Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

2016 HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI


2016 HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI konusu, Astroloji forumunda tartışılıyor.
#1
458.jpgKOÇ
17 Hazirana kadar aşk gezegeni ve Koçun çiftler evinin yöneticisi Venüs, Koçun 3. evinde bulunacak. Böylece konuşmalar, mesajlaşmalar ve seyahatlerin Koçun ilişkileri üzerinde özel bir etkisi olacaktır. 3. evinizde Venüsün bulunması beklenmeyen buluşma veya ortak entellektüel ilgi alanlarınız olan biriyle gizli ilişkinin başlanmasının yolunu açabilir. Fakat Venüs, Satürn, Jüpiter ve Neptün yüzünden kötü pozisyonda olacak; böylece Koçların aşk hayatı engellemeler, karışık durumlar veya yüksek duygusal tepkiler yüzünden zarar görebilir. 17 Haziran 2016 sonrasında Venüs daha sakin bir eve girecek. Bu tarihten itibaren, gizlilik, aile, ev ve duygusal olarak rahat ve güvenli bir ortamın oluşturulmasına vurgu yapılacak. 13 Haziranda Koçun iş evinin yöneticisi Merkür Koçun para evinde retrograt hareketinden dolayı olağandan daha uzun kalışını bitirecek. Bu noktada durup, geçen ayın çabalarının ne kadar üretken olduğunu, neler kazanıp neler kaybettiğinizin hesabını yapma zamanı. Sonuçlar çıkarın, bazı şeyleri öğrenin! Haziran 2016'nın ilk iki haftası Koçlar için özellikle rahat geçmese de (özellikle ikinci hafta) daha geniş bir ölçekte başarılı olduğunuz gözlenebilir. Koçların kariyerinde çarklar iyi dönüyor. Özellikle zihinsel işler başarılı çünkü 2016 Haziran ayı düşünceler ve inisiyatifler, entellektüel hedefler, yaratıcı çalışma için birebir. Siz iletişim veya ticaret, el işleri veya işle alakalı seyahat gibi aktivitelerin memnuniyetle sonuçlandığını göreceksiniz. Haziran 2016 Koçlara sağlık açısından bazı problemli durumlar yaratabilir. İlk iki hafta boyunca Koçun sağlık evinin yöneticisi Merkür Marsla karşıt açılar içinde bulunacak. Bu konfigurasyon özellikle paraya bağlı stres, rekabet, çatışma veya acil durumlar yaratabilir. Enfeksiyon, iltihaplanma, zedelenme ve kaza riski daha fazla olacak. Haziran 2016'nın ikinci yarısı sinsi, kronik, tanı konması veya baş edilmesi zor hastalıklar getire bilir. Fakat moraliniz iyi olacak.
BOĞA
Mars Boğaların çiftler evine geri döndü, 30 Haziran 2016'ya kadar retrograt yapıp, sonrasında düzgün hareketine devam edecek. Bu kritik durumlarla çekici hale gelecek, Boğaların ilişkilerini (özellikle çiftleri ilgilendiren fakat bununla kısıtlı olmayan) test edecek ve iyiyi kötüden ayıracak önemli bir dönemdir. Değerli olan her şey daha da güçlenecek, olmayanlar ise bitecek. Fakat olayları aceleye getirmeyin! En iyi kararlarınızı Haziran 2016'nın sonunda alacaksınız. Henüz gereken her elemente sahip değilsiniz. Bunun dışında, Boğaların ilişkileri ayın ilk yarısında parayla çok sıkı bağlı olacaktır ve ayın ikinci yarısı ise onlar iletişime daha fazla ağırlık vermeli. Haziran 2016'da anahtar kelime "yeniden" olacak, yeniden buluşma, yeniden görme, yeniden ... (böyle devam eder). Haziran ayı önemli finansal olaylar ayı olacaktır. Haziran 2016'nın ilk yirmi günü boyunca, Güneş Boğaların para evini enerjiyle dolduracak, aynı zamanda Küçük İyiliksever Venüs aynı evde 17 Hazirana kadar size şans getirecektir. 13 Haziranda para evinin yöneticisi Merkür Boğadakı olağandışı uzun kalışını (iki aydan fazla) bitirecek. Biraz geriye dönüp bakmanın ve bazı sonuçlar çıkarmanın tam zamanı! 13 Haziranda Merkür Boğanın para evine girecek. Böylece Haziran ayı finansal olarak çok aktif bir ay olacak: yeni gelir kaynağı arayacak, bazı şeyler alma, diğerlerini satmayla uğraşacaksınız. Azacık sabır ve dikkatle bu durumdan kârlı çıka bilirsiniz. Diğer taraftan Boğaların kariyeriyle ilgili her şey parayla ilişkili olacaktır. Ortaklıklar ve kolektif projelere özel dikkat göstermeniz lazım, çünkü onlar kritik noktaya ulaşa bilir. Haziran 2016 boyunca Boğalar için ufukta ciddi sağlık problemleri görünmüyor. En fazla stres ve küçük rahatsızlıklar olacak. Psikolojik durumunuz çevrenizdekilerle ne kadar uyumlu olup olmamanıza bağlı olacak. Eğer iç dengenizin ve moralinizin iyi olmasını istiyorsanız, mücadele ve çatışmalardan uzak durun. Her şeyden önemlisi siz fiziksel işler yapmalısınız: spor, dans veya seksle fiziksel enerjinizi atmalısınız. Boğanın 5. evinde bulunan Jüpiter size teşekkür edecekİKİZLER

2016 Haziran ayı İkizler için önceki aylardan çok daha iyi bir ay olacaktır. Önceki ayın son haftasının başlamasıyla olaylar iyiye doğru gidecek ve iki önemli olay gerçekleşecek: Savaşçı Mars İkizlerin çiftler evini terkedecek (kutlamak için acele etmeyin Ağustosta geri dönüyor!) ve Aşk gezegeni Venüs İkizler burcuna girecek. Marsın İkizlerin çiftler evini terk etmesi aşk hayatınızdaki gerginliği bayağı azaltacak. Venüsün İkizlere geri dönüşü size aşk konusunda fırsatlar sunacak, cinsel çekiciliğinizi artıracak, aşkta ve evlilikte şans sağlayacak. Venüs 17 Haziran 2016'ya kadar İkizlerde bulunacak, bu yüzden ondan en iyi şekilde yararlanın. Haziran 2016'nın ikinci yarısı da sizin yararınıza olacak, fakat daha fazla evde ve ilişkinizin finansal yönlerinde. Haziran 2016 İkizlerin iş ilişkilerine (işbirlikleri, kurumlar) görünür bir gelişme sağlayacak ya da en azından onları rahatlatacak. Daha sonra İkizlerde Venüsün varlığı ayın ilk yarısında sosyalleşme konusunda işinizi büyük ölçekte rahatlatacak ki, bu da yeni anlaşmalar veya ittifaklarla sonuçlanacak. Haziran 2016'nın ikinci yarısı maddi kazanımlar için uygundur ve size parasal kazanç getire bilir. Fakat zevkli ama gereksiz eşyalara para harcama arzunuz da artacak. Resmin bütününe bakıldığında Haziran 2016 İkizler için başarı ve hedeflerine ulaşma ayı olacak. İKizlerde Güneşin (20 Hazirana kadar) ve İkizlerin yöneticisi Merkürün (13 - 30 Haziran arasında) bulunması da bu başarıya katkıda bulunacak. Fakat bu öyle bir ay ki, sıkı çalışmanıza rağmen herşey planladığınız gibi gitmeye bilir. İlk bakışta Haziran 2016'da İkizlerin fiziksel durumu iyi gibi gözüküyor. Güneşin, Venüsün ve Merkürün İkizler burcundaki transiti size fazlasıyla enerji ve neşeli ruh hali verecek, bunların yanında sıkı iyimserlik ve kendi yeteneklerinize güven aşılayacak. Fakat, İkizlerin sağlık evinde Mars retrograt (geri gitme) hareketinde bulunacak, bu da dikkatli olmanız gerektiğini gösteriyor, çünkü tehlike her an yolunuza çıka bilir. Kendinize iyi bakın ve risklerden uzak durun!
YENGEÇ
Önceki ayın sonuna yakın Mars Yengecin erotizm ve tutku evine geri dönmüştü. Fakat bu sefer retrograt (geri gitme) hareketinde bulunarak. Böylece işler Haziran 2016 boyunca pek değişmeyecek. Mars eski duygusal yaraları açacak veya sizi bazen cinsellik, özgür aşk, tutku, macera ve hatta ebeveynlikle ilgili konularda yansıtma yapmaya zorlayan karmaşık, zor, atipik aşk durumlarıyla karşı karşıya getirecek. Mars kendi doğrusal hareketine ancak 30 Haziran 2016'da devam ede bilecek. O zamana kadar kararlar alma veya planlar yapma konusu sakıncalıdır, çünkü siz ya bulmacanın önemli parçalarını bulamayacak ya da ortam beklenmedik şekilde aniden değişecektir. Fakat işleriniz 17 Haziran 2016'da aşk gezegeni Venüs Yengeç burcuna girdiğinde daha iyi olacaktır. Yengeçler için, Haziran 2016'da iş ortamı önceki aylara kıyasla çok daha sakin olacak. Belki de fantastik derecede verimli olamayacak ya da ses getiren başarılarınız olmayacak, ama en azından stres altında çalışmak ve acele etmek zorunda değilsiniz. Haziran 2016 işinizi analiz etmek, pekiştirmek için ve belki de yeniden organize etme, yeniden başlatma, yeniden promosyon için uygundur. Bilgi ve sabırla iyice hazırlanırsanız, Haziran 2016'nın son on günlüğü umut ettiğiniz sonuçlara ulaşmaya başlayabilirsiniz. Hatta bu memnuniyet Temmuz boyunca da sizi terketmeyecek. Diğer taraftan Haziran ayı Yengeçler için büyük yaratıcı potansiyel taşımakta. Artık siz körelmiş yeteneklerinizi uyandıra bilir veya geçmişte bir zamanda terkettiğiniz inisiyatiflerinizi devam ettire bilirsiniz. Yengeçlerin finansal durumu 17 Haziran 2016'dan sonra gelişmeye devam edecek ve 20 Haziran sonrasında daha çok memnuniyet verici olacaktır. En iyi durumunuzda sayılmazsınız, fakat önceki aylara göre durumunuz çok daha iyi. Mars Mayıs 2016'nın sonuna doğru Yengecin hastalıklar evini terketti, bu yüzden acil durumlar, aküt hastalıklar ve büyük tehlikeler şimdilik geride kaldı. Haziran 2016'nın ikinci yarısında fiziksel ve fizyolojik durumunuz görünür şekilde iyileşecek. Fakat kendinizi çok iyi hissetseniz bile, Satürnün Yengecin hastalıklar evinde bulunması sebebiyle aşırılıklardan kaçınmalı ve kendinize dikkat etmelisiniz.

ASLAN

Haziran 2016 Aslanların özel, duygusal yönleri için çok da iyi bir ay sayılmaz. Evet bu doğru, ayın ilk yarısı boyunca siz çift olarak eğlenecek, sosyalleşecek ve az da olsa dengenin dışına taşacaksınız veya en azından ortalıkta görünmeye devam edeceksiniz. Fakat olaylar istediğiniz şekilde gelişmiyor. Ortalıkta fazla görünmese bile sizi rahatsız eden gerginlik veya uyumsuzluk var ve bu sizi düşünmeğe zorluyor. 17 Haziran 2016 sonrasında asabiyetiniz zirveye çıkacak ve siz hayal kırıklığı, kayıtsızlık veya rasyonel kararlar vermede kısıtlamalar yaşayacaksınız. Diğer taraftan, evinizde de pek barış atmosferi olmayacak. Haziran 2016'nın stres veya mutsuzluğu evinizle, ev eşyalarıyla, ebeveynlerle veya çeşitli aile sorumluluklarıyla ilgili olacaktır. Haziran 2016 Aslaın vakıflar, siyasi partiler, kurumlar veya külup olup olmadığına bakılmaksızın grup aktiviteleri veya organizasyon görevleri için mükemmel aydır. Siz sosyal alanlarda başarılısınız ve ortak hedefleri olan büyük insan gruplarını bir araya getirme, etkileme ve hatta yönetme yeteneğiniz vardır. Özellikle Haziran 2016'nın ilk yirmi gününde, projeleriniz kolayca destekçi bulduğunda, güçlü insanların koruması altında olduğunuzda ve takipçi ve öğrencilerinizi bir araya topladığınızda, popülerlik ve destekten zevk alacaksınız. Ayın ikinci yarısı yaratıcı olacak, fakat insanlardan uzak duracaksınız. Para konusu Haziran 2016 boyunca iyi olacak, fakat sizin taşınmazlar veya üstlerinizle bazı problemleriniz ola bilir. Aslanların Haziran 2016'nın ilk yirmi gününde kondisyonu mükemmel olacak: Onların fazlasıyla enerjisi ve yenilmez iyimserlikleri olacak. Ayın son on gününde güçleriniz azalacak: yorgunluk veya isteksizlik sizi yene bilir ya da hatta sizin zayıf bağışıklık sisteminiz yüzünden sağlık sorunlarınız ola bilir. Artık yavaşlama ve kendinize daha iyi bakmanın zamanı.BAŞAK


Haziran 2016'da yıldızlar hâla aşk hayatınız konusunda size yardımcı olacak. Başağın çiftler evinin yöneticisi Jüpiter tam da Başakta bulunacak ve aşk gezegeni Venüs de çok iyi pozisyonda. Ayın ilk yarısı Venüs mümkün olan en güçlü pozisyonlardan birinde, Başağın 10. evinde bulunacak ki, bu pozisyon ona ekstra güç verecek ve bir şekilde Başakların ilişkilerini kariyerlerine ve başarılarına bağlayacak. 17 Haziran 2016 Sonrasında Venüs Başağın şanslı diye tabir edilen 11. evinde olacak. Buna ek olarak Venüs Jüpiterle çok uyumlu bir açı meydana getirecek. Böylece aşk fırsatları ortaya çıkacak, sosyalleşme ilişkinizin çiçeklenmesi için yeni şanslar ortaya koyacak ve çiftler rahatlık, uyum ve iyimserlikle dolup taşacaklar. Geleceği planlamak için çok uygun bir dönem. Tüm 2016 yılı boyunca başarı için bundan daha uygun bir ay olmayacak! Arka planda zaten Jüpiterin size Ağustos 2015 Eylül 2016 aralığında sunduğu fırsatlara meyilli olarak Haziran 2016 sizin için şansınızın ışık gibi parlayacağı bir ay olacak. Bu ışık Başağın kariyer evinden geçen gezegenlere bağlı: güç ve otorite yayan Güneş (20 Hazirana kadar), iyi ilişkiler getiren ve güleryüzlü Venüs (17 Hazirana kadar) ve büyük fikirlerin ve iletişimin hamisi ve Başağın kariyer evinin yöneticisi Merkür (13 Haziran sonrası). Haziran 2016'nın ikinci yarısı popülerlik ve diğerlerinin size verdiği destek açısından Başaklar için çok uygun olacak. Bu destek ve popularite başarıyı cezb eder ve başarı da parayı cezb eder, özellikle ayın ikinci yarısı göz önünde bulundurulduğunda. Genel olarak 2016 Haziran ayı boyunca fiziksel formunuz iyi olacaktır. Fakat Başağın yöneticisi Merkürün, Başağın hastalıklar evinin yöneticisi Satürnle oluşturacağı zıt açı ayın 3. haftası boyunca bazı sağlık sorunlarını beraberinde getirebilir. Genel olarak, Haziran 2016 çok dinamik fakat gergin ve stresli bir ay olacak ve artan tansiyon sizin için iyi olmayacak.
TERAZİ

Terazilerin aşk hayatında geçen ayın zorlukları Haziran 2016 boyunca da devam edebilir. Bunun nedeni Terazinin çiftler evinin yöneticisi Marsın retrograt evresinde bulunması. Bu pozisyon genellikle olağan olmayan, günaha meyilli, stresli gelişmeler ortaya çıkarıyor. Haziran 2016 boyunca sizi ve sevgilinizin ortak yaşamını rahatsız edecek problemler genelde parasal alanla ilgili olacaktır. Kazanç, para, değerli malvarlıkları duygusal hayatınıza müdahele edecek. Belki de siz ve eşiniz bazı finansal zorluklarla mücadele edecek veya eşinizin aranızdaki uyumu bozabilecek problemleri olacak. Diğer taraftan, Haziran ayının ilk yarısı beraber yapılan romantik seyahatleri, uzak mesafeli romantizmi veya ruhsal - kültürel iletişimi teşvik edecek. Ayın ikinci yarısıysa ilişkinizi kariyer ve sosyal hedeflerinize bağlayacak. Haziran 2016'da çalışmalar, yaratıcı iş, yüksek eğitim veya kültürel çalışmalar, uzak mesafeli işbirliği, iş seyahati veya iş eğitimi ve ihraç - ithal aktiviteleri Terazilere memnuniyet getirecek faaliyetler olacak. Sadece sabır ve sebata ihtiyacınız olacak, çünkü bu engebeli bir yoldur. Haziranın ikinci yarısı size kamusal görünürlük, prestij ve otorite konusunda başarı vadediyor. Bu dönemde en önemli başarılar kaydedebileceksiniz. Haziran 2016'nın en büyük mücadelesi finansal alanda olacaktır. Terazinin para evinde Marsın geri gitmesi ile sizin problemlerinizi halletmek için çaba göstermeye ve sebat etmeye ihtiyacınız olacak, çünkü karışık olaylar, gecikmeler, beklenmeyen harcamalar ve diğer zorlukların çıkma riski vardır. Ayın sonunda Mars kendi doğrusal hareketine devam edecek ve olaylar sizin için berraklaşacak. Bu dönem bayağı zor bir dönem ve Teraziler bu kadar uzun sürecek bir gerginliğe iyi dayanamazlar. Onlar kendi iç dengelerini kolayca kaybedebilirler. Bu yüzden Haziran 2016'da mümkün olduğunca dengeli yaşam sürmeli, sizi yıpratan belli sorumlulukları kendi üzerine alacak, size bağlı bazı kişiler, size kılavuz ola bilecek işaretçiler bulmalısınız.
AKREP


Haziran 2016'nın ilk yarısı aşk hayatı yönünden pek rahat gibi gözükmüyor, çünkü Akrepin çiftler evinin yöneticisi Venüs sizin 8. evinizde bulunacak. Venüsün bu pozisyonu farklı korku ve endişeleri besliyor, aşırı incelemeyi teşvik ediyor ve kıskançlık ve şüphenin artmasını sağlıyor. Siz bu eğilimlere - özellikle de şimdi savaşçı Mars Akrepteyken ve retrograttayken - yenik düşmemelisiniz. Asabiyet kolayca çatışmalara dönüşe bilir, bu yüzden dikkatli olun! 17 Haziran 2016'da Venüs Akrepin 9. evine girecek ki, bu da daha nazik ve fazla sıkı olmayan bir pozisyondur. İlişkinizin durumu rahatlayacak ve yenilenecek. Şimdi karşılıklı cazibe ortak ruhsal veya kültürel ilgi alanları tarafından teşvik edilecek, bu yüzden siz uzak mesafeli romantizm yaşayabilir veya aşk için seyahat ede bilirsiniz. Akreplerin profesyonel yolları Haziranda sanki engellenmiş gibi olabilir. İnisiyatif ve aksiyon gezegeni Mars Akrepte, fakat retrograt (geri gitme) evresinde. Böylece siz bunu tahmin etmezken o hâla işleri karıştıra bilir. Haziran 2016'nın ilk yirmi gününde Akrepin kariyer evinin yöneticisi Güneş de iyi pozisyonda olmayacaktır: o karmaşık bir evde bulunuyor ve Satürnle zıt açı yapıyor. Güneş - Satürn karşıtlığı Akrepin para evleri ekseninde yeralacağına göre ayın zorluklarının bir kısmı finansal nitelikte olacak gibi. Diğerleriyle - iş arkadaşlarıyla, partnerlerle, ailenizle - paylaştığınız finansal işlerinizde dikkatli olun! Haziran 2016'da Akreplerin yüzleşeceği diğer problemler çabalarını iyi yönetmemeleri sonucunda ortaya çıkacak. Sizin açık seçik hedeflere, stratejiye ve sabıra ihtiyacınız vardır! Bu ay Akreplerin sağlığı için riskli bir dönemdir, bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Herhangi bir bağımlılığı maksimum ciddiye alın, dengeli yaşam stili yaratın ve en küçük sağlık probleminde bile doktorunuzdan randevu istemeye çekinmeyiniz! Haziran 2016 Akrepleri hem de yaralanmalar, kazalar ve agresif durumlar konusunda uyarıyor. Dikkatli olun!
YAY


Sizin için Haziran 2016 aşka yol açacaktır! Güneşin ve Venüsün Yayın çiftler evinde bulunmasıyla Haziranın ilk yirmi günü hareketli ve fırsatlarla dolu olacaktır. Güneş enerji saçıyor ve ilişkinizin önemini vurgulayıp, sevdiğinizin kainatın merkezinde olduğunu, tüm galaksilerin onun çevresinde döndüğünü, hem de sizin plan ve arzularınızın da kilit ismi olduğunu düşünmenizi sağlıyor. Venüs açıktan açığa sizin sevgiye ve cinselliğe susamışlığınızı artırıyor. Bu dönem Yaylara romantik fırsatlar sunacak. Eğer zaten düzenli bir ilişkiniz varsa, barış, uyum, rahatlık ve tatmin bekleyebilirsiniz. 2016 13 - 30 Haziran aralığında Yayın çiftler evinde sevgililer arasındaki iletişimi teşvik eden ve duygusal olarak önemli görüşmeler ve seyahatler getiren Merkür transiti yaşanacak. Jüpiter Eylül ayına kadar Yayın kariyer evinde bulunacak ve bu evi yönetmeye devam edecek. Bu pozisyon Yaylara büyük avantaj getiriyor, şöyle ki, onlar hiyerarşik merdiveni tırmanabilir, büyük ölçekli projeleri harekete geçirebilir veya çeşitli profesyonel hedeflere ulaşabilirler. Bu atmosfer altında Merkürün (Yayın kariyer evinin yöneticisi) Yayın iş evindeki transiti (13 Haziran 2016'ya kadar) ve sonrasında ortaklıklar evinizdeki transiti (13 Hazirandan sonra) size ekstra güç verecek ve başarıya ulaşmanıza katkı sağlayacak. Haziran 2016 boyunca ortaklıkların Yaylar için büyük önemi olacak. Artık yeni kontratlar, ittifaklar, kurumsal teklifler ve kolektif iş size gelir ve memnuniyet getirecek. Finansal olarak ayın ilk yarısı daha uygun, fakat sonrasında da fazla şikayet edilecek bir durum yok. Sağlığınız düzenli olarak gözetim altında olmalı ve riskli durumlardan kaçınılmalı. Yayda Satürnün bulunmasıyla bağışıklık sisteminizin zayıf olduğu ve vücudunuzun dayanıklılığının bazen sarsıldığı bir zaman diliminden geçeceksiniz. Haziran 2016 boyunca siz Yayın tıbbi evlerinden birinde Marsın retrograt hareketi ile uğraşacaksınız. Bu konfigurasyon sizi enfeksiyonlara, zehirlenmelere, kazalara, eski bağımlılıkların yeniden ortaya çıkmasına veya hastalıkların kötüleşmesine meyilli kılacak.
OĞLAK


Haziran 2016'nın ilk yarısı fazlasıyla can sıkıcı olacak. Oğlakların aşk veya evliliği sorumluluklar ve zaman azlığı yüzünden zarar görebilir. En iyi senaryo olarak siz ve sevgiliniz beraber çalışacak (çalışmalar, iş) veya bazı ortak görevleri yerine getirmek için güçlerinizi birleştireceksiniz. İşinizle alakalı biriyle ilgilenebilir veya iş yerinde aşk yaşaya bilirsiniz. Ayın ikinci yarısı olaylar radikal şekilde değişecektir. 17 Haziranda aşk ve uyum gezegeni Venüs Oğlağın çiftler evini ziyaret edecek. İlişkiler daha sıcak, daha rahat, anlayış ve cömertlikle dolu hale gelecektir. Duygusal hazırlık daha büyük olacak ve siz yeni aşklar veya ilişkilerin doğmasına uyumlu durumlarla karşılaşacaksınız. 21 Haziran 2016'ya kadar Oğlağın iş evinde, sizi önemli kılmaya, yeteneklerinizi vurgulamaya, iş çizginizde size daha fazla özerklik sağlayan ve size enerji ve parlaklığını verecek olan Güneş bulunacak. 13 Hazirana kadar aynı evde Güneşle beraber Venüs de bulunacak. Onun koruması altında sanatsal ve yaratıcı yetenekleriniz çiçeklenecek, iş daha zevkli olacak ve işteki ortam yumuşayacak. Bunun dışında, Oğlağın iş evinde 13 - 30 Haziran aralığında entellektüel aktiviteleri, hızlı hesaplamayı, ustalığı ve iletişim yeteneklerini destekleyen Merkür olacak. Satürnün diğer üç gezegenle karşıt açılar yapması engeller ve gecikmelere neden olsa bile işiniz takdir edilecek ve verimli olacaktır. Oğlağın sağlığı bu dönem boyunca en önemli konu olacaktır! Oğlağın yöneticisi Satürn Oğlağın tıbbi evlerinden birinde bulunuyor ve Haziran 2016'da Güneş, Venüs ve Merkür diğer tıbbi eve, hastalıklar evine girerek, teker teker Satürnle kötü açılar yapacaklar. Mevcut hastalıklar aküt, kronik hal alabilir veya yeniden ortaya çıkabilir. Yeni hastalıklar da ortaya çıka bilir!

KOVA

Haziran 2016'da duygusallık dalga dalga yayılacak! Kovanın aşk ve erotizm evinde Güneş, Merkür ve Venüs transiti gerçekleşecek. Güneş sizi canlandıracak ve cinsel enerjinizi artıracak, Venüs sizi romantizme, flörte ve aşka hazırlayacak, Merkürse yenilik ve deneyler için aç. Böyle bir etki altında Haziran 2016 her türlü olasılıklara açık olacak: aşk ilanları, teklifler, yeni aşklar, varolan ilişkinin yenilenmesi, duygusal tecrübe topraklarında yeni alanlara açılma ve cinsel sansasyonlar. Kovalar için ortam bayağı mutlulukla dolu olacak, çünkü Haziran 2016'nın transitleri her türlü zevklerden tat almayı teşvik edecek. Ara sıra bazı engeller ortaya çıkacak, fakat mutlu olmak istiyorsanız onlara fazla takılmamanızı öneririz. Marsın Kovanın kariyer evindeki retrograt hareketi nedeniyle, profesyonel olarak işlerinizin Haziran 2016'da nasıl gideceğini tahmin etmek zor. Marsın doğal olmayan hareketi hızınızda düşme, engeller, olağandışı olaylar, beklenmeyen dönüşleri tetikleye bilir. Fakat bu dönem hedef ve stratejilerinizi yeniden değerlendirmek için, yeniden organize olmak için, çeşitli nedenlerden yarım kalan, devam etmeyen projeleri gözden geçirme veya yeniden ele almak için iyi olabilir. Astrolojik gelenek Marsın retrograt hareketinin yeni inisiyatifleri desteklemek için uygun olmadığını savunuyor. Fakat kafanızda birşeyler varsa, her şeyi iyice planlayın ve 30 Hazirandan sonra, Mars doğrusal hareketine devam ettiğinde tüm gücünüzle işe koyulun! Finansal olarak Ayın ikinci yarısı ilk yarısından daha verimli olacak. Haziran 2016'nın ilk yirmi günü boyunca formunuz iyi olacak: başkalarıyla paylaşmaya yetecek kadar enerjiniz ve hevesiniz olacak. Stresle bayağı mücadele edeceksiniz, fakat eğer sağlıklı bir yaşam tarzınız varsa bu stresle zarar görmeden başa çıkabileceksiniz. Haziranın son 10 günü boyunca Güneşin yolu Kovanın 6. evinden geçecek ve bu size biraz rahatsızlık verecek, fakat tıbbi tahliller, diyet ve randevular (estetik ameliyat da dahil) için uygun olacak.


BALIKHaziran 2016'nın ilk yarısında Balıkların ilgi alanları aile ve evlerinin çevresinde dönecektir. Siz ve partneriniz muhtemelen eviniz veya malvarlıklarınızla uğraşıyor veya akraba ve ebeveynlerinizle daha fazla vakit geçiriyorsunuz. Duygusal olarak sizin gizliliğe, barışa ve güvenliğe ihtiyacınız var. 17 Haziranda aşk gezegeni Venüs Balığın aşk ve erotizm evine muhteşem bir şekilde giriş yapacak. 21 Hazirandaysa onu Güneş takip edecek. Güneş cinsel cesaretinizi artıracak ve tutkularınızı katlayacak. Venüs duygusallık, romantizm ve baştan çıkarma gücü sağlayacak. Venüs hem de fırsat getirecek ve aşk için uygun koşullar yaratacak. Bu dönem Balıklar için umut verici bir dönem, çünkü Güneş ve Venüs Balığın çiftler evinde bulunan Büyük İyiliksever Jüpiterle iyi açılar yapacak. Marsın retrograt hareketi artık Balığın 5. evinin dışında yer alıyor, bu da o demektir ki, kariyerinizdeki Mars baskısı azalacak. Haziran 2016 boyunca Mars sizin 9. evinizde bulunacak ve 30 Haziranda oradan doğrusal hareketine devam edecek ve gururla tüm Temmuz ayında etrafta zıplayıp duracak. Enerji ve ilginizin akademik çalışmalar, bilgi, seyahat, yabancı ülkeler ve uzak mesafeli aktivitelere yöneleceğini bekleyebilirsiniz. Marsın bu alanlarda ısrarcı olması onların önemini vurgulamakta ve aynı zamanda onların aksiyon, inisiyatif, kararlar almak için olduğu kadar ajitasyon, çatışmalar ve mücadeleler alanı olduğunu da göstermekte. Bunun dışında 2016 Haziran ayı evde tadilat ve taşınmazlarla ilgili işler için uygun olduğu kadar, yaratıcı işler ve eğlence için de uygundur. Finansal olarak Haziran 2016 Balıklar için stresli ve riskli olacaktır. Kaynaklarınızı dikkatle yönetiniz! Haziran 2016'nın ilk yarısı biraz gergin ve yoğun olacaktır. Balığın hastalıklar evinin yöneticisi Güneşin Satürnle zorlu açılar yapmasının sizin sağlığınız üzerinde kötü etkileri olacaktır. Ayın ikinci yarısı boyunca iyimserlik ve gayret artacak ve son on gün boyunca güçleriniz geri gelecek ve böylece enerjiyle ve hayat aşkıyla dolu olacaksınız. Formda kalabilmek için aşırılıklardan kaçınmalı ve çalışmalısınız.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Günlük Burç Yorumları: 15 Kasım 2017 Spiritüeller 0 2,372 15-11-2017, Saat: 14:20
Son Yorum: Spiritüeller
  Burçların Şifresi Hangi Burç Nelerden Etkilenir? Magnetho 0 4,469 30-10-2017, Saat: 01:33
Son Yorum: Magnetho
  BURÇLAR - BURÇ FELSEFELERİ Emka 0 4,656 21-10-2017, Saat: 21:07
Son Yorum: Emka
  21 Ağustos 2017 Pazartesi Burç Yorumu! aşk,iş ve para burcunuz sizin için ne diyor EvrimBilge 0 3,558 21-08-2017, Saat: 02:02
Son Yorum: EvrimBilge
  KABALA VE 12 BURÇ Magnetho 0 5,106 13-08-2017, Saat: 20:31
Son Yorum: Magnetho

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi