bağlantı kurmak istediğinizde, doğru frekansı ayarlamanız gerekir. Ruh rehberleri her zaman bağlantı kurmak için hazırdır; Ancak çoğu zaman doğru araçları kullanmıyorsunuz. Her gün meditasyon yapın ve onlarla bağlantı kurmaya odaklanın.

4.Rehberlik Kutusu

Kendinize özel bir kutu edinin - yardıma ihtiyacınız olduğunda sorunlarınızı yazın ve kağıdı kutuya koyun. Ruh rehberinize güvenmeniz okuyup size yardım etmesini sağlayacaktır.

5.İşaret İletişimi

Bir süre boyunca ruh rehberinizle bağlantı daha da güçlenecektir. Bu noktaya geldiğinizde, bir işaret görmeyi isteyebilirsiniz. Örneğin, evet cevabı için rehberinizden size kırmızı bir gül göstermesini isteyebilirsiniz.

6.Ruh Kılavuzu alanı ayırın

Ruh rehberinizle bağlantıyı artırmak istiyorsanız odanızda veya herhangi bir yerde kutsal bir alan oluşturun. Her zaman oradaki ruh rehberinizle iletişim kurmaya çalışın. Kutsal bir alana sahip olmak, onlarla bağlantınızı güçlendirir.

7.Kendi rehberiniz olsun

Bilinçaltı zihniniz, ruh rehberinin sizinle bağlantı kurmasının bir yolunu sağlar. Zihninizi tamamen boşaltın. Ruh rehberinizle paylaşmak istediğiniz şeye odaklanın. Yazı masanıza veya rahat bir yastığa oturun. Bir not defteri alın ve bir boyama kalemi ile sorunuzu yazın. Ardından, ruh rehberinizden cevabı size iletmesini isteyin. Aklınıza gelen ilk şeyi başka bir renkle yazın. Mantıklı olmamaya, zihninizi temiz tutmanıza ve cevabınızı düşüncelerinizle manipüle etmemenize yardımcı olur. 

Sonuç 


Artık onlarla iletişim kurmak istediğinizde ruh rehberinizi sorabilirsiniz. Sana yardım etmek için her zaman buradalar. Ruh rehberinizle meditasyon yapın veya iletişim kurun.Onlarla  bağlantı kuruyorsun. Uygulama ile bağlantı hayatınızda güçlü bir araç haline gelir.

Bu konuyu yazdır

  Bir Ruhun Sana Bağlı Olup Olmadığını Nasıl Anlayabilirsin
Yazar: Emka - Dün, Saat: 00:41 - Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI - Yorum Yok

Ruh veya varlığın size bağlı olup olmadığını nasıl anlarsınız? Bazılarını analiz edelim.

Kronik Tükenme

Ruhsal bağın en karakteristik semptomlarından biri kronik yorgunluktur. Tembellik benzeri eğilimler genel popülasyonda oldukça yaygındır ve çoğu zaman uyku veya yetersiz beslenme eksikliğinden kaynaklanabilir.

Bununla birlikte, uyku düzeninizi düzeltmeye ve sağlıklı bir diyete rağmen, duyarsızlık, motivasyon ya da hoşnutsuzluk hissediyorsanız, bir ruhun büyüsü altında olabilirsiniz.

Olan şey, etrafınızdaki bir varlığın duygusal ve fiziksel enerjinizi süzerek, sizi bu süreçte yorucu olduğudur. Sonuç olarak, daha önce gördüğünüz şeylere karşı ilgisiz hissediyorsunuz.

Varlıklar kolayca teslim olan ve iradeden yoksun insanları mağdur ediyor. Ayrıca, grip, ateş vb. Hastalıklardan muzdarip, uyuşturucu veya alkol gibi kötüye kullanımı eğilimli kişileri hedef alırlar.

Halihazırda enerjiden yoksun bedenler üzerinde çalışıyorlar. Onların bilinçlerine dokunup onları ele geçirmelerini kolaylaştırır.

Böyle insanlar bir varlığın varlığına karşı değildir bir ruhaniyetin girişine direnmek için enerjiden yoksundur ve çözüm bulmazlar.

Ayrıca, bu tür insanlar büyük olasılıkla bir ruhun aurik alanındaki mevcudiyetinden şüphe edemezler. Neredeyse her zaman zihinsel ve fiziksel yetersizlikleri için kendilerini suçlu tutarlar.


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...a5adcc.jpg

Duygusal istikrarsızlık

Ruhunuzu ve kararsızlığı yitiriyorsanız  endişe duyuyorsanız ve endişeniz zaman zaman aklınızı karıştırıyorsa, ruhsal yardıma başvurmalısınız.

Ruhsal bağlılığı olan insanlar, kendilerini daha iyi hak ettiklerini bilseler de, kendilerini kandırmaya ve kendini yok etmeye mahkum ederler.

Ambiyans ve kaprislik, genellikle enerjinizde başka bir varlık yaşıyorsa kendini gösterir.

Kontrolden çıkmış ve “kendiniz değil” oldukça sık hissedebilirsiniz. Bu, insan ve kısmi ruhun parçası olduğunuz için olur.

Duygusal öfke ve tutarsızlık, ruhsal bağları olan kişilerde oldukça yaygındır.

Öz kontrol eksikliği

Sahip olunan insanlarda kendini kontrol eksikliği belirgindir. En ufak bir şeyde kolayca tahrik olurlar. Görüşlerine meydan okunduklarında aşırı saldırgan olurlar. Ruhsal olmayan duygular, mutsuzluk ve halsizlik, ruhsal bağlamanın tüm belirtileridir.

Bu, bilincimizde, bizi yolumuza saptırıp, duyularımızı dengesizleştiren kötü niyetli bir ruh olduğu anlamına gelir.

İntihar eğilimleri

Kendine zarar verir ve intihar düşünceleriniz varsa veya kendinizi sevdiklerinizden izole ederseniz veya ölmenin bir kaçış aracı olduğunu düşünürseniz, o zaman sahip olmak sizi böyle hissettirir.

İntihar eğilimleri genellikle, kendileriyle çatışan çıkarları olan bir ruha sahip olan kişilerde kendini gösterir.

Örneğin, ateistseniz ve varlık bir dini varlık ise, sizi suçlu hissettirebilir ve inançlarını dayatmaya çalışabilir, bu da sizi zihinsel olarak daraltılmış ve depresyona sokabilir.

Bu belirtilerden herhangi birini yaşıyorsanız, size yardımcı olabilmesi için. İlk adım şeytani varlığı tanımlamaktır. Tabii, öncelikle, tıbbi yardım isteyin.


Ancak, eğer tüm testlerden ve doktor randevularından sonra bile, hiçbir şey yardımcı olmaz; ruhsal bir şifacıyla iletişime geçin. Hayatını tekrar yoluna koyabilmeli.

Bu konuyu yazdır

  Ruhsal Şifacı Olarak Doğduğunuzu Gösteren 28 İşaret
Yazar: Emka - 13-08-2018, Saat: 19:10 - Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI - Yorum Yok

Eğer ruhsal bir şifacıysanız, etrafınızda işaretler, sinyaller ve ipuçları vardır. Bunu anlamanın tek yoku nereye bakacağınızı bilmektir.Tek yapman gereken kendi hayatına bakmak.Şifacı olduğunu gösteren 29 işaretin bir listesini hazırladım. Bunlardan bazıları sizi şaşırtabilir. 1.Aşırı empati hissedersiniz, çoğu zaman duygu ve deneyimleri fiziksel acı  hissi olarak hissedersiniz.2. Sık sık çevrenizde olmanın yatıştırıcı olduğu söylenir.3. Çevrenizdekiler nadiren hastalanırlar.4.Kaygı ya da panik atak teşhis edilmiştir.5.Şimdiye kadar ya da herhangi bir duygudurum bozukluğu teşhisi konulmadı.6. Başkalarının hayatlarını daha iyi hale getirmesi için çözümler düşünürsünüz.7. Kendi kaynaklarınızın veya ihtiyaçlarınızın kaybı durumunda bile başkalarına yardım etmek için güçlü bir arzunuz var.8. Geleneksel bir şifa alanındasınız - tıp çalışanları, masaj terapistleri,  rehberlik danışmanları, fizyoterapistler, veterinerler veya veteriner teknisyenleri ve daha fazlası.9. Ailenizde şifacıların bir geçmişi var. Ebeveynleriniz, kardeşleriniz, büyükanne ve büyükbabalarınız, vb. Tıbbi, dokunma, konuşma ya da başka şekilde şifa temelli mesleklerde çalışıyorlar.10. Genel olarak kamusal alanlarda daha fazla farkındalık hissedersiniz - zor nefes alma veya sinirli olma.C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...f2debd.jpg


11. Bir odaya girdiğinizde kavga veya anlaşmazlık olup olmadığını hemen anlayabilirsiniz.12. Zor zamanlar boyunca insanların rahatlık, problem çözme ve nazik sözlerden geçtiği kişi sizsiniz. . . ve her zaman yardım edersiniz.13. Kendinizi başkalarının sorunlarının çözmek için üzerlerine düştüğünüzü hissediyorsunuz.14. Günün sonunda, özellikle de büyük miktarlarda sosyal etkileşim içeren günlerde sık sık tüketilirsiniz.15. Hayvanlarla özel bir temasınız olduğunu fark ettiniz.16. Küçük çocuklar ve hayvanlar, başkalarının yanında utangaç olsalar bile, genellikle size çekilir.17. Yabancılar, kendi hayat hikayelerini siz sormadan size anlatırlar.18. Evinizi veya mekanınızı ziyaret ettiğinde insanların kendilerini rahat hissetmelerini sağlamayı seviyorsunuz.19. Sık sık başkalarına yardım etmek için kabul ettiğiniz şeylerin sayısıyla boğulmuş hissedersiniz.20. Düzenli olarak omuz ve boyun ağrısı yaşarsınız.21. Arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınız, potansiyel romantik beklentileriniz veya yeni işe alımlarınız hakkındaki güvenilir görüşleriniz için size sık sık gelir.22. Tercih ettiğiniz egzersiz yönteminiz açık havada - yürüyüşe çıkmak, koşmak veya doğada yoga yapmaktır. Bu arada temiz hava solumak sizin için uyarıcı ve rahatlatıcıdır.23. Ruhsal temelli iyileştirme yöntemlerine ilgi duyuyorsunuz: enerji iyileştirme, reiki, şamanizm veya başka türlü.24. Elleriniz ve avuç içleriniz genellikle iğne batması, uğultu, zonklama, titreşim hisseder.25. Güzelliği ve potansiyel iyileşme özellikleri için kristalleri cezbediyorsunuz.26. Batılılaşmış tıbbın alternatifleri olarak doğal bazlı şifa yöntemleri 

ararsınız.27. Sık baş ağrıları veya sindirim sorunları yaşarsınız.29. Şu anda bu listeyi okuyorsunuz.Listeye bakmak için biraz zaman ayırın. Kaç işaret size uyuyor?Bu bilgi ile yaptığınız şey tamamen sizin seçiminizdir. Kendinizi ve başkalarını iyileştirme becerilerinizi geliştirmek için, şifa tabanlı bir kariyerin peşinde koşmayı, deneyimlediğiniz şeyin özel bir şey olduğunu ya da yukarıdakilerin hepsinin bir bileşimi olduğunu bilmek için bir doğrulama olarak kullanmayı seçebilirsiniz.

Bu konuyu yazdır

  Koruyucu Meleklerin Sizi İzlediği ve Kötülüklerden Koruduğunu Gösteren 9 İşaret
Yazar: Emka - 13-08-2018, Saat: 14:50 - Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI - Yorum Yok

Hayatınız melekler ya da ruhlar gibi daha yüksek varlıklardan etkileniyor mu? Bazen koruyucu bir meleğin sizin izlediğini ve koruduğunu hissedersiniz, bazen de korku, karışıklık, soğukluk ile sarılırsınız ve böyle şeylerin neden olduğunu anlayamazsınız.

Aslında, çevrede birçok ince etki vardır ve bunları tanımlamayı öğrenmelisiniz.

Koruyucu melekler aslında içgörü, barış ve bilgeliğin kişisel habercileridir. Işık ve doğru yolu bulmanıza yardımcı olmanın yanı sıra her zaman yanınızdalardır. Her ne kadar meleklerden mesajların nasıl iletileceğini öğrenmek için yıllar harcayabiliyor olsanız da, koruyucu melekler her zaman sizi koruyor ve izliyorlar. Size melek enerjisi, bilgelik ve yön verirler ve hiçbir şey yapmanız gerekmez.


melek.pngMeleklerin Sizi İzlediğini Gösteren 9 İşaret

1.Melek sesleri

Melek sesi, meleklerin en belirgin işaretlerinden biri olabilir, ancak beklediğiniz gibi olmayabilir. Kafanızda bir dürtme veya fısıltı gibi görünebilir. Bunu yaşarsanız, melekten daha yüksek sesle konuşmasını istemelisiniz. Melekler sizi duyacaklardır. Ancak, hayal gücünüzün bir parçası için sesi karıştırmadığınızdan emin olmalısınız.

2.Ani sıcaklık değişimi

Ani bir sıcaklık hissederseniz, koruyucu meleğinizin size yakın olduğunun göstergesi olabilir. Boynunuzda da bir karıncalanma yaşayabilirsiniz.

3.Uhrevi görünen bir yabancı

Melekler genellikle eski hikayelerde ortak bir yabancı olarak ortaya çıkmışlardır. Bugünlerde, bu hala oluyor.

4.Bir varlık hissi

Melekler genellikle varlıklarını bariz hale getirirler. Örneğin, bir kütüphanede olduğunuzda, yardım talebinde bulunduğunuzda ve bir anda kitabın önünüzdeki raftan düştüğü zaman ortaya çıkabilir.

5.Rüyalar

Melekler, hayalinizdeki belirli bir problemin çözümünde de görünebilir. Ertesi sabah, ne yapman gerektiğinden emin olacaksın. Ayrıca daha olumlu hissedeceksiniz.

6.Farklı renklerde ışıklar

Meleklerin varlığında garip gölgeler veya ışık ışınları ortaya çıkabilir, çünkü bunlar maddi olmayan varlıklardır. Alarm için bir sebep değil, üzerinizde izledikleri bir göstergedir.

7.Gizemli görünen koku

Koruyucu melekleri ile deneyim sahibi olan insanlar, genellikle tanımlayamadıkları tuhaf bir koku olduğuna işaret ediyorlar.

8.Hava basıncında bir değişiklik

Bu sadece sıcaklık kayması olmayabilir. Havanın bir odadan dışarı çıktığını da hissedebilirsiniz.

9.Beyaz tüyler


Herkes beyaz tüyleri fark etmese de, meleklerle tanışmış olan bazı insanlar yakınlarında ki beyaz tüyler fark ettiler.

Bu konuyu yazdır

  Etrafınızda Bir Ruh Olup Olmadığını Nasıl Anlarız
Yazar: Emka - 11-08-2018, Saat: 17:51 - Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI - Yorum Yok

Fiziksel dünyada zamanın büyük çoğunluğunu yaşıyoruz.Elbette bu bir zorunluluk değil, ama çoğu kez, ruhani dünyaya daha duyarlı olduğumuz, bizim için ilginç veya önemli olabilecek şeyleri hissettiğimiz anlamına geliyor.

Özellikle, çevremizdeki ruhların varlığını hissedebiliriz.

Eğer bazı işaretlere dikkat edersek, etrafımızda bir ruh olup olmadığını anlayabiliriz. 

İşte dikkat etmeniz gereken bazı işaretler:

1.Yoğun Atmosfer

Bir ruh bir odada olduğunda, biz o odada yoğun bir atmosfer olarak varlığını hissedebilirsiniz.

Yalnız olduğunda, bu ağır atmosfer tam anlamıyla kendini gösterebilir.

Havanın kendisi daha ağır veya daha kalın olabilir, hava kalınlığında neredeyse algılanamaz bir artış olabilir. Açıkçası, hava aslında daha fazla dolu değil, ama odanın içinde mevcut olan ruhun enerjisinin direnci, neredeyse yoğun sisten geçmeye çalıştığımız gibi hissetmemize neden oluyor.

Bizimle odada başkaları olduğunda, odanın ruh hallerinde hissedilir bir değişiklik fark edebiliriz.

Çünkü atmosferdeki değişimleri, hatta ruhsal olarak uyandırmamış olanları bile algılayabiliriz. Tutumdaki bu değişikliğin sosyal bir açıklaması yoksa - argümanlar, anlaşmazlıklar vb gibi.O zaman bir ruhun varlığı olabilir.

Mevcut bir ruhun yoğun atmosferine genellikle oda sıcaklığında bir artış eşlik eder. Bu, ruhun yüksek frekanslı enerjisinden kaynaklanmaktadır. Sıcaklıkta da azalır.

Ruh-nedir-nerdedir_Lecomte_du_Nouy_Eunuchs_Dream.jpgİzlenme Hissi / Takip

Dikkat çekebileceğimiz bir başka işaret, görünmez bir güç tarafından izlenme veya takip edilme duygusudur.

Biz insanlar olarak vizyonumuzun dışındaki birinin bizi izlediğinde içimizde esrarengiz bir his oluşur.

Bu, avcılara karşı bir savunma mekanizması olarak ortaya çıkacaktı - gölgelerden bize gelen iki göz hissi, bir tür kavga veya uçuş etkisi yaratıyor.

Ama bugün, nadiren bir dağ aslanı ya da yakındaki bir ağaç kütüğünden çıkan bir ayı hakkında endişelenmek zorundayız.

Böylece duyularımız bize takip edildiğimizi veya izlediğimizi söylerse, bir ruhun huzurunda olduğumuza dair daha iyi bir varsayımda bulunabiliriz.

Tabi ki, güvenli olmak için bu durumlarda ayılar ve dağ aslanlarını her zaman kontrol etmeliyiz.

Eşzamanlılık İşaretleri

Dikkat edebileceğimiz en son şey eşzamanlılık belirtileri.

Eşzamanlılık, evren tarafından bize mesaj iletmek ve bize doğru yönde yol göstermesi için bize yöneltilen kasıtlı tesadüfler dediğimiz şeydir.

Eşzamanlılığın yaygın belirtileri arasında saat yüzlerindeki 11:11 sayıların görünümü, tarihler, doğum günlerini içerir - gerçekten, her yerde bir sayı bulunabilir.

Ruhsal olarak önemli sayıların veya olayların ortaya çıkmasında doğal olmayan bir frekans görürsek, senkronizasyon yaşayabiliriz.


Yukarıdaki diğer işaretlerle birlikte eşzamanlılık görürsek, ruhların varlığından emin olabiliriz.

Bu konuyu yazdır

  BAŞARILI OLMAK İÇİN ÖĞRENMEMİZ GEREKEN EN ÖNEMLİ KELİME ''HAYIR''
Yazar: Emka - 10-08-2018, Saat: 13:00 - Forum: KİŞİSEL GELİŞİM - Yorum Yok

Hayır. Lafı dolandırmaya hiç gerek yok. Başarılı olmak için gerektiği yerde “hayır” demeyi öğrenmemiz gerekiyor. Net bir şekilde. HAYIR.

Çok ilginç bir yaklaşım değil mi? “Evet” gibi olumlu görünen bir kelime yerine “Hayır” gibi olumsuz bir kelimeyi söylemeyi öğrenmemiz gerekli diyorum. Özellikle bizim toplumumuz için öğrenmesi çok zor bir konsept bu. Düşünsenize yolda birine “şurayı biliyor musun?” diye soruyorsun. Bizde bilmem yok, hayır diyemezsin. Öyle ya da böyle tarif edeceksin ?

Hele bir de yol tarifi soran turistse…

Zorlamayın. Bilmiyorsanız hayır deyip geçin. Bilmiyorum. Turist sorarsa daha da kolay “no.”

Evet, hayır demeyi öğrenmemiz gerekiyor. Sadece adres soranlara değil. Hayatta karşımıza çıkan pek çok şeye. Çünkü başarılı olmak için odaklanmayı öğrenmemiz gerekiyor. Bunu ilk kez bir konferansta duymuştum. 1997 yılında Apple’ın düzenlediği bir konferansta dünyanın dört bir tarafından gelen zeki beyinler, programcılar, kod geliştiriciler toplanmış sahnedeki Steve Jobs’a sorular soruyorlar. Şu meşhur Steve Jobs, ama o zamanlar henüz bugünkü kadar efsanevi hale gelmemiş. Daha ortada iPod, iPhone gibi ürünler yok. Hatta kendi kurduğu bu şirketten kovulmuş bir Steve Jobs var karşımızda. Onu şirketten kovduktan sonra “çuvalladıkları” için geri çağırmışlar göreve. Yine de o zeki beyinler, gelişmiş egolar en zorlayıcı soruları sormaktan çekinmiyorlar. Akıllarınca “düşene bir tekme de sen vur” mantığındaki bu soruların ardı arkası kesilmiyor. İşte böyle tiplerden şöyle biri soruyu yapıştırıyor. Diyor ki:

“Sevgili Bay Jobs. Parlak ve etkili bir adam gibi görünüyorsun ama bazen ne konuştuğunu bilmiyorsun. Bir OpenDoc diye bir şey vardı, o ne oldu?”

Çeviri birebir değil, üslubu da biraz abarttım ama bu minvalde bir soru. Mealen OpenDoc diye bir yazılım ürünü varmış, Steve Jobs da bunu sonlandırmış. Ona kızan bu arkadaş da küçük düşürücü böyle bir soru sormuş. Aslında iyi ki de sormuş, çünkü Steve Jobs’ın cevabı hem bir sunum ve hitabet dersi, hem de iş dünyasına yönelik bir yüksek lisans dersi gibi olmuş. Hangi yaşta olursa olsun öğrenci olan herkes kendine bir şeyler çıkartabilir bu cevaptan. Çünkü genel olarak odaklanmanın önemi üzerinde duruyor. Odaklanabilmek, konsantre olabilmek için bazı şeylerden vazgeçebilmek gerekiyor. Diyor ki:


HAYIR.jpg“İnsanlar odaklanmanın, odaklanılmak istenen şeylere evet demek anlamına geldiğini sanıyor. Aslında bu anlama gelmiyor. Var olan 100 iyi fikre hayır demek anlamına geliyor. Ne yapacağınızı çok dikkatli seçmeniz lazım. Yaptığımız şeyler kadar yapmadıklarımızla da gurur duyuyorum. Yenilikçilik, 1000 şeye hayır demektir.”

Bazı şeylere, çok cazip de olsa, iyi bir fikir gibi de gözükse hayır deme cesaretini öğrenmemiz gerekiyor. Bunu Steve Jobs gibi olabilmek ya da iş dünyasında başarılı bir hale gelebilmek için söylemiyorum. Kendi küçük hayatlarımızda da geçerli bir prensip bu.

Şu anda bu videoyu izlerken başka nelerle uğraşıyorsunuz? Aklınızda neler var? Telefondan izliyorsanız gelen WhatsApp mesajlarını, Instagram uyarılarını gördünüz mü? Şöyle bir düşünün günde kaç tane cazip teklifle, ilginç gibi gözüken sorularla, konularla karşılaşıyorsunuz? Ve bunlardan kaç tanesi sizi gerçekten ilgilendiriyor?

Gerçek şu ki herkes sizin dikkatinizi çekebilmek için adeta yalvarıyor. Odaklanma gücünüzü emip kendi üzerine çekmeye çalışıyor. Oysa sizin bu gücünüz sınırlı. Ancak hayatta yapmak istediklerinize yetecek kadar.

Paradoksal bir duruma soktum sizi yine. Çünkü ben de dikkatinizi çekmeye çalışıyorum. O yüzden benim videolarım da dahil olmak üzere gerektiğinde ve işinize yaramıyorsa bu cazip tekliflere hayır demeyi lütfen öğrenin. Öğrenelim. Çünkü sosyal psikolog Susan Newman’a göre bu öğrenilmesi gereken bir yetenek. Hatta diyor ki bu doktor, “hayır” diyememek sadece bizim suçumuz değil. Çocuklar doğdukları andan itibaren bu kelimeyi kullanmamak üzere şartlanıyorlar. Bazen “hayır” dediklerinde cezalandırılıyorlar.

Yani bir “evet kültürü” içinde yaşıyoruz. Oysa tarihe baktığınızda bazı şeylere “hayır” demeyi bilenlerin insanlığı ilerlettiğini görüyoruz. Çünkü evet demek kolaydır. Kısa vadeli çözümler üretmenizi sağlar. Uzun vadeli hedefler için ihtiyacınız olan şeyse hayır diyebilmek. Kendinize bile. Mesela almayı çok istediğiniz ya da yapmayı çok istediğiniz bir şey var. Beyninizde binlerce “evet almalısın onu” “evet yapmalısın onu” diyen ses duyarsınız. Bir tane de “hayır şu anda ihtiyacın yok, alma ya da yapma” diyen cılız bir ses. İşte o sese bir anfi bağlayın ve sesi sonuna kadar açın.

Kendinize hayır demeyi öğrendikten sonra başkalarına demeyi de öğrenmelisiniz. Kibar olmayın demiyorum. Hayır demeden hayır demenin yollarını bulun diyorum. Yaparsınız siz. Unutmayın bunu sizin için daha öncelikli bir şeye evet deyin diye yapıyoruz. Paulo Coelho’nun dediği gibi “Başkalarına ‘evet’ derken, kendinize ‘hayır’ demediğinizden emin olun.” Yine de birisi sizden bir şey istediği zaman “Hayır” demek kaba geliyorsa, “şu anda bu benim önceliğim değil” diyebilirsiniz: “Şu anda başka bir evetle uğraşıyorum.” Ya da kısaca şöyle söyleyin: “Hayır, hayır, yüzbin kere hayır! Acı çektirme bana…”

Üçüncü olarak kardeşinize, çocuğunuza başta olmak üzere başkalarına da hayır demeyi öğretin. Çocuklukta kazanılan bütün kötü alışkanlıklar çocukların arkadaşlarına hayır diyememesinden kaynaklanıyor. “Al şu sigarayı dene” dediklerinde çocuğunuz ya da kardeşiniz kendinden emin bir şekilde “hayır” diyebilmeli. “Benim önceliğim bu değil.”

Şimdi tekrar edelim. Önce kendinize hayır demeyi öğrenin. Sonra başkalarına hayır demeye başlayın. En sonunda da herkese hayır diyebilmeyi öğretin.

Hatta bunu kolaylaştırmak için gelin sizinle yeni bir oyun başlatalım. Erkan Yolaç’ın “Evet-Hayır” yarışması gibi bir şey. Biliyorsunuz o yarışma mehter marşıyla başlar ve İzmir marşıyla biter. Bu bilinçli yapılan bir tercih mi bilmiyorum. Ama dedik ya tarihteki yeniliklerin “hayır” demeyi bilen insanlar tarafından oluşturulduğunu. Rivayete göre içinde mehteran bölüğünün de yer aldığı yeniçeri ocağı kurulacağı zaman Orhan Gazi, Hacı Bektaş-ı Veli’ye gider. O  da “bunların adı yeni asker anlamında yeniçeri olsun” der. Böylece hiç olur mu öyle şey diye düşünülen bir dönemde üstelik de müzikli bir yenilik yapılmış olur, dünyanın ilk askeri bandolarından biri kurulur. İşte statükoya, mevcut duruma hayır deyince ortaya çıkan böyle bir yenilik “hayır” demenin yasak olduğu bir yarışmanın müziği haline gelmiş. Gelin biz bu yarışmanın kurallarını değiştirelim. Yeni ve yenilikçi yarışmamızın kuralı sadece evet ve hayır şeklinde cevaplar verebilmek olsun. Tek bir “evet” hakkınız var, fakat karşınıza çıkan gereksiz, dikkat dağıtıcı, önceliğiniz olmayan şeylere istediğiniz kadar “hayır” diyebiliyorsunuz. Hatta Steve Jobs’un önerdiği gibi bazen iyi fikirlere bile hayır diyorsunuz ki bu en zoru. Ama bu zorluğu başarabilirseniz yarışmayı kazanıyorsunuz. Çünkü böyle bir yarışmayı kazandıktan sonra geriye kalan tek “evet” seçeneği sizin hayatınızın da en önemli önceliği haline geliyor.

O zaman, duydunuz zilin sesini. Yeni hayatınız “hayır”lı olsun.


YouTube/BARIŞ ÖZCAN

Bu konuyu yazdır

  Üçüncü Göz Çakra Tıkanıklığı | Nasıl Tedavi Edilir
Yazar: Emka - 03-08-2018, Saat: 13:26 - Forum: Çakra - Yorum Yok

Alında bulunan üçüncü göz çakrası, bazı şeylerin gerçekliğini görmenizi sağlayan vücudun enerji merkezidir.

Bu altıncı çakra, birçok kişi tarafından "vicdan" olarak anılır. İlişkili rengi Indigo'dur.

Üçüncü Göz Çakrası Blokajı:

Dengeli üçüncü göz çakrası, öz-farkındalığa, duygusal dengeye, aklın netliğine ve keskin sezgiye götürür.

Bu çakra engellendiğinde, depresyon,  akıl hastalığı, anksiyete, öfke, paranoya ve diğer zihinsel sorunlar gibi birçok sorun ve sıkıntıya neden olur.

Hayatın hiç bir yönü yokmuş gibi hissettiriyor. Artık iç sesinize güvenmiyor ve kendinizi kaybediyorsunuz.

Üçüncü göz çakrası tıkanıklığı sizi anlamsız bırakır. Geçmişinizden kurtulmak istemezsiniz, ve gelecek sizi de korkutur - böylece, şimdiki zamanda sorunlu kalırsınız.

Günlük rutin ve inançlarınızı etkiler.

Aşırı Aktif Üçüncü Göz Çakrası:

Çakra blokajı gibi, aşırı aktif üçüncü göz çakrası da bir problemdir. Psişik yanı sıra psikolojik acılara yol açar.

Bu çakra aşırı aktif olduğunda, gerçeklik hissini kaybedersiniz. Yaptığınız kaynaklardan vizyon ve saçma bilgi elde edersiniz.

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...f1b5fd.jpgAşırı Aktif Üçüncü Göz Çakrası Belirtileri:

Aşırı aktif üçüncü göz çakrası semptomlarını fiziksel ve fiziksel olmayanlara göre ayırabiliriz.

Fiziksel belirtiler:

*Nöbetler
*Vizyon sorunları
*Bilinmeyen nedenlerle baş ağrısı
*Uykusuzluk
*Sinüs problemleri
*Mide bulantısı

Fiziksel Olmayan Belirtiler:

*Kaygı
*Paranoya
*Hayaller
*Halüsinasyonlar
*Zihinsel sis
*Bunalmış olmak
*Zihinsel yorgunluk
*Dikkat eksikliği
*Gerçeği ayırt edememe

Üçüncü Göz Çakranın Engellenmesi Nasıl Yapılır?

Üçüncü göz çakrasının engellenmesi ve dengelenmesi, sağlam bir zihinle huzurlu bir yaşam sürmek için önemlidir.

Üçüncü göz çakranızın kilidini kaldırmak için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz:

Meditasyon: Üçüncü göz çakrasına odaklanan eşsiz bir meditasyon

Taş ve Kristaller: Kuvars kristali, Florit, Ametist ve Lapis Lazuli bloke olmuş üçüncü göz çakrasını açtığı bilinmektedir.

Esansiyel Yağların Kullanımı: Bunları banyolarınıza ekleyin veya vücudunuza koymak için sulandırın; Roma ya da Alman Papatyası, Hindistan Cevizi, Ardıç, Buhur, Mercanköşk, Sandal Ağacı, Biberiye ve Adaçayı kullanabilirsiniz.

Yemeklerinize Patlıcan, kuru erik, pancar, yaban mersini ve böğürtlen ekleyerek üçüncü göz çakrasına olumlu etki yapar.

Daha Dikkatli Olun: Daha fazla gözlemci olun, gerçeklik ve hayaller arasında ayrım yapmaya çalışın, yargılayıcı olmayı bırakın ve duygularınızın sizi yönlendirmesine izin vermeyin

Indigo Rengini ekleyin: Giysiler, mumlar, perdeler, süslemeler veya derin mavi veya çivit rengi olan her şey üçüncü göz çakranızı açacaktır

Ya tesadüfen ya da amacına göre, ruhsal gelişimden geçtiğiniz zaman, başınızda bir  baskı hissedersiniz.

Üçüncü göz çakrası alnın içinde yer alır ve böylece açılması, çevreleyen bölgeleri önemli ölçüde etkiler. Bazen, üçüncü göz kendiliğinden açılır ve vücut ani değişimi kabul edemediği zaman ağrılara  yol açar.


Üçüncü gözün kademeli olarak açılması, tüm vücudun da yeni ve enerjik değişim için hazır olduğu anlamına gelir.

Bu konuyu yazdır

  Ruh Bağlarını Kesmek | Bilmeniz Gereken 3 Şey
Yazar: Emka - 03-08-2018, Saat: 13:20 - Forum: BİLGİ PAYLAŞIMI - Yorum Yok

Hepimiz hayatlarımız boyunca önemli sayıda ruhsal bağlantılar kurarız. Hepsi de  olumlu bağlantılar değildir.

Ruhsal ya da başka bir şekilde yaşamınızın bir parçası olarak artık istemediğiniz insanlarla ruh bağlarını kesmenin birçok yolu vardır.

Bağları Kesmek İçin Karar Verin

Bu kolay bir adım gibi gözükebilir, ama ruh bağını kesmeye karar vermek  oldukça önemlidir.

Birincisi, sosyal ve manevi varlıklar olarak içgüdülerimiz, arkadaşlık ve ilişkileri sürdürmek ve geliştirmektir. Bir parçanız her ruhsal bağlantıyı korumak istiyor, çünkü bu bağlantı ruhunuzu iyi hissettiriyor.

Bunu fark etmek ve kararı yüksek sesle ya da kâğıt üzerinde yapmak çoğu insanın karşılaştığı ilk büyük engeldir.


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...f4ce2a.jpg


Tüm iletişimi kesin

Ruhsal bağlar yalnızca iletişim ile güçlendirilir, bu nedenle iletişim sağlıklı bir ilişki için çok önemlidir

Yani biriyle ruh bağlarını kesmeye çalışıyorsanız, onlarla iletişim kurmak sizin davanıza hiç yardımcı olmuyor.

Numaralarını telefonunuzdan silin ve mümkünse aynısını yapmasını sağlayın. Birisini ziyaret etmekten, mesajlaşmaya direnmekten, onları başka yollarla aramaktan veya mesajlaşmaktan daha kolaydır.

Onlarla temas kurmayı mümkün olduğunca zorlaştırın. Şimdi bunun için üzülüyor ve meydan okuyor olsa bile, bunun için kendinize teşekkür edeceksiniz.

Ruh Bağlarını Sabitlemek İçin Mazeret Bırakma

Son olarak, "son bir kez" kişiyi görmek için mazeretler üretmemeye dikkat etmelisiniz.

Biriyle bağlarınızı kopardığınızda, elinizde hiçbir şey bırakmadığınızdan emin olun. Bazı insanlar kıyafetlerini, mücevherlerini, elektronik eşyalarını, evinizde herhangi bir şeyi “daha ??sonra uğrayabilirler” diye geride bırakmayı severler.

Bu temas halinde kalmak için bir bahane ve ruhsal reformlara neden olabilir

Bu her iki taraf için de iyi değildir ve sadece kesme ruh bağları sürecini uzatır. Süreç ne kadar uzun olursa, onun içinden geçmek o kadar zor olacaktır.

Bunu bir grup yardımcısı gibi tedavi etmek ve doğru bir şekilde kopyalamak en iyisidir.

Sonrasında Hazırlıklı Olun

Ruhun bağlarını kesmek, bildiğimiz doğru şey olsa bile çok acı verici olabilir.


Daha önce sahip olduğumuz şeyi istemiyorsak, ne yapmak istediğimize karar vermek için kendimize zaman ayırmalıyız. 

Bu konuyu yazdır

  Mor Alev Ve İkiz Alev: Her Şeyi İyileştiren Bir Ateş
Yazar: Emka - 03-08-2018, Saat: 13:14 - Forum: EVRENSEL ENERJİLER - Yorum Yok

Menekşe alevinin nasıl olduğunu bilmek

Gerçekte, en yüksek titreşim enerjisidir. Rengi mordur. Enerjiyi iyileştiren güçlü bir ışın.

Mor alev tüm negatif enerjileri temizleyebilir. İkiz ruh ilişkinizi iyileştirmek için menekşe alevi kullanabilirsiniz.

Mor Alev ve İkiz Alev: Neden Önemlidir?

İkiz alev birleşimi için, ikizlerin daha yüksek bir frekansta titreşmesi gerektiğinden, olumsuzluğun giderilmesi önemlidir.

Olumsuzluk olmadığında, yeniden birleşme daha kolaydır. Genellikle, uyandırılmamış bireyler düşük enerjide titreşir ve daha yüksek bir frekansta titreşim kayması ağrılı olabilir.

Öte yandan, hayattaki daha yüksek amaçlarını anlayan insanlar daha yüksek frekansta titreşirler.

Bu negatif enerjiler öfke, nefret, kıskançlık ve diğer birçok yoğun duygu biçiminde bulunur.

Siz ve ikiziniz  daha yüksek bir frekansa geçiş yapmak için, eşsiz bir meditasyon yapmanız gerekir; Neyse ki sizin için, mor alev yararlıdır.

Bu büyülü alev sizi sardığında, tüm olumsuzluklarınız pozitifliğe dönüşür. Mor alev sadece vücudunuzu değil, aynı zamanda çevreyi de etkiler.


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...e5a119.jpg


Meditasyon

Başarılı bir meditasyon, hafif vücut aktivasyonuna veya bir sakinleşme hissine yol açar. Karmik borçlarınız varsa birçok meditasyon seansına ihtiyacınız olabilir.

Mor Alev Meditasyonu için Adımlar

İlk önce meditasyon yapmak için sakin bir yer bulmalısınız. Her zamanki meditasyonunuza başlayın, buradaki adım, mor alevinde yuttuğunuz şeyi görselleştirmek. Mor alev seni yakmayacak ama seni iyileştirecek.

Görselleştirme sizin için zorsa, görselleştirme tekniğini deneyin, ardından bu meditasyonu maksimum etki için deneyin.

Alevlere tamamen dalmış olduğunuzu gözünüzde canlandırın ve ateş cildinizi iyileştirir, bedeninize ve zihninize izin verir. Alev tüm olumsuzlukları yakıyor.

Her gün karşılaştığınız tüm olumsuz insanları düşünün.

İkiz Alevinizle Meditasyon

Tüm olumsuzlukları kaldırmak birçok oturum gerektirir, bu yüzden günlük rutininizi yapın.

Bu meditasyon partnerinizle daha da iyi olabilir; Bununla birlikte, eğer ikiziniz ruhsal değilse, o zaman bunu kendi başınıza gerçekleştirmek için başka bir seçeneğiniz yoktur. Meditasyon sırasında ikiz alevinize şifa enerjisi gönderebilirsiniz.

Bu meditasyonu, özellikle de iyi bir ilişki döneminde, ikiz alevinizin mevcudiyetinde gerçekleştirdiğinizde daha önemli bir etki yaratacaktır.

İkiz sizinle meditasyona katıldığında daha da iyidir.

Seansı, her ikisini de mor alevinde yuttuğunu görselleştirerek başlatın.

Alev, kötüye kullanma geçmişini, günlük sorunları ve pozitifliğe giden yolu engelleyen herşeyi yakıyor.

Sonuç

Kendinizi ve başkalarını iyileştirmek için mor alev meditasyonunu ikiziniz birlikte kullanabilirsiniz. Ruhsal araç kutunuza harika bir katkı. Gelişen ikiz alevler olarak hastalıkları iyileştirmek için kullanabilirsiniz.

İkiniz de ruhsal olarak hizalanmışsanız, şifa gerektiren yerlere enerji göndermek için kullanabilirsiniz.


Mor alev meditasyon içinde büyük bir yer tutar; doğru kullanarak, mucizeler yaratabilirsiniz. Tek bir varlık için değil, tüm toplum için bir nimettir.

Bu konuyu yazdır