Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Duruişiti Deneyimleri

Duruişiti Deneyimleri konusu, DURUİŞİTİ forumunda tartışılıyor.
Uyku uyanıklık arası bir çok parapsikoloji alanı için önemli vakitlerdir.

Benimde bu aralıkta yaşadığım bir deneyimim oldu.Uykuya dalmak üzereyken hepimiz o an ne düşünüyorsak iç sesimizle konuşuruz ,bu normaldir.Fakat o an aslında gerçekten biriyle beynimde konuştuğumu farkettim. Bu her zamanki iç ses konuşmalarından farklıydı. Çok güzel bir ses tonu olan bir kadındı.Çok güzel Türkçe konuşuyordu.Onunla felsefik konularla ilgili konuşurken buldum kendimi..Fakat bunlar söylediğim gibi telepati gibi beyin içinde gerçekleşiyordu.Çok pozitif bir sohbetti.Ertesi gün ve sonraki bir kaç gün neler konuştuğumuzu hatırlıyordum fakat sonra unutmaya başladım.Bir kaç hafta içinde aynı ses yine bir gece uyku uyanıklık arasında beni buldu ,sohbet ediyorduk.Sen kimsin dediğimde cevap alamamıştım ve sohbetimiz de ki konular yine benzer alanlardı ve ben yine zaman içinde unuttum.Fakat bildiğim tek şey var o da ; benim konuştuğumuz konu hakkında hiçbir bilgim olmayan ve o an öğrendiğim bilgilerdi.Farklı bir şey olduğunu o şekilde anlamıştım.

Bu deneyimleri yaşadığımda spritüelliği bu denli bilgiyle yaşayan biri değildim.
Bu deneyimlerden bir kaç ay sonra yine bir sohbet yaşadım yine uyku uyanıklık arasında.Bu sefer sohbet ettiğim ses bir kadın değil ,o zamanlar erkek arkadaşım şuan ki eşimin sesiydi. Pozitif sohbet aynı şekilde benim yeni bir şeyler öğrenmemle devam etti.Bu anları yaşarken bilincim çok kapalı değildi.Gözümü rahatlıkla açıp kapatabiliyordum.
Hissettiğim şey asla korku olmadı.Benzer anı yaşamak için, öğrenmek için hep heyecan duydum.
Uzun zamandır bu kadar net deneyimler duruişit alanında yaşamadım.
Yaşadığım bu deneyimleri zaman içinde anlamlandırmaya çalıştım.O zaman yaşadığım bu deneyimi bilgi eksiklğinden bir yere koyamazken,şimdi ki yorumum; ruh rehberi ya da pozitif bir varlıkla alakalı olabilmesi.Eşimin sesiyle duymamda sanırım korkmama engel olunması için yapılmış olabilir. 

Kişisel gelişimim ,farklı alanlarda deneyimlerimle ve eşiminde böyle güzelliklere dahil olmasıyla hayatımız devam etmekte.
Bu alanda bilgisi olan arkadaşlarımdan bir yorum almayı çok isterim.Farklı deneyimleri olanların paylaşmasınıda bekliyorum.Vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim
Smile

Your Page Title
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Duruişiti ileri Geliştirme Teknikleri Spiritüeller 0 15,541 02-06-2016, Saat: 15:45
Son Yorum: Spiritüeller

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi