Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Akaşik Kayıtlara Erişmek İçin 4 Gizli Adım…


Akaşik Kayıtlara Erişmek İçin 4 Gizli Adım… konusu, ENTERESAN BİLGİLER forumunda tartışılıyor.
#1
Akashi, “gök”, “alan” veya “aydınlık” anlamına gelen Sanskritçe bir kelimedir. Akaşik Kayıtların her şeyi bilen yönünü kapsayan bir etimoloji.

H.P. Blavatsky, astral ışığın tahrip edilemez tabletleri olarak adlandırılan Akaşik Kayıtlar terimini ortaya koydu.

Akaşik Kayıtlar Nelerdir?

Akaşik Kayıtlar veya Akaşik Kayıtlar Salonu, meydana gelen her şeyin bir arşivi gibidir. Geçmiş, şimdiki zaman ve gelecekle ilgili tüm bilgileri tutar ve her an erişilebilir olur.

Bununla birlikte, ancak bu amaçlara sahip kişiler tarafından erişilebilir: iyi ve açık niyetler, ruhani yolu genişletmek ve sürekli karmakarışık kalıpları çözmek için ondan türeyen bilgiyi kullanmalıdır. Kişi meraktan bu kayıtlara erişmemelidir.

Salonun kapıları açıldığında, başka bir yerde yaşamış olduğunuz korkunç ölüm gibi, başka türlü öğrenemeyeceğiniz bilgiler sunar. Ayrıca, mevcut yaşamdaki zorlukların nedenlerini ortaya çıkarabilir veya belirli “ev hakikatlerini” yitirebilir.

Akaşik kayıtlar aynı zamanda kolektif bilincin en saf haliyle de enerjik bir şekilde depolanmasını sağlar. Ona dokunmak oldukça ezicidir. Belki de belirli ilişkilerinizi, hatalarınızı ve diğerlerine yaptığınız günahları ortaya çıkarmayı zorlaştırdığından dolayıdır.

aka%25C5%259Fik.jpeg

Akaşik Kayıtlara Nasıl Erişilir?

Başkalarına ne zaman zarar verdiğinizi veya ne ölçüde bilmeye hazır olup olmadığınızı kendinize sorun.

Hazır olduğunuzda, sezgilerinizi takip edin.

Kayıtlarınıza erişmek ve yorumlamak için yeterince hazırlandığınızı düşünüyorsanız, bu meditasyon adımlarını izleyin:

1. Açık ve iyi niyetli olun.

 Ne olursa olsun ortaya çıkabilecek en kötü şeylerle yüzleşmeye hazır olup olmadığınızı kendinize sorun. Geçmiş yaşamlarınızda bir aziz olmayabileceğinizi göz önünde bulundurun.

Sonra, evrene niyetlerinizi belirtin. Şu sözleri söyleyebilirsiniz.

"Karmamı çözmek ve etrafımdakilere yardım etmek için daha fazla çalışmak için kayıtlarıma erişmek istiyorum."

Ruh işi yapmaya hazır olduğunuzu ve sadece merakla yönlendirilmediğinizi açıkça belirtin.

Hazırlamanın başka bir yolu, bütünün yararına hizmet eden ve başkaları için şifa veren bilgiyi istemektir. Doğru ve uygun zamansa, iyileşmek için yeşil ışık verilecektir. Ayrıca, genel olarak, ruhunuzun bütün resmi ve büyümesi için de geçerli olan yaşamınızı öğrenmenizi sağlamak için size devam işareti de verilir.

2. Sorularınıza veya niyetlerinize karşı dürüst olun. 

Mum ışığını kullanın ve kendinizi meditatif bir duruma getirin. 15 dakika boyunca nefes egzersizleri yapın. Transa yaklaştığınızda, erişimi başlatmak için duyularınıza güvenmeye başlayın.

Sorularınızı en yararlı parçalardan öğrenmeye odakladığınızdan emin olun. “En yakın geçmiş hayatımdaki en zor ders hangisiydi ve bunu başardım mı?” Gibi. Güncel problemlerin duygularının sana karışmasına ve seni nereye götürdüğünü görmeye de izin ver. Sorular sadece rehber olarak hizmet eder.

Niyetlerinizi belirttikten sonra, geçmişinize götüren görüntülere, seslere veya hislere çekilirsiniz. En eski yaşama veya en sonuncusuna alınabilirsin.

Kendinize güvenirseniz ve ruhunuzun yaşam dersleri boyunca size rehberlik etmesine izin verirseniz, sizin için neyin uygun olduğuyla özdeşleşmesi daha olasıdır.

3. Seansları kısa tutun.

Yeni başladığınızda, oturumları kısa tutun. Daha sonra, tekrar tekrar yaptığınız gibi, transa düştüğünüz için ya da istediğiniz sonuçlarla hizaya geldiğinizde bir hüner elde edersiniz.

Süreç boyunca zor “ev gerçekleri” ortaya çıkabilir. Kendinize zaman verin. İncelemeden önce yerleşmesine izin verin. Ama ne kadar tuhaf olursa olsun, onu inkar etmemeye çalışın.

Sadece sürece güvenin ve zarif olun. Unutulmaz olmak, bir dahaki sefere erişimi reddedebilir. Ayrıca hazırlıksız olduğunuzu da gösterebilir.

Rezonansa uğramış bir şey bulamadığınızda, gün için ‘dosyasını kapatın. Daha sonra geri dönebilirsiniz. Sonunda sizi boşaltabilen süregelen bir süreç.

4. Uygulamayı koruyun.

Akaşik kayıtlara ne kadar çok erişirseniz, evreni evrimleştirmeye ve titreşimlerinizi yükseltmeye o kadar çok hazır olursunuz. Ruh amacınızı ortaya çıkarmaya bile hazır olabilirsiniz.

Ruhunuzun amacını veya yaşam potansiyelini almak için hazırlıksız olarak başlasanız bile, deneyim kısa bir sürede hızlı bir şekilde ilerlemenizi  sağlayabilir.

Kayıtlar ağır olabilir, ancak sadece bir kişinin karmasını çözmekle kalmaz, aynı zamanda derin iyileşmeye de hizmet eder.

Süreçte nerede olursanız olun, sabırlı olun ve devam edin. Zamanı geldiğinde doğru şeylerin size görüneceğini bilin.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  12:34 Görmek Rastgele Bir Olay Değildir:Sizin İçin 3 Önemli Mesajı Taşıyor Emka 0 15,535 12-07-2018, Saat: 15:09
Son Yorum: Emka
  İnsanlık İçin Tehdit Oluşturan 5 Negatif Uzaylı Türü Archilles 0 3,215 13-08-2017, Saat: 14:41
Son Yorum: Archilles
  Seccadelerdeki Tehlike Seccadelerdeki Gizli Subliminal Mesajlar Archilles 0 3,934 06-07-2017, Saat: 14:17
Son Yorum: Archilles
  Zombi Kıyameti İçin 5 Bilimsel Neden Spiritüeller 0 3,530 06-11-2016, Saat: 16:33
Son Yorum: Spiritüeller

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi