Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

%100 Etkili Şans İlmi Havvası


%100 Etkili Şans İlmi Havvası konusu, BÜYÜLER forumunda tartışılıyor.
#1
Akşemseddin'in dediği gibi şüphesiz tüm sorunlarımızın cevabı yüce Allah'ın indirdiği mutlak kitapta yazılıdır ve Mehmed Şemseddin efendiye giden bir zat kendisinin çok uğursuz olduğunu artık dünyadaki herşeyin onun üzerine geldiğini neyi tutsa elinde kaldığını artık buna dayanamadığını söylemiştir. Akşemseddin efendi ona aşağıya bıraktığım duayı 7 gün boyunca günde 66 defa okumasını söyledi. Söylediğini yapan zat 7 günün sonunda üzerinden bir yük kalkmış gibi hissettiğini ve daha sonra da başına gelen sürekli kısmetsizliğin şanssızlığında artık olmadığını bildirdi. Şüphesiz kalbinizi Allah'a verip tam inançla yaptığınız tüm duaları yüce Allah geri çevirmez o Kavi'dir.


Duamız günde 66 defa okunur:

Bismillahirrahmânirrahiym. Allâhumme innî es’eluke fethan mubînen ve nasran azîzen ve safhan cemîlen bi-hur*meti fâtihatin futûhatin meftûhatin min ilmi ummi’l*-Ki*tâ*bi'l-ledunniyyeti'l-ıttılâ’iyyeti alâ usû*lihâ fî’l-ğayb. Allâ*hu latîfun bi’ibâdihî yerzuku men yeşâ'u ve huve’l-ka*viy*yu’l-azîz*Ve kalu in nettebiıl huda meake nutehattaf min ardına, evelem numekkin lehum ve eluğuz bin vey selülkiye haremen aminen yucba ileyhi kevaıbe etraben kesiran nisaa kulli şey'in rızkan min ledunna? Rabbibni lenâ kesiran nisaa fîd dunyâ ve edhilnâ fî kesiran nisaa ve âtinâ min fîd dunyâ besse kesiran nisaa ve zevceha. Ya eyyuhan nasutteku rabbekumullezi halakakum min nefsin ve besse kesiran nisaa ve zevceha, vettekullahellezi tesaelune bihi vel erham. İnnallahe kane aleykum rakiba. Ve kul rabbi edhılnî ve eluğuz ibni vey selülkiye mudhale sıdkın ve ahricnî ve eluğuz bin vey selülkiye muhrace sıdkın vec'al li fîd dunyâ kesiran nisaen. Ve ezzin fîn nâsi bil hacci ye’tûke ricâlen ve alâ kulli dâmirin ye’tîne min kulli feccin amîkın. Fatiha okuyun. Allâhumme yâ sâmia’l-asvâti yâ mucî*be’d-dea*vâti yâ âlime’s-sırri ve’l-ha*fiyyâti bihakkı sûrati’l-fâ*tihati ve’l-bakarati ve’l-en*’âmi ve bihakkı Kâf hâ yâ ayn sâd ve bihakkı sûrati’l-fâtihati ikdı hâcetî fî hâzi*hî’s-sâ’ati birah*metike yâ erhame’r-râ*himîn Amin.


Manası:
Allahım, katındaki gayb bilgisini içe*ren Ana Kitab yüzü hürmetine, senden apaçık bir fetih, güçlü bir zafer ve güzel bir hoşgörü ve af diliyorum.*Allah kullarına lütufkârdır, dilediğini rızıklandırır. O güçlüdür, gāliptir. Eğer seninle beraber doğru yoldan gidersek, yerimizden kovuluruz." dediler. Katımızdan bir rızık olarak her türlü ürünün kendilerine getirildiği, saygı duyulan kutlu yere güven içinde yerleştirmedik mi? Ey insanlar! Sizi, tek bir nefisten yaratan, ondan eşini yaratan ve o ikisinden birçok erkek ve kadını üreten Rabb'inize karşı takvalı olun. Birbirinizden yararlanasınız diye akrabalık bağını kuran Allah'a karşı takvalı olun. Kuşkusuz, Allah, sizi gözetmektedir. De ki Ey Rabbim!Gireceğim her işe doğruluk ve içtenlik üzere girmemi, bitireceğim her işten de doğruluk ve içtenlik göstererek çıkmamı sağla! Bana katından yardımcı bir güç ver! Bütün insanlara haccı ilan et, hacca çağır, yaya olarak ve her türlü binek üstünde veya yorgun argın develer üzerinde, her uzak yoldan sana gelsinler. Ey sesleri işiten, ey duâları kabul eden, ey gizleri ve gizlerin de gizlisini bilen Rabbim, Fâtiha, Bakara ve En'âm sureleri hürmetine, Kâf hâ yâ ayn sâd hürmetine, Fâtiha Suresi hürmetine şu anda muradımı ver, ey merhametlilerin merha metlisi Rabbim, ne olur bana acı, dileğimi kabul buyur!

Your Page Title #satışortaklığı
Şeytan olarak doğmazsın. Seni dönüştürürler...
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi