Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MUCİZE YARATAN KELİMELER

MUCİZE YARATAN KELİMELER konusu, ENTERESAN BİLGİLER forumunda tartışılıyor.
a202fc89a592e41469bf615533df304e_1272400852.jpg

Görünmez dünyanın küçük yaratıkları sadece kendılerıne aıt bır dılde kullanılan bu basıt kelımelerle gizli bir temas kodu kuruyorlar.
Yanlarındakı uğurlu sayılarıyla söylendiğinde mucizeler yaşandığı söyleniyor

ro-ama(11) )= yeni gençlik

breemar(18) = mükemmel sağlık

lola(12) = aşk

shoras(2) = romans

trinka (5) = para 

ouma (7) = yeni arkadaslar

hora( 4) = sağduyuluk ,bilgelik

oom-rama(9)= yetki (komuta)

owaye(22) = koruma

swa-soon(8)= acının dınmesı

on-raa(3) = bir tartışmada zafere ulaşmak

poindu(14) = unutulmuş bir şeyin hatılanması

tavano(31) = kumarda kazanç

hinç(48) = zamanın durdurulması 

bu kelımeler genelde küçük mucizeler için kullanılır..

bunlar enerjı hamlelerınde ve acıl yardım anlarında etkılı olmaktadırlar..

bu kelımeler gizli dilleri konuşan kımseler tarafından kullanılmakta ve tesadufen keşfedılen kelımelerdır.. 

Your Page Title
Ara
MerhabS bu sayılar kelimelerin tekrar sayısımı yoksa rakamla bşrlikte kelimemi söylenecek Teşekkür Ederim
Ara
(30-06-2016, Saat: 14:43)Mor Kuvars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MerhabS bu sayılar kelimelerin tekrar sayısımı yoksa rakamla bşrlikte kelimemi söylenecek Teşekkür Ederim

Söylenenlere Göre Birlikte söylenmesi Gerekliymiş Etki Açısından. Kelimeler Sayıları olmadanda söylenebilir ama sayılarla birlikte söylendiğinde etkisi büyük olurmuş
Ara
Merhabalar ben bu kelimelerin ne şekilde telaffuz edildiğini merak ediyorum. Buraya bu kelimelerin okunuşlarıyla ilgili bir video ya da ses kaydı ekleyebilir misiniz? Ya da yazıldığı gibi okumak yeterli olur mu?
Ara
(01-12-2016, Saat: 14:02)Cigdem Sarac Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar ben bu kelimelerin ne şekilde telaffuz edildiğini merak ediyorum. Buraya bu kelimelerin okunuşlarıyla ilgili bir video ya da ses kaydı ekleyebilir misiniz? Ya da yazıldığı gibi okumak yeterli olur mu?

Merhaba Yazıldığı gibi okumanız yeterlidir önemli olan gerçekten inanıp hissetmektir

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi